Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto ide na koncert do BA

Příspěvekod Paula » 08 bře 2010, 22:58

Kaja píše: :D Budem sa tým zaoberať :). Zariadim sa aj podľa toho, ako moje mláďa príde domov, zatiaľ to netuším a ani ona. Chcem počkať, kým v tom budem mať jasno. Neviem, kedy im dajú "čítací týždeň", čiže nechodenie do školy :)

som rada, že budeš nad tým rozmýšľať, lebo bohvie kedy bude ďalšia takáto akcia :? aj ja chcem taký týždeň v škole :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

to sydney

Příspěvekod Iva » 09 bře 2010, 00:27

Sidney píše:
fanusicka píše:
Sidney píše:Obávam sa, že tá jeho tvorba budú samé nudné slovenské bezduché sprostosti. Aké majú všetci SK speváci.

:shock: :twisted:
tak toto nie je moc povzbudzujúce pre speváka, ktorý sa bude snažiť preraziť s vlastnou tvorbou.........


Nemozem za to, ale mne sa slovenska hudba nepaci. Ako Smatanovu, IMT Smile, Desmond, No Name a spol ked pocujem, tak si usi zacpavam. Mozno to je aj tym sklamanim z Cmorika a Tomecka. Nasa hudba sa tej svetovej ani len nepriblizila. Ale stale cakame (aj so setrou) ze sa to zmeni. Mozno to toho 31. budeme pocut...


Ahojky, nejde nereagovat. Musím s väčšinou súhlasiť. Najmä čo sa týka IMT Smile a No Name najväčšia katastrofa. Ale Desmod celkom ujde, nevypínam ani nevadia. Cmorík ma tiež sklamal, posledná vec, čo sá hrá v rádiach pre mňa nemá ani melódiu.
Ale čo sa Samka Tomečka týka, tak druhý album je hudobne dorbrý. Ten prvý bol total Táslerovský, ale z tohoto druhého cítiť iné emócie. Občas to ešte niekde zaváňa Taslerovskými textami ale hudobne sa mi páči....je to viac free inna cage než tasler. Je pravdou, že to rádia nehrávajú...bratranec v jednom moderuje a informoval ma, že to rádia nechcú hrávať, vraj je to depresívne. Napadá ma pritom hned Depeche mode, to nebola deprimujúca hudba? A frčalo to nonstop. Je tam minimálne jedna skladba, ktorá by mohla osloviť širšiu masu ľudí, je jednoduchšia a chytľavá tak na tretie počutie. Volá sa Reggae from venice (presne viem) i keď ja osobne dábam prednosť skladbám tipu Ako v Nirváne, Blacj jack love alebo Blue sky light.
Toľko na margo Sama Tomečka. Pre mňa bol najmenším sklamaním z celej superstar a pritom môj jediný obľubenec až do čias šmajdania. Len taký krátky záver: Samo je lepší, podľa mňa bude lepší. Rozhodne ešte nepovedal posledné slovo a s Cmoríkom sa nedá vôbec porovnať...
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: to sydney

Příspěvekod Sidney » 09 bře 2010, 10:24

Iva píše:
Sidney píše:
fanusicka píše:
Sidney píše:Obávam sa, že tá jeho tvorba budú samé nudné slovenské bezduché sprostosti. Aké majú všetci SK speváci.

:shock: :twisted:
tak toto nie je moc povzbudzujúce pre speváka, ktorý sa bude snažiť preraziť s vlastnou tvorbou.........


Nemozem za to, ale mne sa slovenska hudba nepaci. Ako Smatanovu, IMT Smile, Desmond, No Name a spol ked pocujem, tak si usi zacpavam. Mozno to je aj tym sklamanim z Cmorika a Tomecka. Nasa hudba sa tej svetovej ani len nepriblizila. Ale stale cakame (aj so setrou) ze sa to zmeni. Mozno to toho 31. budeme pocut...


Ahojky, nejde nereagovat. Musím s väčšinou súhlasiť. Najmä čo sa týka IMT Smile a No Name najväčšia katastrofa. Ale Desmod celkom ujde, nevypínam ani nevadia. Cmorík ma tiež sklamal, posledná vec, čo sá hrá v rádiach pre mňa nemá ani melódiu.
Ale čo sa Samka Tomečka týka, tak druhý album je hudobne dorbrý. Ten prvý bol total Táslerovský, ale z tohoto druhého cítiť iné emócie. Občas to ešte niekde zaváňa Taslerovskými textami ale hudobne sa mi páči....je to viac free inna cage než tasler. Je pravdou, že to rádia nehrávajú...bratranec v jednom moderuje a informoval ma, že to rádia nechcú hrávať, vraj je to depresívne. Napadá ma pritom hned Depeche mode, to nebola deprimujúca hudba? A frčalo to nonstop. Je tam minimálne jedna skladba, ktorá by mohla osloviť širšiu masu ľudí, je jednoduchšia a chytľavá tak na tretie počutie. Volá sa Reggae from venice (presne viem) i keď ja osobne dábam prednosť skladbám tipu Ako v Nirváne, Blacj jack love alebo Blue sky light.
Toľko na margo Sama Tomečka. Pre mňa bol najmenším sklamaním z celej superstar a pritom môj jediný obľubenec až do čias šmajdania. Len taký krátky záver: Samo je lepší, podľa mňa bude lepší. Rozhodne ešte nepovedal posledné slovo a s Cmoríkom sa nedá vôbec porovnať...


Hovorila mi kolegyna, ze ten posledny Samov album je celkom dobry. Ale nepocula som ho, nemozem posudit. Podla mna nasej hudbe chyba energia a zivot. Nie je taka chytlava. Tie skladby mi pripadaju take nasilne vytvorene, chyba v nich iskra. Depeche mode a urcite aj ine kapely maju dost depresivnejsich skladieb, ale ta iskra alebo melodia tam je. Aj smutna, ci depresivnejsia skladba moze byt dobra a zapamatatelna. Napriklad film Pearl Harbour a z toho skladba Tennesse, je strasne smutna, ale krasna. Alebo taky Ozzy Osbourne, ten tiez nema prilis pozitivne pesnicky (ani klipy ), ale su super, mnohe z nich. Mirovi, podla mojho nazoru pristanu svizne pesnicky, alebo krasne melodicke skladby (Home, Dream on, One...) Styl Daugtry, Bon Jovi, Simple Plane, Bryan Adams a pod by mu sedel. Nie styl Tasler, to by bola pre nho konecna.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: to sydney

Příspěvekod ewilyn » 09 bře 2010, 13:37

Iva píše:
Sidney píše:
fanusicka píše:
Sidney píše:Obávam sa, že tá jeho tvorba budú samé nudné slovenské bezduché sprostosti. Aké majú všetci SK speváci.

:shock: :twisted:
tak toto nie je moc povzbudzujúce pre speváka, ktorý sa bude snažiť preraziť s vlastnou tvorbou.........


Nemozem za to, ale mne sa slovenska hudba nepaci. Ako Smatanovu, IMT Smile, Desmond, No Name a spol ked pocujem, tak si usi zacpavam. Mozno to je aj tym sklamanim z Cmorika a Tomecka. Nasa hudba sa tej svetovej ani len nepriblizila. Ale stale cakame (aj so setrou) ze sa to zmeni. Mozno to toho 31. budeme pocut...


Ahojky, nejde nereagovat. Musím s väčšinou súhlasiť. Najmä čo sa týka IMT Smile a No Name najväčšia katastrofa. Ale Desmod celkom ujde, nevypínam ani nevadia. Cmorík ma tiež sklamal, posledná vec, čo sá hrá v rádiach pre mňa nemá ani melódiu.
Ale čo sa Samka Tomečka týka, tak druhý album je hudobne dorbrý. Ten prvý bol total Táslerovský, ale z tohoto druhého cítiť iné emócie. Občas to ešte niekde zaváňa Taslerovskými textami ale hudobne sa mi páči....je to viac free inna cage než tasler. Je pravdou, že to rádia nehrávajú...bratranec v jednom moderuje a informoval ma, že to rádia nechcú hrávať, vraj je to depresívne. Napadá ma pritom hned Depeche mode, to nebola deprimujúca hudba? A frčalo to nonstop. Je tam minimálne jedna skladba, ktorá by mohla osloviť širšiu masu ľudí, je jednoduchšia a chytľavá tak na tretie počutie. Volá sa Reggae from venice (presne viem) i keď ja osobne dábam prednosť skladbám tipu Ako v Nirváne, Blacj jack love alebo Blue sky light.
Toľko na margo Sama Tomečka. Pre mňa bol najmenším sklamaním z celej superstar a pritom môj jediný obľubenec až do čias šmajdania. Len taký krátky záver: Samo je lepší, podľa mňa bude lepší. Rozhodne ešte nepovedal posledné slovo a s Cmoríkom sa nedá vôbec porovnať...


Iva, suhlasim s Tebou, 2. Tomeckov album je velmi dobry- i ja ho mam a paci sa mi...je to taky rock smrncnuty grunge, ale i ine styly- napr. uz spominana skladba Reggae form Venice.....ale nie je to ten rychtavy poprock, ktory hravaju radia :?
Ja predpokladam, ze hlavne MIrov 1. singel bude dost komercna zalezitost, aby sa chytila a hrala v radiach, ale ze na albume bude mat i rockovejsie veci, a vobec by mi nevydilo, keby sa niuesol v takom duchu ako album Tomecka...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Majestic

Příspěvekod Sidney » 09 bře 2010, 14:49

Nasla som nieco o tom klube a akciach, ktore tam boli. Je to priamo v budove YMCA. Kapacita je tam 800-1000 ludi. Na tomto linku su aj nejake fotky, ako to tam vyzera. Ale asi ste to uz videli.

http://www.hudba.sk/tagy/majestic-music-club
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Majestic

Příspěvekod Kaja » 09 bře 2010, 16:29

Sidney píše:Nasla som nieco o tom klube a akciach, ktore tam boli. Je to priamo v budove YMCA. Kapacita je tam 800-1000 ludi. Na tomto linku su aj nejake fotky, ako to tam vyzera. Ale asi ste to uz videli.

http://www.hudba.sk/tagy/majestic-music-club


To je také na stojáka? Vek neobmedzený, takže dá sa očakávať nájazd tých malých ukričaných fanyniek, čo? :shock:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: to sydney

Příspěvekod 12345 » 09 bře 2010, 20:33

Iva píše:Ahojky, nejde nereagovat. Musím s väčšinou súhlasiť. Najmä čo sa týka IMT Smile a No Name najväčšia katastrofa. Ale Desmod celkom ujde, nevypínam ani nevadia. Cmorík ma tiež sklamal, posledná vec, čo sá hrá v rádiach pre mňa nemá ani melódiu.
Ale čo sa Samka Tomečka týka, tak druhý album je hudobne dorbrý. Ten prvý bol total Táslerovský, ale z tohoto druhého cítiť iné emócie. Občas to ešte niekde zaváňa Taslerovskými textami ale hudobne sa mi páči....je to viac free inna cage než tasler. Je pravdou, že to rádia nehrávajú...bratranec v jednom moderuje a informoval ma, že to rádia nechcú hrávať, vraj je to depresívne. Napadá ma pritom hned Depeche mode, to nebola deprimujúca hudba? A frčalo to nonstop. Je tam minimálne jedna skladba, ktorá by mohla osloviť širšiu masu ľudí, je jednoduchšia a chytľavá tak na tretie počutie. Volá sa Reggae from venice (presne viem) i keď ja osobne dábam prednosť skladbám tipu Ako v Nirváne, Blacj jack love alebo Blue sky light.
Toľko na margo Sama Tomečka. Pre mňa bol najmenším sklamaním z celej superstar a pritom môj jediný obľubenec až do čias šmajdania. Len taký krátky záver: Samo je lepší, podľa mňa bude lepší. Rozhodne ešte nepovedal posledné slovo a s Cmoríkom sa nedá vôbec porovnať...


Přidávám se k těm, kdo nemají rádi No name :D
Můžu se zeptat, kdo je to ten Tasler?
A k Samu Tomečkovi - nemáte někdo odkazy na jeho muziku v nějaké přijatelné kvalitě? Ty jmenované skladby nějak nedokážu na youtube vůbec najít, bylo tam jen Ako v Nirváne a Blue sky light, ale v celkem špatné kvalitě, nebylo moc slyšet zpěv. To Blue sky light mi připadalo trochu v jedné linii.
To Free inna cage je jeho stávající kapela nebo s ní jen občasně vystupuje?
Díky :wink:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod 12345 » 09 bře 2010, 20:35

Aha, tak u jednoho videa je i tenhle popisek:

"Samuel Tomeček is another promising talent from the Slovak Pop Idol/X Factor. Unfortunately he did not pick up the best team of producers for his first album and let himself be plunged into mediocre pop rock written by someone else. Still half of the album containing his own music is well worth listening to, as you can hear youselves, dudes! Samo has been playing for some time with his band FREE INNA CAGE"

Trochu memento pro Mira :!:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod 12345 » 09 bře 2010, 20:37

Ještě dodám, že je to písnička Nehorí
http://www.youtube.com/watch?v=HoqrmdqL500&feature=fvw

Není špatná.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: to sydney

Příspěvekod Iva » 10 bře 2010, 02:03

12345 píše:
Iva píše:Ahojky, nejde nereagovat. Musím s väčšinou súhlasiť. Najmä čo sa týka IMT Smile a No Name najväčšia katastrofa. Ale Desmod celkom ujde, nevypínam ani nevadia. Cmorík ma tiež sklamal, posledná vec, čo sá hrá v rádiach pre mňa nemá ani melódiu.
Ale čo sa Samka Tomečka týka, tak druhý album je hudobne dorbrý. Ten prvý bol total Táslerovský, ale z tohoto druhého cítiť iné emócie. Občas to ešte niekde zaváňa Taslerovskými textami ale hudobne sa mi páči....je to viac free inna cage než tasler. Je pravdou, že to rádia nehrávajú...bratranec v jednom moderuje a informoval ma, že to rádia nechcú hrávať, vraj je to depresívne. Napadá ma pritom hned Depeche mode, to nebola deprimujúca hudba? A frčalo to nonstop. Je tam minimálne jedna skladba, ktorá by mohla osloviť širšiu masu ľudí, je jednoduchšia a chytľavá tak na tretie počutie. Volá sa Reggae from venice (presne viem) i keď ja osobne dábam prednosť skladbám tipu Ako v Nirváne, Blacj jack love alebo Blue sky light.
Toľko na margo Sama Tomečka. Pre mňa bol najmenším sklamaním z celej superstar a pritom môj jediný obľubenec až do čias šmajdania. Len taký krátky záver: Samo je lepší, podľa mňa bude lepší. Rozhodne ešte nepovedal posledné slovo a s Cmoríkom sa nedá vôbec porovnať...


Přidávám se k těm, kdo nemají rádi No name :D
Můžu se zeptat, kdo je to ten Tasler?
A k Samu Tomečkovi - nemáte někdo odkazy na jeho muziku v nějaké přijatelné kvalitě? Ty jmenované skladby nějak nedokážu na youtube vůbec najít, bylo tam jen Ako v Nirváne a Blue sky light, ale v celkem špatné kvalitě, nebylo moc slyšet zpěv. To Blue sky light mi připadalo trochu v jedné linii.
To Free inna cage je jeho stávající kapela nebo s ní jen občasně vystupuje?
Díky :wink:



AHOJKY. Super aká debata, to ma baví :)
Free inna cage je Samova stála kapela a hral s ňou už aj pred superstar.
Tasler (producent, spevák IMT Smile :)) Produkoval Samovi oba albumy, našťastie ten druhý s menším vplyvom :))
Na oficiálnej Samovej stránke boli všetky skladby z posledného albumu, ale teraz som tam mrkla a už nie sú :cry:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

to 12345

Příspěvekod Iva » 10 bře 2010, 02:05

12345 píše:Ještě dodám, že je to písnička Nehorí
http://www.youtube.com/watch?v=HoqrmdqL500&feature=fvw

Není špatná.



Nehorí je ešte z prvého albumu, vydaného hned po sprstr
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

TO EWILYN

Příspěvekod Iva » 10 bře 2010, 02:12

Iva, suhlasim s Tebou, 2. Tomeckov album je velmi dobry- i ja ho mam a paci sa mi...je to taky rock smrncnuty grunge, ale i ine styly- napr. uz spominana skladba Reggae form Venice.....ale nie je to ten rychtavy poprock, ktory hravaju radia :?
Ja predpokladam, ze hlavne MIrov 1. singel bude dost komercna zalezitost, aby sa chytila a hrala v radiach, ale ze na albume bude mat i rockovejsie veci, a vobec by mi nevydilo, keby sa niuesol v takom duchu ako album Tomecka...[/quote]




Presne to si myslím, prvé veci ktoré uzrú svetlo sveta z Mirovho pera budú tie komerčnejšie s jasným cielom
Len aby to potom nedopadlo ako so Samom, že po prvom albume na neho väčšina zanevrie, ale nezazlievam mu to a dokonca si trúfam odhadnúť, že to bude úspešné a bude sa to hrávať. Prvým predpokladom by malo byť len to, že nespolupracuje s Táslerom, teda dúfam :) a potom pekne trebárs aj potichučky môže prezentovať aj tie nám bližšie nekomerčné vecičky, juchúúú juchuchu :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

TO SYDNEY

Příspěvekod Iva » 10 bře 2010, 02:31

Soundtrack Pearl Harbor mám napočúvaný až až a stále to môžem. A presne Tennesse je srdcovka, ale všetky sú dobré. Zimmer má velmi dobré veci, hned som ten jeho štýl rozpoznala aj v Anjeloch a Demonoch. Čierny jastrab zostrelený je uplna spica....atd.... atd

no a Bon Jovi, Daughtry a Bryan Adams - k tomu sa môžem vyjadriť, že sú to maji vlastní velikánsky velikáni :)
zbožňujem chrisovu muziku a milujem jeho hlas
a ten depeche....ee :roll:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Příspěvekod Haňula » 10 bře 2010, 20:41

Já budu muset Bratislavu bohužel oželet :( Ve škole máme ten týden předmět, ve kterým nesmí být žádná absence a jako omluvu budou uznávat jenom razítko od doktora :( Ale kamarádky, se kterýma jsem byla v Brně, mě lákají na sobotu do Choltic :wink:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: to sydney

Příspěvekod 12345 » 10 bře 2010, 21:33

Iva píše:AHOJKY. Super aká debata, to ma baví :)
Free inna cage je Samova stála kapela a hral s ňou už aj pred superstar.
Tasler (producent, spevák IMT Smile :)) Produkoval Samovi oba albumy, našťastie ten druhý s menším vplyvom :))
Na oficiálnej Samovej stránke boli všetky skladby z posledného albumu, ale teraz som tam mrkla a už nie sú :cry:


Iva, díky moc za info!
IMT Smile znám jen kvůli tomu, že písničku od nich zpíval Denis a musím říct, že v Denisově provedení se mi líbila o trochu víc než v originálním, moc se mi nelíbí barva hlasu zpěváka kapely.
To Nehorí se mi opravdu nezdálo nijak špatný, i když říkáš, že to první album bylo slabší, podle těch živých vystoupení mi ale připadalo, že má Samo trochu slabší hlas, no možná to bylo jen zdání nebo to bylo špatným ozvučením.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

PředchozíDalší

Zpět na Bratislava 31. 3. 2010 [ODLOŽENO]