Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto ide na koncert do BA

Příspěvekod ewilyn » 19 bře 2010, 01:48

fanusicka píše:Mňa to zrušenie koncertu ani neprekvapuje. Od začiatku som mala taký divný, blbý pocit. Už vtedy, keď mi Sakalášová poslala do mailu ten plagát a ja som jej následne spýtala, či LD začína v marci alebo v apríli a ona že 21.3., tak mi bolo divné ako chcú do tých tréningov zakomponovať koncert. Z minulých ročníkov som vedela, že sa trénuje minimálne 5-6 hodín denne, tak mi to vôbec nešlo dokopy (koncert, vystúpenia, tréningy a iné povinnosti). Pre ten môj blbý pocit som už potom neriešila darček, lebo som tušila, že sa niečo posere. Keď mi to Silvia posielala, tak zmluva s Markízou už bola podpísaná. Čiže vedelo sa, že LD sa začína ešte pred koncertom a nie po koncerte. Minulý týždeň som bola na Lerinej stránke a videla som, že už v sekcii koncerty nemá Mirov koncert, tak som vedela, že je zle. A keď sem dnes Lilie písala, že nemôže niečo prezradiť, na 90% som si bola istá, že sa jedná o koncert :cry: ale aj tak som brutálne nasratá, lebo koncert sa posunie o najmenej o 2 mesiace - čiže to vychádza na koniec mája - a to určite nebudem môcť a v júni plánajuem odletieť na 3 mesiace do zahraničia. Čiže vstupenku buď vrátim, alebo ju niekomu predám aj s bonusou :twisted: a to som sa tak tešila :cry: :cry: :cry: :cry:
Čo mi je asi najviac ľúto, tak je to, že nestretnem týchto úžasných ľudí, s k torými si tu už nejaký ten piatok píšem a chcela som ich osobne spoznať :(


myslim, ze je nam to vsetkym velmi luto :cry:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 08:47

ewilyn píše:
myslim, ze je nam to vsetkym velmi luto :cry:

musíme to rozdýchať a život ide ďalej :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Kotě » 19 bře 2010, 08:50

fanusicka píše:
ewilyn píše:
myslim, ze je nam to vsetkym velmi luto :cry:

musíme to rozdýchať a život ide ďalej :wink:

Třeba ti to nakonec vyjde, pokud bude koncert v květnu a odjíždíš až v červnu. No pokud bude v prvním týdnu června ve všední den, tak mám taky smůlu... Zatím neházej flintu (a lístek) do žita :D :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 08:52

deppholl píše:Třeba ti to nakonec vyjde, pokud bude koncert v květnu a odjíždíš až v červnu. No pokud bude v prvním týdnu června ve všední den, tak mám taky smůlu... Zatím neházej flintu (a lístek) do žita :D :D

lenže v máji je ešte LD a predpokladám, že to naše malé, strapaté tam bude šmajdiť až do 10.kola :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

kon

Příspěvekod Sidney » 19 bře 2010, 10:53

fanusicka píše:
deppholl píše:Třeba ti to nakonec vyjde, pokud bude koncert v květnu a odjíždíš až v červnu. No pokud bude v prvním týdnu června ve všední den, tak mám taky smůlu... Zatím neházej flintu (a lístek) do žita :D :D

lenže v máji je ešte LD a predpokladám, že to naše malé, strapaté tam bude šmajdiť až do 10.kola :?


Nemyslim si, ze je to kvoli Lets dance. Tam bude nieco ine vo veci, bud, ze nestiha nacvicit svoje skladby alebo je to prilis tesne za tym koncertom Kevina Costnera a nepredalo by sa to.
Ty mas v juni odletet do zahranicia, my ideme na dovolenku. Takze ak to bude juni, listky predam spat.
U nas v robote je obrovsky problem vziat si dovolenku, to by som lahsie ziskala audienciu vo Vatikane. Vsetko treba hlasit dopredu, aj niekolko mesiacov. Kseftovat so smenami, vymienat to, ten marec nam super sadol.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: kon

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:05

Sidney píše:ten marec nam super sadol.

mne nielenže sadol mesiac marec, ale aj dátum 31.3. mi nesmierne vyhovoval :twisted: ale samozrejme, že sa musí niečo pod.bkať :cry:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

...

Příspěvekod Sidney » 19 bře 2010, 11:10

A este nieco, on vedel kedy zacina ta sutaz, urcite aj to, kolko treba trenovat a podobne. Asi by si mal urcit priority, co vlastne chce, ci niekde saskovat, alebo sa seriozne venovat hudbe a spevu. Aj to ako jednat s fanusikmi, hlavne taketo nahle zmeny poriadne vysvetlit. Predstavte si, ze sa tam niekto dotrepe z nejakej dialky a zisti, ze ten koncert je posunuty. Nie kazdy vsetko tak pravidelne sleduje ako my.
A nemal by taketo veci robit zrovna v Blave, je vychodniar. Mne osobne vychodniari nevadia, mam tam polku super rodiny. Ale viem, aka neznasanlivost voci vychodu v BA panuje medzi blavakmi. Nielen v Cechach a na vychode, ale aj na zapade a v hlavnom meste by mal mat fans... A nie im robit taketo podrazy a nevysvetlit to poriadne.
S tym Lets dance som to tak nemyslela, nech sa mu tam dari. Pozerat to ale urcite nebudem. Nebavia ma take tanecky a dost si toho uzijem v praci, zase to bude tema cislo 1 cele dva mesiace. :x Radsej si pozrem showdance, Spektrum alebo si pustim nejaky dobry koncert napr. Deep Purple. :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: kon

Příspěvekod Kotě » 19 bře 2010, 11:10

fanusicka píše:
Sidney píše:ten marec nam super sadol.

mne nielenže sadol mesiac marec, ale aj dátum 31.3. mi nesmierne vyhovoval :twisted: ale samozrejme, že sa musí niečo pod.bkať :cry:

Mě trochu zaráží, že je to ve všední den!! Snad to bylo proto, že pak začínají prázdniny.... Doufák že tan přesunutý bude aspoň v pátek :?
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: kon

Příspěvekod Andrew » 19 bře 2010, 11:17

deppholl píše:
fanusicka píše:
Sidney píše:ten marec nam super sadol.

mne nielenže sadol mesiac marec, ale aj dátum 31.3. mi nesmierne vyhovoval :twisted: ale samozrejme, že sa musí niečo pod.bkať :cry:

Mě trochu zaráží, že je to ve všední den!! Snad to bylo proto, že pak začínají prázdniny.... Doufák že tan přesunutý bude aspoň v pátek :?

A já naprosto a zcela sobecky doufám, že ne :) Ne každý má tak flexibilní práci jako já a díky tomu tam třeba nebude hlava na hlavě :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: kon

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:18

deppholl píše:Mě trochu zaráží, že je to ve všední den!! Snad to bylo proto, že pak začínají prázdniny.... Doufák že tan přesunutý bude aspoň v pátek :?

mňa to ani nezarazilo, že je to vo všedný deň, lebo kopec kocertov býva cez týždeň a nie len cez víkendy :wink:
mňa len zarazilo to, že doteraz sa odiciálne neoznámilo, že koncert je zrušený resp. presunutý. Veď to vie už dlhší čas, tak prečo, hmmm? :evil:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: kon

Příspěvekod Kotě » 19 bře 2010, 11:20

fanusicka píše:
deppholl píše:Mě trochu zaráží, že je to ve všední den!! Snad to bylo proto, že pak začínají prázdniny.... Doufák že tan přesunutý bude aspoň v pátek :?

mňa to ani nezarazilo, že je to vo všedný deň, lebo kopec kocertov býva cez týždeň a nie len cez víkendy :wink:
mňa len zarazilo to, že doteraz sa odiciálne neoznámilo, že koncert je zrušený resp. presunutý. Veď to vie už dlhší čas, tak prečo, hmmm? :evil:

Souhlas!!! Hází to na něj špatné světlo :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: kon

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:28

deppholl píše:Souhlas!!! Hází to na něj špatné světlo :evil: :evil:

veď to, lepšie je povedať hneď pravdu a nie nás takto ťahať za nos :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: kon

Příspěvekod Lilie » 19 bře 2010, 11:32

fanusicka píše:
deppholl píše:Souhlas!!! Hází to na něj špatné světlo :evil: :evil:

veď to, lepšie je povedať hneď pravdu a nie nás takto ťahať za nos :x


Řekla bych, že on do toho zase tolik nemá co mluvit, pokud vůbec, a asi má dané, co a kdy může poslat ven.....Proto to řekl jen nám a nechtěl, abychom to dávaly předčasně dál..... :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: kon

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 11:34

Lilie píše:
Řekla bych, že on do toho zase tolik nemá co mluvit, pokud vůbec, a asi má dané, co a kdy může poslat ven.....Proto to řekl jen nám a nechtěl, abychom to dávaly předčasně dál..... :roll:

ale veď ide o jeho vlastný koncert, tak má čo k tomu povedať a ak nie, tak aspoň organizátori by sa mohli vyjadriť, ale za nich to spravil ticketportal
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: kon

Příspěvekod adélka » 19 bře 2010, 11:36

Lilie píše:
fanusicka píše:
deppholl píše:Souhlas!!! Hází to na něj špatné světlo :evil: :evil:

veď to, lepšie je povedať hneď pravdu a nie nás takto ťahať za nos :x


Řekla bych, že on do toho zase tolik nemá co mluvit, pokud vůbec, a asi má dané, co a kdy může poslat ven.....Proto to řekl jen nám a nechtěl, abychom to dávaly předčasně dál..... :roll:


Ale když si dělá manažera sám (zdá se, že ne vždy úplně skvěle :( ), tak si snad i sám rozhoduje o tom, co kdy může oznámit, nebo ne?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Bratislava 31. 3. 2010 [ODLOŽENO]

cron