Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto ide na koncert do BA

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 22:50

Lilie píše:2) Mně se v tom oblečku líbí :lol: (Lepší než gatě s půlkou r.ti ven). A jelikož vídám kluky od nás běžně nalíčené, v tangách a kroutit zadkem na mole - tohle mi nepřijde hrozné :wink: (Na bílou košili to nemá, no :lol: ).


Tak to já bych si vybrala gatě na půl žerdi nebo bílou košili, oblečky nee :( a hochy v tangách, nalíčené a na mole - to jsem ještě nikdy neviděla, ale moc mi to nechybí, přiznám se. :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lilie » 18 bře 2010, 23:01

adélka píše:
Lilie píše:2) Mně se v tom oblečku líbí :lol: (Lepší než gatě s půlkou r.ti ven). A jelikož vídám kluky od nás běžně nalíčené, v tangách a kroutit zadkem na mole - tohle mi nepřijde hrozné :wink: (Na bílou košili to nemá, no :lol: ).


Tak to já bych si vybrala gatě na půl žerdi nebo bílou košili, oblečky nee :( a hochy v tangách, nalíčené a na mole - to jsem ještě nikdy neviděla, ale moc mi to nechybí, přiznám se. :)


Obleky taky nemusím..... :? To radši ty roztrhané rifle :D
Naši kluci si holt nemůžou vybírat, není jich moc a co dostanou, to musí předvést, ale přiznám se, že když to pak rozebíráme na videu, taky to na mě nijak....ehm....nepůsobí :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Koncert BA

Příspěvekod Sidney » 18 bře 2010, 23:03

To nemyslite vazne s tym koncertom???? Som totalne nasrata. :evil: To akoze, kedy bude? Teraz som mala mat aspon volno. Bodaj by vypadol v prvom kole!!!! Toto sa fakt nerobi. Asi uz zabudol, ze preco mu ludia fandili v SS. Urcite nie kvoli tanecnym kreaciam...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Macyáš » 18 bře 2010, 23:07

Chápu vaše rozčílení a je mi to líto i za vás, ale berte to z té pozitivní stránky. Půjde vás 2x tolik - viz ta volná vstupenka ke každé zakoupené zdarma. To znamená dvojnásobnou koncentraci vilných stařenek a dvojnásobnou radost se shledání .
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: Koncert BA

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 23:07

Sidney píše:To nemyslite vazne s tym koncertom???? Som totalne nasrata. :evil: To akoze, kedy bude? Teraz som mala mat aspon volno. Bodaj by vypadol v prvom kole!!!! Toto sa fakt nerobi. Asi uz zabudol, ze preco mu ludia fandili v SS. Urcite nie kvoli tanecnym kreaciam...

Ale notak...

Jinak já jsem upřímně zvědavej, jak to na FB vysvětlí. Doufám, že se nebude schovávat za technické a jiné důvody...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kaja » 18 bře 2010, 23:17

Andrew píše:
adélka píše:
Andrew píše::P
Mimochodem, tím jsem odhalil, že můžu editovat vaše příspěvky. To, že jsem ročník 1984 je jistě pouze náhoda :twisted: :twisted: :twisted:


Tak cenzura? :twisted: :evil: :twisted:

A přepisování dějin. Se mnou se ještě pobavíte :)


My sa s Tebou bavíme neustále :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod kobitka » 18 bře 2010, 23:22

Jejda, jejda tak to je mi vás upřímně líto :( . Ale proč nadáváte na LD vždyď jste se tak těšily až ho tam uvidíte? To já byla hned od začátku proti a to se na jeho koncerty zatím nechystám.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Kaja » 18 bře 2010, 23:25

Macyáš píše:Chápu vaše rozčílení a je mi to líto i za vás, ale berte to z té pozitivní stránky. Půjde vás 2x tolik - viz ta volná vstupenka ke každé zakoupené zdarma. To znamená dvojnásobnou koncentraci vilných stařenek a dvojnásobnou radost se shledání .


Jasne. Skúsme trénovať trpezlivosť. Mne sa beztak zdalo, že má toho nejako nenormálne veľa a nemôže to stíhať. Veď už aj vyzerá ako mátoha. Teraz tu už zbytočne nadávať, keď svoju účasť v LSD prisľúbil, už to s ním musíme prežiť. A keď tam už je, nech mu to teda dopadne čo najlepšie. On je ešte také teliatko, predstavuje si všetko ako Hurvínek válku a potom sa nestačí čudovať ako vyzerá svet showbizu v reáli. Berme to tak, že sa učí v tom chodiť (aj na vlastných chybách, ako ináč).
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Koncert BA

Příspěvekod ewilyn » 18 bře 2010, 23:32

Sidney píše:To nemyslite vazne s tym koncertom???? Som totalne nasrata. :evil: To akoze, kedy bude? Teraz som mala mat aspon volno. Bodaj by vypadol v prvom kole!!!! Toto sa fakt nerobi. Asi uz zabudol, ze preco mu ludia fandili v SS. Urcite nie kvoli tanecnym kreaciam...


Tak ja som velmi nas..ta :twisted: vo viac smeroch...neviem totiz, ci v tom "novom termine" bude moct na ten koncert ist- dufam, ze novy termin zverejnia co najskor :?

Macyáš píše:Chápu vaše rozčílení a je mi to líto i za vás, ale berte to z té pozitivní stránky. Půjde vás 2x tolik - viz ta volná vstupenka ke každé zakoupené zdarma. To znamená dvojnásobnou koncentraci vilných stařenek a dvojnásobnou radost se shledání .


no ono nas nakoniec moze byt i menej- mozno miesto listku naviac budem listok vracat :twisted:

Lilie píše:Už jsem psala podrobnosti v jiném chlívečku: prý kvůli nestíhání Let's dance....Takže už s tím můžu vylézt, dosud jsem nechtěla nic říkat, když jsem to slíbila, čekala jsem, že si to oznámí sám.... :?


..problem je, ze zatial to "sam" neoznamil- oznamil to Ticketportal :twisted: . A to LSD je len velka vyhovorka - to nemoze byt skutocny dovd, uz v case zmeny priestoru (Heineken za Majestic) bol znamy termin zacatia LSD..skutocny dovod bude, ze listky sa nepredavaju podla predstav ( zrazu budu davat 2 za cenu 1 :?: :shock: ), Miro este nema nacviceny novy repertoar, pretoze to nestiha- s promom v LSD sa ocakava vacsi zaujem....len aby sa neprepocitali :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 18 bře 2010, 23:35

Kaja píše:
Macyáš píše:Chápu vaše rozčílení a je mi to líto i za vás, ale berte to z té pozitivní stránky. Půjde vás 2x tolik - viz ta volná vstupenka ke každé zakoupené zdarma. To znamená dvojnásobnou koncentraci vilných stařenek a dvojnásobnou radost se shledání .


Jasne. Skúsme trénovať trpezlivosť. Mne sa beztak zdalo, že má toho nejako nenormálne veľa a nemôže to stíhať. Veď už aj vyzerá ako mátoha. Teraz tu už zbytočne nadávať, keď svoju účasť v LSD prisľúbil, už to s ním musíme prežiť. A keď tam už je, nech mu to teda dopadne čo najlepšie. On je ešte také teliatko, predstavuje si všetko ako Hurvínek válku a potom sa nestačí čudovať ako vyzerá svet showbizu v reáli. Berme to tak, že sa učí v tom chodiť (aj na vlastných chybách, ako ináč).


Neda sa ho stale ospravedlnovat...LSD nie je pravy dovod, to je moj nazor...a mali to vsetko prehodnotit este pred tym vekym promom, ktore mu na FB robili :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod adélka » 18 bře 2010, 23:35

kobitka píše:Jejda, jejda tak to je mi vás upřímně líto :( . Ale proč nadáváte na LD vždyď jste se tak těšily až ho tam uvidíte? To já byla hned od začátku proti a to se na jeho koncerty zatím nechystám.


Já jsem sem, pravda, v poslední době moc nepsala, ale Mirovo účinkování v LSD mi bylo už od začátku proti mysli a ještě víc po shlédnutí prvních fotek. Z těch jsem měla husí kůži, tj. ježily se mi chlupy odporem :shock: , ale bála jsem se to sem napsat, abyste mi nenadávali, že jsem z "druhého břehu". :?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kaja » 18 bře 2010, 23:47

ewilyn píše:
Kaja píše:
Macyáš píše:Chápu vaše rozčílení a je mi to líto i za vás, ale berte to z té pozitivní stránky. Půjde vás 2x tolik - viz ta volná vstupenka ke každé zakoupené zdarma. To znamená dvojnásobnou koncentraci vilných stařenek a dvojnásobnou radost se shledání .


Jasne. Skúsme trénovať trpezlivosť. Mne sa beztak zdalo, že má toho nejako nenormálne veľa a nemôže to stíhať. Veď už aj vyzerá ako mátoha. Teraz tu už zbytočne nadávať, keď svoju účasť v LSD prisľúbil, už to s ním musíme prežiť. A keď tam už je, nech mu to teda dopadne čo najlepšie. On je ešte také teliatko, predstavuje si všetko ako Hurvínek válku a potom sa nestačí čudovať ako vyzerá svet showbizu v reáli. Berme to tak, že sa učí v tom chodiť (aj na vlastných chybách, ako ináč).


sa ho stale ospravedlnovat...LSD nie je pravy dovod, to je moj nazor...a mali to vsetko prehodnotit este pred tym vekym promom, ktore mu na FB robili :twisted:



Jemu chýba ten manažment, on má predstavu, že všetko zvládne sám, ale aj toto je dôkaz, že to také jednoduché nie je. Zrejme vôbec nemal predstavu, koľko času a energie ho to bude stáť. No, keď tak rozmýšľam, čo bude lepšie, keď teraz odbúcha ten koncert, len aby bol a sklame divákov priam na ňom, alebo to posunie a pripraví tak, aby sme sa mali z čoho tešiť? Má opravný termín, no, všetko sa nepodarí na prvý krát. S ním to bude asi aj dalej ako v SS, nudiť sa nebudeme :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Andrew » 18 bře 2010, 23:51

Kaja píše:nudiť sa nebudeme :D

Taky si myslim :)
Jenom doufám, že ty změny bude ohlašovat aspoň den předem. Přijet na koncert, který se nekoná... asi bych byl trochu naštvanej :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kotě » 18 bře 2010, 23:57

adélka píše:
kobitka píše:Jejda, jejda tak to je mi vás upřímně líto :( . Ale proč nadáváte na LD vždyď jste se tak těšily až ho tam uvidíte? To já byla hned od začátku proti a to se na jeho koncerty zatím nechystám.


Já jsem sem, pravda, v poslední době moc nepsala, ale Mirovo účinkování v LSD mi bylo už od začátku proti mysli a ještě víc po shlédnutí prvních fotek. Z těch jsem měla husí kůži, tj. ježily se mi chlupy odporem :shock: , ale bála jsem se to sem napsat, abyste mi nenadávali, že jsem z "druhého břehu".
:?

Můj první komentář v době kdy se to profláklo byl že s tím nesouhlasím a to trvá!!!
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Paula » 19 bře 2010, 01:19

Mňa to zrušenie koncertu ani neprekvapuje. Od začiatku som mala taký divný, blbý pocit. Už vtedy, keď mi Sakalášová poslala do mailu ten plagát a ja som jej následne spýtala, či LD začína v marci alebo v apríli a ona že 21.3., tak mi bolo divné ako chcú do tých tréningov zakomponovať koncert. Z minulých ročníkov som vedela, že sa trénuje minimálne 5-6 hodín denne, tak mi to vôbec nešlo dokopy (koncert, vystúpenia, tréningy a iné povinnosti). Pre ten môj blbý pocit som už potom neriešila darček, lebo som tušila, že sa niečo posere. Keď mi to Silvia posielala, tak zmluva s Markízou už bola podpísaná. Čiže vedelo sa, že LD sa začína ešte pred koncertom a nie po koncerte. Minulý týždeň som bola na Lerinej stránke a videla som, že už v sekcii koncerty nemá Mirov koncert, tak som vedela, že je zle. A keď sem dnes Lilie písala, že nemôže niečo prezradiť, na 90% som si bola istá, že sa jedná o koncert :cry: ale aj tak som brutálne nasratá, lebo koncert sa posunie o najmenej o 2 mesiace - čiže to vychádza na koniec mája - a to určite nebudem môcť a v júni plánajuem odletieť na 3 mesiace do zahraničia. Čiže vstupenku buď vrátim, alebo ju niekomu predám aj s bonusou :twisted: a to som sa tak tešila :cry: :cry: :cry: :cry:
Čo mi je asi najviac ľúto, tak je to, že nestretnem týchto úžasných ľudí, s k torými si tu už nejaký ten piatok píšem a chcela som ich osobne spoznať :(
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Bratislava 31. 3. 2010 [ODLOŽENO]

cron