Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Palkovice- autogramiada a koncert

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod fili » 22 srp 2010, 10:14

Zdravím všechny :D :miro: :D !!!Napíšu jen velmi krátce,delší report napíše Lakí...v Palkovicích bylo celkově super,ale koncert mě osobně trochu zklamal :( ...jen 3 vlastní písničky a doba koncíku krátká...zvuková zkouška naopak dlouhá,nemohli se nějak "srovnat" a i během koncertu byly technicko-zvukové problémy...z koncertů,kterých jsem se zúčastnila,byl tento nejslabší :( ...jinak bylo na dožínkách super,šmajdobanda se sešla v hojném počtu,pokecaly a "podrbaly",hledaly kobitku,kterou jsme našly,ale neoslovily,nebyly jsme si zcela jisty,zda je to ona,ale po shlédnutí jejích SKVĚLÝCH FOTEK :thumbup: :thumbup: :thumbup: jsem si naprosto jistá,že jsme si tiply tu správnou osobu :wink: :lol: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod debbie » 22 srp 2010, 11:05

Kobitko, moc díky za podrobný report..i jsem se místy dost nasmála, jsi vtipná a fotky jsou opravdu nádherný...tak snad sis to užila a těším se na videjka. :thumbup: :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lenka » 22 srp 2010, 11:10

Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lenka » 22 srp 2010, 11:14

Lenka píše:http://fm.denik.cz/zpravy_region/obrazem-dozinky-v-palkovicich20100821.html

No tak více méně se tam věnují pouze Evě a Vaškovi :-(
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lakí » 22 srp 2010, 11:38

...Takže myslím, že už jsem natolik vyspaná, abych vám napsala ten podrobný report :D ...Cesta proběhla dobře... na nádraží jsme vyzvedly Lilii a směřovaly na autobusové nádraží na náš autobusek směr Palkovice...řidič byl milý... ale těch lidí co tam bylo... :shock: ...po příjezdu jsme se stavily do hospůdky na jídlo a taky jsme se radši zeptaly kde ty Dožínky jsou... :D ...po dobrém obídku jsme šly za hudbou jak nám poradili ... před vchodem do areálu jsme se setkaly s Ewilyn a pak i Ondrou a Martinou Z. ... :) ...Během zpěvu Evy a Vaška přijely kluci...my jsme neváhaly a jak kluci vystoupili tak já a mamka jsme šly předat Romanovi dárek... doufáme, že měl z dárku radost ... :) ... potom Jaro a Mirko B. šli do auta pro podpiskarty a zanesli je Mirovi na autogramiádu... Mirko B. šel ještě pro něco do auta... tak po přemluvení mojí mamkou,Ewilyn i Lilií jsem tedy šla za ním...nutně jsem potřebovala podepsat fotku ... :lol: :D :lol: ...autogramiádu Mira jsme vynechaly...bylo tam moc lidí a už všechny podpisy máme :) ...pomalu jsme se přemístily k podiu, no stály jsme tak v 5 řádě... během koncertu jsem se jako jediná dostala málem dopředu... ale pak mě zase vytalačily zpátky... ale nějak mi to nevadilo... fotečky vyšly dobře.. ale ty až později... co se týče hudby.. bylo to fajn, ale chyběly tam jeho vlastní...párkrát jsme i zaslechla nějaké holky jak na ty jeho písničky nadávaly... přišlo nám to i tak jak kdyby narychlo měnily písničky... vlastně z jeho vlastních tam bylo akorát Baby, Last forever,Kvapky a Suchý lad... :cry: ...a převzaté: samozřejmě C'est La Vie, Metallica, Led zeppelin, rihanna, Deep purple a jěště nějaká písnička, ale nevím ani název a ani kapelu :( ...No tenhle koncert já přirovnávám k těm slabým... oproti ostatních koncertů, kterých jsem se zůčastnila to vážně nebylo nic moc... ale co se dá dělat, že?! :) ...ale aspoň mi vyšly fotečky.. dám je tu během dneška nebo zítřka... :) ...ale jinak :thumbup: ...jinak Palkovice jsou nádherné... ještě bych si tam někdy udělala výlet :)
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Sidney » 22 srp 2010, 12:02

Kobitka, srandovny report a pekne fotis... S tymi svalmi mas pravdu, zda sa mi, ze je opat chudsi. Pomohlo by mu par kil a trochu vyposilovat hrudnik, je jak prutik. Od pasa dole je OK :oops: od pasa hore by to chcelo trochu svalov. Je to skoda, bol by este krajsi. O chvilu bude mat 50 kil... :cry: Skoda, ze neje normalne, pomohlo by to.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Andrew » 22 srp 2010, 12:10

Sidney píše:S tymi svalmi mas pravdu, zda sa mi, ze je opat chudsi. Pomohlo by mu par kil a trochu vyposilovat hrudnik, je jak prutik. Od pasa dole je OK :oops: od pasa hore by to chcelo trochu svalov.

To je zajímavý. Já jsem profesně deformovaný a mám ho "v oku" a tohle jsme taky řešili. Ale shodli jsme se na tom, že je to obráceně. Od pasu nahoru OK, ale vypadá to, že na nohách zhubnul... :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod fili » 22 srp 2010, 12:23

Andrew píše:
Sidney píše:S tymi svalmi mas pravdu, zda sa mi, ze je opat chudsi. Pomohlo by mu par kil a trochu vyposilovat hrudnik, je jak prutik. Od pasa dole je OK :oops: od pasa hore by to chcelo trochu svalov.

To je zajímavý. Já jsem profesně deformovaný a mám ho "v oku" a tohle jsme taky řešili. Ale shodli jsme se na tom, že je to obráceně. Od pasu nahoru OK, ale vypadá to, že na nohách zhubnul... :)


...taky se mi zdá,že pohubl...ale pro mě v mezích normy :oops: :wink: ...v nohách nezhubl,spíš má povolené svaly,chtělo by to dát více joggingovat :lol: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Sidney » 22 srp 2010, 12:24

Andrew píše:
Sidney píše:S tymi svalmi mas pravdu, zda sa mi, ze je opat chudsi. Pomohlo by mu par kil a trochu vyposilovat hrudnik, je jak prutik. Od pasa dole je OK :oops: od pasa hore by to chcelo trochu svalov.

To je zajímavý. Já jsem profesně deformovaný a mám ho "v oku" a tohle jsme taky řešili. Ale shodli jsme se na tom, že je to obráceně. Od pasu nahoru OK, ale vypadá to, že na nohách zhubnul... :)


Ako lytka myslis :?: Mne sa stehna a zadok zdaju OK. Videla som ho tiez uplne zblizka. Tie ramena, ruky a plecia ma nejake chudsie. Tam by potreboval tak pat kil. Mozno to robilo aj to tielko, to zuzuje. V kazdom pripade, tych par kil potrebuje... Pat hore a tri dole. :mrgreen: Pamatam si ako Katke este v Lets v jednom kole ukazoval fotku pri nejakom jazere a tam bol uplne superny. Ine je, ked niekto tlaci do seba v kuse a nepribere, ale on moze... 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Andrew » 22 srp 2010, 12:51

Sidney píše:Pamatam si ako Katke este v Lets v jednom kole ukazoval fotku pri nejakom jazere a tam bol uplne superny.

Nojo, jenže to bylo v dobách, kdy dělal kulturistiku. To byl taková korba, že bych se ho bál :lol:
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Sidney » 22 srp 2010, 13:08

Andrew píše:
Sidney píše:Pamatam si ako Katke este v Lets v jednom kole ukazoval fotku pri nejakom jazere a tam bol uplne superny.

Nojo, jenže to bylo v dobách, kdy dělal kulturistiku. To byl taková korba, že bych se ho bál :lol:


No tak dobre, dobre. Taky az byt nemusi, aj ked zas ako kulturista nebol, skor taky vypracovany ako herec, ci model. Mozno take nieco ako Brad Pitt v Troji. :oops: Vtedy vravel, ze mal tak 80 kil, teraz ma kolko - 70? Tak pribrat na 75, to je tak medzi... A nebudes sa ho bat. :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod fili » 22 srp 2010, 13:10

Sidney píše:
Andrew píše:
Sidney píše:S tymi svalmi mas pravdu, zda sa mi, ze je opat chudsi. Pomohlo by mu par kil a trochu vyposilovat hrudnik, je jak prutik. Od pasa dole je OK :oops: od pasa hore by to chcelo trochu svalov.

To je zajímavý. Já jsem profesně deformovaný a mám ho "v oku" a tohle jsme taky řešili. Ale shodli jsme se na tom, že je to obráceně. Od pasu nahoru OK, ale vypadá to, že na nohách zhubnul... :)


Ako lytka myslis :?: Mne sa stehna a zadok zdaju OK. Videla som ho tiez uplne zblizka. Tie ramena, ruky a plecia ma nejake chudsie. Tam by potreboval tak pat kil. Mozno to robilo aj to tielko, to zuzuje. V kazdom pripade, tych par kil potrebuje... Pat hore a tri dole. :mrgreen: Pamatam si ako Katke este v Lets v jednom kole ukazoval fotku pri nejakom jazere a tam bol uplne superny. Ine je, ked niekto tlaci do seba v kuse a nepribere, ale on moze... 8)


...ano,lýtka...stehna budou asi taky,ale ty nejsou přes ty volné džíny vidět...na té fotce u jezera se mi moc nelíbil-byl tam moc velký objemový rozdíl mezi severem a jihem :? ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Kaja » 22 srp 2010, 13:27

fili píše:
Sidney píše: Ako lytka myslis :?: Mne sa stehna a zadok zdaju OK. Videla som ho tiez uplne zblizka. Tie ramena, ruky a plecia ma nejake chudsie. Tam by potreboval tak pat kil. Mozno to robilo aj to tielko, to zuzuje. V kazdom pripade, tych par kil potrebuje... Pat hore a tri dole. :mrgreen: Pamatam si ako Katke este v Lets v jednom kole ukazoval fotku pri nejakom jazere a tam bol uplne superny. Ine je, ked niekto tlaci do seba v kuse a nepribere, ale on moze... 8)


...ano,lýtka...stehna budou asi taky,ale ty nejsou přes ty volné džíny vidět...na té fotce u jezera se mi moc nelíbil-byl tam moc velký objemový rozdíl mezi severem a jihem :? ...


Ale teraz predsa nemal čas, musel nahrať CD, mal veľa koncertov, on bude zase trochu na sebe pracovať, keď bude mať čas. Myslím, že vyzerá stále dobre. Zase nemáme pána dokonalého, to majú iní. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Sidney » 22 srp 2010, 13:34

Jazerne fotky. Nasla som ich. Neviem, tam co hra na gitare, to je asi z inej doby, ale tam je tak akurat.
Přílohy
jazero 3.jpg
jazero 2.jpg
jazero 2.jpg (9.97 KiB) Zobrazeno 5296 krát
jazero.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Sidney » 22 srp 2010, 13:40

A tuna, to je z akej doby? Ale tu je tiez dobry. Oni maju Chodura, ten ma od dokonalosti daleko, nas ma blizsie... :mrgreen:
Trosku mocnejsi moze byt, kvoli koncertom, stresu a aj kvoli tomu, ze je v soubiznise a v pohode sa vyzlecie. Tak nech to stoji za to... Chodur sa neobnazuje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Přílohy
cb.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Palkovické dožínky (Palkovice u Frýdku-Místku, CZ) 21. 8. 2010

cron