Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Rande s Mirem- klavirny koncert

Re: Som zavisla od tohto fora

Příspěvekod gemini » 19 srp 2010, 20:37

Vylíčila bych vám, jaké to je, když sedíte kousek od Mira a on hraje na klavír a zpívá Wicked game, ale stejně byste si to neuměli představit. Musíte asi čekat na videa.
Program byl úžasný, ještě jsme si poslechli Baby (EN, na CD budou obě verze), Pod vodou (naše srdcovka s Debbií), Čo sa týka lásky (jinou verzi, která má být na CD a moc se nám líbila - pomalejší, vynikne Mirův hlásek, a k tomu jedna sloka navíc), a poprvé si zahrál LF s klavírem. I zkouška před koncertem nás nadchla, co teprve potom!
Rozhovor s Mirem byl nejlepší, co jsme kdy slyšeli. Obě strany byly totiž inteligentní, vtipné a naprosto přirozené. Po akci jsme se s Debbií a Lilií vydaly na kus řeči a vychválily jsme Mirovi všechno možné. Pak mě napadlo, že bych ho mohla od vás pozdravovat.
Mirovi se dnešní akce líbila a vyloženě si užíval, že si může sám dát pár písniček podle svého tempa a cítění. Tak věřím, že to nebyla poslední podobná akce.
gemini
 

Re: Som zavisla od tohto fora

Příspěvekod Lenka » 19 srp 2010, 20:39

gemini píše:Vylíčila bych vám, jaké to je, když sedíte kousek od Mira a on hraje na klavír a zpívá Wicked game, ale stejně byste si to neuměli představit. Musíte asi čekat na videa.
Program byl úžasný, ještě jsme si poslechli Baby (EN, na CD budou obě verze), Pod vodou (naše srdcovka s Debbií), Čo sa týka lásky (jinou verzi, která má být na CD a moc se nám líbila - pomalejší, vynikne Mirův hlásek, a k tomu jedna sloka navíc), a poprvé si zahrál LF s klavírem. I zkouška před koncertem nás nadchla, co teprve potom!
Rozhovor s Mirem byl nejlepší, co jsme kdy slyšeli. Obě strany byly totiž inteligentní, vtipné a naprosto přirozené. Po akci jsme se s Debbií a Lilií vydaly na kus řeči a vychválily jsme Mirovi všechno možné. Pak mě napadlo, že bych ho mohla od vás pozdravovat.
Mirovi se dnešní akce líbila a vyloženě si užíval, že si může sám dát pár písniček podle svého tempa a cítění. Tak věřím, že to nebyla poslední podobná akce.

Gemini díky za úžasnej reportík už se těším na nahrávky muselo to být fakt parádní. :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod gemini » 19 srp 2010, 20:40

Já jsem napsala zprávu do registrovaných, až teď jsem si všimla, že je tu extra chlívek.
gemini
 

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod ewilyn » 19 srp 2010, 20:49

gemini píše:Já jsem napsala zprávu do registrovaných, až teď jsem si všimla, že je tu extra chlívek.


ja som s dovolenim ten reportik prehodila sem :wink:

a diki, ani si nechcem predstavit, ako by som sa citila ja pocut Mira spievat WG akustic LIVE...som rada, ze ste si to baby uzili a ste i pokecali :-)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Jarka » 19 srp 2010, 21:06

Andrew píše:
ewilyn píše:Hod prosim aspon par viet- co spieval?...pytat sa, ake to bolo, je asi zbytocne... :)

Miro byl sam (puvodne se rikalo, ze bude jeste s nekym z kapely) a bylo to fakt komorni. Bylo tam tak odhadem 30 lidi. Klavir akusticky, Miro s Mikrofonem. Hral Baby (v anglictine), Co sa tyka lasky, Last Forever a... Wicked Game. Ptat se, jaky to bylo, fakt nema smysl ;-)

Čtu se zatajeným dechem, a podklesávají mi kolena. To muselo být opravdu parádní. :thumbup: Nemůžu se dočkat pokračování....
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Kaja » 19 srp 2010, 21:31

Andrew, Gemini, úžasne ste ma potešili. A máme sa zase na čo tešiť - na to, čo sa Vám tam podarilo natočiť. Ďakujem. :D :thumbup: Ja som ho už WG počula spievať s klavírom a tiež ma to nadchlo - a som presvedčená, že toto bolo určite ešte lepšie. Pretože vtedy to bolo vo veľmi rušnom prostredí. Malé baby tu už do mňa rýpu, prečo sme tam neboli. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod mari » 19 srp 2010, 22:19

Zasa sa tešíme na niečo nové ... :thumbup: Teraz sme dostali klavír :thumbup:
Pamätáte ako nám to dávkoval počas SS ? A ono to pokračuje dalej :thumbup:
Gemini díky za popis ,kým bude video aspoň takéto predjedlo... :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Som zavisla od tohto fora

Příspěvekod Lilie » 19 srp 2010, 22:36

gemini píše:Vylíčila bych vám, jaké to je, když sedíte kousek od Mira a on hraje na klavír a zpívá Wicked game, ale stejně byste si to neuměli představit. Musíte asi čekat na videa.
Program byl úžasný, ještě jsme si poslechli Baby (EN, na CD budou obě verze), Pod vodou (naše srdcovka s Debbií), Čo sa týka lásky (jinou verzi, která má být na CD a moc se nám líbila - pomalejší, vynikne Mirův hlásek, a k tomu jedna sloka navíc), a poprvé si zahrál LF s klavírem. I zkouška před koncertem nás nadchla, co teprve potom!
Rozhovor s Mirem byl nejlepší, co jsme kdy slyšeli. Obě strany byly totiž inteligentní, vtipné a naprosto přirozené. Po akci jsme se s Debbií a Lilií vydaly na kus řeči a vychválily jsme Mirovi všechno možné. Pak mě napadlo, že bych ho mohla od vás pozdravovat.
Mirovi se dnešní akce líbila a vyloženě si užíval, že si může sám dát pár písniček podle svého tempa a cítění. Tak věřím, že to nebyla poslední podobná akce.


Konečně jsem dorazila, v Praze bylo totálně blaze (i když poněkud draze :lol: ), "Čo sa týka lásky" v pomalé verzi je skvělé, i když se mi líbí i v té rychlejší, i ta zkouška byla výborná - pak nám říkal, co to bylo za písničky, ale......moje děravá hlava :D Jinak podrobnosti rozebírat nebudu, páč se to tu nesmí :lol: Si to představujte :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Som zavisla od tohto fora

Příspěvekod mari » 19 srp 2010, 22:57

Lilie píše:
gemini píše:Vylíčila bych vám, jaké to je, když sedíte kousek od Mira a on hraje na klavír a zpívá Wicked game, ale stejně byste si to neuměli představit. Musíte asi čekat na videa.
Program byl úžasný, ještě jsme si poslechli Baby (EN, na CD budou obě verze), Pod vodou (naše srdcovka s Debbií), Čo sa týka lásky (jinou verzi, která má být na CD a moc se nám líbila - pomalejší, vynikne Mirův hlásek, a k tomu jedna sloka navíc), a poprvé si zahrál LF s klavírem. I zkouška před koncertem nás nadchla, co teprve potom!
Rozhovor s Mirem byl nejlepší, co jsme kdy slyšeli. Obě strany byly totiž inteligentní, vtipné a naprosto přirozené. Po akci jsme se s Debbií a Lilií vydaly na kus řeči a vychválily jsme Mirovi všechno možné. Pak mě napadlo, že bych ho mohla od vás pozdravovat.
Mirovi se dnešní akce líbila a vyloženě si užíval, že si může sám dát pár písniček podle svého tempa a cítění. Tak věřím, že to nebyla poslední podobná akce.


Konečně jsem dorazila, v Praze bylo totálně blaze (i když poněkud draze :lol: ), "Čo sa týka lásky" v pomalé verzi je skvělé, i když se mi líbí i v té rychlejší, i ta zkouška byla výborná - pak nám říkal, co to bylo za písničky, ale......moje děravá hlava :D Jinak podrobnosti rozebírat nebudu, páč se to tu nesmí :lol: Si to představujte :wink:

Si tak ohľaduplná :D ,nechceš nás zabiť naraz...ale pekne postupne ...No fajn ,tak si teda počkáme na video... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod gemini » 19 srp 2010, 23:04

Jen čekejte... Jo a vtipy na koniec (týždňa, mesiaca, roka) už nepoužívejte, CD vyjde ZAČIATKOM - října.
gemini
 

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod mari » 19 srp 2010, 23:12

gemini píše:Jen čekejte... Jo a vtipy na koniec (týždňa, mesiaca, roka) už nepoužívejte, CD vyjde ZAČIATKOM - října.

To je oktober ?? :shock:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod ewilyn » 19 srp 2010, 23:17

mari píše:
gemini píše:Jen čekejte... Jo a vtipy na koniec (týždňa, mesiaca, roka) už nepoužívejte, CD vyjde ZAČIATKOM - října.

To je oktober ?? :shock:


:thumbup: :) ..no ked sme cakali doteraz :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod gemini » 19 srp 2010, 23:24

ewilyn píše:
mari píše:
gemini píše:Jen čekejte... Jo a vtipy na koniec (týždňa, mesiaca, roka) už nepoužívejte, CD vyjde ZAČIATKOM - října.

To je oktober ?? :shock:


:thumbup: :) ..no ked sme cakali doteraz :wink:

Ale já si ráda počkám, hlavně když to bude perfektně nahrané.
gemini
 

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Paula » 20 srp 2010, 07:41

ďakujem Andrewovi a gemini za info :wink: ani si neviete predstaviť ako sa teším na videá :thumbup: musel to byť pre vás krásny zážitok a verím, že takýchto akcií bude časom viac :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Andrew » 20 srp 2010, 07:47

Andrew píše:
ewilyn píše:Hod prosim aspon par viet- co spieval?...pytat sa, ake to bolo, je asi zbytocne... :)

Miro byl sam (puvodne se rikalo, ze bude jeste s nekym z kapely) a bylo to fakt komorni. Bylo tam tak odhadem 30 lidi. Klavir akusticky, Miro s Mikrofonem. Hral Baby (v anglictine), Co sa tyka lasky, Last Forever a... Wicked Game. Ptat se, jaky to bylo, fakt nema smysl ;-)

Hmm... asi moc kvalitní hudby najednou :D Zapomněl jsem na Pod vodou :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Rande s Mirem (Praha, CZ) 19. 8. 2010