Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto ide na koncert do BA

Příspěvekod ewilyn » 23 bře 2010, 01:04

Iva píše:
Mag píše:
Iva píše:Ahojte, teda ja čumím jak koza na nové vráta! Sakra! Do mače ! Toto mi Šmajda kurňa nerob! Kua, ja som sa tak tešila....bol by to najkrajší záver daňového marca! Stále akosi nechápem ..... to on akože vážne myslí, že sa bude radšej obsmŕdať v TV nech je to čokoľvek ako sa venovať hudbe? Začínam mať vážny pocit, že je to niekto iný, než za koho som ho považovala...

Akože fakt som vytočená, tak radšej končím, ešte by ma niečo časom mrzelo

vás všetkých zdravím a bozkávam


Ahoj, tak nám to teda dopadlo :? , dúfam len, že keď sa to presunie o dva mesiace, tak nie na posledný májový piatok, to by som si asi vlasy vytrhala :evil: Ja večný optimista vsak verím že sa na tom koncerte ešte uvidíme...tak aspoň nech dane dopadnú dobre, že :wink: pekný víkend



Ahojky Mag a díky :) ešte zopár ich treba porobiť :( už som sa trochu skludnila, ale aj tak mi je to velmi luto. Ja na ten koncert pôjdem nech bude kedykolvek.....a dufam, ze vas tam vsetkych stretnem


Ja som tento rok kvoli smajdenu skoro zabudla na danove priznanie :shock: :) ..ale dnes dorobene..i mi danovak bude vracat- to potesi :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 25 bře 2010, 00:38

Tak na wgz. je opat uverejneny ten oznam o zruseni, presune koncertu v BA + ako nova informacia fakt, ze cena listku sa znižuje- bude 13Eur/ 2 listky .

Cena listku sa bude dalej predat za 13 euro/2listky
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 01 dub 2010, 10:57

na fb píše baba, ktorá nevedela, že koncert je zružený :?
Kde bolo písané,že je Tvoj koncert v Bratislave zrušený???Lebo my sme sa riadne prehnali....
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Macyáš » 01 dub 2010, 11:04

fanusicka píše:na fb píše baba, ktorá nevedela, že koncert je zružený :?
Kde bolo písané,že je Tvoj koncert v Bratislave zrušený???Lebo my sme sa riadne prehnali....


ajajaj ........nepříjemná situace......
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Kaja » 01 dub 2010, 11:09

Macyáš píše:
fanusicka píše:na fb píše baba, ktorá nevedela, že koncert je zružený :?
Kde bolo písané,že je Tvoj koncert v Bratislave zrušený???Lebo my sme sa riadne prehnali....


ajajaj ........nepříjemná situace......


To ano, ja som este tento tyzden pisala do Pravdy, ktora to uvadzala na svojich strankach ako platny termin, aby to stiahli.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Leila » 01 dub 2010, 14:54

Macyáš píše:
fanusicka píše:na fb píše baba, ktorá nevedela, že koncert je zružený :?
Kde bolo písané,že je Tvoj koncert v Bratislave zrušený???Lebo my sme sa riadne prehnali....


ajajaj ........nepříjemná situace......

Ale ja nechápem jedno, keď on nemá čas na to, aby sa dostal na net, tak prečo nezavolá mame alebo otcovi, poprípade najlepšiemu kamarátovi, aby v jeho mene napísali pár viet!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Však to je otázka pár minút! Mne to naozaj začína prichádzať ako absolútna nezodpovednosť alebo vlažný postoj k fanúšikom! :shock:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Andrew » 01 dub 2010, 14:56

Leila píše:Ale ja nechápem jedno, keď on nemá čas na to, aby sa dostal na net, tak prečo nezavolá mame alebo otcovi, poprípade najlepšiemu kamarátovi, aby v jeho mene napísali pár viet!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Však to je otázka pár minút! Mne to naozaj začína prichádzať ako absolútna nezodpovednosť alebo vlažný postoj k fanúšikom! :shock:

To tu asi nechápe nikdo. Nechce se mi věřit, že by opravdu úmyslně kašlal na fanoušky, ale zase na druhou stranu není přece tak blbej, že by mu to nedošlo... tohle je fakt mimo moje chápání.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod ewilyn » 01 dub 2010, 15:56

Leila píše:
Macyáš píše:
fanusicka píše:na fb píše baba, ktorá nevedela, že koncert je zružený :?
Kde bolo písané,že je Tvoj koncert v Bratislave zrušený???Lebo my sme sa riadne prehnali....


ajajaj ........nepříjemná situace......

Ale ja nechápem jedno, keď on nemá čas na to, aby sa dostal na net, tak prečo nezavolá mame alebo otcovi, poprípade najlepšiemu kamarátovi, aby v jeho mene napísali pár viet!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Však to je otázka pár minút! Mne to naozaj začína prichádzať ako absolútna nezodpovednosť alebo vlažný postoj k fanúšikom! :shock:


Zas na jeho obranu musim uviest, ze Silvia Sakalasova tam ten oznam o zruseni konceru v BA zkopirovala viackrat- pred tyzdnom asi 2x, a naposledy to tam bolo i v utorok rano- takze bola moznost dozvediet sa o zruseni i z FB..vzdy s podpisom S.K a M.S.
Problem je, ak niekto cita iba Mirovu nastenku a nie odkazy od fanusikov :(

Ale s tym obnovenim pristupu na FB by mal nieco robit...nechce sa mi verit, ze by to trvalo tak dlho :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 01 dub 2010, 16:18

Andrew píše:
Leila píše:Ale ja nechápem jedno, keď on nemá čas na to, aby sa dostal na net, tak prečo nezavolá mame alebo otcovi, poprípade najlepšiemu kamarátovi, aby v jeho mene napísali pár viet!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Však to je otázka pár minút! Mne to naozaj začína prichádzať ako absolútna nezodpovednosť alebo vlažný postoj k fanúšikom! :shock:

To tu asi nechápe nikdo. Nechce se mi věřit, že by opravdu úmyslně kašlal na fanoušky, ale zase na druhou stranu není přece tak blbej, že by mu to nedošlo... tohle je fakt mimo moje chápání.


Jemu možno niektoré veci unikajú. On naozaj drie a snaží sa prezentovať výsledkami. Zrejme predpokladá, že o toto ide v prvom rade a to sa od neho očakáva (čo je napr. v našom prípade aj pravda). Je unavený a stále obklopený ľuďmi, ktorí mu dávajú najavo, že je super, nálady fanúšikov a ich prelietavosť mu proste nedochádza. No je pravda, že má časť fanúšikov, pre ktorých je kontakt s ním dôležitejší ako jeho výsledky, a tých stráca. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 01 dub 2010, 18:28

Tak toto ma fakt "pobavilo" :twisted:

Na FB v reakcii na to dievca, co pisalo, ze nevedelo o zruseni koncertu, Silvia Sakalasova pise- citujem:
informacia o tom, ze koncert nebude a hlada sa nahradny termin je znama uz asi mesiac...aj tu to par krat bolo oznamene


..mesiac :?: :shock: :shock: ...ved pred mesiacom len oznamili termin konciku a zacali predavat listky :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Andrew » 01 dub 2010, 18:30

ewilyn píše:Tak toto ma fakt "pobavilo" :twisted:

Na FB v reakcii na to dievca, co pisalo, ze nevedelo o zruseni koncertu, Silvia Sakalasova pise- citujem:
informacia o tom, ze koncert nebude a hlada sa nahradny termin je znama uz asi mesiac...aj tu to par krat bolo oznamene


..mesiac :?: :shock: :shock: ...ved pred mesiacom len oznamili termin konciku a zacali predavat listky :twisted:

Ach jo, tohle je fakt amaterismus :( Tohle je ten blonďatech adrenalin v nejho nejčistší podobě :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Paula » 01 dub 2010, 19:14

ewilyn píše:Tak toto ma fakt "pobavilo" :twisted:

Na FB v reakcii na to dievca, co pisalo, ze nevedelo o zruseni koncertu, Silvia Sakalasova pise- citujem:
informacia o tom, ze koncert nebude a hlada sa nahradny termin je znama uz asi mesiac...aj tu to par krat bolo oznamene


..mesiac :?: :shock: :shock: ...ved pred mesiacom len oznamili termin konciku a zacali predavat listky :twisted:

mesiac??? hahaha..kukla som sa do mailu, kedy mi posielala plagát a bolo to 27.2. a lístky sa predávajú od 3.3. (ten dátum si pamätám) :evil:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Sidney » 01 dub 2010, 20:37

fanusicka píše:
ewilyn píše:Tak toto ma fakt "pobavilo" :twisted:

Na FB v reakcii na to dievca, co pisalo, ze nevedelo o zruseni koncertu, Silvia Sakalasova pise- citujem:
informacia o tom, ze koncert nebude a hlada sa nahradny termin je znama uz asi mesiac...aj tu to par krat bolo oznamene


..mesiac :?: :shock: :shock: ...ved pred mesiacom len oznamili termin konciku a zacali predavat listky :twisted:

mesiac??? hahaha..kukla som sa do mailu, kedy mi posielala plagát a bolo to 27.2. a lístky sa predávajú od 3.3. (ten dátum si pamätám) :evil:


Ludia musia vsetko citat a sledovat ako blazni. Info o presune je aj na FB aj na ticket portali, ale tie webovky su potrebne ako sol, kazdy si to otvori a je tam vsetko. Nuz, uz je april. Od aprila ma vsetko byt, tak uvidime. :shock: Zivot je otazkou priorit, ktora je dolezita pre Mira si musi urcit on sam, ci saskaren v TV a reklamach, alebo ludia co mu posielali hlasy a chodia na koncerty. Iste na koncertoch sa chova milo, len lepsia informovanost by nebola na skodu. :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod kobitka » 01 dub 2010, 22:37

Sidney píše:
fanusicka píše:
ewilyn píše:Tak toto ma fakt "pobavilo" :twisted:

Na FB v reakcii na to dievca, co pisalo, ze nevedelo o zruseni koncertu, Silvia Sakalasova pise- citujem:
informacia o tom, ze koncert nebude a hlada sa nahradny termin je znama uz asi mesiac...aj tu to par krat bolo oznamene


..mesiac :?: :shock: :shock: ...ved pred mesiacom len oznamili termin konciku a zacali predavat listky :twisted:

mesiac??? hahaha..kukla som sa do mailu, kedy mi posielala plagát a bolo to 27.2. a lístky sa predávajú od 3.3. (ten dátum si pamätám) :evil:


Ludia musia vsetko citat a sledovat ako blazni. Info o presune je aj na FB aj na ticket portali, ale tie webovky su potrebne ako sol, kazdy si to otvori a je tam vsetko. Nuz, uz je april. Od aprila ma vsetko byt, tak uvidime. :shock: Zivot je otazkou priorit, ktora je dolezita pre Mira si musi urcit on sam, ci saskaren v TV a reklamach, alebo ludia co mu posielali hlasy a chodia na koncerty. Iste na koncertoch sa chova milo, len lepsia informovanost by nebola na skodu. :!:


Prostě by to chtělo profesionálně udělané webovky a bylo by po problému. Pokud by teda Miro dodával info webmastrovi
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Andrew » 01 dub 2010, 23:08

kobitka píše:Prostě by to chtělo profesionálně udělané webovky a bylo by po problému. Pokud by teda Miro dodával info webmastrovi

Nebylo. Webové stránky jsou pouze nástroj. Stejně jako Facebook nebo fanklub, které už Miro má. Problém je evidentně v té druhé části. Dokud na to bude Miro dlabat, může mít stránek, kolik chce, a bude to pořád stejné.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Bratislava 31. 3. 2010 [ODLOŽENO]

cron