Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Videa

Re: Videa

Příspěvekod Sidney » 27 zář 2010, 15:18

Jarka píše:Trosky - slovenská verze Business http://www.youtube.com/watch?v=lM0XHxKM0C4
a hodně špatná Baby slov. http://www.youtube.com/watch?v=L9vdjsrertM



TROSKY, tak sa to teraz volá :?: Výstižne pomenované, zo slušného rocku je z toho troska, hrozne to znie v našej reči, k tej hudbe to nepasuje.
Nepáči sa mi to vôbec. Nedá sa to počúvať. :? Ak tam túto pesničku dali, mohli ju nechať pôvodnú ako odznela v Nitre. Alebo dať na druhé cd. Hudba by mala mať súlad s textom, hento znie čudne... Mohlo to byť slušné cd. Skoda.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37


Re: Videa

Příspěvekod Jarka » 27 zář 2010, 16:00

Mě na první poslech moc nesedla, ale pustila jsem si ji dneska několikrát a přicházím ji na chuť. Není pro mě prostě prvoplánová, ale to se poddá. Text se celý nedá odposlouchat , ale to nevadí. A kluci to dali moc hezky.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Videa

Příspěvekod Misuna » 27 zář 2010, 16:03

Sidney píše:
Jarka píše:Trosky - slovenská verze Business http://www.youtube.com/watch?v=lM0XHxKM0C4
a hodně špatná Baby slov. http://www.youtube.com/watch?v=L9vdjsrertM



TROSKY, tak sa to teraz volá :?: Výstižne pomenované, zo slušného rocku je z toho troska, hrozne to znie v našej reči, k tej hudbe to nepasuje.
Nepáči sa mi to vôbec. Nedá sa to počúvať. :? Ak tam túto pesničku dali, mohli ju nechať pôvodnú ako odznela v Nitre. Alebo dať na druhé cd. Hudba by mala mať súlad s textom, hento znie čudne... Mohlo to byť slušné cd. Skoda.


Neumím odsoudit písničku po prvním poslechu, když textu skoro vůbec nerozumím, je to živé vystoupení (ne oficiální verze) a mám podezření, jestli dokonce Miro nezapomněl text nebo mu něco nevyšlo. Můj první dojem je kladný, protože je to skvěle zahraný a obdivuju Jara, jak se tady vyřádil :D Počkám si hlavně na CD a pak posoudím, jestli je to dobrý nebo špatný. Může to být skvělý CD :!:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Videa

Příspěvekod Lenka » 27 zář 2010, 16:39

Jarko hezký fotečky i videjko.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Videa

Příspěvekod Franci » 27 zář 2010, 16:53

Jarka píše:Učes perfektní, však jsem ho za něj pochválila... říkal, že se už stříhat nebude :lol: :roll: a nechá si narůst dlouhé :mrgreen: :mrgreen:

Teraz ma tak napadlo. V lete bolo teplo a keďže ma husté vlasy si ich strihal,a by mu nebolo horko. A teraz si ich už nechá dorásť
Jarko, krásné fotky :thumbup: Na hlavě sice ještě pozůstatek toho vrabčího hnízda :D (nebo o co se to pokoušel), ale až mu to doroste a objeví se ty jeho skutečný kadeře (ještě jsme je asi nikdo neviděl, protože ty experimenty nebraly konce), tak si myslím, že to budeme hodně dlouho rozdýchávat :oops: :D Prosím o postupné dávkování :) .Asi si našel jinou hračku na dlouhé večery a noci než nůžky a žehličku :D Jinak si to neumím vysvětlit :wink

Aké skutočné kadeře. Čo to je?


No ten Busines sa mi až tak napáči...
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Videa

Příspěvekod Franci » 27 zář 2010, 16:56

kobitka píše:
Jarka píše:
Franci píše:Jarka, fotky sú krásne. Je tam pekne učesaný :D

Učes perfektní, však jsem ho za něj pochválila... říkal, že se už stříhat nebude :lol: :roll: a nechá si narůst dlouhé :mrgreen: :mrgreen:


No jen jestli tě nevodí za nos. Ono máničky už dneska nejsou zrovna in :) . Ale já budu rýpavá jako vždy. Mně se teda na těchle fotkách moc nelíbí :oops: . Sice paní Kadrnožkovou nechal doma ale za to se postavil do pořádného průvanu. Takže já se přimlouvám, aby te svůj styl udělal něco mezi průvanem a pani Kadrnožkovou a snad budu spokojená.

Ja som asi blbá, ale nerozmiem, že Maničky nie sú dneskam in.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Videa

Příspěvekod mari » 27 zář 2010, 18:04

Franci píše: Ja som asi blbá, ale nerozmiem, že Maničky nie sú dneskam in.

Nič si z toho nerob ,ani ja ... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Videa

Příspěvekod mari » 27 zář 2010, 18:07

Sidney píše:
Jarka píše:Trosky - slovenská verze Business http://www.youtube.com/watch?v=lM0XHxKM0C4
a hodně špatná Baby slov. http://www.youtube.com/watch?v=L9vdjsrertM



TROSKY, tak sa to teraz volá :?: Výstižne pomenované, zo slušného rocku je z toho troska, hrozne to znie v našej reči, k tej hudbe to nepasuje.
Nepáči sa mi to vôbec. Nedá sa to počúvať. :? Ak tam túto pesničku dali, mohli ju nechať pôvodnú ako odznela v Nitre. Alebo dať na druhé cd. Hudba by mala mať súlad s textom, hento znie čudne... Mohlo to byť slušné cd. Skoda.

Sééérvus Sidney , mne sa to tiež zatiaľ nepáči ....Skúsim si to pustiť viac-krát ,a uvidíme ... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Videa

Příspěvekod Kaja » 27 zář 2010, 19:14

Jarka píše:
Franci píše:Jarka, fotky sú krásne. Je tam pekne učesaný :D

Učes perfektní, však jsem ho za něj pochválila... říkal, že se už stříhat nebude :lol: :roll: a nechá si narůst dlouhé :mrgreen: :mrgreen:

To by bolo super. :D
Za videá a fotky vyrobené v náročných poveternostných podmienkach ďakujem, dievčence. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Videa

Příspěvekod Sidney » 27 zář 2010, 19:49

mari píše:
Sidney píše:
Jarka píše:Trosky - slovenská verze Business http://www.youtube.com/watch?v=lM0XHxKM0C4
a hodně špatná Baby slov. http://www.youtube.com/watch?v=L9vdjsrertM



TROSKY, tak sa to teraz volá :?: Výstižne pomenované, zo slušného rocku je z toho troska, hrozne to znie v našej reči, k tej hudbe to nepasuje.
Nepáči sa mi to vôbec. Nedá sa to počúvať. :? Ak tam túto pesničku dali, mohli ju nechať pôvodnú ako odznela v Nitre. Alebo dať na druhé cd. Hudba by mala mať súlad s textom, hento znie čudne... Mohlo to byť slušné cd. Skoda.

Sééérvus Sidney , mne sa to tiež zatiaľ nepáči ....Skúsim si to pustiť viac-krát ,a uvidíme ... :D


Ale mne sa tá prvá páčila, tak ma to dosť s..e...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Videa

Příspěvekod Paula » 27 zář 2010, 22:11

tiež sa mi Trosky nepáčia, pôvodná verzia sa mi zdala byť lepšia. Ale ten istý problém som mala s Kvapkami, ale čím viac som ich počúvala, tym viac sa mi páčili :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Videa

Příspěvekod Sidney » 27 zář 2010, 22:34

fanusicka píše:tiež sa mi Trosky nepáčia, pôvodná verzia sa mi zdala byť lepšia. Ale ten istý problém som mala s Kvapkami, ale čím viac som ich počúvala, tym viac sa mi páčili :lol:


KVAPKY majú len jednu verziu, ja som si na to nezvykla. Vychadza mi to na pol cd, viac sa mi nepaci, ten BUSINESS to mohol naklonit. Ale s touto slovenskou verziou nech idu ta het... Tak to je po vychodniarsky. :?: Takze cd nekupujem, polka je malo. Nejaky jeden koncert este chceme vidiet, len teraz som si nie ista, ci kvoli Rosemaid, ci vam... Na cd cakam na druhe. And I will see...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Videa

Příspěvekod Kaja » 27 zář 2010, 22:41

Misuna píše:Neumím odsoudit písničku po prvním poslechu, když textu skoro vůbec nerozumím, je to živé vystoupení (ne oficiální verze) a mám podezření, jestli dokonce Miro nezapomněl text nebo mu něco nevyšlo. Můj první dojem je kladný, protože je to skvěle zahraný a obdivuju Jara, jak se tady vyřádil :D Počkám si hlavně na CD a pak posoudím, jestli je to dobrý nebo špatný. Může to být skvělý CD :!:

No ja sa prikláňam k tomuto názoru, neviem to z videa posúdiť, potrebujem to ešte počuť.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Videa

Příspěvekod Bára » 27 zář 2010, 23:15

Tak jsem si poslechla Trosky a tradičně :oops: půjdu proti proudu. Sice nerozumím slovům, ale opravdu se mi to líbí. Miro tam využije svůj skvělej hlas a i si to užívá. Jsem žvědavá, jak to bude znít na CD :) Je to sice úplně něco jinýho než Baby a Pod vodou, ale proč ne?
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Svatováclavské slavnosti (Břeclav, CZ) 25. 9. 2010

cron