Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Rozhovory v rádiách

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Paula » 09 črc 2010, 17:51

Ivana píše:
Kaja píše:A ak chcete vidieť, či Katkine a Mirove dieťa Seksi zdedilo tanečný talent po rodičoch, môžete pozrieť sem:

http://www.expres.sk/videoplayer/7282/k ... akiru.html


To je len časť jej návštevy v rádiu Expres. Zaznela tam aj otážka, aký má názor na odstúpenie Mira. Odpoveď som nemohla počúvať.

a čo povedala? :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Ivana » 09 črc 2010, 18:11

fanusicka píše:
Ivana píše:
Kaja píše:A ak chcete vidieť, či Katkine a Mirove dieťa Seksi zdedilo tanečný talent po rodičoch, môžete pozrieť sem:

http://www.expres.sk/videoplayer/7282/k ... akiru.html


To je len časť jej návštevy v rádiu Expres. Zaznela tam aj otážka, aký má názor na odstúpenie Mira. Odpoveď som nemohla počúvať.

a čo povedala? :x


Neviem, musela som odísť na služobku a čakám odpoveď od niektorej z vás. Mňa to tiež zaujíma.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod ewilyn » 09 črc 2010, 22:11

Iva píše:Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????


no to by bolo uzasne, keby FUN-ko zacalo hrat Mirovo LF...stacilo by i jedno velke radio :wink:

Kaja píše:A ak chcete vidieť, či Katkine a Mirove dieťa Seksi zdedilo tanečný talent po rodičoch, môžete pozrieť sem:

http://www.expres.sk/videoplayer/7282/k ... akiru.html


Diki Kaji, inak to male je fakt strasne zlate :)
A ten rozhovor by zaujimal i mna :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Paula » 09 črc 2010, 22:18

ewilyn píše:
Diki Kaji, inak to male je fakt strasne zlate :)
A ten rozhovor by zaujimal i mna :wink:

ja by som ten rozhovor radšej asi ani nechcela počuť..dlho som hľadala na Katke nejaké pozitívum a veruže som aj nejaké našla, tak nech si to nejakou vetou už načisto u mňa nepo.ere :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Kaja » 09 črc 2010, 23:51

Neviem o tom, že by tam hovorila niečo o Mirovi, videla som to celé, tu je zvyšok toho programu, v podstate o ničom, iba to video so psíkom sa mi zdalo zlaté.

http://www.expres.sk/vysielanie/archiv/ ... pfova.html
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod ewilyn » 10 črc 2010, 05:57

Kaja píše:Neviem o tom, že by tam hovorila niečo o Mirovi, videla som to celé, tu je zvyšok toho programu, v podstate o ničom, iba to video so psíkom sa mi zdalo zlaté.

http://www.expres.sk/vysielanie/archiv/ ... pfova.html


asi to tam nie je cele :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Paula » 10 črc 2010, 12:19

Kaja píše:Neviem o tom, že by tam hovorila niečo o Mirovi, videla som to celé, tu je zvyšok toho programu, v podstate o ničom, iba to video so psíkom sa mi zdalo zlaté.

http://www.expres.sk/vysielanie/archiv/ ... pfova.html

Kaji, díky za odkaz, už so si to celé pozrela :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Franci » 11 črc 2010, 12:55

Zaujímalo by ma, čo povedala :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Iva » 12 črc 2010, 10:38

Tak nam ho na tom Funku konecne zahrali, velmi sa z toho tesim, dufam, ze to nebola jednorazovka ! :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod ewilyn » 12 črc 2010, 10:42

Iva píše:Tak nam ho na tom Funku konecne zahrali, velmi sa z toho tesim, dufam, ze to nebola jednorazovka ! :thumbup: :thumbup:


fakt skvela sprava :D ..hned by som im napisala ziadost o zahranie na zelanie, keby taku relaciu mali :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Iva » 13 črc 2010, 05:41

Ahojte, tak prave skoncil na Fun radiu nahrany rozhovor s Mirom, ktory dnes pojde podla mna este par krat...
Potvrdzuje zlozenie CD: 9 slovenskych, 1 ceska a 2 anglicke. Hovori, ze chcel povodne len anglicke CD ale ako zistil, tak lahko to u nas nepojde, v Cechah vraj ma o nieco mensi problem, ale u nas s anglickymi textami nepochodi....
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Kaja » 13 črc 2010, 06:37

Iva píše:Ahojte, tak prave skoncil na Fun radiu nahrany rozhovor s Mirom, ktory dnes pojde podla mna este par krat...
Potvrdzuje zlozenie CD: 9 slovenskych, 1 ceska a 2 anglicke. Hovori, ze chcel povodne len anglicke CD ale ako zistil, tak lahko to u nas nepojde, v Cechah vraj ma o nieco mensi problem, ale u nas s anglickymi textami nepochodi....

A sme doma. To je odpoveď pre Sidney, prečo zmenil svoje rozhodutie.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod ewilyn » 13 črc 2010, 08:55

Kaja píše:
Iva píše:Ahojte, tak prave skoncil na Fun radiu nahrany rozhovor s Mirom, ktory dnes pojde podla mna este par krat...
Potvrdzuje zlozenie CD: 9 slovenskych, 1 ceska a 2 anglicke. Hovori, ze chcel povodne len anglicke CD ale ako zistil, tak lahko to u nas nepojde, v Cechah vraj ma o nieco mensi problem, ale u nas s anglickymi textami nepochodi....

A sme doma. To je odpoveď pre Sidney, prečo zmenil svoje rozhodutie.


Ano, ja som fakz velmi prekvapena, ze FUn-ko nakoniec LF zaradila...myslela som, ze slovenske radia odignoruju LF a nasadia pripadne az 2. singel- slovensky :)
je to aspon dobra sprava v tom, ze Mirovi zalezi na tom, aby sa doma presadil :) ....a i sam na koncertoch zistil ze slovenske texty su pre kontakt s publikom na koncertoch nutnost :) ...a mozno pridat par piesni v rodnej reci bolo i doporucenie nahravacej spolocnosti :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Paula » 13 črc 2010, 09:27

Iva píše:Ahojte, tak prave skoncil na Fun radiu nahrany rozhovor s Mirom, ktory dnes pojde podla mna este par krat...
Potvrdzuje zlozenie CD: 9 slovenskych, 1 ceska a 2 anglicke. Hovori, ze chcel povodne len anglicke CD ale ako zistil, tak lahko to u nas nepojde, v Cechah vraj ma o nieco mensi problem, ale u nas s anglickymi textami nepochodi....

a je to tu..len dve anglické? takže určite tam nebude Alone a Business. Nevadí, veď je to debutové album a keď sa nám presadí, tak si bude môcť dovoliť viac anglických skladieb. Veď ja by som sa vôbec nehnevala, keby druhé CD bolo dvojCD a na jednom by boli len anglické skladby a druhé by bolo "československé" :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Ivana » 13 črc 2010, 21:32

Neviem, či tu bolo , rozhovor s Mirom, prečo nebude mať anglický album
http://www.funradio.sk/fun-bulvar/zuzka ... s-chinaski
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

cron