Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

BRNO

Re: BRNO

Příspěvekod Paula » 01 zář 2010, 22:20

Lilie píše:Já vyšívala ostošest, když mi bylo těch 12-13 let a teď nic...... :( Potřebovala bych pořádnou jehlu, tak akorát do ruky :D :lol:

mňa vyšívanie bavilo od 12-15, ale potom so s tým sekla, že by bola chyba v ihle? :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: BRNO

Příspěvekod mari » 01 zář 2010, 22:23

fanusicka píše:
Lilie píše:Já vyšívala ostošest, když mi bylo těch 12-13 let a teď nic...... :( Potřebovala bych pořádnou jehlu, tak akorát do ruky :D :lol:

mňa vyšívanie bavilo od 12-15, ale potom so s tým sekla, že by bola chyba v ihle? :lol:

Ano , už potrebuješ väčšiu :!: :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: BRNO

Příspěvekod Paula » 01 zář 2010, 22:26

mari píše:Ano , už potrebuješ väčšiu :!: :lol:

no doobre teda..tak sa poobzerám po väčšej :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: BRNO

Příspěvekod gatla » 01 zář 2010, 22:27

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: BRNO

Příspěvekod Ivet » 01 zář 2010, 23:05

To nemá chybu :!: :!:
Gatlo - ty jsi mně předběhla :!: :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: BRNO

Příspěvekod gatla » 01 zář 2010, 23:20

Jsem se náhodou připojila včas :wink:
Jen pořád přemýšlím,proč mě ruční práce nikdy nebraly.... :mrgreen:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: BRNO

Příspěvekod Lenka » 02 zář 2010, 06:09

Baby kam až jste to došly? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: BRNO

Příspěvekod Lilie » 02 zář 2010, 09:30

gatla píše:Jsem se náhodou připojila včas :wink:
Jen pořád přemýšlím,proč mě ruční práce nikdy nebraly.... :mrgreen:


Pamatuj, teta: Nikdy není pozdě začít :D Jen to chce kvalitní jehlu, co se s ní dobře pí..á :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: BRNO

Příspěvekod Franci » 02 zář 2010, 11:34

Mňa vyšívanie bavilo, ale akosi mi to nejde.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: BRNO

Příspěvekod Sidney » 04 zář 2010, 11:12

fanusicka píše:
mari píše:Ano , už potrebuješ väčšiu :!: :lol:

no doobre teda..tak sa poobzerám po väčšej :lol:


Ja zasnem :lol: Tipovala by som, ze ta "ihla" je tak akurat, taky zlaty stred... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: BRNO

Příspěvekod Haňula » 11 zář 2010, 20:28

gatla píše:Díky všem za bezva reporty,fotky,videa :lol: a vyřizuji vzkaz od Haňuly,že jí zlobí připojení na forum :cry:
Tak alespoň všechny pozdravuje :)

Sláva, sláva, třikrát sláva :D Nevím, kam to mám napsat, ale asi se to nejvíc hodí sem. Po téměř dvoutýdenní nedobrovolné absenci se mě nějakým zázrakem podařilo sprovoznit fórum a tak jsem zase tu :D Bohužel jenom na skok ( asi tak na jeden den ), protože kvůli opravám v našem domě budu nejspíš zase na týden odpojená od netu :(
Nemám absolutně šanci dočíst všechno, co jste stihli napsat, tak tady zmateně přeskakuju od jednoho chlívečku k druhýmu, ale už jsem se během té chvilky stačila pořádně zasmát :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: BRNO

Příspěvekod mari » 11 zář 2010, 21:40

Haňula píše:
gatla píše:Díky všem za bezva reporty,fotky,videa :lol: a vyřizuji vzkaz od Haňuly,že jí zlobí připojení na forum :cry:
Tak alespoň všechny pozdravuje :)

Sláva, sláva, třikrát sláva :D Nevím, kam to mám napsat, ale asi se to nejvíc hodí sem. Po téměř dvoutýdenní nedobrovolné absenci se mě nějakým zázrakem podařilo sprovoznit fórum a tak jsem zase tu :D Bohužel jenom na skok ( asi tak na jeden den ), protože kvůli opravám v našem domě budu nejspíš zase na týden odpojená od netu :(
Nemám absolutně šanci dočíst všechno, co jste stihli napsat, tak tady zmateně přeskakuju od jednoho chlívečku k druhýmu, ale už jsem se během té chvilky stačila pořádně zasmát :lol: :lol:

To sa divíš , že sa dá riešiť veľkosť ihly , v chlieviku ,kde sa lúči s prázdninami ? :oops:
A samozrejme vitaj späť a neodchádzaj :!:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: BRNO

Příspěvekod Kaja » 12 zář 2010, 10:30

mari píše:
Haňula píše: Sláva, sláva, třikrát sláva :D Nevím, kam to mám napsat, ale asi se to nejvíc hodí sem. Po téměř dvoutýdenní nedobrovolné absenci se mě nějakým zázrakem podařilo sprovoznit fórum a tak jsem zase tu :D Bohužel jenom na skok ( asi tak na jeden den ), protože kvůli opravám v našem domě budu nejspíš zase na týden odpojená od netu :(
Nemám absolutně šanci dočíst všechno, co jste stihli napsat, tak tady zmateně přeskakuju od jednoho chlívečku k druhýmu, ale už jsem se během té chvilky stačila pořádně zasmát :lol: :lol:

To sa divíš , že sa dá riešiť veľkosť ihly , v chlieviku ,kde sa lúči s prázdninami ? :oops:
A samozrejme vitaj späť a neodchádzaj :!:

Ahoj, Hani, rýchlo doopravuj a vráť sa nám späť. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: BRNO

Příspěvekod Lilie » 12 zář 2010, 12:37

Haňula píše:
gatla píše:Díky všem za bezva reporty,fotky,videa :lol: a vyřizuji vzkaz od Haňuly,že jí zlobí připojení na forum :cry:
Tak alespoň všechny pozdravuje :)

Sláva, sláva, třikrát sláva :D Nevím, kam to mám napsat, ale asi se to nejvíc hodí sem. Po téměř dvoutýdenní nedobrovolné absenci se mě nějakým zázrakem podařilo sprovoznit fórum a tak jsem zase tu :D Bohužel jenom na skok ( asi tak na jeden den ), protože kvůli opravám v našem domě budu nejspíš zase na týden odpojená od netu :(
Nemám absolutně šanci dočíst všechno, co jste stihli napsat, tak tady zmateně přeskakuju od jednoho chlívečku k druhýmu, ale už jsem se během té chvilky stačila pořádně zasmát :lol: :lol:


To je super, že jsi tu :P :thumbup: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: BRNO

Příspěvekod Haňula » 12 zář 2010, 18:11

Kaja píše:
mari píše:
Haňula píše: Sláva, sláva, třikrát sláva :D Nevím, kam to mám napsat, ale asi se to nejvíc hodí sem. Po téměř dvoutýdenní nedobrovolné absenci se mě nějakým zázrakem podařilo sprovoznit fórum a tak jsem zase tu :D Bohužel jenom na skok ( asi tak na jeden den ), protože kvůli opravám v našem domě budu nejspíš zase na týden odpojená od netu :(
Nemám absolutně šanci dočíst všechno, co jste stihli napsat, tak tady zmateně přeskakuju od jednoho chlívečku k druhýmu, ale už jsem se během té chvilky stačila pořádně zasmát :lol: :lol:

To sa divíš , že sa dá riešiť veľkosť ihly , v chlieviku ,kde sa lúči s prázdninami ? :oops:
A samozrejme vitaj späť a neodchádzaj :!:

Ahoj, Hani, rýchlo doopravuj a vráť sa nám späť. :)

Byla jsem tu fakt jenom na skok, teď se nejspíš na týden odmlčím :( Ale jakmile u nás doma přestanou řádit řemeslníci, tak mě tu máte zas :lol:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Rozloučení s prázdninami (Brno, CZ) 29. 8 2010

cron