Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Unplugged koncert v Chodove

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Franci » 01 lis 2010, 14:42


To je rocková skupina, však? Tvoj malý toto počúva?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Lilie » 01 lis 2010, 14:48

Franci píše:

To je rocková skupina, však? Tvoj malý toto počúva?


Jj, je mu šest, ale tohle může, vždycky sedí s tou Mp3 a sluchátky..... :D Naše mladá zrovna tak, ale ta tam má Rihannu a spol. :lol: Pozor, těžká otázka: CO má v uších maminka :?: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Franci » 01 lis 2010, 14:51

Lilie píše:
Franci píše:

To je rocková skupina, však? Tvoj malý toto počúva?


Jj, je mu šest, ale tohle může, vždycky sedí s tou Mp3 a sluchátky..... :D Naše mladá zrovna tak, ale ta tam má Rihannu a spol. :lol: Pozor, těžká otázka: CO má v uších maminka :?: :wink:



Oki. Dúúfam, že máte viac slúchátok a mp3. A pozdrav detičky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod ewilyn » 02 lis 2010, 10:23

Lilie, kote , kometka diki za krasne reportiky :thumbup:

Bolo to vazne skvele popoludnie a vecer- i vdaka uzasnej hudbe, i vdaka uzasnym ludom, ktorych som tam opat stretla- sme fakt super parta :thumbup:

este vysvetlim ten "tanec u tyce v MHD" - bola som to ja :roll: :lol: , pri cvakani listku som sa nedrzala a tak ked bus zprudka zabrzdil na cervenej, tak som preletela cez pol autobusu a zachytila ma az tyc, okolo ktorej som sa skoro otocila- no musela to byt velka sranda, Lilie s Esti sa na tom rehotali cely vecer :lol: :oops: :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod ewilyn » 02 lis 2010, 10:28

Este som chcea napisat, ze tie piesne, co som nahrala, pocuvam stale dokola :oops: :D ....mnohe Mirove veci sa mi v tejto unplugged uprave pacia omnoho viac, a spieval ich vazne uzasne precitene. napr. i ta baby SK je v tomoto podani nadherna , i Co sa tyka lasky, i Kvapky, i Pod vodou...mnohym z nich tato unpluged forma velmi svedci :thumbup:

unplugged turne by urcite malo uspech :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod debbie » 02 lis 2010, 12:25

:D Super, Kotě..vyčerpávající report, není k tomu co dodat..obsaženo je vše. A ještě k tomu dobrodružnému zakončení :lol: ..já ten návrat domu taky neměl hladký :D :D Když jsem jela v neděli dopoledne z Prahy, tak po probdělé noci(díky silným zážitkům), a se sluchátky v uších, kde mi probíhal sobotní koncert, jsem jednoduše přejela mé rodné město Roudnici n.L. a vesele pokračovala směr Děčín :lol: ..no moc vesele ne, měla jsem málem infarkt, když jsem najednou zjistila, že dobře známé nádraží mizí v nedohlednu. Naštěstí..na další zastávce vlak zastavil a já s radostí zjistila, že mi za 8 minut jede vlak nazpátek. Tak že taky hapyend :lol:. No manžel moc nadšen nebyl, protože na mě čekal před nádražim a náramě se divil, že jsme se nedostavila :D
Ještě k tomu koncertu..protože jsem už jednou něco takového zažila, věděla jsem, že to bude výborný..i když to bylo trochu jiné než na výstavě. Byla doplněna rytmika a kytara, ale v obou dvou případech šlo hlavně o Mirův hlas, který v těchto komorních podáních zní fantasticky. Miro má opravdu v sobě to něco, co se nedá popsat..dokáže strhnout lidi, ať hraje v jakémkoli složení..Z atmosféry byl nadšený, bylo to na něm znát, užíval si to a rozdal by se.. :thumbup: a Vraždy ....no ty mě hodně vzaly za srdíčko..je to krásná skladba a Miro ji umí prožít.. :thumbup: ..mám z nich husí kůži a každého komu jsem to pustila z toho mrazilo..textově výborné a opět na zamyšlení. Nemám problém ani s Čo sa týka lásky..v tomto podání je dokonalá..uvidíme jaká bude na CD. Pod vodou jsem teď poslouchala ve sluchátkách a aranž z Chodova je super..no holt moje srdcovka...bude se mi líbit, ať bude zpracována jakkoliv.... :thumbup:
A nemůžu zapomenout na ten konec, ten se prostě povedl.... :thumbup: Po koncertě i autogramiádě jsme postávaly v místech vedle vchodu do "zákulisí" a jen tak si povídaly a přemýšlely, co podniknem, když se najednou nečekaně (fakt jsme to nečekaly)ze dveří vynořil blonďák, že jako už odchází.....jenomže to by jsme tam nesměly být my.. a protože jsme se zrovna chtěly fotit, tak jsme ho poprosily, aby se k nám přidal...neměl s tím problém a bylo vidět, že kdyby ho Ti drsní a nepříjemní sekuriťáci neodtáhli násilím, bavil by se námi určitě dlouho. Líbilo se mi jak je ignoroval. :D Nakonec když odcházel děkovalnám, že jsme přišly..bylo na něm vidět, že je šťastný a spokojený. A my byly taky.. :thumbup:
Jinak děkuji všem lidičkám ze Šmajdobandy, díky kterým jsem prožila úžasné odpoledne, že jsme si mohli pokecat o tom našem blonďatým adrenalinu :D a doufám, že nebude dlouho trvat a zopakujeme si to. Teď přemýšlím, že dám snad i tu Plzeň :D ...po tomto exkluzivním zážitku, ale nejdřív to musím zařídit doma..neděle není zrovna vhodný den..ale budu se snažit, protože to určitě bude stát za to. :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod gatla » 02 lis 2010, 12:51

Já bych jen dodala,když už jsem nestihla napsat obsáhlejší reportík včas (holt pracovní povinnosti mají přednost),že Čo sa týka lásky mě na koncertech nikdy nějak extra neoslovovala,ale po té,co jsem ji slyšela v pomalé verzi s klavírem v Praze,zařadila jsem ji mezi své TOP.
Tento koncert byl fakt úžasný a navzdory přítomnosti dětiček,které většinou moji pozornost rozptylují,jsem si koncert moc užila a ony také(tak hodné jsem je už dlouho nezažila :wink: ).
Jak psala Debbie,začala jsem vážně přemýšlet nad Plzní,i když tam mě ani nenapadlo vyrazit :D
Děkuji všem za reporty,fotky a videa doufám,že se zase v takovém počtu sejdeme :)
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Lilie » 02 lis 2010, 12:56

debbie píše::D Super, Kotě..vyčerpávající report, není k tomu co dodat..obsaženo je vše. A ještě k tomu dobrodružnému zakončení :lol: ..já ten návrat domu taky neměl hladký :D :D Když jsem jela v neděli dopoledne z Prahy, tak po probdělé noci(díky silným zážitkům), a se sluchátky v uších, kde mi probíhal sobotní koncert, jsem jednoduše přejela mé rodné město Roudnici n.L. a vesele pokračovala směr Děčín :lol: ..no moc vesele ne, měla jsem málem infarkt, když jsem najednou zjistila, že dobře známé nádraží mizí v nedohlednu. Naštěstí..na další zastávce vlak zastavil a já s radostí zjistila, že mi za 8 minut jede vlak nazpátek. Tak že taky hapyend :lol:. No manžel moc nadšen nebyl, protože na mě čekal před nádražim a náramě se divil, že jsme se nedostavila :D
Ještě k tomu koncertu..protože jsem už jednou něco takového zažila, věděla jsem, že to bude výborný..i když to bylo trochu jiné než na výstavě. Byla doplněna rytmika a kytara, ale v obou dvou případech šlo hlavně o Mirův hlas, který v těchto komorních podáních zní fantasticky. Miro má opravdu v sobě to něco, co se nedá popsat..dokáže strhnout lidi, ať hraje v jakémkoli složení..Z atmosféry byl nadšený, bylo to na něm znát, užíval si to a rozdal by se.. :thumbup: a Vraždy ....no ty mě hodně vzaly za srdíčko..je to krásná skladba a Miro ji umí prožít.. :thumbup: ..mám z nich husí kůži a každého komu jsem to pustila z toho mrazilo..textově výborné a opět na zamyšlení. Nemám problém ani s Čo sa týka lásky..v tomto podání je dokonalá..uvidíme jaká bude na CD. Pod vodou jsem teď poslouchala ve sluchátkách a aranž z Chodova je super..no holt moje srdcovka...bude se mi líbit, ať bude zpracována jakkoliv.... :thumbup:
A nemůžu zapomenout na ten konec, ten se prostě povedl.... :thumbup: Po koncertě i autogramiádě jsme postávaly v místech vedle vchodu do "zákulisí" a jen tak si povídaly a přemýšlely, co podniknem, když se najednou nečekaně (fakt jsme to nečekaly)ze dveří vynořil blonďák, že jako už odchází.....jenomže to by jsme tam nesměly být my.. a protože jsme se zrovna chtěly fotit, tak jsme ho poprosily, aby se k nám přidal...neměl s tím problém a bylo vidět, že kdyby ho Ti drsní a nepříjemní sekuriťáci neodtáhli násilím, bavil by se námi určitě dlouho. Líbilo se mi jak je ignoroval. :D Nakonec když odcházel děkovalnám, že jsme přišly..bylo na něm vidět, že je šťastný a spokojený. A my byly taky.. :thumbup:
Jinak děkuji všem lidičkám ze Šmajdobandy, díky kterým jsem prožila úžasné odpoledne, že jsme si mohli pokecat o tom našem blonďatým adrenalinu :D a doufám, že nebude dlouho trvat a zopakujeme si to. Teď přemýšlím, že dám snad i tu Plzeň :D ...po tomto exkluzivním zážitku, ale nejdřív to musím zařídit doma..neděle není zrovna vhodný den..ale budu se snažit, protože to určitě bude stát za to. :thumbup:


O tom vůbec nepřemýšlej :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kaja » 02 lis 2010, 13:47

Debbie, krásne si to napísala, stále ľutujem, že žiadny z tých koncertov nie je bližšie. Som rada, že ste si to užili s blonďákom a blonďák s Vami. A ešte aj Gatlini malí rockeri boli spokojní. :D Páči sa mi tiež, že ho v tom OC mohli vidieť ľudia, ktorí by nešli na jeho koncert, že je to dobre, to vidieť aj z reakcie na supermusic.sk. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Franci » 02 lis 2010, 14:36

Ďakujem všetkým za krásne reporty a fotečky. Som rada, že ste si to užili a užili si to i Gatliné detičky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Bára » 02 lis 2010, 15:59

gatla píše:Já bych jen dodala,když už jsem nestihla napsat obsáhlejší reportík včas (holt pracovní povinnosti mají přednost),že Čo sa týka lásky mě na koncertech nikdy nějak extra neoslovovala,ale po té,co jsem ji slyšela v pomalé verzi s klavírem v Praze,zařadila jsem ji mezi své TOP.
Tento koncert byl fakt úžasný a navzdory přítomnosti dětiček,které většinou moji pozornost rozptylují,jsem si koncert moc užila a ony také(tak hodné jsem je už dlouho nezažila :wink: ).
Jak psala Debbie,začala jsem vážně přemýšlet nad Plzní,i když tam mě ani nenapadlo vyrazit :D
Děkuji všem za reporty,fotky a videa doufám,že se zase v takovém počtu sejdeme :)
Dneska jsem zaznamenala už první obrovský billboard a hádejte, kdo je přes celou plochu zobrazenej jako hlavní hvězda :? :D : Tuším, že použili foto z Havířova (bílé triko, šátek ve vlasech). Má to být narozeninová párty OC a možná bych to tipovala na nornální koncert. V Tescu prý jsou malé plakáty a taky tam je víc účinkujících. Ještě to zjistím a poreferuju. Nastává situace, který jsem se obávala, nepodceňujou propagaci :wink: . Doufám, že ví, co dělají. :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Lilie » 02 lis 2010, 16:07

Bára píše:
gatla píše:Já bych jen dodala,když už jsem nestihla napsat obsáhlejší reportík včas (holt pracovní povinnosti mají přednost),že Čo sa týka lásky mě na koncertech nikdy nějak extra neoslovovala,ale po té,co jsem ji slyšela v pomalé verzi s klavírem v Praze,zařadila jsem ji mezi své TOP.
Tento koncert byl fakt úžasný a navzdory přítomnosti dětiček,které většinou moji pozornost rozptylují,jsem si koncert moc užila a ony také(tak hodné jsem je už dlouho nezažila :wink: ).
Jak psala Debbie,začala jsem vážně přemýšlet nad Plzní,i když tam mě ani nenapadlo vyrazit :D
Děkuji všem za reporty,fotky a videa doufám,že se zase v takovém počtu sejdeme :)
Dneska jsem zaznamenala už první obrovský billboard a hádejte, kdo je přes celou plochu zobrazenej jako hlavní hvězda :? :D : Tuším, že použili foto z Havířova (bílé triko, šátek ve vlasech). Má to být narozeninová párty OC a možná bych to tipovala na nornální koncert. V Tescu prý jsou malé plakáty a taky tam je víc účinkujících. Ještě to zjistím a poreferuju. Nastává situace, který jsem se obávala, nepodceňujou propagaci :wink: . Doufám, že ví, co dělají. :roll:


Klííííd, nabrousíme lokty :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Lenka » 02 lis 2010, 17:30

debbie krásně si to napsala já se fakt omlouvám že jsme nic nesesmolila ale na tohle nemám vlohy.Tak jen souhlasím se vším co tu bylo napsané.Já taky moc díky tý naší Šmajdabandě a hlavně Mirovi za opravdu super odpoledne a večer:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod ewilyn » 02 lis 2010, 17:53

debbie, gatla dik za doplnenie, krasne reportiky :thumbup:

Miro bol vazne velmi mily, a dokaze sa uzasne chovat k detom, maly M. mal prenho darcek , podakoval mu, pochavlil mu tricko- gatla, predpokladam, ze ho teraz chce nosit stale, nie :?: :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod gatla » 02 lis 2010, 19:52

ewilyn píše:debbie, gatla dik za doplnenie, krasne reportiky :thumbup:

Miro bol vazne velmi mily, a dokaze sa uzasne chovat k detom, maly M. mal prenho darcek , podakoval mu, pochavlil mu tricko- gatla, predpokladam, ze ho teraz chce nosit stale, nie :?: :)

Jak to víš?! :shock: Po návratu v něm chtěl spát-dovolila jsem mu to a v neděli ho nechtěl taky sundat :lol: :lol: :lol:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

PředchozíDalší

Zpět na Obchodní centrum Chodov (Praha, CZ) 30. 10. 2010

cron