Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Lázně Leopoldov

Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 20 srp 2010, 13:57

Sem niekto ide?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Jarka » 24 srp 2010, 12:08

Pokud bude hezké počasí, tak bych se zúčastnila v rámci krátké dovolené na kolech. Údolím Smrďavky jsem už jela a je to nádherná oblast na dovolenou, přes víkend pak projedem okolí Buchlovic a Uherského Hradiště. A pokusím se okukovat plakátovací plochy, abychom zjistili, kde přesně bude Miro koncertovat o týden později v UH. Ale pokud bude pršet, budu raději šmajdit na netu :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Lakí » 24 srp 2010, 13:11

Jarka píše:Pokud bude hezké počasí, tak bych se zúčastnila v rámci krátké dovolené na kolech. Údolím Smrďavky jsem už jela a je to nádherná oblast na dovolenou, přes víkend pak projedem okolí Buchlovic a Uherského Hradiště. A pokusím se okukovat plakátovací plochy, abychom zjistili, kde přesně bude Miro koncertovat o týden později v UH. Ale pokud bude pršet, budu raději šmajdit na netu :lol:


Tak to jo.. Pak nám to hlavně musíš hlásit... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2010, 10:22

No my sme sa tam rozhodli ísť pozrieť. Babám som sľúbila, že ich ešte do konca prázdnin na jeden koncert vezmem a najbližšie máme toto. Mám z toho trochu zmiešané pocity.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod lucka1992 » 25 srp 2010, 10:32

Kaja píše:No my sme sa tam rozhodli ísť pozrieť. Babám som sľúbila, že ich ešte do konca prázdnin na jeden koncert vezmem a najbližšie máme toto. Mám z toho trochu zmiešané pocity.

kajiii neboj bude to fajn :)
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2010, 10:36

lucka1992 píše:
Kaja píše:No my sme sa tam rozhodli ísť pozrieť. Babám som sľúbila, že ich ešte do konca prázdnin na jeden koncert vezmem a najbližšie máme toto. Mám z toho trochu zmiešané pocity.

kajiii neboj bude to fajn :)

:D Dúfam. Ďakujem.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod lucka1992 » 25 srp 2010, 10:44

Kaja píše:
lucka1992 píše:
Kaja píše:No my sme sa tam rozhodli ísť pozrieť. Babám som sľúbila, že ich ešte do konca prázdnin na jeden koncert vezmem a najbližšie máme toto. Mám z toho trochu zmiešané pocity.

kajiii neboj bude to fajn :)

:D Dúfam. Ďakujem.

taky bych jela ale nemůžu tak si to užij aji za mě pak budeš vypravět :)
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Jarka » 25 srp 2010, 11:16

Kajo, vypadá to, že bude hezky, takže pravděpodobně pojedu. Tyhle venkovské akce nemají chybu. Kluci do toho dávají stejně energie a je daleko větší šance se s nimi odfotit nebo i popovídat. Třeba ten poslední v Šebetově.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod ewilyn » 25 srp 2010, 13:14

Kaja píše:No my sme sa tam rozhodli ísť pozrieť. Babám som sľúbila, že ich ešte do konca prázdnin na jeden koncert vezmem a najbližšie máme toto. Mám z toho trochu zmiešané pocity.


kaji, som na Teba i myslela, ze to nemas daleko ...a preco tie zmiesane pocity :?:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2010, 13:15

Jarka píše:Kajo, vypadá to, že bude hezky, takže pravděpodobně pojedu. Tyhle venkovské akce nemají chybu. Kluci do toho dávají stejně energie a je daleko větší šance se s nimi odfotit nebo i popovídat. Třeba ten poslední v Šebetově.

No veď uvidíme. Ešte som na takom nebola. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2010, 13:22

ewilyn píše:
Kaja píše:No my sme sa tam rozhodli ísť pozrieť. Babám som sľúbila, že ich ešte do konca prázdnin na jeden koncert vezmem a najbližšie máme toto. Mám z toho trochu zmiešané pocity.


kaji, som na Teba i myslela, ze to nemas daleko ...a preco tie zmiesane pocity :?:

Ani neviem. Jednak som na takej akcii ešte nebola, neviem, čo od toho čakať. Jednak tam nebudete. :( No možno spoznám Jarku ako čítam. :) A potom nejaké vlastné dôvody, som akási nepresvedčená, že tam mám ísť. :? Ale decká, že oni sa tešia, tak čo mám robiť. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod ewilyn » 25 srp 2010, 13:29

Kaja píše: Ani neviem. Jednak som na takej akcii ešte nebola, neviem, čo od toho čakať. Jednak tam nebudete. :( No možno spoznám Jarku ako čítam. :) A potom nejaké vlastné dôvody, som akási nepresvedčená, že tam mám ísť. :? Ale decká, že oni sa tešia, tak čo mám robiť. :)


no jednoznacne ist :) ...s babami sa urcite zabavite, spoznas Jarku a urcite sa Ti podari kopa krasnych fotiek :wink: ...a mozno, ako napisala i jarka, bude i prilezitost pokecat s kapelou alebo Mirom- prip.i na fotku, i ked neviem ci Tvoje dievcata o fotku s Mirom, resp. s kapelou stoja :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2010, 14:31

ewilyn píše:
Kaja píše: Ani neviem. Jednak som na takej akcii ešte nebola, neviem, čo od toho čakať. Jednak tam nebudete. :( No možno spoznám Jarku ako čítam. :) A potom nejaké vlastné dôvody, som akási nepresvedčená, že tam mám ísť. :? Ale decká, že oni sa tešia, tak čo mám robiť. :)


no jednoznacne ist :) ...s babami sa urcite zabavite, spoznas Jarku a urcite sa Ti podari kopa krasnych fotiek :wink: ...a mozno, ako napisala i jarka, bude i prilezitost pokecat s kapelou alebo Mirom- prip.i na fotku, i ked neviem ci Tvoje dievcata o fotku s Mirom, resp. s kapelou stoja :)


Oni ani nie. Ich chalani fascinujú na javisku, baví ich koncert samotný. No podpis si minule Timi bola vypýtať. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Jarka » 25 srp 2010, 14:40

Kajo, ty nejzajímavější fotky bývají většinou mimo jeviště. Ti komedianti dovedou krásně zapózovat a užívají si to.
A moc ráda bych tě poznala. Těším se na tebe. Tak ahoj zítra večer!!!
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Lázně Leopoldov

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2010, 14:53

Jarka píše:Kajo, ty nejzajímavější fotky bývají většinou mimo jeviště. Ti komedianti dovedou krásně zapózovat a užívají si to.
A moc ráda bych tě poznala. Těším se na tebe. Tak ahoj zítra večer!!!


Tak sa tam stretneme. Už spoznám konečne aj niekoho z českej sekcie fóra :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Další

Zpět na Lázně Leopoldov (Smraďavka u Buchlovic, CZ) 26. 8. 2010

cron