Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Rozhovory v rádiách

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Paula » 08 črc 2010, 18:51

ewilyn píše:skus tu , co mas na rajceti :wink:

to bolo tiež len tak narýchlo vymyslené :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Lenka » 08 črc 2010, 19:00

Kaja píše:Sľubujú nám ho čoskoro v rádiách :D :

http://www.funradio.sk/fun-bulvar/china ... enske-leto

Díky Kaja:-)Byl zlatý a fakt se na to CD těším.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Leila » 08 črc 2010, 20:53

mari píše:
Ja by som to pochopila takto :On by to najradšej celé nahral v štýle heavy metal ,ale kedže to bude chcieť aj predať ,musí ubrať a prispôsobiť sa fanúšikom (Aj našej fanusicke ! )Prispôsobovať sa , je pre neho utrpenie ,preto váha a oddaluje to koľko je možné ... :lol:

Čo sa nám Mirko zblbol ? Koľko ľudí u nás počúva heavy metal ??? :shock:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod ewilyn » 08 črc 2010, 21:00

Leila píše:
mari píše:
Ja by som to pochopila takto :On by to najradšej celé nahral v štýle heavy metal ,ale kedže to bude chcieť aj predať ,musí ubrať a prispôsobiť sa fanúšikom (Aj našej fanusicke ! )Prispôsobovať sa , je pre neho utrpenie ,preto váha a oddaluje to koľko je možné ... :lol:

Čo sa nám Mirko zblbol ? Koľko ľudí u nás počúva heavy metal ??? :shock:


divila by si sa :wink: ..ale ono mari chcela asi napisat hardrock...haevy metal je uz pritvrde.
On by mozno chcel i tvorit tymto smerom,ale tu nema posluchacsku zakladnu ...pubinky take tvrde styly nepocuvaju ( i ked na FB sa predhanaju v tom, ktora piesen od The Paranoid sa im viac paci) a ti tzv " pravi" rockeri Mira neberu- pre nich je to decko, rychlokvaska z SS, babochlap, co sa hra na rockera a pod.....ale par rockerov, i z mojho okolia, ktori uz videli nazivo hodnotia pozitivne :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod mari » 08 črc 2010, 22:31

ewilyn píše:
divila by si sa :wink: ..ale ono mari chcela asi napisat hardrock...haevy metal je uz pritvrde.
On by mozno chcel i tvorit tymto smerom,ale tu nema posluchacsku zakladnu ...pubinky take tvrde styly nepocuvaju ( i ked na FB sa predhanaju v tom, ktora piesen od The Paranoid sa im viac paci) a ti tzv " pravi" rockeri Mira neberu- pre nich je to decko, rychlokvaska z SS, babochlap, co sa hra na rockera a pod.....ale par rockerov, i z mojho okolia, ktori uz videli nazivo hodnotia pozitivne :wink:

Ja som to napísala trošku nadnesene,najskôr som dokonca chcela napísať trash metal ...On sa v radiu vyjadril ,že sa rozhoduje ,či to má byť tvrdšie...,alebo pre širšie vrstvy ....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Iva » 08 črc 2010, 23:03

Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Paula » 08 črc 2010, 23:08

Iva píše:Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????

waaw..paráda :thumbup: že by sa zapáčil nejakému dramaturgovi v Zemplínskej šírave? :lol: veď bolo by divné, keď ho majú na svojich festoch a vo funku by ho nehrali..vlastne v tých rádiách je všetko divné :? a po Poprade by ho mohli zaradiť aj do Europy 2 :twisted:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod mari » 08 črc 2010, 23:14

fanusicka píše:
Iva píše:Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????

waaw..paráda :thumbup: že by sa zapáčil nejakému dramaturgovi v Zemplínskej šírave? :lol: veď bolo by divné, keď ho majú na svojich festoch a vo funku by ho nehrali..vlastne v tých rádiách je všetko divné :? a po Poprade by ho mohli zaradiť aj do Europy 2 :twisted:

My v práci počúvame Slov.rozhlas ,ked mu na STV 1 hrali singel ,či aj rádio nebude podobné ...A teda funko ,konečne !!!Len v práci ho nechytíme a doma nepočúvam rádio vôbec ...začnem ...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Iva » 08 črc 2010, 23:20

Kaja píše:Sľubujú nám ho čoskoro v rádiách :D :

http://www.funradio.sk/fun-bulvar/china ... enske-leto


Ach jo, zas po funuse :D tak presne ten koniec o LF som dnes zachytila na fun, vdaka vam som to pocula cele. Lubim vas za toto vsetko :lol:
a este z toho vyplyva: najprv citaj, potom pis :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Franci » 09 črc 2010, 13:45

Iva píše:Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????


Super, konečne!!!! A čo bolo v tom Fun bulváre? Lebo sa mi tam nechce registrovať.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Míla » 09 črc 2010, 14:45

Franci píše:
Iva píše:Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????


Super, konečne!!!! A čo bolo v tom Fun bulváre? Lebo sa mi tam nechce registrovať.

:arrow: :miro: :arrow: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Kaja » 09 črc 2010, 17:11

Franci píše:
Iva píše:Dnes som zachytila na fun radiu reklamu na Mirov singel LAST FOREVER, neskoro....ale bolo to v style .. coskoro (pride) bude v radiach..
Tak ze by sme sa predsa len dockali ????


Super, konečne!!!! A čo bolo v tom Fun bulváre? Lebo sa mi tam nechce registrovať.

Tam sa nemusíš registrovať, Franci, iba si pusť to audio.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Kaja » 09 črc 2010, 17:13

A ak chcete vidieť, či Katkine a Mirove dieťa Seksi zdedilo tanečný talent po rodičoch, môžete pozrieť sem:

http://www.expres.sk/videoplayer/7282/k ... akiru.html
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod Ivana » 09 črc 2010, 17:34

Kaja píše:A ak chcete vidieť, či Katkine a Mirove dieťa Seksi zdedilo tanečný talent po rodičoch, môžete pozrieť sem:

http://www.expres.sk/videoplayer/7282/k ... akiru.html


To je len časť jej návštevy v rádiu Expres. Zaznela tam aj otážka, aký má názor na odstúpenie Mira. Odpoveď som nemohla počúvať.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Rozhovory v rádiách

Příspěvekod lucka1992 » 09 črc 2010, 17:36

Ivana píše:
Kaja píše:A ak chcete vidieť, či Katkine a Mirove dieťa Seksi zdedilo tanečný talent po rodičoch, môžete pozrieť sem:

http://www.expres.sk/videoplayer/7282/k ... akiru.html


To je len časť jej návštevy v rádiu Expres. Zaznela tam aj otážka, aký má názor na odstúpenie Mira. Odpoveď som nemohla počúvať.

mate někde aji tu druhou cast?
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

cron