Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kosice

Re: Kosice

Příspěvekod Kveta » 12 zář 2010, 13:23

debbie píše:Taky moc díky za report a řekla jsi mu to dobře, jsem ráda, že už nebude stříhat.. :thumbup: zvuk byl opravdu vynikající..zvukaři odvedli skvělou práci, co jsem mohla slyšet online z netu, jenom škoda, že to bylo tak krátké. :( :D :thumbup:

Fakticky už ani nema z čoho to by bolo už na ježka :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Kosice

Příspěvekod Sidney » 12 zář 2010, 13:51

.[/quote]

Janka, dobre si mu povedala... Prípadne si môže kúpiť bárbiny a tým robiť účesy... :mrgreen:[/quote]

Nebo nějakou nafukovací krasavici (s vlasama), tam těch způsobů využití bude víc :D :wink:[/quote]

Môže aj bez vlasov, bude jej meniť parochne podľa chuti. Nožnice vždy po ruke, len aby ju nepraskol s tymi nožnicami... :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Kosice

Příspěvekod ewilyn » 12 zář 2010, 17:43

Jani diki za pekny reportik i fotky..a super, ze si mu ovedala o tych vlasoch :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Kosice

Příspěvekod gatla » 12 zář 2010, 19:54

Jani :thumbup:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Kosice

Příspěvekod Paula » 14 zář 2010, 21:13

mari píše:Mne sa páčila hned ...Pamätám si ,že ju opisovala Fany (dúfam ,že sa pekne opálila :D ) na koncerte v Martine ju hrali prvý krát a jej sa nepáčil refrén ...ja som nechápala prečo ? Mne ten refrén príde veľmi chytľavý .

to som opisovala Pod vodou a tam sa mi veľmi páčil úvod a na druhé počutie už aj celá pieseň :wink: Kvapky ma chytili až na neviem koľké počutie a teraz nechápem, čo mi predtým na nich vadilo :lol:
Jani, ďakujem za report a fotky :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Kosice

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 21:20

fanusicka píše:
mari píše:Mne sa páčila hned ...Pamätám si ,že ju opisovala Fany (dúfam ,že sa pekne opálila :D ) na koncerte v Martine ju hrali prvý krát a jej sa nepáčil refrén ...ja som nechápala prečo ? Mne ten refrén príde veľmi chytľavý .

to som opisovala Pod vodou a tam sa mi veľmi páčil úvod a na druhé počutie už aj celá pieseň :wink: Kvapky ma chytili až na neviem koľké počutie a teraz nechápem, čo mi predtým na nich vadilo :lol:
Jani, ďakujem za report a fotky :thumbup:

Myslela som asi Poprad ...už ma Ewi zorientovávala .... :lol: Ale bolo to o Kvapkách ,že sa ti nepáči refrén...no už sa ti páči ,tak je to ok :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Předchozí

Zpět na Košice (SK) 9. 9. 2010

cron