Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a videa

Re: Imidzove okienko...vlasy

Příspěvekod Sidney » 05 zář 2010, 17:16

Bára píše:
Leila píše:Jarka, Lucii, díky za fotky a videá :) Ja súhlasím so Sidney už dávno, čo sa týka tohto účesu, ktorý sa mi nikdy nepáčil, nepáči sa mi ani teraz a nikdy sa mi ani nebude !!! Škoda, že si nenájde čas zájsť za skúseným kaderníkom, ktorý by mu poradil a aj urobil vhodný strih! Malo by mu na tom teraz aspoň trošku záležať keďže je často na očiach verejnosti a aj médií !!! :( A ešte teraz, keď má robiť klip ... však bude vyzerať ako Bart Simpson ! Obrázek
Jasně, i když se mně ten jeho účes líbí, klidně může nastat změna. Navrhuju nechat růst, co to dá a vyhodit žehličku a lak :!: První dvě semifinálový kola neměla chybu, lokny ze třetího nebrat :wink: DD ještě šla, od čtvrtýho kola už bylo těch experimentů fakt dost :roll: No jo, nakonec ale na tom výčesu zase tolik nezáleží :D, hlavně aby mu to zpívalo :)


Záleží, teraz to má najhoršie. V klipe by mal byť sexi ako si ho ľudia pamataju zo SS a nie jak decko, ktoré ostrihal mladší súrodenec.
V prvých kolách LSD to mal fajn, okrem Mozarta. Tá kefa hore mu nesvedčí. Snád to už nechá dorásť a v druhom klipe to už bude dobre.
Inak superné vlasy mal aj na kastingu. Co by iní(é) dali za také vlasy. A on čo s tým robí... :!: :?: Nakoniec sa ostrihá na koleno a bude pokoj.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Leila » 05 zář 2010, 17:37

Sidney píše:Nakoniec sa ostrihá na koleno a bude pokoj.

Niééé, na koleno niéééééééé Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Kaja » 05 zář 2010, 18:21

Leila píše:
Sidney píše:Nakoniec sa ostrihá na koleno a bude pokoj.

Niééé, na koleno niéééééééé Obrázek

:D :D :D Kde Ty chodíš na tých smajlíkov, Leila. :lol:
On vyzerá pekne aj takto, na tých posledných videách sa mi síce páčil, ale Sidney, dávam Ti za pravdu, aj podľa môjho vkusu by bolo. keby sa ráno postavil do prievanu a účes by bol hotový. :D Máš pravdu, že toto ho príliš omladzuje a on vyzerá beztak mlado na svoj vek. Aj mne sa páči, keď svojim vlasom dopraje viac slobody. Ak chce v klipe vyzerať sexi aj pre kategóriu nad 12 rokov, mal by dať na Tvoje rady. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a videa

Příspěvekod debbie » 05 zář 2010, 18:54

Leila píše:
Kaja píše: Veľmi sa mi tu páčia tie Kvapky, ale aj Scény. A Jarovo sólo, super.

Budete sa mnohí čudovať ale Kvapky začínam považovať za najlepšiu pesničku (po LF) ! :D Keby boli dobre nahraté, aby Mirov skvelý hlas veľmi neprehlušovali gitary (plus zakomponovať ešte nejaký iný hudobný nástroj, aby hudba vyznela lepšie) mohli by byť veľký rádiový hit !!! :D


Leila, naprosto s tebou souhlasím, ve všem ....Kvapky mě berou za srdce už od začátku..vynikne krásný Mirův hlas ve slokách a textově je vynikající.. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Sidney » 05 zář 2010, 18:59

Kaja píše:
Leila píše:
Sidney píše:Nakoniec sa ostrihá na koleno a bude pokoj.

Niééé, na koleno niéééééééé Obrázek

:D :D :D Kde Ty chodíš na tých smajlíkov, Leila. :lol:
On vyzerá pekne aj takto, na tých posledných videách sa mi síce páčil, ale Sidney, dávam Ti za pravdu, aj podľa môjho vkusu by bolo. keby sa ráno postavil do prievanu a účes by bol hotový. :D Máš pravdu, že toto ho príliš omladzuje a on vyzerá beztak mlado na svoj vek. Aj mne sa páči, keď svojim vlasom dopraje viac slobody. Ak chce v klipe vyzerať sexi aj pre kategóriu nad 12 rokov, mal by dať na Tvoje rady. :lol:


On neda na nikoho rady, no snad sa dockame opat sexi rockerskeho vzhladu v klipe cislo 2. Ten prvy bude taky skolkarsky, co uz... 8) 8) 8) Skoda, ze ho nenatocil spolu so singlom LF v Irsku. Ved na LSD sa nemusel ponahlat a odstupil by skor. :mrgreen: Kvoli sopke, to by znelo vieruhodnejsie... :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod debbie » 05 zář 2010, 19:06

Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Lilie » 05 zář 2010, 19:10

Až teď jsem dorazila, takže za mě:
1) Kapky: dobrééé, ze začátku mě tak za srdce (horní) nechytly, ale teď je to jedna z mých nejoblíbenějších :P
2) Vlasy: účesu á la paní Kadrnožková už bylo fakt DOOOST :twisted: Ale říct si nedá, řekla bych, že chvála vždycky hodně potěší, ale připomínky (ať jakkoliv podané), jdou jedním uchem tam a druhým ven, nebo si najust udělá po svém...... :lol:
3) Luci, velké díky za videa :thumbup: :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Luciinetska » 05 zář 2010, 19:19


Od známých z FB...ale je to volně na YT, takže to může najít každý :)
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Jarka » 05 zář 2010, 19:21

Kaja píše:
Leila píše:
Kaja píše: Veľmi sa mi tu páčia tie Kvapky, ale aj Scény. A Jarovo sólo, super.

Budete sa mnohí čudovať ale Kvapky začínam považovať za najlepšiu pesničku (po LF) ! :D Keby boli dobre nahraté, aby Mirov skvelý hlas veľmi neprehlušovali gitary (plus zakomponovať ešte nejaký iný hudobný nástroj, aby hudba vyznela lepšie) mohli by byť veľký rádiový hit !!! :D

Mne sa Kvapky páčili od začiatku a páčia sa mi čoraz viac.

Ano!!! Kvapky a Baby- moje favoritky
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Leila » 05 zář 2010, 19:26

Kaja píše: :D :D :D Kde Ty chodíš na tých smajlíkov, Leila. :lol:
On vyzerá pekne aj takto, na tých posledných videách sa mi síce páčil, ale Sidney, dávam Ti za pravdu, aj podľa môjho vkusu by bolo. keby sa ráno postavil do prievanu a účes by bol hotový. :D Máš pravdu, že toto ho príliš omladzuje a on vyzerá beztak mlado na svoj vek. Aj mne sa páči, keď svojim vlasom dopraje viac slobody. Ak chce v klipe vyzerať sexi aj pre kategóriu nad 12 rokov, mal by dať na Tvoje rady. :lol:

1. Tajné zdroje :wink:
2. Klip bude aj pre kategóriu do 90 rokov, pretože pokým on dačo natočí, veľa vody pretečie a veľa vlasov narastie :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotky a videa

Příspěvekod debbie » 05 zář 2010, 19:39

Tak já jsem si ta videjka pustila několikrát po sobě a asi jsem divná, :lol: ale mně se zrovna tady ty vlasy strašně líbí .. ale musím přiznat, že mám taky radši, když to nemá vyžehlené a má to přirozeně vlnité..takové ty rovnou ze sprchy a uschnout na vzduchu :thumbup: Když jsem ho viděla tenkrát na Slovence, tak jsem byla v šoku :shock: ,a le časem jsem si zvykla a dneska se mi líbí i v tomhle....a vůbec mi nepřijde jak chlapeček :lol: spíš naopak...on má velké charizma :thumbup: a jiné věci, které na něm obdivuji.. a co má na hlavě, až tak neřeším, asi se mi prostě líbí ve všem.... :thumbup: :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Lilie » 05 zář 2010, 19:46

debbie píše:Tak já jsem si ta videjka pustila několikrát po sobě a asi jsem divná, :lol: ale mně se zrovna tady ty vlasy strašně líbí .. ale musím přiznat, že mám taky radši, když to nemá vyžehlené a má to přirozeně vlnité..takové ty rovnou ze sprchy a uschnout na vzduchu :thumbup: Když jsem ho viděla tenkrát na Slovence, tak jsem byla v šoku :shock: ,a le časem jsem si zvykla a dneska se mi líbí i v tomhle....a vůbec mi nepřijde jak chlapeček :lol: spíš naopak...on má velké charizma :thumbup: a jiné věci, které na něm obdivuji.. a co má na hlavě, až tak neřeším, asi se mi prostě líbí ve všem.... :thumbup: :D


Taky furt na ty videa koukám (nechcete nám někdo přijít pověsit prádlo? :D ) a tady je to fakt celkem dobré, aspoň takhle kdyby to nechal......Jak jsem dneska řekla kámošce: jediný chlap ( :?: ) na světě, který vypadá líp, když mu to NEST.JÍ :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Fotky a videa

Příspěvekod debbie » 05 zář 2010, 19:49

Lilie píše:
debbie píše:Tak já jsem si ta videjka pustila několikrát po sobě a asi jsem divná, :lol: ale mně se zrovna tady ty vlasy strašně líbí .. ale musím přiznat, že mám taky radši, když to nemá vyžehlené a má to přirozeně vlnité..takové ty rovnou ze sprchy a uschnout na vzduchu :thumbup: Když jsem ho viděla tenkrát na Slovence, tak jsem byla v šoku :shock: ,a le časem jsem si zvykla a dneska se mi líbí i v tomhle....a vůbec mi nepřijde jak chlapeček :lol: spíš naopak...on má velké charizma :thumbup: a jiné věci, které na něm obdivuji.. a co má na hlavě, až tak neřeším, asi se mi prostě líbí ve všem.... :thumbup: :D


Taky furt na ty videa koukám (nechcete nám někdo přijít pověsit prádlo? :D ) a tady je to fakt celkem dobré, aspoň takhle kdyby to nechal......Jak jsem dneska řekla kámošce: jediný chlap ( :?: ) na světě, který vypadá líp, když mu to NEST.JÍ :D



Lilie, ty zase boduješ.. :thumbup: :oops: :lol: a že to má tady docela dobrý...to jsem ráda, že ta to taky tak vidíš :shock: :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Ivana » 05 zář 2010, 19:59

Leila píše:
Kaja píše: :D :D :D Kde Ty chodíš na tých smajlíkov, Leila. :lol:
On vyzerá pekne aj takto, na tých posledných videách sa mi síce páčil, ale Sidney, dávam Ti za pravdu, aj podľa môjho vkusu by bolo. keby sa ráno postavil do prievanu a účes by bol hotový. :D Máš pravdu, že toto ho príliš omladzuje a on vyzerá beztak mlado na svoj vek. Aj mne sa páči, keď svojim vlasom dopraje viac slobody. Ak chce v klipe vyzerať sexi aj pre kategóriu nad 12 rokov, mal by dať na Tvoje rady. :lol:

1. Tajné zdroje :wink:
2. Klip bude aj pre kategóriu do 90 rokov, pretože pokým on dačo natočí, veľa vody pretečie a veľa vlasov narastie :P

Čo bude robiť od 12. - 25.09. nemá tam zatiaľ žiadne plánované akcie, nebude natáčať ten klip? Andrew nevie? A vlasy sa dajú ´predĺžiť :lol:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Fotky a videa

Příspěvekod lucka1992 » 05 zář 2010, 20:01

Ivana píše:
Leila píše:
Kaja píše: :D :D :D Kde Ty chodíš na tých smajlíkov, Leila. :lol:
On vyzerá pekne aj takto, na tých posledných videách sa mi síce páčil, ale Sidney, dávam Ti za pravdu, aj podľa môjho vkusu by bolo. keby sa ráno postavil do prievanu a účes by bol hotový. :D Máš pravdu, že toto ho príliš omladzuje a on vyzerá beztak mlado na svoj vek. Aj mne sa páči, keď svojim vlasom dopraje viac slobody. Ak chce v klipe vyzerať sexi aj pre kategóriu nad 12 rokov, mal by dať na Tvoje rady. :lol:

1. Tajné zdroje :wink:
2. Klip bude aj pre kategóriu do 90 rokov, pretože pokým on dačo natočí, veľa vody pretečie a veľa vlasov narastie :P

Čo bude robiť od 12. - 25.09. nemá tam zatiaľ žiadne plánované akcie, nebude natáčať ten klip? Andrew nevie? A vlasy sa dajú ´predĺžiť :lol:

no,to je možny když tam maji tu mezeru
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

PředchozíDalší

Zpět na Republikové finále fotbalového turnaje malých fotbalistů (Uherské hradiště) 4. 9. 2010

cron