Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Lázně Leopoldov

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod ewilyn » 27 srp 2010, 21:41

Kaja píše:Fotkami Vás tentokrát sklamem, skoro všetko to vyhodím. Stála som tak, že sa všetok dej odohrával za mikrofónmi a nevyriešila som svoju polohu do konca koncertu. Ale Jarka stála lepšie naproti pódiu, takže ona určite niečo bude mať. A fotili tam aj profíci, malo by to byť na stránkach, takže tí snaď niečo majú. Idem z toho dačo vybrať, aler skoro nič dobré tam nie je. No čo už, nemôže sa vydariť všetko. :)


No Kaji, stavim sa, ze to, co ty povazujes za fotky na vyhodenie..je urcite take, k comu sa my ostatni ani nepriblizime :D ..tak sa uz tesim :wink: ..i na Jarkine :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Lilie » 27 srp 2010, 21:49

ewilyn píše:
Kaja píše:Fotkami Vás tentokrát sklamem, skoro všetko to vyhodím. Stála som tak, že sa všetok dej odohrával za mikrofónmi a nevyriešila som svoju polohu do konca koncertu. Ale Jarka stála lepšie naproti pódiu, takže ona určite niečo bude mať. A fotili tam aj profíci, malo by to byť na stránkach, takže tí snaď niečo majú. Idem z toho dačo vybrať, aler skoro nič dobré tam nie je. No čo už, nemôže sa vydariť všetko. :)


No Kaji, stavim sa, ze to, co ty povazujes za fotky na vyhodenie..je urcite take, k comu sa my ostatni ani nepriblizime :D ..tak sa uz tesim :wink: ..i na Jarkine :wink:


Taky si myslím, že to bude dobré :thumbup: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Paula » 27 srp 2010, 21:52

ewilyn píše:No Kaji, stavim sa, ze to, co ty povazujes za fotky na vyhodenie..je urcite take, k comu sa my ostatni ani nepriblizime :D ..tak sa uz tesim :wink: ..i na Jarkine :wink:

súhlasím s Evkou :wink: Kajka..my sa radi pozrieme aj na nepodarky :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Ivana » 27 srp 2010, 21:55

fanusicka píše:
ewilyn píše:No Kaji, stavim sa, ze to, co ty povazujes za fotky na vyhodenie..je urcite take, k comu sa my ostatni ani nepriblizime :D ..tak sa uz tesim :wink: ..i na Jarkine :wink:

súhlasím s Evkou :wink: Kajka..my sa radi pozrieme aj na nepodarky :D

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Haňula » 27 srp 2010, 22:05

Kaja píše:Ahojte,
no my sme pred chvíľou prišli domov. Začala som vybaľovať veci a decká dokvitli, vraj, či už nie sme nejako dlho doma, že kedy bude ďalší koncert. No mám to ja život :!: :lol: Takže ako bolo. Myslím, že super. Deckám sa veľmi páčilo. Ja som ešte trochu dezorientovaná, nevyspatá a presne to zhodnotím za pár dní, ale určite dobre a naozaj neľutujeme. Ale už aspoň počujem. :lol:
No tak prišli sme s Timeou a Romankou poobede do krásneho mestečka Buchlovice (kompletne oblepeného tými správnymi plagátmi, už pred mestom nás vítali obrovské billboardy s usmievavým šmajdíkom), ubytovali sa v jednoduchom, ale sympatickom penzióniku s trojfarebným mačaťom, trochu si oddýchli, potom sme vybehli do prekrásnej zámockej záhrady a na večeru. Keď sme sa vrátili, zoznámili sme sa s Jarkou a jej priateľom, ktorí bývali vo vedľajšej izbe. Jarka je velľmi milá, sympatická, zachvíľu som mala pocit, že ju poznám už dávno. Aj dievčatám sa páčila a sme veľmi radi, že sme spoznali prvú časť českej sekcie fóra. :D Jarka sa išla s priateľom najesť a opäť sme sa stretli asi o hodinu na koncerte. Zároveň s nami dorazilo strieborné audi s hádajte kým. A biela dodávka. :) My sme sa zorientovali v čase a priestore a išli sa pozrieť na gymnaziálny rockový zbor Svatý pluk, ktorý práve začal spievať. Bolo to fajn vystúpenie, pekné piesne, pekné hlásky, akurát sa nám zdalo, že si decká potrebujú viac zvyknúť na vystupovanie na verejnosti, pôsobili trošičku vyplašene, potrebovali by sa viac uvoľniť a potom to bude super. Konkurovali aj šmajdíkovi, dali aj Smoke on the Water. Nebolo tam veľmi veľa ľudí, ale na Rosemaid ich dosť pribudlo. Okolo pódia bola celkom tlačenica, celkom k pódiu sa už dostať nedalo.
O devatej nastúpili chalani, spravili zvuk, potom zhaslo svetlo a moderátor žhavil na šmajdíka. Napokon vybehol na pódium a koncert začal. Mirko bol výborne naladený, koncert bol živý, energický, malo to šťavu. Striedal vlastné veci s covermi 1:1, bolo to fajn. Z vlastných LF, Baby, Suchý ľad, Pod vodou, Zabudnutí, Svět, Čo sa týka lásky, Kvapky, Scény. Ľudia sa výborne bavili, bola pravá "moravská" atmosféra. Mirko sa zase zdôveroval so svojou láskou k Morave, vraj úžasná atmosféra, skvelé počasie, krásne baby, stánok s pivom, že on sa sem asi nasťahuje. :lol: My sme sa prepchali niekam asi do štvrtého radu, ale ja som nemala dobrý výhľad, napokon som sa nechala zatlačiť do rohu k reproduktoru, tak som zvyšok večera bola mierne nahluchlá, výhľad som dobrý nemala ani odtiaľ, navyše sa tadiaľ stále pchali nejaký zúfalí usporiadatelia a ochrankári. Tí to mierne nezvládali. Okolo pódia neboli žiadne zábrany, ochrankári kľudne postávali bokom, výsledkom boli opakujúce sa technické problémy, ktoré zrejme spôsobovali aj ľudia vešajúci sa nebezpečne blízko všetkých káblov, takže ich posunuli o meter od pódia - na 5 minút. Mirko však tentokrát nemusel hrať bábkové divadlo, zvládalo sa to tak nejako priebežne. :) Viac ako technika tam boli ohrozené životy a majetok našich rockerov, Z Romana tam postupne odmontovali všetko, na čo dočiahli, nejaké retiazky a náramky, bolo fajn, že tam nechali aspoň jeho. To Mirka chceli šlohnúť rovno celého, chytili ho za ruku a ťahali z pódia, chalani sa ho snažili dostať naspäť, no napokon sa do toho musela vložiť ochranka, takže prežil, i keď asi s nejakými modrinami a škrabancami. Ďalšia kalamita nastala pri C'est la vie, keď Mirko vyzval do tanca. Najprv sa tam nanominoval bubeník, no Mirko ho svojím "Ale, Jarino!" odmietol, ešte bol celkom ochotný tancovať s Tamásom, pretože ten má aspoň sukňu. No potom tam vyliezla nejaká kočka, po nej ďalšie asi 3, takže Miro mal zrazu plné pódium a tanečnice sa po ňom nadšene vešali, takže to vôbec nemal ľahké. :lol: Myslím, že to bol pre našich rockerov dosť vyčerpávajúci koncert. Ale bol pekný. V publiku boli ľudia rôznych generácií a bavili sa. Mnohí si s Mirkom spievali (vrátane Timei, ktorá po treťom koncerte už vie väčšinu textov :shock: :D ). Chlapci aj pridávali WTTJ.
Autogramiáda bola robená zvláštnym spôsobom, na vyvýšenom pódiu pri nejakom bare, bolo to spojené so športovým výkonom, pretože organizátori postupne vyťahovali záujemcov o autogramy a spoločné fotky hore na pódium a Mirko sa usmieval a podpisoval a fotil a usmieval a preberal kilogramy plyšových medvedíkov a usmieval. Potom ho prišli podporiť v tejto činnosti aj ostatní chlapci. Krátko sme sa s ním pozdravili, bol nesmierne milý, ustatý a hladný, tak sme ho poslali napapať. Romankovi sme ešte dodatočne zablahoželali k narodeninám. Potom sme sa pobrali späť aj my, pretože už sa tam po nás dosť liepali miestni mládenci posilnení burčákom. No bola to pekná akcia, na ktorú budeme mať milé spomienky, dievčatá boli nadšené a neľutujem, že som sa dokopala tam ísť. Navyše na druhý deň sme si pozreli zámok Buchlovice a hrad Buchlov, bolo to veľmi fajn, kvôli Rosemaid spoznávame aj krásy a pamiatky Moravy.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod debbie » 27 srp 2010, 22:19

Kaji, díky moc. Krásný a podrobný reportík. Myslela jsem původně, že ten Svatý pluk bude zpívat s Mirem, že ho budou doprovázet...ale to by asi nešlo, museli by to před tím nazkoušet. Hlavně, že jste si to užily. :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Natálka » 27 srp 2010, 22:24

Já jsem tam byla...A myslím si,že to stálo za to !Klobouk dolů.I jsem brečela když jsem ho uviděla :-) Moc se mě to líbilo a chtěla bych se zeptat kdy dojede na Moravu zas ? :-D
Natálka
 

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Jarka » 27 srp 2010, 22:27

Tak já se taky v podvečer vrátila a hned se pustila do fotek a videí, abych se co nejdřív s vámi podělila o zážitky. Vidím, že Kaja už všechno krásně a dopodrobna popsala. Nemám skoro co dodat. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat. Těšila jsem se na ni moc, ale skutečnost byla ještě lepší než představa. Milá, sympatická, příjemná Kaja byla tou nejlepší společnicí na šmajdí koncert. Zatímco já střídavě fotila, natáčela a tancovala a vůbec zapomínala na okolní dění, ona byla pilná fotografka. Takže se máme na co těšit. Podařilo se mi zachytit na video celý ten mumraj při C'est la vie, takže si to taky užijete :lol: . Někdo hodil na podium Mirovi jako dárek černé chundelaté papuče a Tomi si je hned oblékl- Miro mu s tím pomáhal. Máte to zachycené na fotkách :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod ewilyn » 27 srp 2010, 22:37

Natálka píše:Já jsem tam byla...A myslím si,že to stálo za to !Klobouk dolů.I jsem brečela když jsem ho uviděla :-) Moc se mě to líbilo a chtěla bych se zeptat kdy dojede na Moravu zas ? :-D


verim,ze sa pacilo :wink: ...tak Mirko sa na Moravu vracia rad :) ...najblizsie je 4.9. v Uherskom Hradisti, viac na:

http://www.mirosmajda.wgz.cz/2010-chystane
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Jarka » 27 srp 2010, 22:56

ewilyn píše:
Natálka píše:Já jsem tam byla...A myslím si,že to stálo za to !Klobouk dolů.I jsem brečela když jsem ho uviděla :-) Moc se mě to líbilo a chtěla bych se zeptat kdy dojede na Moravu zas ? :-D


verim,ze sa pacilo :wink: ...tak Mirko sa na Moravu vracia rad :) ...najblizsie je 4.9. v Uherskom Hradisti, viac na:

http://www.mirosmajda.wgz.cz/2010-chystane

Tak k tomu mám co říct... dneska jsme se toulali po Uherském Hradišti a hledali plakát na tento Mirův koncert. Ani zdání... ani plakátek. Tak jsem se byla zeptat na místě nejpovolanějším... na Informacích- na Ičku. Paní nevěděla, hledala, dokonce jsem ji navedla i na stránky wgz, že opravdu je tam Mirův koncert avizovaný. Nikdo nic v Uherském Hradišti nic neví. Už jsem psala Martince, aby se poptala organizátora, vždyť my ani nevíme kde se to má konat. Na netu jsem nic nenašla. V sobotu mám volno, pokud mi do toho nic nepřijde, jela bych.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Franci » 28 srp 2010, 12:47

Kaja, krásne si to napísala, určite si si to užila. :thumbup: Teším sa na tvoje foto.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Misuna » 30 srp 2010, 03:45

Jarka píše:
ewilyn píše:
Natálka píše:Já jsem tam byla...A myslím si,že to stálo za to !Klobouk dolů.I jsem brečela když jsem ho uviděla :-) Moc se mě to líbilo a chtěla bych se zeptat kdy dojede na Moravu zas ? :-D


verim,ze sa pacilo :wink: ...tak Mirko sa na Moravu vracia rad :) ...najblizsie je 4.9. v Uherskom Hradisti, viac na:

http://www.mirosmajda.wgz.cz/2010-chystane

Tak k tomu mám co říct... dneska jsme se toulali po Uherském Hradišti a hledali plakát na tento Mirův koncert. Ani zdání... ani plakátek. Tak jsem se byla zeptat na místě nejpovolanějším... na Informacích- na Ičku. Paní nevěděla, hledala, dokonce jsem ji navedla i na stránky wgz, že opravdu je tam Mirův koncert avizovaný. Nikdo nic v Uherském Hradišti nic neví. Už jsem psala Martince, aby se poptala organizátora, vždyť my ani nevíme kde se to má konat. Na netu jsem nic nenašla. V sobotu mám volno, pokud mi do toho nic nepřijde, jela bych.


Nějaký anonym napsal do diskuze na wgz ohledně akce v Uherském Hradišti :) ... akce se nekoná v Uherském Hradišti ale ve Starém Městě u Uherského Hradiště a to ve sportovním areálu Širůch, který se nachází kousek od vlakáče Starého Města
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Předchozí

Zpět na Lázně Leopoldov (Smraďavka u Buchlovic, CZ) 26. 8. 2010

cron