Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kosice

Re: Kosice

Příspěvekod Kaja » 11 zář 2010, 08:34

mari píše:
Lilie píše:
mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:


No coby ne? :wink:

Roztrhané rifle ,rozopnutá košeľa ,vlasy skoro bez úpravy ...Slintajúci smajlík ,ktorý nemám... :D

:D :D :D Pekná predstava. Čo by sme ešte od neho nechceli! :D Ešte pred nedávnom, sme nevedeli, že vie hrať aj na klavíri, pamätám si ako nás to prekvapilo, teraz už má aj koncerty s klavírom. Keď naňho pritlačíte, možno sa naučí aj na tie husle. :lol: No o chvíľu tu my budeme mať pána dokonalého. :lol: Romanka už beztak skonštatovala, že on bude asi jediný syn Chucka Norrisa. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Kosice

Příspěvekod fili » 11 zář 2010, 08:39

Kaja píše:
mari píše:
mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:



Roztrhané rifle ,rozopnutá košeľa ,vlasy skoro bez úpravy ...Slintajúci smajlík ,ktorý nemám... :D

:D :D :D Pekná predstava. Čo by sme ešte od neho nechceli! :D Ešte pred nedávnom, sme nevedeli, že vie hrať aj na klavíri, pamätám si ako nás to prekvapilo, teraz už má aj koncerty s klavírom. Keď naňho pritlačíte, možno sa naučí aj na tie husle. :lol: No o chvíľu tu my budeme mať pána dokonalého. :lol: Romanka už beztak skonštatovala, že on bude asi jediný syn Chucka Norrisa. :lol:


:wink: :thumbup: :wink:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kosice

Příspěvekod Leila » 11 zář 2010, 15:34

mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:

A takto by to asi dopadlo Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Kosice

Příspěvekod mari » 11 zář 2010, 15:38

Leila píše:
mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:

A takto by to asi dopadlo Obrázek

To kto ho udrel ? Jeho otec Chuck Noris ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Kosice

Příspěvekod Kaja » 11 zář 2010, 15:42

Leila píše:
mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:

A takto by to asi dopadlo Obrázek

:thumbup: :D :D :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Kosice

Příspěvekod Bára » 11 zář 2010, 15:43

Leila píše:
mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:

A takto by to asi dopadlo Obrázek
Housle by mu náhodou slušely :!: Podívejte se na Pavla Šporcla, kterej hraje i moderní úpravy klasických skladeb a má úspěch i u mladých posluchačů. Protože Miro vypadá asi tak 100x líp, úspěch by byl fenomenální :D Klidně bych zašla. :oops:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Kosice

Příspěvekod Leila » 11 zář 2010, 15:44

mari píše:
Leila píše:
mari píše:Baby ,predstavte si :miro: ako hrá na husle .. :thumbup:

A takto by to asi dopadlo Obrázek

To kto ho udrel ? Jeho otec Chuck Noris ?

Asi každý, kto by ho počul hrať :lol: (alebo, že by sme mu krivdili a vie hrať na všetkom, čo vezme do ruky?) :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Kosice

Příspěvekod Kaja » 11 zář 2010, 15:48

Leila píše:
mari píše: To kto ho udrel ? Jeho otec Chuck Noris ?

Asi každý, kto by ho počul hrať :lol: (alebo, že by sme mu krivdili a vie hrať na všetkom, čo vezme do ruky?) :P

Ak nevie, zachvíľu bude. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Kosice

Příspěvekod mari » 11 zář 2010, 15:50

Leila píše:
mari píše:To kto ho udrel ? Jeho otec Chuck Noris ?

Asi každý, kto by ho počul hrať :lol: (alebo, že by sme mu krivdili a vie hrať na všetkom, čo vezme do ruky?) :P

Tu nikdy nevieš... :shock: :D A vlastne ,nám by sa páčilo aj keby tie husle len tak držal v ruke ...(k tomu roztrhané rifle ,rozopnutá košeľa ... dlhé prsty ... :lol: )Ani by nemusel hrať ...ked náhodou nevie ...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Kosice

Příspěvekod mari » 11 zář 2010, 15:50

Kaja píše:
Leila píše:
mari píše: To kto ho udrel ? Jeho otec Chuck Noris ?

Asi každý, kto by ho počul hrať :lol: (alebo, že by sme mu krivdili a vie hrať na všetkom, čo vezme do ruky?) :P

Ak nevie, zachvíľu bude. :lol:

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Kosice

Příspěvekod Kveta » 11 zář 2010, 20:12

Ahojte ,konečne som sa dostala aj k Vám.Tak do Košic som sa vybrala o 14.40 a došla som o 16.30 kde som sa stretla so sestrou,potom sme išli na námestie kde mala prisť neter a mala doniesť fotoaparát.No smola ona na to zabudla :evil: a ja som bola nešťastná no ale čo už.Tak sme išli na miesto diania ,vpredu asi 100 stoliciek pre VIP na scéne hrá orchester ,chvíľu sme postali a potom hovorim podme sa prejsť možno uvidime Mira a sfotime ho aspon s mobilom.Našli sme ich hned pri podiu vpravo ,nebol pri nich žiadny nával ale stále niekto prišiel niekto odišiel a myslim že to boli aj spolužiaci a stary priatelia.Po 20 min. naberani odvahy som išla clapcov poprosiť o foto boli mily a potom Mira hned povedal samozrejme.Potom som mu povedala že baby preberaju na fore tvoje vlasy a prosia aby si ich už nestrihal,on sa zasmial a povedal že to bola posledna chyba s vlasmi že už nebude.Ešte som mu povedala cestou v autobuse ma napadlo nech kupi parochnu s dlhymi vlasmi a ked to nanho príde tak nech striha parochnu :D .Možno že nejaky ten mesiac prestane ale nie navždy .Podakovala som sa a odišli sme ,povedal že nastupi asi o pol hodinu.Spievali ine skupiny a po ludovej hudbe sa uvolnili nejake stoličky tak som si sadla ,mala som vyborny vyhľad priamo do stredu.Konečne začali hned som počula že je to niečo ine ako Poprad a Terchova vyborny zvuk a jeho spev a hlas bolo dobre počuť.Pospevovala som si s nim SL lebo slova som sa už dávno naučila zaspieval to veľmi dobre a na koniec ešte pridal vzdych čo som doteraz nepočula.LF a KVAPKY všetky sa mi páčia jačaky mu vyšli veľmi dobre.Ked skoncily povedal niečo o turne a čakala som že predstavi ešte skupinu ale nestalo sa ,neviem či zabudol alebo nebolo času? Ked skončil pratala som sa zo stoličky aj ja.Foto z mobilu je take strašne že sa hanbim aj sem dávať asi to potom vymažem ked sa dá.
Přílohy
Fotografia 0062.jpg
Fotografia 0061.jpg
Fotografia 0060.jpg
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Kosice

Příspěvekod lucka1992 » 11 zář 2010, 20:21

krasny reportik a stěma vlasaama si mě rozesmala :-D
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Kosice

Příspěvekod Bára » 11 zář 2010, 20:23

Jani, ty jsi fakt dobrá. Už víme, koho máme posílat za Mirem se vzkazama. Na tebe zřejmě dá :D Jinak krásné dojmy :thumbup: Děkujeme.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Kosice

Příspěvekod Sidney » 11 zář 2010, 20:27

jana1 píše:Ahojte ,konečne som sa dostala aj k Vám.Tak do Košic som sa vybrala o 14.40 a došla som o 16.30 kde som sa stretla so sestrou,potom sme išli na námestie kde mala prisť neter a mala doniesť fotoaparát.No smola ona na to zabudla :evil: a ja som bola nešťastná no ale čo už.Tak sme išli na miesto diania ,vpredu asi 100 stoliciek pre VIP na scéne hrá orchester ,chvíľu sme postali a potom hovorim podme sa prejsť možno uvidime Mira a sfotime ho aspon s mobilom.Našli sme ich hned pri podiu vpravo ,nebol pri nich žiadny nával ale stále niekto prišiel niekto odišiel a myslim že to boli aj spolužiaci a stary priatelia.Po 20 min. naberani odvahy som išla clapcov poprosiť o foto boli mily a potom Mira hned povedal samozrejme.Potom som mu povedala že baby preberaju na fore tvoje vlasy a prosia aby si ich už nestrihal,on sa zasmial a povedal že to bola posledna chyba s vlasmi že už nebude.Ešte som mu povedala cestou v autobuse ma napadlo nech kupi parochnu s dlhymi vlasmi a ked to nanho príde tak nech striha parochnu :D .Možno že nejaky ten mesiac prestane ale nie navždy .Podakovala som sa a odišli sme ,povedal že nastupi asi o pol hodinu.Spievali ine skupiny a po ludovej hudbe sa uvolnili nejake stoličky tak som si sadla ,mala som vyborny vyhľad priamo do stredu.Konečne začali hned som počula že je to niečo ine ako Poprad a Terchova vyborny zvuk a jeho spev a hlas bolo dobre počuť.Pospevovala som si s nim SL lebo slova som sa už dávno naučila zaspieval to veľmi dobre a na koniec ešte pridal vzdych čo som doteraz nepočula.LF a KVAPKY všetky sa mi páčia jačaky mu vyšli veľmi dobre.Ked skoncily povedal niečo o turne a čakala som že predstavi ešte skupinu ale nestalo sa ,neviem či zabudol alebo nebolo času? Ked skončil pratala som sa zo stoličky aj ja.Foto z mobilu je take strašne že sa hanbim aj sem dávať asi to potom vymažem ked sa dá.


Janka, dobre si mu povedala... Prípadne si môže kúpiť bárbiny a tým robiť účesy... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Kosice

Příspěvekod Bára » 11 zář 2010, 20:30

Sidney píše:
jana1 píše:Ahojte ,konečne som sa dostala aj k Vám.Tak do Košic som sa vybrala o 14.40 a došla som o 16.30 kde som sa stretla so sestrou,potom sme išli na námestie kde mala prisť neter a mala doniesť fotoaparát.No smola ona na to zabudla :evil: a ja som bola nešťastná no ale čo už.Tak sme išli na miesto diania ,vpredu asi 100 stoliciek pre VIP na scéne hrá orchester ,chvíľu sme postali a potom hovorim podme sa prejsť možno uvidime Mira a sfotime ho aspon s mobilom.Našli sme ich hned pri podiu vpravo ,nebol pri nich žiadny nával ale stále niekto prišiel niekto odišiel a myslim že to boli aj spolužiaci a stary priatelia.Po 20 min. naberani odvahy som išla clapcov poprosiť o foto boli mily a potom Mira hned povedal samozrejme.Potom som mu povedala že baby preberaju na fore tvoje vlasy a prosia aby si ich už nestrihal,on sa zasmial a povedal že to bola posledna chyba s vlasmi že už nebude.Ešte som mu povedala cestou v autobuse ma napadlo nech kupi parochnu s dlhymi vlasmi a ked to nanho príde tak nech striha parochnu :D .Možno že nejaky ten mesiac prestane ale nie navždy .Podakovala som sa a odišli sme ,povedal že nastupi asi o pol hodinu.Spievali ine skupiny a po ludovej hudbe sa uvolnili nejake stoličky tak som si sadla ,mala som vyborny vyhľad priamo do stredu.Konečne začali hned som počula že je to niečo ine ako Poprad a Terchova vyborny zvuk a jeho spev a hlas bolo dobre počuť.Pospevovala som si s nim SL lebo slova som sa už dávno naučila zaspieval to veľmi dobre a na koniec ešte pridal vzdych čo som doteraz nepočula.LF a KVAPKY všetky sa mi páčia jačaky mu vyšli veľmi dobre.Ked skoncily povedal niečo o turne a čakala som že predstavi ešte skupinu ale nestalo sa ,neviem či zabudol alebo nebolo času? Ked skončil pratala som sa zo stoličky aj ja.Foto z mobilu je take strašne že sa hanbim aj sem dávať asi to potom vymažem ked sa dá.


Janka, dobre si mu povedala... Prípadne si môže kúpiť bárbiny a tým robiť účesy... :mrgreen:
Teda :miro: jako kadeřník barbín - to je fakt úžasná představa :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Košice (SK) 9. 9. 2010

cron