Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod lucka1992 » 04 zář 2010, 19:11

ewilyn píše:Pise fili:
Koncik zacal s pul-hodinovym zpozdenim. Atmosfera +-, neprsi,cmuky jeci. Roman bez bundy. M.B. rozbil bryle.

jaj chudak miro b co dělal asi mu zpadli
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Kaja » 04 zář 2010, 20:50

ewilyn píše:Pise fili:
Koncik zacal s pul-hodinovym zpozdenim. Atmosfera +-, neprsi,cmuky jeci. Roman bez bundy. M.B. rozbil bryle.

Ďakujeme Ewi a Fili. Tak aspoň, že im neprší. Chudák Mirko B., čo robil, že rozbil brýle?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Lakí » 05 zář 2010, 11:37

Tak tady máte můj mini report ze včerejška... :D ...takže cesta byla senzační...jely jsme parádním vlakem...no a cesta utekla rychle...K podiu jsme přišly v pravou chvíly.. protože kluci zrovna zkoušeli..postavily jsme se k mini podiu.. které bylo extra malé... a zábradlí tak 3 metry od podia.. což nepochopím... my jsme stály na levé straně.. ze začátku tam nebylo zábradlí a tak jsme byly opřené přímo o podium za chvilku jsem si všimla, že ja mamka s jarkou.. tak jsem ji taky pozdravila a letěla jsem na wc...a musím podotkonout, že na těch záchodech byl nejlepší zvuk :D :lol: :D ...no pak jsem se vrátila k podiu.. zábradlí tam stále nedávali a tak jsme si myslely, že to bude bezvadné stát tak u podia... no jenže jak se začal blížit :miro: .. s PŮL HODINOVÝM ZPOŽDĚNÍM, tak ochranka dávala na naši stranu zábrany... ale co mě naštvalo, že na druhé straně, kde se tam všchni pomalu cpali k podiu.. i před zábradlí... to nechaly tak.. jakoby se nic nedělo... :( :evil: :( ...No zvuk byl celkem dobrý.. ale Miro se tam opět ztrácel... No písničky co jsem slyšela: Suchý lad, Last forever, I kiss a girl,Metallica, Zabudnutí, Scény, Kvapky,Pod vodou,You really got me a We will rock you.. jestli zpívaly i jiné písně nevím.. bohužel jsme tam nebyly do konce, protože nám jel vlak.. :( ... tak doufám, že to tu Jarka dopíše... :D ... tentokrát jsem nefotila,náš milovaný foťáček už dosloužil... :cry: ...No, ale nejlepší nakonce.. s Fili jsme bežely na nádraži ať stihneme vlak, ale jak jsme tam doběhly tak jsme zjistili, že má desetiminutové zpoždění :D :evil: :D ... Ale jinak to bylo vážně parádní :thumbup: :thumbup: .. jo a dotazy co M.B udělal s brýlemi směřujte na Fili.. já to totiž neviděla :D
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Lilie » 05 zář 2010, 11:48

Lakí píše:Tak tady máte můj mini report ze včerejška... :D ...takže cesta byla senzační...jely jsme parádním vlakem...no a cesta utekla rychle...K podiu jsme přišly v pravou chvíly.. protože kluci zrovna zkoušeli..postavily jsme se k mini podiu.. které bylo extra malé... a zábradlí tak 3 metry od podia.. což nepochopím... my jsme stály na levé straně.. ze začátku tam nebylo zábradlí a tak jsme byly opřené přímo o podium za chvilku jsem si všimla, že ja mamka s jarkou.. tak jsem ji taky pozdravila a letěla jsem na wc...a musím podotkonout, že na těch záchodech byl nejlepší zvuk :D :lol: :D ...no pak jsem se vrátila k podiu.. zábradlí tam stále nedávali a tak jsme si myslely, že to bude bezvadné stát tak u podia... no jenže jak se začal blížit :miro: .. s PŮL HODINOVÝM ZPOŽDĚNÍM, tak ochranka dávala na naši stranu zábrany... ale co mě naštvalo, že na druhé straně, kde se tam všchni pomalu cpali k podiu.. i před zábradlí... to nechaly tak.. jakoby se nic nedělo... :( :evil: :( ...No zvuk byl celkem dobrý.. ale Miro se tam opět ztrácel... No písničky co jsem slyšela: Suchý lad, Last forever, I kiss a girl,Metallica, Zabudnutí, Scény, Kvapky,Pod vodou,You really got me a We will rock you.. jestli zpívaly i jiné písně nevím.. bohužel jsme tam nebyly do konce, protože nám jel vlak.. :( ... tak doufám, že to tu Jarka dopíše... :D ... tentokrát jsem nefotila,náš milovaný foťáček už dosloužil... :cry: ...No, ale nejlepší nakonce.. s Fili jsme bežely na nádraži ať stihneme vlak, ale jak jsme tam doběhly tak jsme zjistili, že má desetiminutové zpoždění :D :evil: :D ... Ale jinak to bylo vážně parádní :thumbup: :thumbup: .. jo a dotazy co M.B udělal s brýlemi směřujte na Fili.. já to totiž neviděla :D


Díky :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Lenka » 05 zář 2010, 11:51

Lakí píše:Tak tady máte můj mini report ze včerejška... :D ...takže cesta byla senzační...jely jsme parádním vlakem...no a cesta utekla rychle...K podiu jsme přišly v pravou chvíly.. protože kluci zrovna zkoušeli..postavily jsme se k mini podiu.. které bylo extra malé... a zábradlí tak 3 metry od podia.. což nepochopím... my jsme stály na levé straně.. ze začátku tam nebylo zábradlí a tak jsme byly opřené přímo o podium za chvilku jsem si všimla, že ja mamka s jarkou.. tak jsem ji taky pozdravila a letěla jsem na wc...a musím podotkonout, že na těch záchodech byl nejlepší zvuk :D :lol: :D ...no pak jsem se vrátila k podiu.. zábradlí tam stále nedávali a tak jsme si myslely, že to bude bezvadné stát tak u podia... no jenže jak se začal blížit :miro: .. s PŮL HODINOVÝM ZPOŽDĚNÍM, tak ochranka dávala na naši stranu zábrany... ale co mě naštvalo, že na druhé straně, kde se tam všchni pomalu cpali k podiu.. i před zábradlí... to nechaly tak.. jakoby se nic nedělo... :( :evil: :( ...No zvuk byl celkem dobrý.. ale Miro se tam opět ztrácel... No písničky co jsem slyšela: Suchý lad, Last forever, I kiss a girl,Metallica, Zabudnutí, Scény, Kvapky,Pod vodou,You really got me a We will rock you.. jestli zpívaly i jiné písně nevím.. bohužel jsme tam nebyly do konce, protože nám jel vlak.. :( ... tak doufám, že to tu Jarka dopíše... :D ... tentokrát jsem nefotila,náš milovaný foťáček už dosloužil... :cry: ...No, ale nejlepší nakonce.. s Fili jsme bežely na nádraži ať stihneme vlak, ale jak jsme tam doběhly tak jsme zjistili, že má desetiminutové zpoždění :D :evil: :D ... Ale jinak to bylo vážně parádní :thumbup: :thumbup: .. jo a dotazy co M.B udělal s brýlemi směřujte na Fili.. já to totiž neviděla :D

Lakí dík za reportík.Tak hlavně že jste si to užily:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Jarka » 05 zář 2010, 13:05

Tak já jsem byla na místě poněkud později než Fili a Lakí, kluci už chystali podium. Pozdravily jsme se, nafotily vzpomínkové fotečky a já si našla príma místečko v rohu u sloupu, mohla jsem se opřít a měla jsem podium jako na dlani, snad metr od Romana a zepředu. Ale těsně před koncertem... začal o půl hodiny později... přišli pořadatelé, vyhnali nás, tak jak psala Lakí a dali tam zábrany. Já jsem se už nedostala dopředu , stála jsem sice v druhé řadě, ale zboku, takže mám fotky všechny na jedno brdo... i videa. Za to je to sólo pro Romana 100x jinak.
Pořadatelé tam měli stativy s reflektory a děti se na ně začaly šplhat, 2 x je vyhnali a pak tam dali ty zábrany... a já jsem to odnesla.
Koncert začal asi v 18,45 a končil kolem 20 hodiny a hráli všechny autorské a snad všechny převzaté, které běžně hravají. Žádné další pěvecké překvápko se tentokrát nekonalo. Vynikající bylo Jarovo sólo, které přechází do We will rock you. Nebyla jsem ale vůbec spokojená se zvukem, stála jsem na místě, kde |Miro nebyl vůbec slyšet, totálně se jeho hlas ztrácel za hudbou. Podle toho taky vypadají videa, tentokrát jsou jen na pokoukání s instrumentálkou…… Jinak můžu říct, že to bylo jednou z nejmenších pódií, na kterém jsem kluky viděla hrát. Miro se pohyboval jen uprostřed podia, u mě na boku byl za celou dobu jen asi třikrát a jen na chvilku. Zábrany byly hodně daleko od podia, tak jak už psala Lakí, myslím že asi tři -čtyři písničky před koncem se je cmukům podařilo prorazit a vrhli se k pódiu, pořadatelé neměli šanci tomu zabránit, ani se nikterak nesnažili. Takže opět se ukázalo, že opět nezvládli situaci… jednou nám blonďáka opravdu roztrhají. Na jedné fotce… kterou jsem smazala-byla nepodařená ….bylo krásně vidět, jak má levou ruku celou červenou, jak mu ji „ fanynky „ drásaly. Autogramiáda se tentokrát nekonala, Mira odvedli hned z podia přímo do hotelu, podepisovali se hned po ukončení koncertu jen Jaro a Roman.
Fotek se , až na všudypřítomné mikrofony povedlo docela dost, videa jsou nanic… jak jsem psala… Roman na sto a jeden způsob a Miro jako by měl vypnutý mikrofon.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod lucka1992 » 05 zář 2010, 13:12

dik za reportík chudak mirko
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Bára » 05 zář 2010, 15:11

Jarka píše:Tak já jsem byla na místě poněkud později než Fili a Lakí, kluci už chystali podium. Pozdravily jsme se, nafotily vzpomínkové fotečky a já si našla príma místečko v rohu u sloupu, mohla jsem se opřít a měla jsem podium jako na dlani, snad metr od Romana a zepředu. Ale těsně před koncertem... začal o půl hodiny později... přišli pořadatelé, vyhnali nás, tak jak psala Lakí a dali tam zábrany. Já jsem se už nedostala dopředu , stála jsem sice v druhé řadě, ale zboku, takže mám fotky všechny na jedno brdo... i videa. Za to je to sólo pro Romana 100x jinak.
Pořadatelé tam měli stativy s reflektory a děti se na ně začaly šplhat, 2 x je vyhnali a pak tam dali ty zábrany... a já jsem to odnesla.
Koncert začal asi v 18,45 a končil kolem 20 hodiny a hráli všechny autorské a snad všechny převzaté, které běžně hravají. Žádné další pěvecké překvápko se tentokrát nekonalo. Vynikající bylo Jarovo sólo, které přechází do We will rock you. Nebyla jsem ale vůbec spokojená se zvukem, stála jsem na místě, kde |Miro nebyl vůbec slyšet, totálně se jeho hlas ztrácel za hudbou. Podle toho taky vypadají videa, tentokrát jsou jen na pokoukání s instrumentálkou…… Jinak můžu říct, že to bylo jednou z nejmenších pódií, na kterém jsem kluky viděla hrát. Miro se pohyboval jen uprostřed podia, u mě na boku byl za celou dobu jen asi třikrát a jen na chvilku. Zábrany byly hodně daleko od podia, tak jak už psala Lakí, myslím že asi tři -čtyři písničky před koncem se je cmukům podařilo prorazit a vrhli se k pódiu, pořadatelé neměli šanci tomu zabránit, ani se nikterak nesnažili. Takže opět se ukázalo, že opět nezvládli situaci… jednou nám blonďáka opravdu roztrhají. Na jedné fotce… kterou jsem smazala-byla nepodařená ….bylo krásně vidět, jak má levou ruku celou červenou, jak mu ji „ fanynky „ drásaly. Autogramiáda se tentokrát nekonala, Mira odvedli hned z podia přímo do hotelu, podepisovali se hned po ukončení koncertu jen Jaro a Roman.
Fotek se , až na všudypřítomné mikrofony povedlo docela dost, videa jsou nanic… jak jsem psala… Roman na sto a jeden způsob a Miro jako by měl vypnutý mikrofon.
Díky, je vidět, že už jsi na ten mumraj zvyklá :D . Já stála v Plzni asi v 10. řadě, ale jakmile přišel Miro, strhla se vřava. Asi po 3. skladbě mně z toho vřeštění zaléhaly uši, tak jsem udělala čelem vzad a byla jsem asi 20 metrů od pódia. Tam bylo slyšet i vidět fajn. Část lidí to udělala taky :D :D Taky podle toho vypadají fotky, jsou nepoužitelný. Doufám, že nám ho jednou neroztrhají na malé kousky. Já to viděla poprvé a fakt jsem nevěřila vlastním očím :shock: To je šílenství.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Kaja » 05 zář 2010, 16:47

Ďakujem, Lakí a Jarka za reportky. Takže zvuk nič moc? Škoda, nie na každom koncerte zvládajú - zvuk a cmukov. Ale dievčatá na FB sa zdajú byť nadšené a myslím, že aj chlapci majú dobrú náladu, podľa toho, čo vypisujú. Takže z hľadiska interakcie kapela - publikum, to tam asi fungovalo dobre. No až na to, že dievčatá sú až príliš agresívne voči šmajdíkovi, naozaj by ochranka mala byť na toto pripravená. :roll: Aj v tom Leopoldove sme chvíľu mali obavy ako to skončí.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod ewilyn » 05 zář 2010, 20:48

Jarka, laki dakujem za pekne reportiky. :thumbup: Tak ten zvuk je asi chronickym problemom tychto mensich akcii :( . A skoda, ze laki s fili si nemohli koncik uzit do konca..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hradiste- Stare mesto 4.9.2010

Příspěvekod Franci » 06 zář 2010, 14:55

Jarka, Laki, pekné reportíky a fotky, ktoré su už na Rajčeti. :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Předchozí

Zpět na Republikové finále fotbalového turnaje malých fotbalistů (Uherské hradiště) 4. 9. 2010

cron