Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Purum hudební ceny Óčka

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Misuna » 03 pro 2010, 09:40

Ještě doplním...s Deylem jsem četla rozhovor kdysi v SuperSpyi a na tu samou téma hvězdiček z realitních show se vyjadřoval stejně :D Vyzdvihoval se v tom smyslu, že on sám si cestičku prošlapal sám, ale co kdyby se mu to nepodařilo? Pochybuju, že by o něčem takovém sám nepřemýšlel. Ráno jsem se na Mira podívala znovu, dal do vystoupení všechno, ale je na něm vidět, že je přepadlý :? A celá kapela vystupovala tak nalehko v takové zimě :!: :shock:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Návštěvník » 03 pro 2010, 10:46

Misuna píše:Ještě doplním...s Deylem jsem četla rozhovor kdysi v SuperSpyi a na tu samou téma hvězdiček z realitních show se vyjadřoval stejně :D Vyzdvihoval se v tom smyslu, že on sám si cestičku prošlapal sám, ale co kdyby se mu to nepodařilo? Pochybuju, že by o něčem takovém sám nepřemýšlel. Ráno jsem se na Mira podívala znovu, dal do vystoupení všechno, ale je na něm vidět, že je přepadlý :? A celá kapela vystupovala tak nalehko v takové zimě :!: :shock:

Ahojky.Já to poslouchala na rádiu kiss a zpíval super na to ,že trpěl s angínou.Ale na živo to musela být bomba. :arrow: :miro: :arrow:
Návštěvník
 

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod ewilyn » 03 pro 2010, 10:58

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod kobitka » 03 pro 2010, 11:36

Tak buď už se té zákeřné slečny Angíny zbavil ,nebo by mně zajímalo jakými vitamíny se ty celebrity cpou když jsou nemocné. Já když churavím tak jsem ráda, že vůbec mluvím a jsem schopná vstát z postele na tož někde křepčit a zpívat. Ale jinak to bylo pěkné vystopení, samozřejmnmě až na to líčení. Holky já si na to snad nikdy nezvyknu :cry: . Já hold cukrovou panenku nechci.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Henrieta » 03 pro 2010, 11:48

ewilyn píše:pre tych, co nevideli :
Baby :http://www.youtube.com/watch?v=vB6-N441z5o&feature=recentu
Svet : http://www.youtube.com/watch?v=0qLOKeJw ... re=recentu

:thumbup: asi som zvrátená, lebo mne sa páči aj takto, ale inak cukrové panenky tiež nemusím, ale v jeho prípade mi to nevadí, asi ma už úplne zblbol. To Baby mi neide otvoriť. A na hlase počujem, že je chorý, ale inak výborný výkon!
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Franci » 03 pro 2010, 13:27

Tiež počujem na hlas, že je chorý, ale aj tak je to výborné.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod kobitka » 03 pro 2010, 14:16

Jo jo podle hlasu vážně ještě není úplně OK. Takže by jsme mu jako správné tetičky, hodný strýček a maminy měli dát na prdýlku za to, že ač nemocný má teď takový malý hudební maratón(sedm dní po sobě nějaká akce), místo toho aby se nejdřív pořádně vyležel. Sice termíny se podle smluv musí dodržovat(sankce za zrušený koncert jsou asi velké) ale za odrovnané zdraví to nestojí a nemoci by se neměly přecházet. Takže by to chtělo podle mně zase trošku zvolnit. Vždyď zhruba během dvou měsíců je nemocný už podruhé, což znamená, že tělíčko je unavené a nestíhá se z toho všeho náporu a stresu dostateně zotavit.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Návštěvník » 03 pro 2010, 14:21

kobitka píše:Jo jo podle hlasu vážně ještě není úplně OK. Takže by jsme mu jako správné tetičky, hodný strýček a maminy měli dát na prdýlku za to, že ač nemocný má teď takový malý hudební maratón(sedm dní po sobě nějaká akce), místo toho aby se nejdřív pořádně vyležel. Sice termíny se podle smluv musí dodržovat(sankce za zrušený koncert jsou asi velké) ale za odrovnané zdraví to nestojí a nemoci by se neměly přecházet. Takže by to chtělo podle mně zase trošku zvolnit. Vždyď zhruba během dvou měsíců je nemocný už podruhé, což znamená, že tělíčko je unavené a nestíhá se z toho všeho náporu a stresu dostateně zotavit.

Ahojky naprosto souhlasím. To chce do postele a potit.Jinak si může uhnat zápal plic.Kupte mu kdo tam jedete bombony větrový.
:arrow: :miro: :arrow:
Návštěvník
 

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Lenka » 03 pro 2010, 14:40

Taky jsme to sledovala Lili se evidentně kameramanovi líbila :thumbup:
Jinak smekám před Mirem dal to skvěle i ječáček byl.Kluci byli fakt nějak málo oblečený a myslela jsem si že Miro bude mít kulíška.
Tak a vyrážím směr Praha mějte se tu krásně moc tu nezlobte a zítra večer pa,pa.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Henrieta » 03 pro 2010, 14:53

Návštěvník píše:
kobitka píše:Jo jo podle hlasu vážně ještě není úplně OK. Takže by jsme mu jako správné tetičky, hodný strýček a maminy měli dát na prdýlku za to, že ač nemocný má teď takový malý hudební maratón(sedm dní po sobě nějaká akce), místo toho aby se nejdřív pořádně vyležel. Sice termíny se podle smluv musí dodržovat(sankce za zrušený koncert jsou asi velké) ale za odrovnané zdraví to nestojí a nemoci by se neměly přecházet. Takže by to chtělo podle mně zase trošku zvolnit. Vždyď zhruba během dvou měsíců je nemocný už podruhé, což znamená, že tělíčko je unavené a nestíhá se z toho všeho náporu a stresu dostateně zotavit.

Ahojky naprosto souhlasím. To chce do postele a potit.Jinak si může uhnat zápal plic.Kupte mu kdo tam jedete bombony větrový.
:arrow: :miro: :arrow:

A všimli ste si, že takto vždy ochorie po krátkom intenzívnom romániku? Tak to musí byť naozaj intenzívne! Hádam už aj sám uzná, že mu to nerobí dobre. Ja som zvedavá, ako to zvládne teraz, lebo to je sila toľko vystúpení po sebe a v chorobe, aby sa mu to ešte nezhoršilo. Ja keď som chorá, tak nevládzem ani z postele vstať.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Ivana » 03 pro 2010, 17:37

CIMG1549.JPG
CIMG1540.JPG
Fotky
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Franci » 03 pro 2010, 18:27

Naprosto s vami súhlasím. Snáď sa mu nič nestane.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Návštěvník » 03 pro 2010, 18:34

Franci píše:Naprosto s vami súhlasím. Snáď sa mu nič nestane.

Ahojky Ivo dík za foto krásný. konečně aspon nějaký foto . :thumbup: :arrow: :miro: :arrow:
Návštěvník
 

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod mari » 03 pro 2010, 21:01

Už po funuse tiež napíšem svoje dojmy . Cakala som nekonečne dlho , no aspoň som si trošku rozšírila obzor v oblasti českej súčastnej top hudobnej scény .... :D
Zjedla som podstatnú časť francúzskych zemiakov , ktoré som piekla na další deň ... :mrgreen: Po bombastickom uvedení zahraničného hosťa som to chcela vypnúť , to som fakt nečakala , že bude až taká hviezda :D Roztočili to naplno , no tiež som mala pocit , že nástroje nejak neladia , alebo je nejaké zlé ozvučenie ....A po takom dlhom čakaní a bombastickom uvedení , som zostala v šoku , ked sa po druhej piesni rozlúčili :( Lilie ani Esti som si nevšimla :roll: , tak idem pozrieť videá , aby som mohla kočky pochváliť :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Sidney » 04 pro 2010, 19:49



Dik, ze si to sem hodila. Vzhladom na to, ze bol chory, hlas OK, len tie nastroje nejako neladili... :mrgreen:
A ta Baby s gitarami bez tych uprav (kvoli istym radiam) znie podstatne lepsie. :!:
:miro: bol pekne olinkovany, o chvilu bude ako egypski faraoni, ale tak moze byt... :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na PURUM hudební ceny Óčka (Incheba Arena Praha, CZ) 2. 12. 2010

cron