Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Street party

Re: Street party

Příspěvekod kobitka » 28 srp 2010, 22:32

adélka píše:
kobitka píše:
Já to teda nechápu vůbec ale neberu jim to. Ať si holky užijou dokud můžou. Jen se pak nemůžeme moc divit článkům, že Miro nemá babu. Za prvé by na ni opravdu neměl čas a za druhé po takovým koncertě, kde se na něj vrhne 50 bab na jednou je nejspíš rád, když dojde na hotelový pokoj a může v klidu zabouchnout dveře a mít od všech aspoň na chvilku pokoj.


No, přesně. :!: :!: Podle mě musí Miro trpět už naprostou babofóbií. Už několikrát přece někde řekl, že ho baví, když musí holku dobývat. Ale zatím se na něj všechny, a mezi nima jsou fakt i hodně pěkný holky, vrhají a musí před nimi naopak utíkat. Vyhraje až ta, která ho nejdřív odmítne. :?


Tak jo hlásím se jako první do soutěže. Jen si hodím pytel přes hlavu a řadím se na první místo. :lol:
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Street party

Příspěvekod adélka » 28 srp 2010, 22:40

kobitka píše:
adélka píše:
kobitka píše:
Já to teda nechápu vůbec ale neberu jim to. Ať si holky užijou dokud můžou. Jen se pak nemůžeme moc divit článkům, že Miro nemá babu. Za prvé by na ni opravdu neměl čas a za druhé po takovým koncertě, kde se na něj vrhne 50 bab na jednou je nejspíš rád, když dojde na hotelový pokoj a může v klidu zabouchnout dveře a mít od všech aspoň na chvilku pokoj.


No, přesně. :!: :!: Podle mě musí Miro trpět už naprostou babofóbií. Už několikrát přece někde řekl, že ho baví, když musí holku dobývat. Ale zatím se na něj všechny, a mezi nima jsou fakt i hodně pěkný holky, vrhají a musí před nimi naopak utíkat. Vyhraje až ta, která ho nejdřív odmítne. :?


Tak jo hlásím se jako první do soutěže. Jen si hodím pytel přes hlavu a řadím se na první místo. :lol:


Já myslím, že bys mohla uspět. Jen je třeba zvolit tu správnou taktiku. Vtipná a pozitivní i zlatá, jak Miro požaduje, určitě jsi. :) :D
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Street party

Příspěvekod kobitka » 28 srp 2010, 22:56

Jo jo ale ten zbytek hóóóódně chybí :( . Proto ten pytel .No nechám snění a půjdu se rači poohlídnout po místním Pepíkovi, který není tak náročný jako Miro. Na toho se mi aspoň nebudou lepit holky jak vosy na bombón :) .
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Street party

Příspěvekod Lenka » 28 srp 2010, 23:04

Také hlásím zdárný příjezd domů.Reportík napíšu až zítra dneska už to po mě fakt nechtějte ale vše podstatné napsala Lilie a Adélka a gemini:-)
Bylo to úžasný,počasí vyšlo-nechápu že ten Šmajdík si to sluníčko pokaždé zařídí :lol: ale to bylo jen dobře.Náramně jsme se vyblbla hlavně u Baby kdy jsem nemusela točit a předala to Terce:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Street party

Příspěvekod Haňula » 28 srp 2010, 23:18

Ahoj :D Hladová, mírně ohluchlá, ale maximálně spokojená Haňula právě dorazila z Prahy do své rodné jihomoravské vísky :D Zítra bude moje šmajdění pokračovat v Brně-už se těším na všechny zúčastněné :wink: Reportík ode mě čekejte taktéž až zítra. Možná najdu i nějaký aspoň trochu použitelný fotky :lol: Pro dnešek dobrou a díky za báječný odpoledne :wink: :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Street party

Příspěvekod Lenka » 29 srp 2010, 07:50

Tak se pokusím napsat pár mých postřehů ze včerejší akce.
V poledne jsem dorazila s Terkou na čerňák kde na nás čekala Lilie s rodinou.V metru se k nám přidala debbie a hurá na Zličín-takhle dlouho metrem jsme ještě nikdy nejela:-D.Když jsme vylezly z metra nejdůležitější náš problém-záchody.Co jsme zažily kvůli vykonání důležité potřeby psát nebudu to napsala už Lilie ale bylo to fakt zajímavé nachodily jsme asi 5km a nakonec nás ty TOI TOI stejně neminuly.Obhlídly jsme podium kde už ve 13 hodin stálo pár nedočkavých dívek.Chtěly jsme si dát kafíčko a někde posedět ale bohužel.Mezitím jsme potkaly Lucku a ta nám řekla že už v 10 tam stály některá děvčata:-)Kolem půl druhé se ale začala 1 řada nějak podivně plnit takže nám nezbylo nic jiného než si stoupnout mezi omladinu.Opravdu jak tu psala kobitka ale v jiném reportu děvčata mají zvláštní starosti-ach jo jsme asi fakt stará a nemám pochopení pro tenagery:-D.Zachvíli přijeli kluci z kapely a když vystoupil Roman začal řev holky na něho pořád něco volaly chudák nevěděl co má dělat dřív:-)Než kluci vybalili a naladili-což teda není žádná sranda utekla další asi půl možná třičtvrtě hodinky z našeho čekaní na hodinu H.S Lilií s debbie jsme dostaly hlad a měly i žízeň tak jsme se vydaly něco koupit.Když jsme dorazily(asi 15-20 minut) mě Terka sprdla kde jsem že jsem odešla s foťákem a že se mohla s klukama vyfotit i Miro se ukázal za sklem nákupního střediska a mával jim.Mezitím dorazil Ondra s Marťou pozdravila jsme se s nima a prohodila pár slov.Počasí bylo super svítilo sluníčko modlily jsme se jen ať to vydrží.Postupně si nás našla gemini,gatla s dětičkama-jsou roztomilý a nakonec i Haňula.Kolem půl čtvrté se nám zdálo že moc lidí tam není jen u podia se to tlačilo ale mi si hrdě držely svá místa ve druhé řadě a nehnuly se z místa.Ale před čtvrtou hodinou absolutně nevím kde se tam vzalo tolik lidí.
Ve čtyři hodiny už jsme si říkaly že by se mohlo začít něco dít strašně nás bolely nohy a doufaly jsme že nebude mít náš bloňďák velké spoždění.Ale neměl jen 10 minut.Vlítnul na podium v doprovodu asi 4 bodygardů a za řevu fanynek.Tradičný začátek Suchy lad a pak už to jelo jedna pecka za druhou.Vtipkoval mezi písničkama tak jak to Miro umí,byl usměvavý,plný energie,opět si to náramně s klukama užíval.Po hodině koncert skončil a Miro odešel stejně rychle s podia jako přišel a za ním neuvěřitelný dav ječících fanynek :lol: :lol: :lol: :lol: .Tak tohle teda fakt né.Koukaly jsme venku na kluky jak balej aparaturu,Roman tam měl svůj "fankub" dostával ještě dárečky k narozeninám a on tak mile s každou holčinou prohodil pár slov,fotil se a podepisoval.Terka chtěla fotku hlavně s Romanem a naštěstí to nebyl problém.Chytla dokonce i trsátko nejdřív od Mirka B.-o něj přímo bojovala a pak i od Romana ale to už bylo v pohodě.Postupně se odfotila ještě s Jarem s Mirem B.Šly jsme dovnitř okouknout situaci ale když jsme viděla tu frontu tak jsme si řekla že tohle teda jako fakt né navíc jsme musely nejdéle v šest na metro abysme stihly v sedm bus.Tak jsme tam s holkama kecaly a před šestou hodinou jsem se s nima rozloučila a hurá na metro.Venku ještě stále Roman v obležení fanynek tak si šla Terka ještě pro podpis na ruku.Když jsme odcházely uslyšely jsme nepředstavitelný řev tak jsme si tak říkala:Tak a Šmajdík vylez z úkrytu. :lol: :lol: :lol: :lol:
Domů jsme dorazily v půl desátý totálně utahaný ale spokojený že jsme zažily další ROSEMAIDÍ nářez se super lidičkama který znám:-)
Děkuji všem za krásné sobotní odpoledne:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Street party

Příspěvekod kobitka » 29 srp 2010, 08:57

Holky fakt supr reporty a supr zážítky hlavně s hajzlikama :lol: .
Tak mně napadla taková blbost, že by Miro mohl udělat uzavřený koncert jen pro nás dříve narozené. V pohodě byjsme se nacpaly do první řady, roztrhnutí Mira na několik kousků by nehrozilo páč by to některým zadaným dámám doma neprošlo a fronty před hajzlikama by byly až někam hóóóódně daleko, protože úprava zevnějšku nám už přece jen dá zabrat víc času než omladině.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Street party

Příspěvekod gatla » 29 srp 2010, 09:24

Tak jsem asi jediná ze zúčastněných,kdo ještě nepřispěl svojí troškou do mlýna..... :wink:
Vše podstatné už tady bylo napsané,atmosféra,play list,Toi story.....
Já si tentokrát neužila atmosféru tak naplno a tak nějak můžu špatně hodnotit,jaké to bylo,měla jsem svoji pozornost silně rozptýlenou svojí omladinou :mrgreen: Zde se potvrdilo,že Miro má fanoušky napříč generacemi,neboť naše dvouleté stvoření obrečelo,že nemůžu jít skákat na podium :D ,Nakonec s vypětím maminčiných sil pochopilo,že to fakt nejde a tleskalo a skákalo u zábran....Jak to vypadalo v kotli moc neposoudím,zvolila jsem raději místo ze strany,kde bylo vidět,ale nehrozilo nebezpečí ušlapání či umačkání....Ale i tak mi přišlo,že prostě Morava je Morava,atmosféře tam se opravdu nic nevyrovná,ale na druhou stranu se mi zdálo,že i publikum docela spolupracovalo....Oproti jiným akcím....Taková normální vydařená akce,řekla bych....
Vzhledem k tomu,že mám možnost porovnávat ukázněnost fanynek,tak navzdoru rychlému úprku za Mirem na "záchodky"(chuděry přišly o Jarovo solo :twisted: ) se chovaly disciplinovaně a když Miro vylezl,že nebude podepisovat,ale jen fotit,tak opravdu po odfocení odcházely a zbytečně nic neprotahovaly....Soudě podle davu,který tam,bylo rychle po "akci" .
A tak i my se po občersvení v jednom z místních fast foodu vydali za hlasitého poslechu :miro: domů....
Jediné,co mě docela zaskočilo,proč se Adélka k nám nepřihlásila,když nás poznala....Jednak mohla poznat další lidi z fora,jednak i z mého pohledu mi není příjemné,když jsem pod něčím drobnohledem....A ani o tom nevím.... :?
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Street party

Příspěvekod Lilie » 29 srp 2010, 09:34

kobitka píše:Holky fakt supr reporty a supr zážítky hlavně s hajzlikama :lol: .
Tak mně napadla taková blbost, že by Miro mohl udělat uzavřený koncert jen pro nás dříve narozené. V pohodě byjsme se nacpaly do první řady, roztrhnutí Mira naněkolik kousků by nehrozilo páč by to některým zadaným dámám doma neprošlo a fronty před hajzlikama by byly až někam hóóóódně daleko, protože úprava zevnějšku nám už přece jen dá zabrat víc času než omladině.


Nooooo....... :roll: Tož nevím, jestli by mi to prošlo - asi by záleželo na tom, o KTERÝ kousek by šlo...... :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Street party

Příspěvekod Lilie » 29 srp 2010, 09:36

gatla píše:Tak jsem asi jediná ze zúčastněných,kdo ještě nepřispěl svojí troškou do mlýna..... :wink:
Vše podstatné už tady bylo napsané,atmosféra,play list,Toi story.....
Já si tentokrát neužila atmosféru tak naplno a tak nějak můžu špatně hodnotit,jaké to bylo,měla jsem svoji pozornost silně rozptýlenou svojí omladinou :mrgreen: Zde se potvrdilo,že Miro má fanoušky napříč generacemi,neboť naše dvouleté stvoření obrečelo,že nemůžu jít skákat na podium :D ,Nakonec s vypětím maminčiných sil pochopilo,že to fakt nejde a tleskalo a skákalo u zábran....Jak to vypadalo v kotli moc neposoudím,zvolila jsem raději místo ze strany,kde bylo vidět,ale nehrozilo nebezpečí ušlapání či umačkání....Ale i tak mi přišlo,že prostě Morava je Morava,atmosféře tam se opravdu nic nevyrovná,ale na druhou stranu se mi zdálo,že i publikum docela spolupracovalo....Oproti jiným akcím....Taková normální vydařená akce,řekla bych....
Vzhledem k tomu,že mám možnost porovnávat ukázněnost fanynek,tak navzdoru rychlému úprku za Mirem na "záchodky"(chuděry přišly o Jarovo solo :twisted: ) se chovaly disciplinovaně a když Miro vylezl,že nebude podepisovat,ale jen fotit,tak opravdu po odfocení odcházely a zbytečně nic neprotahovaly....Soudě podle davu,který tam,bylo rychle po "akci" .
A tak i my se po občersvení v jednom z místních fast foodu vydali za hlasitého poslechu :miro: domů....
Jediné,co mě docela zaskočilo,proč se Adélka k nám nepřihlásila,když nás poznala....Jednak mohla poznat další lidi z fora,jednak i z mého pohledu mi není příjemné,když jsem pod něčím drobnohledem....A ani o tom nevím.... :?


Ano, s tím souhlasím, to zaskočilo i mě..... :?
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Street party

Příspěvekod Bára » 29 srp 2010, 10:04

kobitka píše:Holky fakt supr reporty a supr zážítky hlavně s hajzlikama :lol: .
Tak mně napadla taková blbost, že by Miro mohl udělat uzavřený koncert jen pro nás dříve narozené. V pohodě byjsme se nacpaly do první řady, roztrhnutí Mira na několik kousků by nehrozilo páč by to některým zadaným dámám doma neprošlo a fronty před hajzlikama by byly až někam hóóóódně daleko, protože úprava zevnějšku nám už přece jen dá zabrat víc času než omladině.
Kobitko, super nápad. Určitě se některý z nás přidají a začni s organizací takovýho koncertu. Takovej mejdan pro starší a pokročilé by určitě neměl chybu. Kolik to tak bude stát :?: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Street party

Příspěvekod ewilyn » 29 srp 2010, 10:57

Bára píše:
kobitka píše:Holky fakt supr reporty a supr zážítky hlavně s hajzlikama :lol: .
Tak mně napadla taková blbost, že by Miro mohl udělat uzavřený koncert jen pro nás dříve narozené. V pohodě byjsme se nacpaly do první řady, roztrhnutí Mira na několik kousků by nehrozilo páč by to některým zadaným dámám doma neprošlo a fronty před hajzlikama by byly až někam hóóóódně daleko, protože úprava zevnějšku nám už přece jen dá zabrat víc času než omladině.
Kobitko, super nápad. Určitě se některý z nás přidají a začni s organizací takovýho koncertu. Takovej mejdan pro starší a pokročilé by určitě neměl chybu. Kolik to tak bude stát :?: :D


no my sme sa z s babami v Palkovicach bavili, ze by sa mohlo zorganizovat nejake stretnutie nasho fora - napr predvianocne :) ...a taky sukromny koncert by nebol od veci :wink: ...i ked to je asi velke sci-fi :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Street party

Příspěvekod ewilyn » 29 srp 2010, 11:10

Lilie píše:
gatla píše:Tak jsem asi jediná ze zúčastněných,kdo ještě nepřispěl svojí troškou do mlýna..... :wink:
Vše podstatné už tady bylo napsané,atmosféra,play list,Toi story.....
Já si tentokrát neužila atmosféru tak naplno a tak nějak můžu špatně hodnotit,jaké to bylo,měla jsem svoji pozornost silně rozptýlenou svojí omladinou :mrgreen: Zde se potvrdilo,že Miro má fanoušky napříč generacemi,neboť naše dvouleté stvoření obrečelo,že nemůžu jít skákat na podium :D ,Nakonec s vypětím maminčiných sil pochopilo,že to fakt nejde a tleskalo a skákalo u zábran....Jak to vypadalo v kotli moc neposoudím,zvolila jsem raději místo ze strany,kde bylo vidět,ale nehrozilo nebezpečí ušlapání či umačkání....Ale i tak mi přišlo,že prostě Morava je Morava,atmosféře tam se opravdu nic nevyrovná,ale na druhou stranu se mi zdálo,že i publikum docela spolupracovalo....Oproti jiným akcím....Taková normální vydařená akce,řekla bych....
Vzhledem k tomu,že mám možnost porovnávat ukázněnost fanynek,tak navzdoru rychlému úprku za Mirem na "záchodky"(chuděry přišly o Jarovo solo :twisted: ) se chovaly disciplinovaně a když Miro vylezl,že nebude podepisovat,ale jen fotit,tak opravdu po odfocení odcházely a zbytečně nic neprotahovaly....Soudě podle davu,který tam,bylo rychle po "akci" .
A tak i my se po občersvení v jednom z místních fast foodu vydali za hlasitého poslechu :miro: domů....
Jediné,co mě docela zaskočilo,proč se Adélka k nám nepřihlásila,když nás poznala....Jednak mohla poznat další lidi z fora,jednak i z mého pohledu mi není příjemné,když jsem pod něčím drobnohledem....A ani o tom nevím.... :?


Ano, s tím souhlasím, to zaskočilo i mě..... :?


no je to skoda :( ...ono prave i moznost poznavat osobne tychto skvelych ludi z tohto fora robi tie smajdoakcie tak skvele a osobite :wink: . Ked som si teraz citala tie vase reportiky ( a vsetkym za ne strasne dakujem :thumbup: ) , bolo mi az luto, ze som tam s Vami nemohla byt- nielen kvoli hudbe, ale i kvoli Vam- ved taku debbie, Hanicku, Lenku Lucinku som uz tak dlho nevidela :( a tak strasne rada by som sa s vami opat stretla ( Lilie a gatla odpustia- mam Vas tiez rada , kocky :wink: ) .

btw...Lilie Tvoj TOI-TOI reportik nema chybu :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Street party

Příspěvekod Lilie » 29 srp 2010, 11:19

ewilyn píše:no je to skoda :( ...ono prave i moznost poznavat osobne tychto skvelych ludi z tohto fora robi tie smajdoakcie tak skvele a osobite :wink: . Ked som si teraz citala tie vase reportiky ( a vsetkym za ne strasne dakujem :thumbup: ) , bolo mi az luto, ze som tam s Vami nemohla byt- nielen kvoli hudbe, ale i kvoli Vam- ved taku debbie, Hanicku, Lenku Lucinku som uz tak dlho nevidela :( a tak strasne rada by som sa s vami opat stretla ( Lilie a gatla odpustia- mam Vas tiez rada , kocky :wink: ) .

btw...Lilie Tvoj TOI-TOI reportik nema chybu :lol: :thumbup:


Díky :D :lol: Ty víš, že já tebe taky :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Street party

Příspěvekod gatla » 29 srp 2010, 11:37

Evi,vždyť my se vídáme dost často.... :lol: :lol: :lol: Tak jasně,že odpustíme :wink:
Je to prima se sejít v takovém počtu a je škoda,že jsme nemohly poznat i Adélku... :(
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

PředchozíDalší

Zpět na Street party (Metropole Zličín, Praha, CZ) 28. 8. 2010

cron