Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto ide na koncert do BA

Re: kon

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:38

adélka píše:
Ale když si dělá manažera sám (zdá se, že ne vždy úplně skvěle :( ), tak si snad i sám rozhoduje o tom, co kdy může oznámit, nebo ne?

neviem :( všetko okolo neho je jedna veľká záhada.....
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: kon

Příspěvekod 12345 » 19 bře 2010, 11:39

Lilie píše:
fanusicka píše:
deppholl píše:Souhlas!!! Hází to na něj špatné světlo :evil: :evil:

veď to, lepšie je povedať hneď pravdu a nie nás takto ťahať za nos :x


Řekla bych, že on do toho zase tolik nemá co mluvit, pokud vůbec, a asi má dané, co a kdy může poslat ven.....Proto to řekl jen nám a nechtěl, abychom to dávaly předčasně dál..... :roll:


No nevím, jestli ho neobhajuju až moc, ale ví se jistě, že jeho účast v LD nebyla tak nějak dobrovolně povinná, že nemá nějaké nadstandardní vztahy s markizou? Koneckonců i ten koncert s Costnerem je v režii markizy - tak mě napadá, jestli to není něco za něco. Ale to už je taky asi hodně přitažený za vlasy.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: kon

Příspěvekod Lilie » 19 bře 2010, 11:48

adélka píše:
Lilie píše:
fanusicka píše:
deppholl píše:Souhlas!!! Hází to na něj špatné světlo :evil: :evil:

veď to, lepšie je povedať hneď pravdu a nie nás takto ťahať za nos :x


Řekla bych, že on do toho zase tolik nemá co mluvit, pokud vůbec, a asi má dané, co a kdy může poslat ven.....Proto to řekl jen nám a nechtěl, abychom to dávaly předčasně dál..... :roll:


Ale když si dělá manažera sám (zdá se, že ne vždy úplně skvěle :( ), tak si snad i sám rozhoduje o tom, co kdy může oznámit, nebo ne?


Mně to přišlo (po tom povídání), že konkrétně v tomto (ač manažera si sám dělat může) je dost malej pán, že o tom rozhoduje ještě někdo další..... :?
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: kon

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:55

Lilie píše:Mně to přišlo (po tom povídání), že konkrétně v tomto (ač manažera si sám dělat může) je dost malej pán, že o tom rozhoduje ještě někdo další..... :?

:? :? :? :? :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: kon

Příspěvekod adélka » 19 bře 2010, 11:57

12345 píše: No nevím, jestli ho neobhajuju až moc, ale ví se jistě, že jeho účast v LD nebyla tak nějak dobrovolně povinná, že nemá nějaké nadstandardní vztahy s markizou? Koneckonců i ten koncert s Costnerem je v režii markizy - tak mě napadá, jestli to není něco za něco. Ale to už je taky asi hodně přitažený za vlasy.


No, já taky začínám mít ten pocit, že ty televize si na ně činí nárok i po skončení smlouvy na Superstar a to se mi vůbec nelíbí. Vycucnout, vytěžit a odhodit. A oni, Miro navíc bez manažera, proti nim nemají vůbec žádnou šanci. :(
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: kon

Příspěvekod Kaja » 19 bře 2010, 14:21

adélka píše:
12345 píše: No nevím, jestli ho neobhajuju až moc, ale ví se jistě, že jeho účast v LD nebyla tak nějak dobrovolně povinná, že nemá nějaké nadstandardní vztahy s markizou? Koneckonců i ten koncert s Costnerem je v režii markizy - tak mě napadá, jestli to není něco za něco. Ale to už je taky asi hodně přitažený za vlasy.


No, já taky začínám mít ten pocit, že ty televize si na ně činí nárok i po skončení smlouvy na Superstar a to se mi vůbec nelíbí. Vycucnout, vytěžit a odhodit. A oni, Miro navíc bez manažera, proti nim nemají vůbec žádnou šanci. :(


Ono, žiaľ, je to tak. Ľudia si myslia, že ako tie hviezdičky super žijú, ale pravda je, že oni sú len to. čo je vidieť z celej tej mašinérie za nimi, ktorá z nich žije a do veľkej miery o nich rozhoduje. V tejto súvislosti ma napadá napr. román Údolie bábik, tam je to pekne spracované.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Haňula » 19 bře 2010, 14:56

Já jsem se do Blavy sice nechystala, ale je mě upřímně líto vás, kteří jste už měli koupené lístky a těšili se tam :( Taky si myslím, že LSD nebude tím pravým důvodem :wink: Začíná přece už 21.3. a 26.3. má mít koncert v Hodoníně a ten zrušenej nebyl ( teda zatím ) Spíš se přikláním k názoru, že je to kvůli tomu, že ještě nestihl dostatečně nazkoušet tu vlastní tvorbu. Za sebe nevím, jestli budu na konci května mít čas-pokud by to bylo o víkendu, tak to jo, ale jestli to bude zase někdy v průběhu týdne, tak se z té naší brutální školy nejspíš neurvu :(
Z té LSD začínám mít takový smíšený pocity-na jedné straně se těším, že ho uvidím každou neděli v telce, ale zároveň se obávám, aby si ho lidi nezaškatulkovali jako komerčního šaška, kterej skáče tak, jak televize pískají :cry:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: kon

Příspěvekod ewilyn » 19 bře 2010, 16:39

Kaja píše:
adélka píše:
12345 píše: No nevím, jestli ho neobhajuju až moc, ale ví se jistě, že jeho účast v LD nebyla tak nějak dobrovolně povinná, že nemá nějaké nadstandardní vztahy s markizou? Koneckonců i ten koncert s Costnerem je v režii markizy - tak mě napadá, jestli to není něco za něco. Ale to už je taky asi hodně přitažený za vlasy.


No, já taky začínám mít ten pocit, že ty televize si na ně činí nárok i po skončení smlouvy na Superstar a to se mi vůbec nelíbí. Vycucnout, vytěžit a odhodit. A oni, Miro navíc bez manažera, proti nim nemají vůbec žádnou šanci. :(


Ono, žiaľ, je to tak. Ľudia si myslia, že ako tie hviezdičky super žijú, ale pravda je, že oni sú len to. čo je vidieť z celej tej mašinérie za nimi, ktorá z nich žije a do veľkej miery o nich rozhoduje. V tejto súvislosti ma napadá napr. román Údolie bábik, tam je to pekne spracované.


Ale zas z neho nerobme nesvojpravneho :? ..on velmi dobre vedel, do coho ide- myslim ze LSD povazuje za dobru formu selfpromotion, ako byt dalsie 2-3 mesiace na obraze , v mediach a podobne...len by to mal zuzitkovat tak, aby uz behom sutaze aspon do eteru zazneli nejake jeho veci, aby zaujem o jeho osobu vyvolal i zaujem o jeho tvorbu, aby ho radia hravali, pretoze bude ziadany...
mam trochu strach, ze ako tu uz bolo povedane, aby ho verejnost nezazala brat len ako medialneho sasa- telebritu, a aby sa to neobratilo proti nemu :( ..to by ma mrzelo..
Ale tiez si myslim, ze by si mal stanovit priority :twisted:
A kedze vcera presun koncertu oznamil Ticketportal, malo sa to uz objavit podla mna i na jeho FB strankach- velmi netrpezlivo cakam na jeho vysvetlenie, pretoze pred zaciatkom LSD za ozve- to je jasne
Naposledy upravil ewilyn dne 19 bře 2010, 17:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: kon

Příspěvekod gatla » 19 bře 2010, 16:53

ewilyn píše:
Kaja píše:
adélka píše:
12345 píše: No nevím, jestli ho neobhajuju až moc, ale ví se jistě, že jeho účast v LD nebyla tak nějak dobrovolně povinná, že nemá nějaké nadstandardní vztahy s markizou? Koneckonců i ten koncert s Costnerem je v režii markizy - tak mě napadá, jestli to není něco za něco. Ale to už je taky asi hodně přitažený za vlasy.


No, já taky začínám mít ten pocit, že ty televize si na ně činí nárok i po skončení smlouvy na Superstar a to se mi vůbec nelíbí. Vycucnout, vytěžit a odhodit. A oni, Miro navíc bez manažera, proti nim nemají vůbec žádnou šanci. :(


Ono, žiaľ, je to tak. Ľudia si myslia, že ako tie hviezdičky super žijú, ale pravda je, že oni sú len to. čo je vidieť z celej tej mašinérie za nimi, ktorá z nich žije a do veľkej miery o nich rozhoduje. V tejto súvislosti ma napadá napr. román Údolie bábik, tam je to pekne spracované.


Ale zas z neho nerobne nesvojpravneho :? ..on velmi dobre vedel, do coho ide- myslim ze LSD povazuje za dobru formu selfpromotion, ako byt dalsie 2-3 mesiace na obraze , v mediach a podobne...len by to mal zuzitkovat tak, aby uz behom sutaze aspon do eteru zazneli nejake jeho veci, aby zaujem o jeho osobu vyvolal i zaujem o jeho tvorbu, aby ho radia hravali, pretoze bude ziadany...
mam trochu strach, ze ako tu uz bolo povedane, aby ho verejnost nezazaca brat len ako nedialneho sasa- telebritu, a aby sa to neobratilo porti nemu :( ..to by ma mrzelo..
Ale tiez si myslim, ze by si mal stanovit priority :twisted:
A kedze vcera presun koncertu oznamil Ticketportal, malo sa to uz objavit podla mna i na jeho FB strankach- velmi netrpezlivo cakam na jeho vysvetlenie, pretoze pred zaciatkom LSD za ozve- to je jasne

Taky jsem myslela,že se hned ozve na FB :?
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod Lenka » 19 bře 2010, 17:50

Člověk tu není jeden den a nestačí se divit.No dalo se to tak trochu čekat já měla strach i z toho Liberce když jsme se dozvěděla o jeho učinkování v LD.
Moc mě mrzí že ten koncert v Bratislavě zrušili ale co se dá dělat hlavně že dají potom vědět náhradní termín.No asi toho má fakt Miro dost a nemůžem se na něho za to zlobit.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Jarka » 19 bře 2010, 21:33

Já si zas myslím, že Miro to má v hlavě velmi dobře srovnané, už víckrát jsme se o tom přesvědčili, a tak dobře věděl co dělá, když šel do LD, tancovat bude muset umět při své kariéře moc dobře a táhle průprava je teď pro něj k nezaplacení. A taky teď potřebuje hodně vydělávat a tohle je určitě dobře honorované. A CD se dočkáme, dřív nebo později. V Liberci se na to všechno můžem poptat.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod mari » 19 bře 2010, 21:56

Jarka píše:Já si zas myslím, že Miro to má v hlavě velmi dobře srovnané, už víckrát jsme se o tom přesvědčili, a tak dobře věděl co dělá, když šel do LD, tancovat bude muset umět při své kariéře moc dobře a táhle průprava je teď pro něj k nezaplacení. A taky teď potřebuje hodně vydělávat a tohle je určitě dobře honorované. A CD se dočkáme, dřív nebo později. V Liberci se na to všechno můžem poptat.

Tiež si myslím,že takúto "školu tanca "za ktorú mu ešte aj zaplatia nemohol odmietnuť!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Iva » 20 bře 2010, 02:50

Ahojte, teda ja čumím jak koza na nové vráta! Sakra! Do mače ! Toto mi Šmajda kurňa nerob! Kua, ja som sa tak tešila....bol by to najkrajší záver daňového marca! Stále akosi nechápem ..... to on akože vážne myslí, že sa bude radšej obsmŕdať v TV nech je to čokoľvek ako sa venovať hudbe? Začínam mať vážny pocit, že je to niekto iný, než za koho som ho považovala...

Akože fakt som vytočená, tak radšej končím, ešte by ma niečo časom mrzelo

vás všetkých zdravím a bozkávam
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Příspěvekod Mag » 20 bře 2010, 09:55

Iva píše:Ahojte, teda ja čumím jak koza na nové vráta! Sakra! Do mače ! Toto mi Šmajda kurňa nerob! Kua, ja som sa tak tešila....bol by to najkrajší záver daňového marca! Stále akosi nechápem ..... to on akože vážne myslí, že sa bude radšej obsmŕdať v TV nech je to čokoľvek ako sa venovať hudbe? Začínam mať vážny pocit, že je to niekto iný, než za koho som ho považovala...

Akože fakt som vytočená, tak radšej končím, ešte by ma niečo časom mrzelo

vás všetkých zdravím a bozkávam


Ahoj, tak nám to teda dopadlo :? , dúfam len, že keď sa to presunie o dva mesiace, tak nie na posledný májový piatok, to by som si asi vlasy vytrhala :evil: Ja večný optimista vsak verím že sa na tom koncerte ešte uvidíme...tak aspoň nech dane dopadnú dobre, že :wink: pekný víkend
Mag
 
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2010, 16:39

Příspěvekod Iva » 23 bře 2010, 00:58

Mag píše:
Iva píše:Ahojte, teda ja čumím jak koza na nové vráta! Sakra! Do mače ! Toto mi Šmajda kurňa nerob! Kua, ja som sa tak tešila....bol by to najkrajší záver daňového marca! Stále akosi nechápem ..... to on akože vážne myslí, že sa bude radšej obsmŕdať v TV nech je to čokoľvek ako sa venovať hudbe? Začínam mať vážny pocit, že je to niekto iný, než za koho som ho považovala...

Akože fakt som vytočená, tak radšej končím, ešte by ma niečo časom mrzelo

vás všetkých zdravím a bozkávam


Ahoj, tak nám to teda dopadlo :? , dúfam len, že keď sa to presunie o dva mesiace, tak nie na posledný májový piatok, to by som si asi vlasy vytrhala :evil: Ja večný optimista vsak verím že sa na tom koncerte ešte uvidíme...tak aspoň nech dane dopadnú dobre, že :wink: pekný víkend



Ahojky Mag a díky :) ešte zopár ich treba porobiť :( už som sa trochu skludnila, ale aj tak mi je to velmi luto. Ja na ten koncert pôjdem nech bude kedykolvek.....a dufam, ze vas tam vsetkych stretnem
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

PředchozíDalší

Zpět na Bratislava 31. 3. 2010 [ODLOŽENO]

cron