Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Purum hudební ceny Óčka

Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod zariva_kometka » 01 pro 2010, 23:09

Čecháčci, kdo nemáte co dělat v 20:00 a máte poblíž Cinestar můžete jít zítra do kina :D :miro:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Lilie » 02 pro 2010, 16:58

Po strastiplné cestě jsme zdrávy dorazily :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Lenka » 02 pro 2010, 18:47

Lilie píše:Po strastiplné cestě jsme zdrávy dorazily :wink:

Super a moc si to užijte:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Franci » 02 pro 2010, 19:07

Tak si to užite. Kto vlastne šiel?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Bára » 02 pro 2010, 20:57

http://ocko.idnes.cz/stream.asp budou vysílat v přímém přenosu :?: Miro by měl jít kolem 22.00.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod gemini » 02 pro 2010, 23:53

Byl až na konci, před chvílí dohráli. Po dlouhých minutách čekání mi chcípl počítač, takže jsem stihla akorát kousek Světa. Chlapcům to zase slušelo, hráli úžasně a na konci byl luxusní ječák. Jen jsem holt slyšela jen pár úryvků.
gemini
 

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Kveta » 02 pro 2010, 23:55

Jeeeee videla som to ale nič nebolo rozumieť.Pekne namaľovany pekne oblečený,konečne niekto kto má fantáziu aj na image len tak dalej. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod ewilyn » 02 pro 2010, 23:59

Franci píše:Tak si to užite. Kto vlastne šiel?


Nazivo to sledovali Lilie a Esti :wink:

Tak mame to za sebou- neviem ako sa to pacilo Vam, ale myslim, ze mali zle nastaveny zvuk- Mirov hlas zanikal, i gitary boli trochu mimo :? ..neviem, ci to bolo iba tou anginou :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Ivana » 03 pro 2010, 00:00

gemini píše:Byl až na konci, před chvílí dohráli. Po dlouhých minutách čekání mi chcípl počítač, takže jsem stihla akorát kousek Světa. Chlapcům to zase slušelo, hráli úžasně a na konci byl luxusní ječák. Jen jsem holt slyšela jen pár úryvků.

Mne tiež odišiel a musela som to trikrát načítavať a videla som tiež iba Svet. Na začiatku Baby mi to spadlo. Bolo to super :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Takto má vyzerať vystúpenie, baby tam mávali vpredu s plagátom :thumbup:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Bára » 03 pro 2010, 00:03

jana1 píše:Jeeeee videla som to ale nič nebolo rozumieť.Pekne namaľovany pekne oblečený,konečne niekto kto má fantáziu aj na image len tak dalej. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Výborný to bylo :thumbup: Hrozný řeči vedl David Deyl o zpěvácích z reality show, tím mě teda naštavl :shock: :twisted: Kdyby ho nebyla vytáhla Vondráčková, tak o něm nikdo nevěděl :roll: Ať si dál kňourá a dá pokoj :D A namalovaný byli i Mandrage, a to tedy pořádně. Jinak přežít ten přenos bylo utrpení a nakonec dvě písničky :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod gemini » 03 pro 2010, 00:19

Bára píše:
jana1 píše:Jeeeee videla som to ale nič nebolo rozumieť.Pekne namaľovany pekne oblečený,konečne niekto kto má fantáziu aj na image len tak dalej. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Výborný to bylo :thumbup: Hrozný řeči vedl David Deyl o zpěvácích z reality show, tím mě teda naštavl :shock: :twisted: Kdyby ho nebyla vytáhla Vondráčková, tak o něm nikdo nevěděl :roll: Ať si dál kňourá a dá pokoj :D A namalovaný byli i Mandrage, a to tedy pořádně. Jinak přežít ten přenos bylo utrpení a nakonec dvě písničky :(


Deyl mě taky pěkně naštval. Mohl si ty kecy nechat od cesty - to mu není trapně, když tam Miro taky vystupuje? Holt kdo nemá vlivné známé, musí na sebe upozornit třeba v reality šou. Ale ani SS nikomu nezaručí, že ho budou hrát na Óčku.

Mně se nezdálo, že by Mirův hlas zanikal nebo že by měl problém. Ale slyšela jsem fakt jen několik útržků Zato jsem několikrát viděla Lilii. :lol:
gemini
 

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod debbie » 03 pro 2010, 00:29

gemini píše:
Bára píše:
jana1 píše:Jeeeee videla som to ale nič nebolo rozumieť.Pekne namaľovany pekne oblečený,konečne niekto kto má fantáziu aj na image len tak dalej. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Výborný to bylo :thumbup: Hrozný řeči vedl David Deyl o zpěvácích z reality show, tím mě teda naštavl :shock: :twisted: Kdyby ho nebyla vytáhla Vondráčková, tak o něm nikdo nevěděl :roll: Ať si dál kňourá a dá pokoj :D A namalovaný byli i Mandrage, a to tedy pořádně. Jinak přežít ten přenos bylo utrpení a nakonec dvě písničky :(


Deyl mě taky pěkně naštval. Mohl si ty kecy nechat od cesty - to mu není trapně, když tam Miro taky vystupuje? Holt kdo nemá vlivné známé, musí na sebe upozornit třeba v reality šou. Ale ani SS nikomu nezaručí, že ho budou hrát na Óčku.

Mně se nezdálo, že by Mirův hlas zanikal nebo že by měl problém. Ale slyšela jsem fakt jen několik útržků Zato jsem několikrát viděla Lilii. :lol:

Tak to se musím přidat, Deyla fakt nemusím :evil: .... a kňourá hrozně, to máš Báro pravdu.. :D :D. Liliin úsměv jsem taky několikrát zaregistrovala...nevím kde stála Esti..no a našemu blonďákovi to zase moc slušelo a i zpívalo, na to že měl angínu se s tím popral excelentně..:thumbup: ...doufám, že to tak bude i zítra.. :D :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Bára » 03 pro 2010, 00:31

Já to měla z televize, zdálo se mi to dobrý a na zápas s angínou :?: - tak to byl super výkon :D Když to srovnám s obdobím před rokem, kdy poslední kola zápasil taky s nějakým nachlazením :wink: , tak mu to fakt zpívá neuvěřitelně :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod zariva_kometka » 03 pro 2010, 00:41

ewilyn píše:
Franci píše:Tak si to užite. Kto vlastne šiel?


Nazivo to sledovali Lilie a Esti :wink:

Tak mame to za sebou- neviem ako sa to pacilo Vam, ale myslim, ze mali zle nastaveny zvuk- Mirov hlas zanikal, i gitary boli trochu mimo :? ..neviem, ci to bolo iba tou anginou :?


Já jsem to teda moc nevnímala jak to zní já jsem na celý kinosál zpívala s ním :D Mimochodem vysílali to jenom pro mě a mojí mamku :D chvílami jsem si ale už myslela, že Mira vůbec nedají, ale zase byl na konci pořadu.... Lili a Ester od ledu mrzly nohy, ale všimla jsem si, že vydržely až do konce!! :-)) Ester stála hned vedle Lili, ale nebyla moc vidět, protože před ní někdo stál :D :D No cestou domů jsem pak přezpívala Mirovo CDčko odshora dolů a obráceně :D mamka mi pořád něco říkala, ale já zpívala a zpívala a zpívala :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Misuna » 03 pro 2010, 04:01

Nahrávala jsem si to a shodou okolností, když jsem kontrolovala, jestli je už konec, Rosemaid se právě chystali vystoupit :D Miro byl slyšet krásně, slušelo mu to...trochu chraptěl, ale to byl důsledek angíny. Doufejme, že zvládne nadcházející koncertní maraton. Skvěle komunikoval s publikem, vypadalo to, jakoby se čekalo hlavně na něj :D Deyla jsem neviděla, ale asi žárlí na Mira :wink: Miro jako "největší" hvězda vystoupil úplně na konci :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Další

Zpět na PURUM hudební ceny Óčka (Incheba Arena Praha, CZ) 2. 12. 2010

cron