Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Rozhovory v rádiách

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod lucka1992 » 29 črc 2010, 20:34

Sidney píše:No tak uz je jasne, ze hento cd si urcite nekupim, akurat si stiahnem tie tri pesnicky volakde na nete.

proč si nekoupiš když má pěkné pisničky :? :(
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Misuna » 30 črc 2010, 07:20

lucka1992 píše:
Sidney píše:No tak uz je jasne, ze hento cd si urcite nekupim, akurat si stiahnem tie tri pesnicky volakde na nete.

proč si nekoupiš když má pěkné pisničky :? :(


Taky si myslím, že má Miro hezký písničky :D Od Sidney mě tohle rozhodnutí nepřekvapuje, má celkově averzi vůči slovenské tvorbě :? a hlavně vůči písničkám ve slovenském jazyce, proto si tu desku nekoupí. Myslím, že je to pro ni nejlepší řešení. Tu třetí písničku tipuju buď českou Svět nebo Scény, které tady docela chválí, ale to by byla výjimka :)
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod lucka1992 » 30 črc 2010, 09:06

Misuna píše:
lucka1992 píše:
Sidney píše:No tak uz je jasne, ze hento cd si urcite nekupim, akurat si stiahnem tie tri pesnicky volakde na nete.

proč si nekoupiš když má pěkné pisničky :? :(


Taky si myslím, že má Miro hezký písničky :D Od Sidney mě tohle rozhodnutí nepřekvapuje, má celkově averzi vůči slovenské tvorbě :? a hlavně vůči písničkám ve slovenském jazyce, proto si tu desku nekoupí. Myslím, že je to pro ni nejlepší řešení. Tu třetí písničku tipuju buď českou Svět nebo Scény, které tady docela chválí, ale to by byla výjimka :)

jej aha tak to je pak blbý :D
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Sidney » 30 črc 2010, 12:22

Misuna píše:
lucka1992 píše:
Sidney píše:No tak uz je jasne, ze hento cd si urcite nekupim, akurat si stiahnem tie tri pesnicky volakde na nete.

proč si nekoupiš když má pěkné pisničky :? :(


Taky si myslím, že má Miro hezký písničky :D Od Sidney mě tohle rozhodnutí nepřekvapuje, má celkově averzi vůči slovenské tvorbě :? a hlavně vůči písničkám ve slovenském jazyce, proto si tu desku nekoupí. Myslím, že je to pro ni nejlepší řešení. Tu třetí písničku tipuju buď českou Svět nebo Scény, které tady docela chválí, ale to by byla výjimka :)


Ta tretia je SVET, z tych slovenskych mozno dve, ak by tam bolo nieco pomale. Ja si pockam na dalsie veci, ako vy hovorite, malo by sa to odslovencovat pomaly. Ja vsak tomu prilis neverim, aj ked z toho rozhovoru pre funko som mala pocit, ze je to trochu Mirovi aj luto, ze to tu take pozadu... Mala som taky pocit, ze sa chce uberat akosi inak a nemoze. Mne tie jeho slovesnke pesnicky pridu obycajne, nic vynimocne to nie je, narychlo poskladane. Ani hlasok mu tak pekne nevynikne. A to je velka skoda. Mam rada pesnicky, ktore si mozem pustit aj trikrat po sebe a pacia sa mi. Tie niktore jeho nedokazem dopocuvat do konca..... Som zvedava dnes na ten Poprad, tam to nemozem vypnut. Ale zas bude to prestriedane.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Ivana » 14 srp 2010, 16:08

Pozvánka na Vizovické Trnkobraní, z rádia Kiss Publikum
http://www.vizovicketrnkobrani.cz/novin ... i-180.html
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Ivet » 14 srp 2010, 17:56

Pěknou pozvánku jsi vyšmajdila-úžasný rozhovor. :P Takže CD na konci září a děvčata máte co dohánět, Mirko chce vaše trička na podiu-byl by to dobrý fór- mít všechny stejné triko, naráz ho sundat a hodit po Rosemaiďácích. :lol:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Franci » 15 srp 2010, 13:12

Pekné.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod adélka » 18 srp 2010, 11:43

Ahoj: Úterní Tandem Jana Rosáka - rozhovor se zpěvačkou a hlasovou pedagožkou Lídou Nopovou: velmi pochvalně se vyjadřuje o Mirovi. Je tam i přepis, nemusíte to poslouchat celý: http://www.rozhlas.cz/strednicechy/tand ... ava/686707
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Lilie » 18 srp 2010, 12:22

adélka píše:Ahoj: Úterní Tandem Jana Rosáka - rozhovor se zpěvačkou a hlasovou pedagožkou Lídou Nopovou: velmi pochvalně se vyjadřuje o Mirovi. Je tam i přepis, nemusíte to poslouchat celý: http://www.rozhlas.cz/strednicechy/tand ... ava/686707


Adélko, díky :P
Mně se tak jako, mně se jako zdá velmi fajn, moderní ten Miro Šmajda. Ten, ten se mi zdá fajn, a pak se mi, samosebou nebudu se bavit o hlase, Martin Chodúr má bezvadnej hlas, ale ten Šmajda se mi zdá, že je prostě modernější, je to jako člověk současnější.

Tak moderní, hmm..... :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod adélka » 18 srp 2010, 12:54

Lilie píše: Mně se tak jako, mně se jako zdá velmi fajn, moderní ten Miro Šmajda. Ten, ten se mi zdá fajn, a pak se mi, samosebou nebudu se bavit o hlase, Martin Chodúr má bezvadnej hlas, ale ten Šmajda se mi zdá, že je prostě modernější, je to jako člověk současnější.

Tak moderní, hmm..... :D :lol:[/quote]

Ona tím míní ve srovnání s Chodúrem, který se jí zdá zřejmě sto let za opicema, jen to nechce říct naplno, neb je to dáma. :D
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod lucka1992 » 18 srp 2010, 13:20

v kolikate to je minutě prosím ?
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod adélka » 18 srp 2010, 13:48

lucka1992 píše:v kolikate to je minutě prosím ?


Až ke konci. Ale je pod tím celý přepis.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Kaja » 18 srp 2010, 13:49

lucka1992 píše:v kolikate to je minutě prosím ?

Je to až ku koncu rozhovoru.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod mari » 18 srp 2010, 18:12

adélka píše:Ahoj: Úterní Tandem Jana Rosáka - rozhovor se zpěvačkou a hlasovou pedagožkou Lídou Nopovou: velmi pochvalně se vyjadřuje o Mirovi. Je tam i přepis, nemusíte to poslouchat celý: http://www.rozhlas.cz/strednicechy/tand ... ava/686707

Cie Cd by ste si poslechla ? Asi skôr Chodura ,že ??? No ...já nevím...hm....
Ten záver som si aj vypočula...On sa jej ten Chodur nezdá taký geniálny ani spevom ... :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Ivana » 18 srp 2010, 18:45

mari píše:
adélka píše:Ahoj: Úterní Tandem Jana Rosáka - rozhovor se zpěvačkou a hlasovou pedagožkou Lídou Nopovou: velmi pochvalně se vyjadřuje o Mirovi. Je tam i přepis, nemusíte to poslouchat celý: http://www.rozhlas.cz/strednicechy/tand ... ava/686707

Cie Cd by ste si poslechla ? Asi skôr Chodura ,že ??? No ...já nevím...hm....
Ten záver som si aj vypočula...On sa jej ten Chodur nezdá taký geniálny ani spevom ... :wink:


On sa nezdal tým spevom aj iným spevákom, keď robili anketu na Slovensku, Miro jednoznačne vyhral. Proste Martin má výborný hlas, ale v dnešnej dobe nemoderný.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

cron