Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Unplugged koncert v Chodove

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Jana » 31 říj 2010, 14:25

gemini píše:
zariva_kometka píše:Já jsem si ty jejich kecy taky vyslechla všechny, stály za mnou :-O Raději ani nechtějte ty kecy vědět....

Ale já se ráda poučím :mrgreen: Možná to byly ty samé, co pak dost nahlas kritizovaly cmuky. A přitom cmukové zaslouží pochvalu - jak je slyšet na videu, všechny si pěkně počkaly na konec písničky a pak začaly křičet. Ani se po Mirovi nesápaly, jen si občas někdo nechal stisknout ruku. Prostě pěkná atmosféra - ani chcíplo, ani blázinec.

Martinka nám ich pekne kultivuje. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Franci » 31 říj 2010, 14:29

Kotě píše:
Franci píše:Ďakujem za report, Koťe. Dúfam, že psíky boli skutočne dobre vycvičené a nenáhaňali ťa. A Vraždy sú krásna peničky, dojemená, ako to mohol Mirko vymyslieť? Básnik náš.

Pejsci byli hned po Mirovi hvězdami večera. Jo a myslím že Miro není ostříhaný...jenom to má jinak učesané. A rozhodně lépe... :lol: :thumbup:


Tak to teda súhlasím. Jeden ten psík bol aj v Talentmánií, bol dobrý.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod gemini » 31 říj 2010, 14:29

A ještě k těm kritizujícím slečnám: Ony budou brzy taky staré vopice, ale na rozdíl od nás ještě úplně blbé (protože to se s věkem rozhodně nezlepší). :lol: Asi jim hlava nebere, že na koncerty chodíme proto, že se nám líbí Šmajda jako muzikant. Nevím, co si představujou :roll:
gemini
 

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod gemini » 31 říj 2010, 14:29

Franci píše:
Kotě píše:
Franci píše:Ďakujem za report, Koťe. Dúfam, že psíky boli skutočne dobre vycvičené a nenáhaňali ťa. A Vraždy sú krásna peničky, dojemená, ako to mohol Mirko vymyslieť? Básnik náš.

Pejsci byli hned po Mirovi hvězdami večera. Jo a myslím že Miro není ostříhaný...jenom to má jinak učesané. A rozhodně lépe... :lol: :thumbup:


Tak to teda súhlasím. Jeden ten psík bol aj v Talentmánií, bol dobrý.

To byl právě on - teda spíš ona.
gemini
 

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Franci » 31 říj 2010, 14:35

gemini píše:A ještě k těm kritizujícím slečnám: Ony budou brzy taky staré vopice, ale na rozdíl od nás ještě úplně blbé (protože to se s věkem rozhodně nezlepší). :lol: Asi jim hlava nebere, že na koncerty chodíme proto, že se nám líbí Šmajda jako muzikant. Nevím, co si představujou :roll:

Ach, Nemám rada tieto narážky. Veď každému sa páči niečo iné. Kde je napísané, že dospelí nemôžu chodiť na takéto koncerty??? Smutné.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Jarka » 31 říj 2010, 14:36

Super Kotě, tak to přesně bylo. Přihlaste se, :lol: kdo z vás už byl uprostřed noci zamčený v obřích podzemních garážích obřího obchodňáku? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kotě » 31 říj 2010, 14:42

Jarka píše:Super Kotě, tak to přesně bylo. Přihlaste se, :lol: kdo z vás už byl uprostřed noci zamčený v obřích podzemních garážích obřího obchodňáku? :mrgreen:

Jájájá...a jednou stačilo....brrrrr, bylo to jako z nějakého hororu :? :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kaja » 31 říj 2010, 14:42

gemini píše:A ještě k těm kritizujícím slečnám: Ony budou brzy taky staré vopice, ale na rozdíl od nás ještě úplně blbé (protože to se s věkem rozhodně nezlepší). :lol: Asi jim hlava nebere, že na koncerty chodíme proto, že se nám líbí Šmajda jako muzikant. Nevím, co si představujou :roll:

No tak sme staré opice. :lol: Tie husičky majú buď predstavu, že zostanú navždy mladé a čas sa ich nedotkne, alebo sa po pár rokoch mienia niekam zahrabať a viac nevychádzať z domu? Moje dievčatá napr. nechcú, aby som bola iná ako som. My sa dokážeme spolu výborne baviť a zaujímajú nás stále podobné veci, prečo by som sa mala tváriť, že som niekto iný ako som? Aby som sa páčila napr. hentakým, čo Vás kritizovali? Na to sa ja môžem vykašľať. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kaja » 31 říj 2010, 14:44

gemini píše:
Franci píše: Tak to teda súhlasím. Jeden ten psík bol aj v Talentmánií, bol dobrý.

To byl právě on - teda spíš ona.


Ano? To bola ona? Moja dcéra ju pozná z pretekov, tiež robila agility. :D Šikovní sú. Ikeď ja mám radšej iné športy so psami. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kaja » 31 říj 2010, 14:47

Kotě píše:
Jarka píše:Super Kotě, tak to přesně bylo. Přihlaste se, :lol: kdo z vás už byl uprostřed noci zamčený v obřích podzemních garážích obřího obchodňáku? :mrgreen:

Jájájá...a jednou stačilo....brrrrr, bylo to jako z nějakého hororu :? :D

Tak ste to zase mali pekne dobrodružné. :D Kotě, ďakujem za skvelý reportík, zase si to tak pekne opísala, že som si to vedela predstaviť akoby som tam bola s Vami. :D Musel to byť krásny deň. Škoda, že má všetky vystúpenia teraz tak ďaleko. :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kotě » 31 říj 2010, 14:54

Kaja píše:[
Tak ste to zase mali pekne dobrodružné. :D Kotě, ďakujem za skvelý reportík, zase si to tak pekne opísala, že som si to vedela predstaviť akoby som tam bola s Vami. :D Musel to byť krásny deň. Škoda, že má všetky vystúpenia teraz tak ďaleko. :(

Děkuji za pochvalu...to víš, když jsou správné impulzy...to se to píše samo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod zariva_kometka » 31 říj 2010, 15:27

gemini píše:A ještě k těm kritizujícím slečnám: Ony budou brzy taky staré vopice, ale na rozdíl od nás ještě úplně blbé (protože to se s věkem rozhodně nezlepší). :lol: Asi jim hlava nebere, že na koncerty chodíme proto, že se nám líbí Šmajda jako muzikant. Nevím, co si představujou :roll:


No představovali si právě to, že se vám strašně líbí a že ho chcete, prostě, jako byste byli celé cmukinky, ale v jiném kabátě.....ještě pořád říkali "hele čum jak pořád melou a vůbec jim nevadí, že někdo tam vystupuje, to si mohli jít pokecat někam na kafe a ne tady...pak, že by lidi nad 40 měli zůstávat doma a vůbec nevylejzat :-P...no a pak začal Miro a hned ježíší jak ty puberťačky řvou...ááááá Miro :D No prostě na facku ty dvě holky.
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Paula » 31 říj 2010, 15:28

Kotě, krásne si to napísala :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Nikys » 31 říj 2010, 16:43

Tak tady je i můj report z Chodova

V sobotu 30.10. 2010 se v obchodním centru Chodov v Praze konala čtvrtá část festivalu smyslů k příležitosti 5.narozenin OC Chodov. Festival byl rozdělen do pěti podzimních sobot. 9.10 zrak, 16.10 hmat, 23.10 chuť, 30.10 čich a 6.11 bude poslední část sluch.
Právě 30.10 na této akci vystupoval Miro Šmajda, když jsem se to dozvěděla měla jsem o programu na tento den jasno a tak se konala má v pořadí třetí šmajdoakce. Koncert byl tentokrát unplugged a Mira z kapely Rosemaid doprovázel akorát bubeník Jaro Žigo a přizvali k sobě klávesistu Dano Špinera z Prešova.

Na akci jsem jela opět s mamkou a tentokrát s námi jel i brácha (který strávil celé odpoledne prohlídkou centra) a taťka, který nás tam vlastně vezl. Rozhodli jsme se vyjet kolem jedenácté dopoledne, ale ouha auto nám nechtělo nastartovat, asi hodinu trvalo, než se ho podařilo zprovoznit. Mezitím už jsem se pomaly s cestou na Chodov a Mirovým vystoupením loučila, ale nakonec jsme přeci jen vyjeli a zdárně dojeli až na Chodov. Vydali jsme se hledat místo, kde se celá akce měla konat, nedalo to ani moc práce. Když jsme dorazili na místo, před pódiem už postávali nedočkavé fanynky. Pozdravila jsem se s holkama, se kterýma jsem se už znala z předešlých akcí a seznámila se s dalšíma, se kterýma jsem se znala jen přes facebook a fanklub. Také jsem samozřejmě nezapomněla popřát naší milé webmasterce Martince, která ten den slavila své 21. narozeniny a předat jí malý dáreček. ( tímto bych jí chtěla moc poděkovat za všechno co pro Mira a nás dělá a popřát jí hodně sil do budoucna a hlavně, aby to s námi ještě hodně dlouho vydržela :) ).

Koncert byl rozdělen do třech vstupů po cca 20. minutách mezi jednotlivými vstupy byli pauzy cca 40 minut. Hned z kraje jsem měla možnost popovídat si chviličku s Mirem. Ptala jsem se ho proč nedal na cd anglickou baby on se šibalsky usmál a řekl mi, že sní má jiné plány ovšem jaké to si nechal pro sebe. Pochválila jsem mu účes a řekla mu, že takto to má nejlepší. (Miro na mě působí pořád stejně mile jako, když jsem ho viděla poprvé.) Potom jsem si popovídala i s Jarinem taky moc super kluk. Pak následovala zvuková zkouška.
Když kluci doladili zvuk tak se šli připravit na vystoupení. Na pódium přišla moderátorka akce Nikol Moravcová (znáte z reklamy na komerční banku: nevěsta, která říká pro peníze si ho beru). Potom následovalo taneční vystoupení, brake dance, aroma laboratoř, čajový rituál a vystoupení břišní tanečnice Natálie Lukašíkové a sk.Delila.

Konečně přišel první vstup vystoupení Mira Šmajdy. Zahajoval tradičně písní suchý lad, která v unplugged verzi zní naprosto úžasně. Následovala písnička kvapky, sk. baby a sweet child o mine od skupiny Guns n roses. První blok byl u konce a na podium vystoupila Yvete Hejduková a OC Chodov si mohl vychutnávat operní vystoupení. Potom následovala fenka Keisy (tančící pes) se svojí paničkou, Roman Šonský se psem Honzou, který je vycvičen na hledání drog, další taneční vystoupení břišní tanečnice Natálie Lukašíkové a následoval druhý vstup Mira Šmajdy.

Moderátorka Nikol vyzpovídala Dana, Jara a nakonec i Mira. Jaro opět perlil a tak jsme se dozvěděli, že hraje na ptačí budku, když se moderátorka zeptala jestli je v ní nějaký ptáček Jarin odpověděl, že má zatím jen vajíčko. :D Nástroj na který Jaro hrál se jmenuje Cajón (čte se kachón) a je to dřevěná bedýnka s ozvučným otvorem. Na Mira měla připravenou typickou otázku Jaké holky se ti líbí? Miro se nenechal zaskočit a odpověděl, že jak to tu pozoruje, tak že se mu líbí všechny typy holek co tu jsou. Dále jsme se dozvěděli, že se Mirovi zpívá za doprovodu ptačí budky velmi dobře, s budkou si už prý rozumí pár let a klape mu to s ní. Album vyjde 8.listopadu to je prý ten měsíc, kdy je už listí ze stromů spadané. :D
Křest alba se uskuteční buď v hard rock café nebo lucerna music baru.

Zazněli písničky čo sa týka lásky, pod vodou, last forever a wicked game od Chrise Isaaka.
Přišla další pauza během které opět bylo další operní číslo, břišní tanečnice a ani už nevím co dál jelikož jsem si povídala s holkama, se kterýma jsem se seznámila, jak už jsem říkala většinu jich jsem už předtím znala virtuálně.

Přišel třetí a poslední vstup. Který Miro zahájil přednesem básně, mimochodem má úžasný přednes. Zpíval svět, Stairway to heaven od Led Zeppelin, pak Love Is On The Way od skupiny Saigon Kick, premiérově zazněli vraždy, což je písnička s opravdu silným obsahem, pojednává o utrpení zvířat, jejich týrání, vraždění a vyhynutí některých druhů. Musím říct, že pro mě to je jedna z nejkrásnějších písniček, co Miro složil. Pokračoval skladbou zabudnutí a závěr patřil rockové pecce we will rock you od skupiny Queen, kterou jsme si s ním s chutí zazpívali. Miro nám popřál krásné vánoce a zároveň slíbil, že v Praze bude ještě akusticky vystupovat, tentokrát prý v divadle.

Omluvám se, ale už si přesně nepamatuji jak šli ty písničky za sebou.

Potom se odebral i se security do šatny. Jak jsem to pozorovala tak mi přišlo, že ty security s ním jednali jako s vězněm, když se Miro zastavil s nějakou fanynkou a rád by se byl bavil, hned ho táhli pryč. Když se mi naskytl pohled na Mira jak se sehnul k fence Keisy, aby jí pohladil vypadal fakt roztomile. Ovšem security ho opět znovu popoháněli pryč. Chápu, že Mira musí ta ochranka doprovázet kvůli jeho bezpečnosti, ale mohli by se k Mirovi chovat slušněji.

Fotku mám jen s Jarem, ale mám alespoň podpiskartu s věnováním. Musím říct, že unplugged koncert má určitě svoje kouzlo stejně jako koncert s celou kapelou. Včera jsem si vychutnávala hlavně Mirův hlas. Jeho hlas je opravdu nádherný. A líbí se mi i texty jeho písní. Jsou jiné než texty ostatních. Mirovi texty totiž nejsou povrchní, vulgární ani nesmyslný. Líbí se mi, že texty jeho písní dávají smysl a vypovídají o tom co a jak on sám opravdu cítí. Miro totiž ve své hudbě nechal kus svého srdce a svojí duší, která dělá tyto skladby nezapomenutelnými.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Unplugged koncert v Chodove

Příspěvekod Kotě » 31 říj 2010, 16:58

Jééé Nikys, já věděla že na někoho ve svém reportu zapomenu! A taky na Martinku, která je už vlastně taky naše milá kolegyně :lol: . A na kočky z wgz, se kterými se potkáváme na všech akcích, tak už jsou skoro také jako naše... :D . A máme také novou kamarádku Markétu, která se s námi bavila a chce se ragistrovat na fórum....a Nikys, hezky jsi to napsala :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

PředchozíDalší

Zpět na Obchodní centrum Chodov (Praha, CZ) 30. 10. 2010

cron