Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a videa

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Sidney » 05 zář 2010, 12:02

Zas ma ostrihane tie vlasy, nejako si na neho neviem zvyknut s takymi hore vysisisanymi vlasmi, ach nech to uz nestriha... :cry:

on je nema ostrihane mel je hodně z lakovane a připada mi že trošku zničene


Lebo to furt zehli, aj tak to ma najlepsie ked to len umyje a necha volne preschnut. Nanajvys to gelom trosku upravi. Lak sa pouziva ked sa robia vecerne ucesy, zenam vlny a nie takto stale. Nechapem to. Ked to ma vlniste a dlhsie je viac sexi. Takto je jak chlapcek. Ak pojde este na kratsie, tak uz ani sexi nebude, bude jak babatko. :lol: Je typ, ktoremu dlhsie vlasy zvysuju sexepeal. :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Andrew » 05 zář 2010, 12:11

Sidney píše:Lebo to furt zehli, aj tak to ma najlepsie ked to len umyje a necha volne preschnut. Nanajvys to gelom trosku upravi. Lak sa pouziva ked sa robia vecerne ucesy, zenam vlny a nie takto stale. Nechapem to. Ked to ma vlniste a dlhsie je viac sexi. Takto je jak chlapcek. Ak pojde este na kratsie, tak uz ani sexi nebude, bude jak babatko. :lol: Je typ, ktoremu dlhsie vlasy zvysuju sexepeal. :!:

Wow, já souhlasím se Sidney :D Měli bychom to nějak oslavit... navrhnul bych koncert v Liberci, ale to by bylo asi moc velké dobrodružství :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice




Re: Fotky a videa

Příspěvekod Sidney » 05 zář 2010, 13:29

Andrew píše:
Sidney píše:Lebo to furt zehli, aj tak to ma najlepsie ked to len umyje a necha volne preschnut. Nanajvys to gelom trosku upravi. Lak sa pouziva ked sa robia vecerne ucesy, zenam vlny a nie takto stale. Nechapem to. Ked to ma vlniste a dlhsie je viac sexi. Takto je jak chlapcek. Ak pojde este na kratsie, tak uz ani sexi nebude, bude jak babatko. :lol: Je typ, ktoremu dlhsie vlasy zvysuju sexepeal. :!:

Wow, já souhlasím se Sidney :D Měli bychom to nějak oslavit... navrhnul bych koncert v Liberci, ale to by bylo asi moc velké dobrodružství :D


Ja zas koncert v BA... A tie vlasy, Ondro ved mu dohovor. Lebo v Pezinku mu pohadzeme cumliky na podium...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Leila » 05 zář 2010, 14:55

Jarka, Lucii, díky za fotky a videá :) Ja súhlasím so Sidney už dávno, čo sa týka tohto účesu, ktorý sa mi nikdy nepáčil, nepáči sa mi ani teraz a nikdy sa mi ani nebude !!! Škoda, že si nenájde čas zájsť za skúseným kaderníkom, ktorý by mu poradil a aj urobil vhodný strih! Malo by mu na tom teraz aspoň trošku záležať keďže je často na očiach verejnosti a aj médií !!! :( A ešte teraz, keď má robiť klip ... však bude vyzerať ako Bart Simpson ! Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotky a videa

Příspěvekod lucka1992 » 05 zář 2010, 15:05

Leila píše:Jarka, Lucii, díky za fotky a videá :) Ja súhlasím so Sidney už dávno, čo sa týka tohto účesu, ktorý sa mi nikdy nepáčil, nepáči sa mi ani teraz a nikdy sa mi ani nebude !!! Škoda, že si nenájde čas zájsť za skúseným kaderníkom, ktorý by mu poradil a aj urobil vhodný strih! Malo by mu na tom teraz aspoň trošku záležať keďže je často na očiach verejnosti a aj médií !!! :( A ešte teraz, keď má robiť klip ... však bude vyzerať ako Bart Simpson ! Obrázek

hele ja si myslím že on se pujde než budou nahravt klip ostrihat nebo si to ostriha to se bat nemusíte mě se libi z jakym koliv učesem a mamině taky
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Ivet » 05 zář 2010, 15:19

Luci - videjka jsou super - zvuk a hlavně obraz - užila jsem si to ! Díky ! A k účesu - kromě tří fotek z dřívějška se mi líbil a líbí vždycky. Ale lepší přirozeně vlnité než vyžehlené. :wink:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Bára » 05 zář 2010, 15:19

Leila píše:Jarka, Lucii, díky za fotky a videá :) Ja súhlasím so Sidney už dávno, čo sa týka tohto účesu, ktorý sa mi nikdy nepáčil, nepáči sa mi ani teraz a nikdy sa mi ani nebude !!! Škoda, že si nenájde čas zájsť za skúseným kaderníkom, ktorý by mu poradil a aj urobil vhodný strih! Malo by mu na tom teraz aspoň trošku záležať keďže je často na očiach verejnosti a aj médií !!! :( A ešte teraz, keď má robiť klip ... však bude vyzerať ako Bart Simpson ! Obrázek
Jasně, i když se mně ten jeho účes líbí, klidně může nastat změna. Navrhuju nechat růst, co to dá a vyhodit žehličku a lak :!: První dvě semifinálový kola neměla chybu, lokny ze třetího nebrat :wink: DD ještě šla, od čtvrtýho kola už bylo těch experimentů fakt dost :roll: No jo, nakonec ale na tom výčesu zase tolik nezáleží :D, hlavně aby mu to zpívalo :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Ivet » 05 zář 2010, 15:25

Poslední dvě kola v SS to měl nejlepší, ve finále při poslední písni za ním vlásky pěkně vlály, jinak souhlas s Bárou - ať mu to stále dobře zpívá. :thumbup:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Kaja » 05 zář 2010, 15:45



Super, pekné videá. :thumbup: :D
Na týchto dobre vidieť Jarina ako si to užíva. :D A Mirko - ako flirtuje s obecenstvom celý čas, je to malá potvora. :lol: Veľmi sa mi tu páčia tie Kvapky, ale aj Scény. A Jarovo sólo, super.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Leila » 05 zář 2010, 15:47

Ivet píše:Poslední dvě kola v SS to měl nejlepší, ve finále při poslední písni za ním vlásky pěkně vlály, jinak souhlas s Bárou - ať mu to stále dobře zpívá. :thumbup:

A hlavne nech sa mu vydarí Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Leila » 05 zář 2010, 16:08

Kaja píše: Veľmi sa mi tu páčia tie Kvapky, ale aj Scény. A Jarovo sólo, super.

Budete sa mnohí čudovať ale Kvapky začínam považovať za najlepšiu pesničku (po LF) ! :D Keby boli dobre nahraté, aby Mirov skvelý hlas veľmi neprehlušovali gitary (plus zakomponovať ešte nejaký iný hudobný nástroj, aby hudba vyznela lepšie) mohli by byť veľký rádiový hit !!! :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Kaja » 05 zář 2010, 16:14

Leila píše:
Kaja píše: Veľmi sa mi tu páčia tie Kvapky, ale aj Scény. A Jarovo sólo, super.

Budete sa mnohí čudovať ale Kvapky začínam považovať za najlepšiu pesničku (po LF) ! :D Keby boli dobre nahraté, aby Mirov skvelý hlas veľmi neprehlušovali gitary (plus zakomponovať ešte nejaký iný hudobný nástroj, aby hudba vyznela lepšie) mohli by byť veľký rádiový hit !!! :D

Mne sa Kvapky páčili od začiatku a páčia sa mi čoraz viac.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Republikové finále fotbalového turnaje malých fotbalistů (Uherské hradiště) 4. 9. 2010

cron