Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Purum hudební ceny Óčka

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Lilie » 04 pro 2010, 21:26

Ahooooj, všetci! :D :D Mediální hvězda je doma :lol: :lol: Furt mi chodily SMS, že mě někdo vidí a že mám zamávat :D Já na ty úchylné fotografy mám štěstí - furt tam stál přede mnou, ač jsem na něj házela ksichty, a Esti se schovala za mě :lol:
Naživo nám to nepřipadalo špatné, i když paní Kadrnožková se opět účastnila :D , i to ostatní se většinou celkem dalo, ale kdybyste viděli, co tam bylo, když v telce byla reklama - nějaký hip-hop, či jak se to jmenuje, chvíli se to dalo, ale snášet to pošesté...... :roll: Byli to nějací tři "umělci" a s nimi Ondřej Ruml - a to se mi v XF dost líbil.......Jo, nohy jsme fakt měly zmrzlé jako h...o v trávě :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Bára » 04 pro 2010, 23:19

Lilie píše:Ahooooj, všetci! :D :D Mediální hvězda je doma :lol: :lol: Furt mi chodily SMS, že mě někdo vidí a že mám zamávat :D Já na ty úchylné fotografy mám štěstí - furt tam stál přede mnou, ač jsem na něj házela ksichty, a Esti se schovala za mě :lol:
Naživo nám to nepřipadalo špatné, i když paní Kadrnožková se opět účastnila :D , i to ostatní se většinou celkem dalo, ale kdybyste viděli, co tam bylo, když v telce byla reklama - nějaký hip-hop, či jak se to jmenuje, chvíli se to dalo, ale snášet to pošesté...... :roll: Byli to nějací tři "umělci" a s nimi Ondřej Ruml - a to se mi v XF dost líbil.......Jo, nohy jsme fakt měly zmrzlé jako h...o v trávě :D :wink:
Několikrát jsem si během večera na vás vzpomněla a trpěla s váma :( Já jsem už asi nějaká divná, ale docela se mi z tý záplavy vystupujících líbila kromě Mira i Farná a potom samozřejmě ti baviči - Xindl X a Ruda z Ostravy. Takovej Wohnout, Mandrage a Deyl - to pro mě byl šok :shock: A to v létě objíždí skoro všechny festivaly :evil: Je ale fakt, že já teda nejsem festivalový publikum a po čtyřech pivech by mi asi taky bylo jedno, co hrajou :roll: Střízlivá to ovšem nikdy nepochopím. Lilie, hrdinskej výkon :thumbup: a bohužel zahraniční hvězda až na konci :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Franci » 05 pro 2010, 11:00

Lilie píše:Ahooooj, všetci! :D :D Mediální hvězda je doma :lol: :lol: Furt mi chodily SMS, že mě někdo vidí a že mám zamávat :D Já na ty úchylné fotografy mám štěstí - furt tam stál přede mnou, ač jsem na něj házela ksichty, a Esti se schovala za mě :lol:
Naživo nám to nepřipadalo špatné, i když paní Kadrnožková se opět účastnila :D , i to ostatní se většinou celkem dalo, ale kdybyste viděli, co tam bylo, když v telce byla reklama - nějaký hip-hop, či jak se to jmenuje, chvíli se to dalo, ale snášet to pošesté...... :roll: Byli to nějací tři "umělci" a s nimi Ondřej Ruml - a to se mi v XF dost líbil.......Jo, nohy jsme fakt měly zmrzlé jako h...o v trávě :D :wink:

Ja so msi ale Pani Kardnožkovú nevšimla. Mával to i horšie.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Lilie » 05 pro 2010, 12:52

kobitka píše:Jo jo podle hlasu vážně ještě není úplně OK. Takže by jsme mu jako správné tetičky, hodný strýček a maminy měli dát na prdýlku za to, že ač nemocný má teď takový malý hudební maratón(sedm dní po sobě nějaká akce), místo toho aby se nejdřív pořádně vyležel. Sice termíny se podle smluv musí dodržovat(sankce za zrušený koncert jsou asi velké) ale za odrovnané zdraví to nestojí a nemoci by se neměly přecházet. Takže by to chtělo podle mně zase trošku zvolnit. Vždyď zhruba během dvou měsíců je nemocný už podruhé, což znamená, že tělíčko je unavené a nestíhá se z toho všeho náporu a stresu dostateně zotavit.


:wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Esti » 06 pro 2010, 15:03

Lilie píše:Ahooooj, všetci! :D :D Mediální hvězda je doma :lol: :lol: Furt mi chodily SMS, že mě někdo vidí a že mám zamávat :D Já na ty úchylné fotografy mám štěstí - furt tam stál přede mnou, ač jsem na něj házela ksichty, a Esti se schovala za mě :lol:
Naživo nám to nepřipadalo špatné, i když paní Kadrnožková se opět účastnila :D , i to ostatní se většinou celkem dalo, ale kdybyste viděli, co tam bylo, když v telce byla reklama - nějaký hip-hop, či jak se to jmenuje, chvíli se to dalo, ale snášet to pošesté...... :roll: Byli to nějací tři "umělci" a s nimi Ondřej Ruml - a to se mi v XF dost líbil.......Jo, nohy jsme fakt měly zmrzlé jako h...o v trávě :D :wink:


Lilie, díky za Tvou výšku, aspoň mi ty sms nechodily :lol: ! Nohy po celém víkendu zahřívám ještě dnes :D Ale nelituju :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod xitee » 08 črc 2011, 12:16

http://musicalnet.cz/component/content/ ... debni-ceny

Jeden zapomenutý článek z musicalnetu. Tam :miro: zbožňují.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Purum hudební ceny Óčka

Příspěvekod Kaja » 08 črc 2011, 18:48

xitee píše:http://musicalnet.cz/component/content/article/44-akce/1260-ocko-rozdavalo-hudebni-ceny

Jeden zapomenutý článek z musicalnetu. Tam :miro: zbožňují.


Zlaté. :D :thumbup: A pekné fotky, Oľga Černohorská ho fotila, máš pravdu, tam ho majú radi. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Předchozí

Zpět na PURUM hudební ceny Óčka (Incheba Arena Praha, CZ) 2. 12. 2010

cron