Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Street party

Re: Street party

Příspěvekod Luciinetska » 28 srp 2010, 21:19

gemini píše:My jsme Mira&Mira potkali před koncertem v nákupním centru a nikdo si jich nevšímal. Pak jsem byla dotázána, proč je kolem pódia tolik bodyguardů, ale to jsem nedokázala člověku bez jistých zjušeností vysvětlit :wink:

Já jsem taky potkala kluky kolem půl 7 v Metropoli a nikdo si jich nevšímal...
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 21:19

gemini píše:My jsme Mira&Mira potkali před koncertem v nákupním centru a nikdo si jich nevšímal. Pak jsem byla dotázána, proč je kolem pódia tolik bodyguardů, ale to jsem nedokázala člověku bez jistých zjušeností vysvětlit :wink:


Mně to přišlo taky divný, že je tam všude tolik bodyguardů. :shock: Ale v Praze to bylo asi hodně klidný, proti třeba tomu včerejšímu Leopoldovu, kdy ho (jak pohotově zachytila Jarka na video) chtěly fanynky roztrhnout na dvě půlky. :(
A tak nevím, proč Miro utekl, když ostatní kluci z kapely si po skončení koncertu s fanynkami normálně povídali a podepisovali se jim a žádný bodyguard zasahovat nemusel. :?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 21:24

Lilie píše:
adélka píše:Ahoj, já jen doplním Gemini, že tam bylo tak asi 200-300 lidí, z toho věrných tančících fanynek pod pódiem asi 50-60, vedle nich čile fotil Andrew a Martinka natáčela video. Gatla měla krásné růžové kozačky s třásněmi, Lilie zase krásné bílohnědé boty. Ostatní dámy neznám. :( :D Podle toho, jak popisujete ostatní akce, mi přišlo publikum trochu chladné, tleskaly jen přední řady, vzadu, kde jsem stála i jám, občas lidé kapelu trochu kritizovali.
Pražáci jsou ale zmlsaní, to musíte brát v ůvahu. překvapilo mě, že tam bylo dost lidí ze střední generace i dost mužských, nejen ječící puberťačky.
Jinak - já jsem byla na koncertě Rosemaid poprvé a musím íříci, že většina jejich vlastních písniček se mi líbila, nejvíc LF, pak SL, Svět, Baby, Kvapky, Pod vodou. (Svět a Baby jsem si prozpěvovala celou cestu domů, takže, jak vidno, jsou to snadno zapamatovatelné melodie). Scény, Zabudnutí a Čo sa týka lásky se mi už tak nelíbí.
Covery, kterých bylo ale málo, mě přiliš nenadchýnají, ale publikum na ně reagovalo asi nejvíc, hned po nich na LF, Baby a Svet.
Co mi trochu vadí, je na můj vkus trochu tvrdý zvuk kapely. Musíte ale brát v úvahu, že jsem jednak starší ročník, za druhé v podstatě folkař. Stejně bych ale uvítala, kdyby třeba místo jedné kytary byly v kapele klávesy, nebo klávesy navíc.
No, a Miro je opravdu takové sluníčko, jak popisujete, s publikem to opravdu přirozeně umí, a tak není divu, že poručil i mrakům, aby se rozpustily, když začaly hrát. Nejlepší bylo, že asi v půlce koncertu začalo trochu poprchávat , načež Miro pravil, že dají další píseň proti dešti - Pod vodou - a opravdu přestalo krápat. :shock: Že by uměl i zázraky?
Na závěr - co se mi moc nelíbilo - když jsem viděla po koncertě ty hysterické holčičky, jak číhají na Mira před WC, kam se před nimi uchýlil. Chudák Miro!! Jak to dopadlo, jestli vydržel déle Miro na WC, nebo holčičky před WC, už nevím, neb jsem odešla. Ale musím říci, že před WC jsem zahlédla i Lilii. :) :oops: :oops: Ale nic ve zlým, jsem asi už moc stará, abych něco takového dokázala ve svých letech pochopit. :) :oops:...


Tak Lilie měla bílo-černé boty a před tím takzvaným WC opravdu stála.....a s ní CELÁ naše banda :P


Jé, tak promiň, mně připadaly bílo-hnědé. Ale fakt hrozně hezký. :) A Ty jsi taky nepřehlédnutelná kočka. :)
Já bych k Vám byla přišla, ale postávat před WC se mi fakt nechtělo, oni to kolemjdoucí i různě komentovali - že tam na záchod utekla nějaká "hvězda," říkala třeba jedna paní druhé v odpovědi na otázku, co že se to tam děje. :) :D
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Street party

Příspěvekod Lilie » 28 srp 2010, 21:39

Takže Lilie už je doma :D Dnešní den se vydařil, včetně počasí, které ač vypadalo bledě (teda spíš černě), nakonec vedle jednoho sluníčka zasvítilo i to druhé :) Šťastně jsme se shledaly nejdřív s Lenkou a Terkou, pak Danou, Luckou, přišla druhá Lenka i s potomky, jedna Hanka, druhá Hanka...... :P
Dnešní koncert se vydařil, zpoždění JEN 10 minut :D , z písniček: Suchý lad (taky suché WC), Kvapky (které naštěstí nespadly), Umbrella (nebylo potřeba :) ), LF, Pod vodou (jsme bohudík nebyly), Čo sa týka lásky ( a tak týkalo se :D ), Baby, Zabudnutí......"Zabudla" jsem na něco? :roll: :D

Ještě jedna věc, kterou na nás osud dopustil, ale ustály jsme to se ctí, takže:

TOI story aneb Příběh s.aček :lol:
------------------------------------------
Přijely jsme do Metropole a jelikož už v metru jsme se kromě :miro: těšily i na onu místnost, byla tato první, kterou jsme vyhledaly.....Ale ouha - bylo nám sděleno, že kvůli prasklému.....něčemu toalety nefungují :( Jelikož jsem prohlásila, že toi-toiky prostě ne-e, vydaly jsme se hledat nějakou útulnou hospůdku. Jídelní lístek nám byl šumafuk, hlavně když tam bude fungující h.zlík :lol: Ale havárie byla v celém širém okolí! :o Co teď? Kadibudky s krásně vyvedeným nápisem TOI TOI přišly ke cti..... :D
Noooo......nebylo to tak strašné, pokud jste se ovšem nedívali dovnitř :lol: I voňavé mýdlo tam bylo, ale přece jen bych dala přednost tomu ho potom opláchnout, bohužel i když jsem šlapala jako o život, ani kapičku vody jsem nevykřesala, takže zbytky mýdla zdobily mé ručky celou dobu :lol: (Jo, tak proto mi tu ruku tak dlouho držel - páč se nemohl odlepit :lol: ).
Po koncertě (fakt dobrém :wink: ) jsme zamířily dovnitř a tam před WC fronta :!: Jásajíc, že to opět funguje, vrhla jsem se kupředu......Ale dveře stále zdobil nápis, že WC je mimo provoz :? Vyšla jsem a slavnostně všem přítomným oznámila, že WC stále nefunguje, ať zbytečně nečekají. Ač osoba skromná, doufala jsem v trochu vděčnosti za ušetřený čas, ale odpovědí mi byly jen shovívavé úsměvy, asi jako se nám všem dobře známý a oblíbený dr. Chocholoušek dívá na své pacienty :D Pak jsem zjistila, že dveře VEDLE záchoda, ve stejné chodbičce jsou ty toužebně hlídané - u nich byl totiž naposledy spatřen jistý světlovlasý hoch (nevím, jestli ho někdo znáte :lol: ). Tak jsem se historicky znemožnila, no :D
Btw: Nevíte někdo, proč si pokaždé spletu frontu na :miro: s frontou na záchod? :D Asi proto, že obé je v mém životě veeeelmi důležité :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 21:56

Lilie píše: Btw: Nevíte někdo, proč si pokaždé spletu frontu na :miro: s frontou na záchod? :D Asi proto, že obé je v mém životě veeeelmi důležité :wink:


Jestli to třeba spolu nějak nesouvisí :?: :) :oops: :oops:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Street party

Příspěvekod Andrew » 28 srp 2010, 21:59

adélka píše:A tak nevím, proč Miro utekl, když ostatní kluci z kapely si po skončení koncertu s fanynkami normálně povídali a podepisovali se jim a žádný bodyguard zasahovat nemusel. :?

Tohle se musí vidět v reálu. On mezi Mirem a ostatními kluky je pořád velký rozdíl, co se oblíbenosti mezi fanynkami týče. A je to poznat i z těch krátkých rozhovorů, co s fanynkami děláme - spousta z nich netuší, kdo ty ostatní chlapci v kapele jsou. Dobře to bylo vidět v Šebetově. Kolem kluků bylo pár fanynek, které čekaly, až na ně dojde řada, a kolem Mira byl asi stohlavý dav dychtící po podpisu, fotce, čemkoli. Takže kdyby se Miro vydal k těm záterasům, měli by bodyguardi plné ruce práce...

Ale musím říct, že mě taky překvapilo, že na konci tak rychle vypálil pryč. Předpokládám, že to bylo dané tím, že neměli klasické zázemí, ale do šatny museli přes kus nákupního centra.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 22:02

Andrew píše:
adélka píše:A tak nevím, proč Miro utekl, když ostatní kluci z kapely si po skončení koncertu s fanynkami normálně povídali a podepisovali se jim a žádný bodyguard zasahovat nemusel. :?

Tohle se musí vidět v reálu. On mezi Mirem a ostatními kluky je pořád velký rozdíl, co se oblíbenosti mezi fanynkami týče. A je to poznat i z těch krátkých rozhovorů, co s fanynkami děláme - spousta z nich netuší, kdo ty ostatní chlapci v kapele jsou. Dobře to bylo vidět v Šebetově. Kolem kluků bylo pár fanynek, které čekaly, až na ně dojde řada, a kolem Mira byl asi stohlavý dav dychtící po podpisu, fotce, čemkoli. Takže kdyby se Miro vydal k těm záterasům, měli by bodyguardi plné ruce práce...

Ale musím říct, že mě taky překvapilo, že na konci tak rychle vypálil pryč. Předpokládám, že to bylo dané tím, že neměli klasické zázemí, ale do šatny museli přes kus nákupního centra.


No, možná, že to souviselo s těmi Toi-Toi kadibudkami, jak popisovala Lilie. Skoro mi to tak připadalo, když tak rychle utekl. :) :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Street party

Příspěvekod fili » 28 srp 2010, 22:05

Lilie píše:Takže Lilie už je doma :D Dnešní den se vydařil, včetně počasí, které ač vypadalo bledě (teda spíš černě), nakonec vedle jednoho sluníčka zasvítilo i to druhé :) Šťastně jsme se shledaly nejdřív s Lenkou a Terkou, pak Danou, Luckou, přišla druhá Lenka i s potomky, jedna Hanka, druhá Hanka...... :P
Dnešní koncert se vydařil, zpoždění JEN 10 minut :D , z písniček: Suchý lad (taky suché WC), Kvapky (které naštěstí nespadly), Umbrella (nebylo potřeba :) ), LF, Pod vodou (jsme bohudík nebyly), Čo sa týka lásky ( a tak týkalo se :D ), Baby, Zabudnutí......"Zabudla" jsem na něco? :roll: :D

Ještě jedna věc, kterou na nás osud dopustil, ale ustály jsme to se ctí, takže:

TOI story aneb Příběh s.aček :lol:
------------------------------------------
Přijely jsme do Metropole a jelikož už v metru jsme se kromě :miro: těšily i na onu místnost, byla tato první, kterou jsme vyhledaly.....Ale ouha - bylo nám sděleno, že kvůli prasklému.....něčemu toalety nefungují :( Jelikož jsem prohlásila, že toi-toiky prostě ne-e, vydaly jsme se hledat nějakou útulnou hospůdku. Jídelní lístek nám byl šumafuk, hlavně když tam bude fungující h.zlík :lol: Ale havárie byla v celém širém okolí! :o Co teď? Kadibudky s krásně vyvedeným nápisem TOI TOI přišly ke cti..... :D
Noooo......nebylo to tak strašné, pokud jste se ovšem nedívali dovnitř :lol: I voňavé mýdlo tam bylo, ale přece jen bych dala přednost tomu ho potom opláchnout, bohužel i když jsem šlapala jako o život, ani kapičku vody jsem nevykřesala, takže zbytky mýdla zdobily mé ručky celou dobu :lol: (Jo, tak proto mi tu ruku tak dlouho držel - páč se nemohl odlepit :lol: ).
Po koncertě (fakt dobrém :wink: ) jsme zamířily dovnitř a tam před WC fronta :!: Jásajíc, že to opět funguje, vrhla jsem se kupředu......Ale dveře stále zdobil nápis, že WC je mimo provoz :? Vyšla jsem a slavnostně všem přítomným oznámila, že WC stále nefunguje, ať zbytečně nečekají. Ač osoba skromná, doufala jsem v trochu vděčnosti za ušetřený čas, ale odpovědí mi byly jen shovívavé úsměvy, asi jako se nám všem dobře známý a oblíbený dr. Chocholoušek dívá na své pacienty :D Pak jsem zjistila, že dveře VEDLE záchoda, ve stejné chodbičce jsou ty toužebně hlídané - u nich byl totiž naposledy spatřen jistý světlovlasý hoch (nevím, jestli ho někdo znáte :lol: ). Tak jsem se historicky znemožnila, no :D
Btw: Nevíte někdo, proč si pokaždé spletu frontu na :miro: s frontou na záchod? :D Asi proto, že obé je v mém životě veeeelmi důležité :wink:


:thumbup: Lilie,podařený report :lol: :lol: :lol: ...Lilie a h.ajzlíky,toť věčné a vděčné téma :lol: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Street party

Příspěvekod kobitka » 28 srp 2010, 22:07

Adélko nic si z toho nedělej já tu mánii těch mladších děvčat taky nechápu a to do střední generace ještě ani nepatřím.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Street party

Příspěvekod Lilie » 28 srp 2010, 22:08

fili píše: :thumbup: Lilie,podařený report :lol: :lol: :lol: ...Lilie a h.ajzlíky,toť věčné a vděčné téma :lol: ...


Jo, dokonce i Lilie občas musí tam, kam se chodí pěšky, chca - nechca :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Street party

Příspěvekod gemini » 28 srp 2010, 22:11

Andrew píše:
adélka píše:A tak nevím, proč Miro utekl, když ostatní kluci z kapely si po skončení koncertu s fanynkami normálně povídali a podepisovali se jim a žádný bodyguard zasahovat nemusel. :?

Tohle se musí vidět v reálu. On mezi Mirem a ostatními kluky je pořád velký rozdíl, co se oblíbenosti mezi fanynkami týče. A je to poznat i z těch krátkých rozhovorů, co s fanynkami děláme - spousta z nich netuší, kdo ty ostatní chlapci v kapele jsou. Dobře to bylo vidět v Šebetově. Kolem kluků bylo pár fanynek, které čekaly, až na ně dojde řada, a kolem Mira byl asi stohlavý dav dychtící po podpisu, fotce, čemkoli. Takže kdyby se Miro vydal k těm záterasům, měli by bodyguardi plné ruce práce...

Ale musím říct, že mě taky překvapilo, že na konci tak rychle vypálil pryč. Předpokládám, že to bylo dané tím, že neměli klasické zázemí, ale do šatny museli přes kus nákupního centra.

Ale náskok získal jen několikavteřinový - slečny nezaváhaly a hned se vrhly správným směrem :lol:
gemini
 

Re: Street party

Příspěvekod gemini » 28 srp 2010, 22:12

Lilie píše:
fili píše: :thumbup: Lilie,podařený report :lol: :lol: :lol: ...Lilie a h.ajzlíky,toť věčné a vděčné téma :lol: ...


Jo, dokonce i Lilie občas musí tam, kam se chodí pěšky, chca - nechca :D

Ale byly tam i holčičí - červené s kytičkama.
gemini
 

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 22:16

kobitka píše:Adélko nic si z toho nedělej já tu mánii těch mladších děvčat taky nechápu a to do střední generace ještě ani nepatřím.


No, já tohle nedělala ani v době, kdy jsem byla puberťačka. Prostě jsem se styděla. :oops: Vlastně jsem mezi zpěváky nikdy ani moc žádný idoly neměla, když nepočítám Jaroslava Hutku a Karla Zicha, na který jsem chodila taky každý týden. :) Ale nikomu to nezazlívám. Jen to moc nechápu. :?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Street party

Příspěvekod kobitka » 28 srp 2010, 22:22

adélka píše:
kobitka píše:Adélko nic si z toho nedělej já tu mánii těch mladších děvčat taky nechápu a to do střední generace ještě ani nepatřím.


No, já tohle nedělala ani v době, kdy jsem byla puberťačka. Prostě jsem se styděla. :oops: Vlastně jsem mezi zpěváky nikdy ani moc žádný idoly neměla, když nepočítám Jaroslava Hutku a Karla Zicha, na který jsem chodila taky každý týden. :) Ale nikomu to nezazlívám. Jen to moc nechápu. :?


Já to teda nechápu vůbec ale neberu jim to. Ať si holky užijou dokud můžou. Jen se pak nemůžeme moc divit článkům, že Miro nemá babu. Za prvé by na ni opravdu neměl čas a za druhé po takovým koncertě, kde se na něj vrhne 50 bab na jednou je nejspíš rád, když dojde na hotelový pokoj a může v klidu zabouchnout dveře a mít od všech aspoň na chvilku pokoj.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 22:28

kobitka píše:
Já to teda nechápu vůbec ale neberu jim to. Ať si holky užijou dokud můžou. Jen se pak nemůžeme moc divit článkům, že Miro nemá babu. Za prvé by na ni opravdu neměl čas a za druhé po takovým koncertě, kde se na něj vrhne 50 bab na jednou je nejspíš rád, když dojde na hotelový pokoj a může v klidu zabouchnout dveře a mít od všech aspoň na chvilku pokoj.


No, přesně. :!: :!: Podle mě musí Miro trpět už naprostou babofóbií. Už několikrát přece někde řekl, že ho baví, když musí holku dobývat. Ale zatím se na něj všechny, a mezi nima jsou fakt i hodně pěkný holky, vrhají a musí před nimi naopak utíkat. Vyhraje až ta, která ho nejdřív odmítne. :?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Street party (Metropole Zličín, Praha, CZ) 28. 8. 2010