Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Rande s Mirem- klavirny koncert

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Bára » 21 srp 2010, 12:29

Sidney a Franci, vůbec o nic nešlo, jenom jsme večer tak nezávazně plácaly. Nikdo nic neskrývá a pokud chce informace, které zde nemohou být uveřejněné, tak použije SZ. Já jsem jen tou otázkou na Lilii myslela v podstatě to, že se na ta akustická, komorní vystoupení těšíme nejvíce :) . Lilie je dneska asi na koncertech, fakt nevím, co by se mělo řešit. Vše je doufám v pohodě, těším se, že si to užijou a pak nás informujou, ostatně jako vždycky.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod gemini » 21 srp 2010, 14:19

Sidney píše:Nerozumiem... :?: To o čom píšete? Prečo nevieme všetci všetko? A Ondro robí aké stránky, tie oficiálne? Nepáčia sa mi tie vaše tajomstvá. Ked idem ja niekde, vždy všetko napíšem. A aj iní. Vy sa dostanete na viac akcií, viete sami, že v Cechách majú toho oveľa viac. BA je úplne mimo. Do Popradu som sa dostala náhodou kvôli rodine a pobytu tam. Ja nemám toľko peňazí aby som mohla cestovať po oboch republikách a platiť si hotely. Tak ked viete viac zaujímavých info, prečo to tajíte?


On byl ten rozhovor s Mirem strašně dlouhý, takže ani nejde napsat všechno. Ale až se dočkáme videa, tak uvidíš, že stálo za to si počkat. Určitě o nic nepřijdeš.
gemini
 

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Sidney » 21 srp 2010, 18:24

gemini píše:
Sidney píše:Nerozumiem... :?: To o čom píšete? Prečo nevieme všetci všetko? A Ondro robí aké stránky, tie oficiálne? Nepáčia sa mi tie vaše tajomstvá. Ked idem ja niekde, vždy všetko napíšem. A aj iní. Vy sa dostanete na viac akcií, viete sami, že v Cechách majú toho oveľa viac. BA je úplne mimo. Do Popradu som sa dostala náhodou kvôli rodine a pobytu tam. Ja nemám toľko peňazí aby som mohla cestovať po oboch republikách a platiť si hotely. Tak ked viete viac zaujímavých info, prečo to tajíte?


On byl ten rozhovor s Mirem strašně dlouhý, takže ani nejde napsat všechno. Ale až se dočkáme videa, tak uvidíš, že stálo za to si počkat. Určitě o nic nepřijdeš.
S rušivým elementem si nedělej hlavu, to ani adresát nepochopil :lol: Nic důležitého.


Co bude na videu :?: Asi ako spieva, co by tam ine malo byt :?: Do septembra si uz ani nebudem pamatat, ze tato akcia bola. A to cd asi vyde az na Vianoce...
Aj tak si myslim, ze niektori z fora vedia viac a nic nepovedia. Co uz.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Nikys » 21 srp 2010, 18:47

Sidney píše:
gemini píše:
Sidney píše:Nerozumiem... :?: To o čom píšete? Prečo nevieme všetci všetko? A Ondro robí aké stránky, tie oficiálne? Nepáčia sa mi tie vaše tajomstvá. Ked idem ja niekde, vždy všetko napíšem. A aj iní. Vy sa dostanete na viac akcií, viete sami, že v Cechách majú toho oveľa viac. BA je úplne mimo. Do Popradu som sa dostala náhodou kvôli rodine a pobytu tam. Ja nemám toľko peňazí aby som mohla cestovať po oboch republikách a platiť si hotely. Tak ked viete viac zaujímavých info, prečo to tajíte?


On byl ten rozhovor s Mirem strašně dlouhý, takže ani nejde napsat všechno. Ale až se dočkáme videa, tak uvidíš, že stálo za to si počkat. Určitě o nic nepřijdeš.
S rušivým elementem si nedělej hlavu, to ani adresát nepochopil :lol: Nic důležitého.


Co bude na videu :?: Asi ako spieva, co by tam ine malo byt :?: Do septembra si uz ani nebudem pamatat, ze tato akcia bola. A to cd asi vyde az na Vianoce...
Aj tak si myslim, ze niektori z fora vedia viac a nic nepovedia. Co uz.


Sidney též mám ten dojem, že někteří vědí víc. Chápu, že jsou věci, o kterých slíbili pomlčet, ale když už něco nechtějí říct, tak to nemají ani nakusovat. Osobně si myslím, že je to trochu nefér, jsme si tu všichni rovni v tom, že jsme všichni Mirovi fanoušci, nikteří mají to štěstí a jezdí hodně na koncerty, jsou tu i ti co třeba nebyli vůbec já sama byla pouze jednou protože nemám jak se ze středočeského kraje dostat až na Moravu. To, ale neznamená, že ti co jezdí pořád jsou věrnější než ty ostatní. Nechápu proč si tu někteří hrajou na důležitý, že ví něco co jiní ne takovéto jednání ráda tedy nemám. Když nechci aby někdo něco věděl co nemá tak to ani nebudu nakusovat.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Ivet » 21 srp 2010, 19:42

Patřím k těm, kteří ještě Mira naživo neviděli ani neslyšeli. Jsem moc ráda, že se s námi vždy podělíte o krásné fotky, videjka a zprávičky o Mirovi. Díky vám zažijeme aspoň zprostředkovaně trochu z atmosféry Mirových koncertů, bez vás bychom neználi téměř všechny písničky z CD a vlastně byli jen odkázáni na někdy zkreslené informace z novin. Moc se těším na vše, co chystá Ondra s Marťou a Rosemaiďáky - kdo si počká, ten se dočká. A ještě jedno přísloví - co oči nevidí, to srdce nebolí - takže jsem taky pro nenakousávání. :wink:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Misuna » 21 srp 2010, 19:52

Ivet píše:Patřím k těm, kteří ještě Mira naživo neviděli ani neslyšeli. Jsem moc ráda, že se s námi vždy podělíte o krásné fotky, videjka a zprávičky o Mirovi. Díky vám zažijeme aspoň zprostředkovaně trochu z atmosféry Mirových koncertů, bez vás bychom neználi téměř všechny písničky z CD a vlastně byli jen odkázáni na někdy zkreslené informace z novin. Moc se těším na vše, co chystá Ondra s Marťou a Rosemaiďáky - kdo si počká, ten se dočká. A ještě jedno přísloví - co oči nevidí, to srdce nebolí - takže jsem taky pro nenakousávání. :wink:


Naprosto souhlasím :) Moc mě netrápí, když všechno nevím, těším se jenom z reportů a z videí, a to mi stačí :D Když nemůžu na Mirovy a Rosemaid koncerty, aspoň ho podporuju v hitparádách nebo v diskuzích :D A jsem fakt vděčná všem, kteří mají to štěstí a podělí se s námi o tak krásné zážity s Mirem a kapelou :)
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Nikys » 21 srp 2010, 20:09

Misuna píše:
Ivet píše:Patřím k těm, kteří ještě Mira naživo neviděli ani neslyšeli. Jsem moc ráda, že se s námi vždy podělíte o krásné fotky, videjka a zprávičky o Mirovi. Díky vám zažijeme aspoň zprostředkovaně trochu z atmosféry Mirových koncertů, bez vás bychom neználi téměř všechny písničky z CD a vlastně byli jen odkázáni na někdy zkreslené informace z novin. Moc se těším na vše, co chystá Ondra s Marťou a Rosemaiďáky - kdo si počká, ten se dočká. A ještě jedno přísloví - co oči nevidí, to srdce nebolí - takže jsem taky pro nenakousávání. :wink:


Naprosto souhlasím :) Moc mě netrápí, když všechno nevím, těším se jenom z reportů a z videí, a to mi stačí :D Když nemůžu na Mirovy a Rosemaid koncerty, aspoň ho podporuju v hitparádách nebo v diskuzích :D A jsem fakt vděčná všem, kteří mají to štěstí a podělí se s námi o tak krásné zážity s Mirem a kapelou :)



Samozřejmně, jsem též vděčná všem za reporty, fotky videa atd.,ani to nemyslím nějak zle, nejsem na nikoho naštvaná, ale mrzí mě, že tu vždycky někdo vytáhne něco co ostatní neví nakousne to napůl a pak se obhajuje tím, že dal slib, že to nevykecá a přitom to nakousne. Já když někomu slíbím, že budu mlčet tak nebudu ostatním ani naznačovat, ono to pak opravdu vypadá všelijak. Nemusím vědět vše, ale když se tu něco nakousne tak jsem asi jako každý zvědavá. Nejjednoduší opravdu je zveřejňovat jen ty informace co nejsou tajný a tím by se předešlo všem nepříjemnostem
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod gemini » 21 srp 2010, 20:43

My nic tajného nevíme, ani bych se neptala, protože jsem líná pamatovat si, o čem mám mluvit a o čem ne. Takže fakt nic... Lilie nic nenaznačovala, není důvod, jen trochu špičkovala a nikdo to nepochopil :D
Já jsem přesvědčená, že tu časem budou odkazy nejen na písničku, ale na celý rozhovor, proto zatím nedávám podrobnosti. Ono to celé trvalo víc než hodinu...
gemini
 

Re: Som zavisla od tohto fora

Příspěvekod Haňula » 21 srp 2010, 21:10

[ / quote ] Myslím, že určitě...i jemu se to hodně líbilo a užíval si to :D . Gemini tu akci popsala super. Tak ještě přidám nějaké svéje pocity. Jeho hlas v tomto komorním podání zněl opravdu naprosto úžasně. Zvukař byl šikulka..mírně nahalované, tak jak je to sluchu nejpříjemnější. Hrál si s tím hlasem, jak se mu zachtělo, občas změnil melodickou linku...proč ne o to to bylo zajímavější..pořád něco nového...ne stereotyp. A na ten klavír hraje fakt s přehledem, jenom se mu tam ty prsty míhají a krásně se to poslouchá. Líbilo se mi to víc než s kytarou a to snad ani nikam do hudebky nechodil..k tomu není co dodat.. :thumbup: :thumbup: A ještě k písničkám...Pod vodou mě opět dostala do kolen, ta se mi moc líbí a v tomto podání...to nemělo chybu. Posoudíte to pak z videí. U Čo sa týka lásky jsem měla husí kůži, ale to není u mě nic neobvyklého..mnoho písniček mě takhle dostává. :D U WG byly možná i slzy na krajíčku..no tak nějak jsem to cítila. Pro mě to byla konečně mnohonásobná náhrada za ty promarněné koncerty, kterých jsem se nemohla účastnit. A těch pár minut, které nám věnoval a odpověděl na naše otázky na konci koncertu, jen umocnilo ten neopakovatelný zážitek z celé této akce. Je to fakt strašně milej kluk a o inteligenci a přirozenosti ani nemá cenu mluvit a zmínila se už Gemini, rozhovor byl asi nejlepší co jsme kdy slyšeli. Připadá mi, že :miro: nemá problém mluvit o čemkoli, všechno ho zajímá...a v kombinaci s jeho energií, talentem a chararakterem..myslím, že fandíme tomu správnému človíčkovi a nenecháme ho padnout. Po tomto večeru jsem si to uvědomila dvojnásob... a děkuji všem kteří mohli za to, že jsem to mohla zažít. :thumbup: :thumbup: :oops: :shock:[/quote]
Krásně a procítěně napsané, debbie :wink: O to víc se teď těším na video :D
Naposledy upravil Haňula dne 21 srp 2010, 21:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Sidney » 21 srp 2010, 21:11

gemini píše:My nic tajného nevíme, ani bych se neptala, protože jsem líná pamatovat si, o čem mám mluvit a o čem ne. Takže fakt nic... Lilie nic nenaznačovala, není důvod, jen trochu špičkovala a nikdo to nepochopil :D
Já jsem přesvědčená, že tu časem budou odkazy nejen na písničku, ale na celý rozhovor, proto zatím nedávám podrobnosti. Ono to celé trvalo víc než hodinu...


Aha, tak ste nahrali svoje interview s Mirom, okrem ineho a dozvedeli ste sa nove veci. O tom, ze toto cd ma opat posunuty termin, ze ma dalsie veci na nove cd, ktore ma byt ine. V com ine, to si mozem akurat domysliet. Domyslam si to tak, ze sa na nho budem asi VIAC tesit z isteho dovodu. No a asi aj ine veci, ktore sa casom (mozno) dozvieme. Jeho webovky riesi Ondro a Martina? Predpokladam, ze ano. Este by ma zaujimalo ako hra na klaviri, ako mu to ide... Lepsie ako na gitaru? Trosku zhovorcivejsie a otvorenejsie by ste mohli baby byt, Ewelin, ja, ci Fanusicka napiseme vsetko do posledneho detailu. Ved sme jedno forum, ci :?: :?: :?: Mna zvlast hudobne veci zaujimaju, preto sa pytam na ten klavir. Akej farby mal spodne pradlo, pripadne jeho velkost a znacka ma az tak nezaujima. To mozno skor Lilie... Nic v zlom, aj moja sestra na DOD komentovala jeho spodare... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Som od prirody zvedava ako kazda zena. A tu su same zeny okrem Ondra. :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod gemini » 21 srp 2010, 21:29

Na klavír hraje hezky, ty jeho schopnosti jsou nad moje chápání. Jestli nechodil do hudebky nebo na nějaké hodiny, tak to fakt nechápu. Ale nejvíc mě dostal Mirův hlas. To, co se při zkoušce začalo linout z mikrofonu, nás úplně přibilo do židle. Klavír byl už jenom takový bonus navíc.
Andrew to celé natáčel, tak uvidíme. Já bych ráda slyšela znovu i ten rozhovor, protože paní Olinka kladla inteligentní dotazy, byla i velmi vtipná a přirozená, a Miro naprosto upřímně a přirozeně odpovídal.
gemini
 

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Bára » 21 srp 2010, 21:30

Sidney píše:
gemini píše:My nic tajného nevíme, ani bych se neptala, protože jsem líná pamatovat si, o čem mám mluvit a o čem ne. Takže fakt nic... Lilie nic nenaznačovala, není důvod, jen trochu špičkovala a nikdo to nepochopil :D
Já jsem přesvědčená, že tu časem budou odkazy nejen na písničku, ale na celý rozhovor, proto zatím nedávám podrobnosti. Ono to celé trvalo víc než hodinu...


Aha, tak ste nahrali svoje interview s Mirom, okrem ineho a dozvedeli ste sa nove veci. O tom, ze toto cd ma opat posunuty termin, ze ma dalsie veci na nove cd, ktore ma byt ine. V com ine, to si mozem akurat domysliet. Domyslam si to tak, ze sa na nho budem asi VIAC tesit z isteho dovodu. No a asi aj ine veci, ktore sa casom (mozno) dozvieme. Jeho webovky riesi Ondro a Martina? Predpokladam, ze ano. Este by ma zaujimalo ako hra na klaviri, ako mu to ide... Lepsie ako na gitaru? Trosku zhovorcivejsie a otvorenejsie by ste mohli baby byt, Ewelin, ja, ci Fanusicka napiseme vsetko do posledneho detailu. Ved sme jedno forum, ci :?: :?: :?: Mna zvlast hudobne veci zaujimaju, preto sa pytam na ten klavir. Akej farby mal spodne pradlo, pripadne jeho velkost a znacka ma az tak nezaujima. To mozno skor Lilie... Nic v zlom, aj moja sestra na DOD komentovala jeho spodare... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Som od prirody zvedava ako kazda zena. A tu su same zeny okrem Ondra. :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Bára » 21 srp 2010, 21:41

Sidney píše:
gemini píše:My nic tajného nevíme, ani bych se neptala, protože jsem líná pamatovat si, o čem mám mluvit a o čem ne. Takže fakt nic... Lilie nic nenaznačovala, není důvod, jen trochu špičkovala a nikdo to nepochopil :D
Já jsem přesvědčená, že tu časem budou odkazy nejen na písničku, ale na celý rozhovor, proto zatím nedávám podrobnosti. Ono to celé trvalo víc než hodinu...


Aha, tak ste nahrali svoje interview s Mirom, okrem ineho a dozvedeli ste sa nove veci. O tom, ze toto cd ma opat posunuty termin, ze ma dalsie veci na nove cd, ktore ma byt ine. V com ine, to si mozem akurat domysliet. Domyslam si to tak, ze sa na nho budem asi VIAC tesit z isteho dovodu. No a asi aj ine veci, ktore sa casom (mozno) dozvieme. Jeho webovky riesi Ondro a Martina? Predpokladam, ze ano. Este by ma zaujimalo ako hra na klaviri, ako mu to ide... Lepsie ako na gitaru? Trosku zhovorcivejsie a otvorenejsie by ste mohli baby byt, Ewelin, ja, ci Fanusicka napiseme vsetko do posledneho detailu. Ved sme jedno forum, ci :?: :?: :?: Mna zvlast hudobne veci zaujimaju, preto sa pytam na ten klavir. Akej farby mal spodne pradlo, pripadne jeho velkost a znacka ma az tak nezaujima. To mozno skor Lilie... Nic v zlom, aj moja sestra na DOD komentovala jeho spodare... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Som od prirody zvedava ako kazda zena. A tu su same zeny okrem Ondra. :roll:
Sidney, vydržme, Ondra toho má moc a není v lidských silách, aby nám to sem pravidelně dával. To, že album bude až začátkem října jsem psala už minulý týden, kdy to bylo oznámeno samotným vydavatelstvím a vyšlo to v příloze MF Dnes. Tady asi vydavatelství vědělo více než sám :miro: , protože ten na DOD tvrdil, že vyjde koncem září. Hru na klavír fakt nevím, jestli tady bude někdo schopen zhodnotit. My se pohybujeme jen v kategoriích LÍBÍ - NELÍBÍ. A co se týče toho spodního prádla :D No nevšimni si toho, když ho tak rád ukazuje a někdy toho zase o moc víc na sobě nemá :roll: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod Kaja » 22 srp 2010, 07:24

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rande s Mirem- klavirny koncert

Příspěvekod lucka1992 » 22 srp 2010, 07:40

Kaja píše:http://revue.idnes.cz/smajda-mel-v-praze-rande-s-vitezkou-souteze-kazil-ho-jen-vitr-p5e-/lidicky.asp?c=A100821_234512_lidicky_nh

škoda že měli ten vítr no jinak by to bylo fajn krasny rozhovor miro mily jako vždy :) docela ta holčina ma přijemný hlas :D
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

PředchozíDalší

Zpět na Rande s Mirem (Praha, CZ) 19. 8. 2010

cron