Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vinobranie Pezinok 2010

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Macyáš » 26 zář 2010, 19:08

Ivana píše:
Macyáš píše:Právě jsem dostala zprávu od Gatly, že kvůli povětrnostních podmínek byl koncert zrušen. :?
Všichni zřejmě dorazili až do Pezinku a tahle zpráva je zastihla až na místě. Takže se pokusí se navzájem najít a vypadá to, že když už vážili tuhle dlouhou cestu, aspoň využijí onoho setkání a posedí a pokecají v nějakém místním lokálu.

To musí byť pre nich riadne sklamanie, veď niektorí merali ozaj dlhú cestu. Hlavne nech sa v zdraví všetci vrátia domov.


Taky mě to mrzí za ně. :( Třeba ale Miro využije ten volný čas, místo koncertu , k setkání s fanoušky :)
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Ivana » 26 zář 2010, 19:14

Macyáš píše:
Ivana píše:
Macyáš píše:Právě jsem dostala zprávu od Gatly, že kvůli povětrnostních podmínek byl koncert zrušen. :?
Všichni zřejmě dorazili až do Pezinku a tahle zpráva je zastihla až na místě. Takže se pokusí se navzájem najít a vypadá to, že když už vážili tuhle dlouhou cestu, aspoň využijí onoho setkání a posedí a pokecají v nějakém místním lokálu.

To musí byť pre nich riadne sklamanie, veď niektorí merali ozaj dlhú cestu. Hlavne nech sa v zdraví všetci vrátia domov.


Taky mě to mrzí za ně. :( Třeba ale Miro využije ten volný čas, místo koncertu , k setkání s fanoušky :)


Bola som pozrieť na wgz., tam je to uvedené tiež, ale dievčatá sa vytešujú, že majú foto s Mirom. Aj je tam jedna fotka uverejnená. Neverím, že baby z fóra nevyužijú takúto príležitosť. Som ešte zvedavejšia ako inokedy.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod lucka1992 » 26 zář 2010, 19:15

na wgz je krasna ta fotka ma hezkou bundu
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Macyáš » 26 zář 2010, 19:31

Ivana píše:Bola som pozrieť na wgz., tam je to uvedené tiež, ale dievčatá sa vytešujú, že majú foto s Mirom. Aj je tam jedna fotka uverejnená. Neverím, že baby z fóra nevyužijú takúto príležitosť. Som ešte zvedavejšia ako inokedy.


Héj Ivana. Když baby z wgz fotku, tak naše minimálně půlhodinový pokec. Je jich tam dost na to, aby kolem něj udělaly nepropustnou zeď. Já jim věřím :D . Vzhledem k věku, už jsou přeci jen rafinovanější , maj své zkušenosti a ověřené lapací techniky :D :thumbup: .
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Nikys » 26 zář 2010, 19:51

Tak toto je teda fakt smůla Obrázek , i když, jsem tam nejela tak mě to dost mrzí, kvůli holkám co tam jeli, jelikož vím jak moc se těšili.

Pořadatelé s tím měli počítat a mít k dispozici nějaký sál nebo kulturák (určitě v Pezinoku něco takového je) jako náhradní řešení, vždyť to počasí bylo špatné už delší dobu.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod lucka1992 » 26 zář 2010, 20:26

kluci už žepri hned jelia zustali tam holky sedět a je tam adrew snema
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 26 zář 2010, 22:09

Na wgz někdo napsal, že si povídali s Mirem a ten řekl, že radši zpívat nebude, že má obavy, aby ho při jeho váze ten vítr neodfoukl z podia :D :D No to je vtipálek....
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod lucka1992 » 26 zář 2010, 22:17

zariva_kometka píše:Na wgz někdo napsal, že si povídali s Mirem a ten řekl, že radši zpívat nebude, že má obavy, aby ho při jeho váze ten vítr neodfoukl z podia :D :D No to je vtipálek....

:-D
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod ewilyn » 26 zář 2010, 22:35

Ahojte,

kratky report z dnesneho neuskutocneneho koncertu.
Ako ste uz zistili , koncert kvoli dazdu a nepriazni pocasia zrusili. Ale myslim, ze vacsinu z nas to nemrzi . Niektori z nas ( konkretne fanusicka, Lilie, fili, laki, mari, esti) sme dorazili do Pezinka uz okolo 15.30.,vtedy este neprsalo,ale bolo vidiet, ze uz Vinobranie konci- stankov poskromnu, podium este stalo, pred nim nikto, dost zima a fukalo, tak sme sli do Pohody a tam sme v pohode cakali na ostatnych a zahrievali sa "svarakmi". Potom sa k nam pridala Miska , Kaja, to uz ale dost prsalo....potom dosla i Iva s kamoskou a dcerou - tie uz prisli so spravou, ze balia podium- vtedy sme este neverili. O chvilku dosla i Sidney so sestrou a Janou - a skutocne potvrdili, ze balia podium, koncert bol zruseny, presun do kulturaku nemozny, udajne "mozno" bude nahradny termin....no my sme uz boli v druznej debate, uz dorazila i gatla s rodinou, potom sa k nam pridal i Andrew, kote, Jarka...a posedeli sme vsetci spolu, pokecali...super akcia, jedna z najlepsich, aku sme zazili..sice akosi bez koncertu...kedze sme uprednostnili pokec pri vinku a nie vystavanie pred prazdnym podiom v dazdi, akosi sme sa do kontaktu s Mirom ani chalanmi nedostali ....ale vieme, ze tam chalani boli, alebo sme videli auto....
p.s. niektori pokracujeme v druznej debate pri vinku u Ivky doma a pustame si sukromny koncert z Mirovho DVD
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Paula » 26 zář 2010, 23:01

môžem potvrdiť, že dnešná akcia bola super a kľudne by som ju zaradila medzi jednu z najlepších. Výborne sme si pokecali a pozoznamovali sa (s niektorými som mala tú časť stráviť pekné doobedie v BA) :thumbup:
Pokračujte v debate a užite si pekný zvyšok večera :wink:
Tým, ktorí sú ešte na ceste domov, prajem šťastnú cestu :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod ikka » 26 zář 2010, 23:03

Report??? Ani nie... Tak som rada, že aspoň vy ste si pokecali a stretli sa. A je mi strašne ľúto, že ja som tú česť nemala :( Asi je to preto, že som sa tak tešila. Prišli sme tam okolo 18:00. Dvaja chalani a dve baby a všetci!!! sme boli nabudení na Rosemaid a tešili sa(moja zásluha). Došli sme tam, predavačky v stánku nám oznámili, že sa na Mirka tešili aj oni a že koncert je zrušený kvôli počasiu. Nabalili sme sa burčákom a sklamaní sme vyrazili späť smer BA. Tu sme pokecali, svorne sa poľutovali, vypili burčák, pustila som im pesničky a teraz sa už chystám spať. Nabudúce ďalší pokus. Len ja mám niekedy pocit, že mne ten koncert nie je súdený. Moja bilancia? 3 zrušené koncerty (BA- Majestic club, BA- Avon akcia a teraz Pezinok), 1 zmeškaný (Zemplínska Šírava- Dohoda, radšej som vám ani nespomínala, ale bola som tam) a jedno dlhokánske čakanie (Žilina). Ostatné nevyšli kvôli zmeneným plánom na poslednú chvíľu (DOD Markíza, Valčianska dolina, Nitra..). Náhoda? Začínam o tom pochybovať.. Čo vám poviem.. Ale aspoň som sa vám posťažovala. Snáď to nabudúce vyjde. To si hovorím už dosť dlho.. Kočky zabavte sa aspoň bez koncertu, príjemný večer prajem..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Bára » 26 zář 2010, 23:12

ikka píše:Report??? Ani nie... Tak som rada, že aspoň vy ste si pokecali a stretli sa. A je mi strašne ľúto, že ja som tú česť nemala :( Asi je to preto, že som sa tak tešila. Prišli sme tam okolo 18:00. Dvaja chalani a dve baby a všetci!!! sme boli nabudení na Rosemaid a tešili sa(moja zásluha). Došli sme tam, predavačky v stánku nám oznámili, že sa na Mirka tešili aj oni a že koncert je zrušený kvôli počasiu. Nabalili sme sa burčákom a sklamaní sme vyrazili späť smer BA. Tu sme pokecali, svorne sa poľutovali, vypili burčák, pustila som im pesničky a teraz sa už chystám spať. Nabudúce ďalší pokus. Len ja mám niekedy pocit, že mne ten koncert nie je súdený. Moja bilancia? 3 zrušené koncerty (BA- Majestic club, BA- Avon akcia a teraz Pezinok), 1 zmeškaný (Zemplínska Šírava- Dohoda, radšej som vám ani nespomínala, ale bola som tam) a jedno dlhokánske čakanie (Žilina). Ostatné nevyšli kvôli zmeneným plánom na poslednú chvíľu (DOD Markíza, Valčianska dolina, Nitra..). Náhoda? Začínam o tom pochybovať.. Čo vám poviem.. Ale aspoň som sa vám posťažovala. Snáď to nabudúce vyjde. To si hovorím už dosť dlho.. Kočky zabavte sa aspoň bez koncertu, príjemný večer prajem..
Je mně opravdu líto, že ti to ani tentokrát nevyšlo. Bohužel počasí je opravdu hrozné a asi s tím nešlo nic dělat.I já jsem bohužel zažila koncert Mira doprovázený deštěm. Letos nestojí září za nic.Naštěstí už asi ty venkovní akce pomalu končí, a tak se snad dočkáme i my, smolaři :) Držím palce, snad tě to neodradí :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 26 zář 2010, 23:17

ewilyn píše:Ahojte,

kratky report z dnesneho neuskutocneneho koncertu.
Ako ste uz zistili , koncert kvoli dazdu a nepriazni pocasia zrusili. Ale myslim, ze vacsinu z nas to nemrzi . Niektori z nas ( konkretne fanusicka, Lilie, fili, laki, mari, esti) sme dorazili do Pezinka uz okolo 15.30.,vtedy este neprsalo,ale bolo vidiet, ze uz Vinobranie konci- stankov poskromnu, podium este stalo, pred nim nikto, dost zima a fukalo, tak sme sli do Pohody a tam sme v pohode cakali na ostatnych a zahrievali sa "svarakmi". Potom sa k nam pridala Miska , Karin, to uz ale dost prsalo....potom dosla i Iva s kamoskou a dcerou - tie uz prisli so spravou, ze balia podium- vtedy sme este neverili. O chvilku dosla i Sidney so sestrou a janou , - a skutocne, a potvrdili, ze balia podium, koncert bol zruseny, presun do kulturaku nemozny, udajne "mozno" bude nahradny termin....no my sme uz boli v druznej debate, uz dorazila i gatla s rodinou, potom sa k nam pridal i Andrew, kote, Jarka...a posedeli sme vsetci spolu, pokecali...super akcia, jedna z najlepsich, aku sme zazili..sice akosi bez koncertu...kedze sme uprednostnili pokec pri vinku a nie vystavanie pred prazdnym podiom v dazdi, akosi sme sa do kontaktu s Mirom ani chalanmi nedostali ....ale vieme, ye tam chlapni boli, alebo sme videli auto....
p.s. niektori pokracujeme v druznej debate pri vinku u Ivky doma a pustame si sukŕomny koncert z Mirovho DVD



Děkujeme za zprávy :-) Pozdravuj všechny a přeji příjemný večer.
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod ikka » 26 zář 2010, 23:30

Bára píše:
ikka píše:Report??? Ani nie... Tak som rada, že aspoň vy ste si pokecali a stretli sa. A je mi strašne ľúto, že ja som tú česť nemala :( Asi je to preto, že som sa tak tešila. Prišli sme tam okolo 18:00. Dvaja chalani a dve baby a všetci!!! sme boli nabudení na Rosemaid a tešili sa(moja zásluha). Došli sme tam, predavačky v stánku nám oznámili, že sa na Mirka tešili aj oni a že koncert je zrušený kvôli počasiu. Nabalili sme sa burčákom a sklamaní sme vyrazili späť smer BA. Tu sme pokecali, svorne sa poľutovali, vypili burčák, pustila som im pesničky a teraz sa už chystám spať. Nabudúce ďalší pokus. Len ja mám niekedy pocit, že mne ten koncert nie je súdený. Moja bilancia? 3 zrušené koncerty (BA- Majestic club, BA- Avon akcia a teraz Pezinok), 1 zmeškaný (Zemplínska Šírava- Dohoda, radšej som vám ani nespomínala, ale bola som tam) a jedno dlhokánske čakanie (Žilina). Ostatné nevyšli kvôli zmeneným plánom na poslednú chvíľu (DOD Markíza, Valčianska dolina, Nitra..). Náhoda? Začínam o tom pochybovať.. Čo vám poviem.. Ale aspoň som sa vám posťažovala. Snáď to nabudúce vyjde. To si hovorím už dosť dlho.. Kočky zabavte sa aspoň bez koncertu, príjemný večer prajem..
Je mně opravdu líto, že ti to ani tentokrát nevyšlo. Bohužel počasí je opravdu hrozné a asi s tím nešlo nic dělat.I já jsem bohužel zažila koncert Mira doprovázený deštěm. Letos nestojí září za nic.Naštěstí už asi ty venkovní akce pomalu končí, a tak se snad dočkáme i my, smolaři :) Držím palce, snad tě to neodradí :wink:


Ďakujem :) Raz sa to podariť predsa musí, nie? Ja sa len tak ľahko nevzdám.. :D
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Re: Vinobranie Pezinok 2010

Příspěvekod Lilie » 26 zář 2010, 23:39

Začnu hezky od začátku: včera jsem po velmi příjemné cestě dorazila do malebné Břeclavi, ubytovala se v příjemném hotýlku a čekala na nejmilejší švagrovou s neteří. Hodily jsme se do krásna a vyrazily.....Vzhledem k tomu, že jsme tam byly s dostatečným předstihem, urvaly jsme místo v PRVNÍ řadě :D, kam se k nám poté přidaly další kočky.
Po pění Robbieho Williamse, čili jeho dvojníka, kdy bylo krásně a byly jsme jen v tričkách, jak začala zkouška Rosemaid, začlo pršet......bohužel i z nebe :D Chc.alo celou dobu, sice jsme měly "dáždniky", ale lidé za námi syčely, ať je dáme dolu - nemám tu u s háčkem :D, protože nevidí.....Sice jsme nepochopily, CO chtějí vidět, když pódium bylo prázdné, ale daly jsme je dolu....Už jste někdy drželi v ruce "dáždnik", zatímco na hlavu vám padají tisíce kvapiek? Byly jsme totálně pod vodou, doufejme, že to nebude last forever :D
Z písniček: dobrý výběr, včetně slovenského Businessu přejmenovaného na Trosky, slovenské Baby, atd., zvuk opět nic moc......
Poté jsme si chvíli počkaly - no, chvíli :D - a pak si měly možnost vyslechnout vtípky, domluvila jsem i setkání fóra na další den - šlo to lépe, než jsem čekala :wink: , bohužel neustále přerušováno vrháním děvčat na objekt jejich zájmu /"Muzu tě obejmout a mužu tě políbit? :D / My jsme si radši počkaly, až objímací iniciativa vyjde z druhé strany :D :wink:
Takže dnes jsme se přepravily do Blavy, kde se setkaly s Fany - úžasná pruvodkyně městem :wink: a pak ještě s Evi, Esti a Mari jely vláčkem do Pezinku....Cestou na jedné zastávce, o které jsme se domnívaly, že je ta správná, jsme vyběhly z vlaku, abychom vzápětí, nikoliv tiše, zase naběhly zpátky..... :D Je v Pezinku ten bláz....ehm, psychiatrická léčebna? Ostatní cestující asi měli o cíli naší cesty jasno :D
V Pezinku zima, vítr, pusto.....Playlist: "varené biele i červené i černé s pěnou" + nesčetněkrát Last Forever, jak nám neustále vyzváněly mobily :D , přestože jsme tam byly samé ženské......Ale pohodička, pak dorazila Iva s dcerou, Sidney se sestrou, Gatla s rodinou, Kaja s krásnými vlasy, Kotě s úsměvem :P Fotky jsme pořídili, teda jenom nás, pokecali - mezi sebou :D Prostě akce skvělá, doufejme, že si to brzo zopakujeme, možná to příště bude už i s hudbou :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Vinobraní (Pezinok, SK) 26. 9. 2010

cron