Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a videa

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Kaja » 05 zář 2010, 20:13

debbie píše:Tak já jsem si ta videjka pustila několikrát po sobě a asi jsem divná, :lol: ale mně se zrovna tady ty vlasy strašně líbí .. ale musím přiznat, že mám taky radši, když to nemá vyžehlené a má to přirozeně vlnité..takové ty rovnou ze sprchy a uschnout na vzduchu :thumbup: Když jsem ho viděla tenkrát na Slovence, tak jsem byla v šoku :shock: ,a le časem jsem si zvykla a dneska se mi líbí i v tomhle....a vůbec mi nepřijde jak chlapeček :lol: spíš naopak...on má velké charizma :thumbup: a jiné věci, které na něm obdivuji.. a co má na hlavě, až tak neřeším, asi se mi prostě líbí ve všem.... :thumbup: :D

To ano. Spoľahlivo to funguje hlavne live. Je natoľko charizmatický, že ľudia prijmú nech so sebou robí čokoľvek. A napokon, asi je dôležité, aby sa on cítil spokojne sám so sebou. Ja síce niečo preferujem, ale viem, že sa mi bude páčiť tak, či tak. Už som si zistila, že v jeho prípade si zvykám podozrivo rýchlo na všetky výstrelky. :lol: Predtým som si myslela, že viem, čo sa mi páči. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Sidney » 05 zář 2010, 20:16

Ak chce v klipe vyzerať sexi aj pre kategóriu nad 12 rokov, mal by dať na Tvoje rady. :lol:[/quote]
1. Tajné zdroje :wink:
2. Klip bude aj pre kategóriu do 90 rokov, pretože pokým on dačo natočí, veľa vody pretečie a veľa vlasov narastie :P[/quote]
Čo bude robiť od 12. - 25.09. nemá tam zatiaľ žiadne plánované akcie, nebude natáčať ten klip? Andrew nevie? A vlasy sa dajú ´predĺžiť :lol:[/quote]

Andrew mozno :?: vie ale nepovie. Bude stacit ked si nenacese kefu na hlave, lebo to hluche obdobie je asi na druhy singel a klip. Za tych par dni mu to vyrastie tak 4 mm. Bohuzial mam take zdanie, ze tento slahnuty uces ho bude este "chvilu" bavit.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Andrew » 05 zář 2010, 20:55

Sidney píše:Andrew mozno :?: vie ale nepovie. Bude stacit ked si nenacese kefu na hlave, lebo to hluche obdobie je asi na druhy singel a klip. Za tych par dni mu to vyrastie tak 4 mm. Bohuzial mam take zdanie, ze tento slahnuty uces ho bude este "chvilu" bavit.

Andrew neví. A i kdyby věděl, jsou věci, které musí jako první vylézt na světlo boží oficiálně... Ale s tím účesem s vámi souhlasím, mně to přišlo nejlepší v tom Expresu a v Plzni. Ten styl artyčok se mi taky nelíbí, ale obávám se, že zrovna styling je věc, do které si Miro absolutně nenechá mluvit...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Fotky a videa

Příspěvekod ewilyn » 05 zář 2010, 21:10

Jarka- diki za krasne fotky, Luci..diki za videjka, zvuk v nich nevyzera tak strasny :)
A vlasy...pridavam sa k tym , co tvrdia, ze styling "wash and go" - umyjes a ides :D . nechat volne vlasy preschnut povazujem tiez za naj :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a videa

Příspěvekod gatla » 05 zář 2010, 21:13

Taky holkám díky a podepisuju se pod názor na účes :wink:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Sidney » 05 zář 2010, 21:21

Andrew píše:
Sidney píše:Andrew mozno :?: vie ale nepovie. Bude stacit ked si nenacese kefu na hlave, lebo to hluche obdobie je asi na druhy singel a klip. Za tych par dni mu to vyrastie tak 4 mm. Bohuzial mam take zdanie, ze tento slahnuty uces ho bude este "chvilu" bavit.

Andrew neví. A i kdyby věděl, jsou věci, které musí jako první vylézt na světlo boží oficiálně... Ale s tím účesem s vámi souhlasím, mně to přišlo nejlepší v tom Expresu a v Plzni. Ten styl artyčok se mi taky nelíbí, ale obávám se, že zrovna styling je věc, do které si Miro absolutně nenechá mluvit...


Z tychto poslednych akcii a vystupeni, Express a este v tej Prahe na klavirnom koncerte to mal lepsie. Tusim aj v tej Markize to nemal take vybuchnute, aj ked to mal vyzehlene. Potom uz len vystupenia z davnej minulosti... :mrgreen: A este na tych fotkach v casopise ZIVOT, tak tam to mal uplne best. Ale ja nemozem posudit tieto veci objektivne, vyzehlene vlasy nemusim, ani na sebe, ked to kadernicka chyti do ruky. A o par dni k nej idem, ale ziadna zehlicka, hned jej poviem. :!: Este sa mi strasne nepacia tie ucesy z 80-tych rokov, to bola hroza, aj ta moda... :lol: :lol: :lol:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Kaja » 06 zář 2010, 07:17

Pre seba som tému vlasy uzavrela tak, že mne sa páči vždy, vo všetkom, na všetko si zvyknem, hoci uprednostňujem prirodzenosť. Ľudia, však, ktorí ho nikdy nevideli, nič o ňom nevedia, a aj pre nich bude klip robiť, ho myslím na prvý raz lepšie prijmú v klasickejšom vydaní ako vraví Sidney. Ale my tu môžeme teoretizovať, aj tak si to urobí po svojom. A verím, že klip bude dobrý.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Franci » 06 zář 2010, 13:45

debbie píše:Tak já jsem si ta videjka pustila několikrát po sobě a asi jsem divná, :lol: ale mně se zrovna tady ty vlasy strašně líbí .. ale musím přiznat, že mám taky radši, když to nemá vyžehlené a má to přirozeně vlnité..takové ty rovnou ze sprchy a uschnout na vzduchu :thumbup: Když jsem ho viděla tenkrát na Slovence, tak jsem byla v šoku :shock: ,a le časem jsem si zvykla a dneska se mi líbí i v tomhle....a vůbec mi nepřijde jak chlapeček :lol: spíš naopak...on má velké charizma :thumbup: a jiné věci, které na něm obdivuji.. a co má na hlavě, až tak neřeším, asi se mi prostě líbí ve všem.... :thumbup: :D


Čo sa týka účesu s vami súhlasím. Páči sa mi ja na fotkách zo Starehé mesta. Najlepšie to však mal v Superstar, i v Letsdance okrem Mozarta. A nevedela som, že to má prirodzene vlnité.
Býva taká relácia Hodina deťom a niektoré celebrity uzavierajú stávky. A keď za vyzbiera suma, ktorú povedia, ich splnia. Adela napríklad s apostavila do výkladu v plavkách, Sajfa tri dni nemluvil... Mirko by mohol uzavrieť stávku, že sa prestane žehliť. 8)
Inak tie videjká sa mi páčia, fakt už majú dobrú kvalitu. Kvapky sa mi nepáčia, ale LF, Baby, SVet a trochu i Zabudnutí hej.
Mimochodom toto som našla: http://www.youtube.com/watch?v=8vX-BNqruig
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Sidney » 06 zář 2010, 16:32

Franci píše:
debbie píše:Tak já jsem si ta videjka pustila několikrát po sobě a asi jsem divná, :lol: ale mně se zrovna tady ty vlasy strašně líbí .. ale musím přiznat, že mám taky radši, když to nemá vyžehlené a má to přirozeně vlnité..takové ty rovnou ze sprchy a uschnout na vzduchu :thumbup: Když jsem ho viděla tenkrát na Slovence, tak jsem byla v šoku :shock: ,a le časem jsem si zvykla a dneska se mi líbí i v tomhle....a vůbec mi nepřijde jak chlapeček :lol: spíš naopak...on má velké charizma :thumbup: a jiné věci, které na něm obdivuji.. a co má na hlavě, až tak neřeším, asi se mi prostě líbí ve všem.... :thumbup: :D


Čo sa týka účesu s vami súhlasím. Páči sa mi ja na fotkách zo Starehé mesta. Najlepšie to však mal v Superstar, i v Letsdance okrem Mozarta. A nevedela som, že to má prirodzene vlnité.
Býva taká relácia Hodina deťom a niektoré celebrity uzavierajú stávky. A keď za vyzbiera suma, ktorú povedia, ich splnia. Adela napríklad s apostavila do výkladu v plavkách, Sajfa tri dni nemluvil... Mirko by mohol uzavrieť stávku, že sa prestane žehliť. 8)
Inak tie videjká sa mi páčia, fakt už majú dobrú kvalitu. Kvapky sa mi nepáčia, ale LF, Baby, SVet a trochu i Zabudnutí hej.
Mimochodom toto som našla: http://www.youtube.com/watch?v=8vX-BNqruig


Aj strihat, aspon par mesiacov. Ani mne sa vobec tie Kvapky nepacia, asi sa nam od Mira pacia rovnake pesnicky... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod ewilyn » 07 zář 2010, 21:50

Nezalozime si o vlasoch extra chlievik,ked ich tak riesime ? :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Lilie » 07 zář 2010, 21:56

ewilyn píše:Nezalozime si o vlasoch extra chlievik,ked ich tak riesime ? :lol:


Dalším velmi řešeným tématem jsou mobily, taky bychom mohly udělat chlívek :D Hádejte, kdo by tam měl nejvíc příspěvků? :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Fotky a videa

Příspěvekod gatla » 07 zář 2010, 21:57

ewilyn píše:Nezalozime si o vlasoch extra chlievik,ked ich tak riesime ? :lol:

Já hlasuju pro :!:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Fotky a videa

Příspěvekod debbie » 07 zář 2010, 22:12

Lilie píše:
ewilyn píše:Nezalozime si o vlasoch extra chlievik,ked ich tak riesime ? :lol:


Dalším velmi řešeným tématem jsou mobily, taky bychom mohly udělat chlívek :D Hádejte, kdo by tam měl nejvíc příspěvků? :lol:


Ani nemusím hádat... :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Kaja » 07 zář 2010, 22:14

gatla píše:
ewilyn píše:Nezalozime si o vlasoch extra chlievik,ked ich tak riesime ? :lol:

Já hlasuju pro :!:

Chlievik imidž? :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra


PředchozíDalší

Zpět na Republikové finále fotbalového turnaje malých fotbalistů (Uherské hradiště) 4. 9. 2010

cron