Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto ide na koncert do BA

Příspěvekod Lilie » 05 bře 2010, 21:26

ewilyn píše:Tak i ja mam uz listok doma :D - vyzdvihla mi ho sestra, lebo ja budem na Slovenku az niekedy buduci vikend. A vobec nebola " diskretna"- tak uz dostavam kopec otazok od ridony- do Blavy :?: V strede tyzdna :?: Na smajdu :?: Som v 2. puberte :?: :twisted: A ci mi nahodou nesibe :?: :roll:


Šibe, ale nic si z toho nedělej, mně taky :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Koncert BA

Příspěvekod Paula » 05 bře 2010, 23:23

Sidney píše:Obávam sa, že tá jeho tvorba budú samé nudné slovenské bezduché sprostosti. Aké majú všetci SK speváci.

:shock: :twisted:
tak toto nie je moc povzbudzujúce pre speváka, ktorý sa bude snažiť preraziť s vlastnou tvorbou.........
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 05 bře 2010, 23:28

Ja som si uvedomila, ze i keby spieval Kohutika jarabeho :) tak sa mi to bude pacit...proste ten hlas mozem pocuvat v hocicom :) .. no a pevne verim, ze tie vlastne piesne budu co najlepsie :)

btw..nezda sa vam, ze zrazu tomu koncertu robia strasnu propagandu na Mirovom FB? kazdy den odkaz od Lery a kazdy den tam pise i ta jeho kamoska- asistentka Silvia. trochu ma stve, ze teraz pise kazdy den a predtym nebola schopna ani 1x za 3 tyzdne hodit nejake info :twisted:
Naposledy upravil ewilyn dne 05 bře 2010, 23:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 05 bře 2010, 23:34

ewilyn píše:Ja som si uvedomila, ze i keby spieval Kohutika jarabeho :) tak sa mi to bude pacit...proste ten hlas mozem pocuvat v hocicom :) .. no a pevne verim, ze tie vlastne piesne budu co najlespie :)

btw..nezda sa vam, ze zrazu tomu koncertu robia strasnu propagandu na Mirovom FB? kazdy den odkaz od Lery a kazdy den tam pise i ta jeho kamoska- asistentka Silvia. trochu ma stve, ze teraz pise kazdy den a predtym nebola schopna ani 1x za 3 tyzdne hodit nejake info :twisted:

mne to pripadá ako by sa lístky nepredávali podľa ich predstáv :twisted: to majú za to, že s tým robili také tajnosti....
bodaj by nepísala, keď je jeden zo sponzorov, veď treba aby sa jej investované prašulky vrátili späť :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 06 bře 2010, 00:12

fanusicka píše:
ewilyn píše:Ja som si uvedomila, ze i keby spieval Kohutika jarabeho :) tak sa mi to bude pacit...proste ten hlas mozem pocuvat v hocicom :) .. no a pevne verim, ze tie vlastne piesne budu co najlespie :)

btw..nezda sa vam, ze zrazu tomu koncertu robia strasnu propagandu na Mirovom FB? kazdy den odkaz od Lery a kazdy den tam pise i ta jeho kamoska- asistentka Silvia. trochu ma stve, ze teraz pise kazdy den a predtym nebola schopna ani 1x za 3 tyzdne hodit nejake info :twisted:

mne to pripadá ako by sa lístky nepredávali podľa ich predstáv :twisted: to majú za to, že s tým robili také tajnosti....
bodaj by nepísala, keď je jeden zo sponzorov, veď treba aby sa jej investované prašulky vrátili späť :wink:


Aha, az teraz som si vsimla, ze je to ta manazerka z BMW...no ano, haji si vlastne zaujmy :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod 12345 » 06 bře 2010, 00:43

fanusicka píše:mne to pripadá ako by sa lístky nepredávali podľa ich predstáv :twisted: to majú za to, že s tým robili také tajnosti....
bodaj by nepísala, keď je jeden zo sponzorov, veď treba aby sa jej investované prašulky vrátili späť :wink:


Myslíte, že už z toho stačili vyvodit tyhle závěry? Nejsou ty lístky v prodeji teprve od středy?

Ale jinak se mi to samozřejmě zdá jako logický postup, spíš mi nešlo na rozum, když Miro o těch akcích neinformoval.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Paula » 06 bře 2010, 00:48

12345 píše:
Myslíte, že už z toho stačili vyvodit tyhle závěry? Nejsou ty lístky v prodeji teprve od středy?

Ale jinak se mi to samozřejmě zdá jako logický postup, spíš mi nešlo na rozum, když Miro o těch akcích neinformoval.

áno, od stredy...ale ja som nemala na mysli, že sa nepredávajú, len si mysleli, že to pôjde rýchlejšie...to je len môj názor :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod 12345 » 06 bře 2010, 01:16

fanusicka píše:
12345 píše:
áno, od stredy...ale ja som nemala na mysli, že sa nepredávajú, len si mysleli, že to pôjde rýchlejšie...to je len môj názor :wink:


Ta úvaha je správná. Možná čekali, že se to vyprodá hned :)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Andrew » 06 bře 2010, 01:17

Tak jo. Jsem si zaklikal... a mám 3 volná místa v autě z Prahy do Bratislavy a zpátky ;)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Luciinetska » 06 bře 2010, 01:26

Koukám, že Bratislava je taky velká akce :) Trénink na Liberec :)
a já budu zase čekat na informace :)
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » 06 bře 2010, 04:46

AHOJTE ŠIBNUTÉ :) Zdraví šibnutá

strááášne som sa potešila, že idete na ten koncert. Ja mám lístky doma od štvrtka a bola som hrozne zvedavá a veľmi som sa tešila, ale nakoľko čítam, koľkí sa chystáte do BA tak teraz netuším či sa teším viac na Šmajdu alebo na vás :)
12345 prosíííím póóóď
deppholl aký report? pojď aj Ty :)
a že akože Andrew ide do BA? No mňa asi drbne....z Mira kuká kulisa :)
ewilyn super nápad všetci sa stretnúť pred a vojsť do babylonu ako mafia :)
Mag teším sa...a som takmer z Ba a poznám ju veľmi dobre, myslím :) dokonca som jeden čas bývala na Šancovej, ale bude to znieť neuveriteľne keď poviem, že neviem ktorá budova je YMCA? xixi poznám tam asi všetky budovy od Trnavského po hlavnú, ale neviem ktorá to je :)))))) hehe
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Příspěvekod gatla » 06 bře 2010, 08:25

Andrew píše:Tak jo. Jsem si zaklikal... a mám 3 volná místa v autě z Prahy do Bratislavy a zpátky ;)

Tak už nemáš....jedno já,jedno Lilie snad i jedno Luciinetska :wink:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod Paula » 06 bře 2010, 10:00

Andrew píše:Tak jo. Jsem si zaklikal... a mám 3 volná místa v autě z Prahy do Bratislavy a zpátky ;)

to je super správa :wink:
už sa na Vás všetkých veľmi teším Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 06 bře 2010, 10:39

gatla píše:
Andrew píše:Tak jo. Jsem si zaklikal... a mám 3 volná místa v autě z Prahy do Bratislavy a zpátky ;)

Tak už nemáš....jedno já,jedno Lilie snad i jedno Luciinetska :wink:


A prespavate V Bratislave alebo idete len tak, na otocku ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Andrew » 06 bře 2010, 10:42

Já jedu na otočku. Práce nepočká. Jinak bychom ten kapitalizmus nevybudovali :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Bratislava 31. 3. 2010 [ODLOŽENO]

cron