Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Palkovice- autogramiada a koncert

Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod ewilyn » 21 srp 2010, 07:05

Tak dnes sa k ucastnikom zo Sebetova ( AA, gatla, Jarka, kote, Macy) pridavam i ja k absolvovaniu dalsieho 2-koncertu vcetne Vizovic a v Palkovicich sa tesim i na fili, Laki, Lilii a samozrejme kobitku
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod fili » 21 srp 2010, 07:35

ewilyn píše:Tak dnes sa k ucastnikom zo Sebetova ( AA, gatla, Jarka, kote, Macy) pridavam i ja k absolvovaniu dalsieho 2-koncertu vcetne Vizovic a v Palkovicich sa tesim i na fili, Laki, Lilii a samozrejme kobitku


...i my se moooc těšíme :lol: :wink: :lol: ...sluníčko svítí,na oblohe azuro...bude to skvělý den :miro: :thumbup: :miro: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lenka » 21 srp 2010, 08:20

ewilyn píše:Tak dnes sa k ucastnikom zo Sebetova ( AA, gatla, Jarka, kote, Macy) pridavam i ja k absolvovaniu dalsieho 2-koncertu vcetne Vizovic a v Palkovicich sa tesim i na fili, Laki, Lilii a samozrejme kobitku

Tak si to náramně užijte budete mít sluníčko na nebi i na podiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Kaja » 21 srp 2010, 08:24

Dnes máte náročný deň, tak nech sa Vám vydarí. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Franci » 21 srp 2010, 12:33

Užite si dnešný deň.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod kobitka » 21 srp 2010, 22:44

Tak lehce společensky unavená Kobitka dorazila domů. A na ůvod mám jeden dotaz. Holky kde jse k čertu byly?????? Obešla jsem areál aspoň 5 krát a kde nic tu nic. Jediného koho jsem zahlédla byla Martina a Ondra, který se při koncertu zjevil z čista jasna přímo předemnou. Ale protože jseme byli hned u repráku nechtělo se mi na něj řvát a stejně by mně neslyšel. Tak sem ho chtěla odchytit po koncertě ale zmizel mi z očí jak pára nad hrncem :cry: Takže Andrew jestli sis všim vysoké, hubené blondýnky v černým tričku, která si tě dovolila vyblýsknut tak to jsem byla já :oops: A vás ostatní snad někdy potkám. Hodně jsem se těšila ale hold nemůžu mít vše.

Ale teď k samotnému Mirovi. Jelikož jsem skoro jedniná široko daleko, která dosud neměla Mirův podpis natož společné foto s ním, rozhodla jsem se, že vydržím nápor mladých slečen při autogramiádě stůj co stůj. No podpis kartu jsem získala ale společné foto ne :( . Těsně před tím než se na mně dostala řada Miro autogramiádu ukončil. Hold asi se lek co to k němu míří za individuum a zdrhnul do šatny. Ale co já si ho jednou odchytnu :lol: . Při te tlačenici jsem zaslecha i docela zajímavé rozhovory. No starosti některých slečen bych opravdu chtěla mít. Bylo to ve stylu:" ježiš marja já jsem spocená čuchni si smrdím moc aby to Mirovi nevadilo? Až já ho uvidím tak omdlím( no já spíš čekala kdy sebou seknu já, protože v té tlačinici bylo hrozné horko)".
Aby se s podpis kartami dostalo na co nejvíce lidí tak je Miro posílal po lidech. V jednom momentu jsem mrkla na zem a ona se tam válela jedna karta, tak jsem přítomným slečnám řekla, že se jim po zemi válí Šmaja (nechtělo se mi ohýbat moje bolavá záda) ale asi sem to neměla dělat v ten moment jsem měla totálně pošlapané nohy a připlácli mně na zeď jak fotku na nástěnku.
Po autogramiádě nastala příprava kluků na koncert. Během té doby se nic zvláštního nestalo. Koncert jako vždy vypuknul se spožděním. Ale to už je takový Mirův zaběhlý styl tak proč ho kazit. No já se uvelebila na pravo hned vedle repráku ale po tom co Miro nasadil ten svůj ječák jsem zjistila, že to byl dost blbý nápad(ještě teď mi šumí v uších). Rada pro ostatní: nikdy se neopírejte o reprák, když Miro nasadí ten svůj pověstný ječák. Názvy všech písniček které zazněly na tož jejich pořadí vám fakt nedám. Po čtyřech pivech a dvou panácích se mi to jak sik vykouřilo z hlavy :oops: Ale zazněla stará dobrá Metalika, Riana, Last forevr, Kvapky, C Lavi, jestli si to pamatuju dobře tak i od Deep purple Hush, a na ostatní si za boha nevzpomenu(holky to snad doplní). Co říct dál? No kluci byli dobře naladěni Roman usměvavý, Jaro měl bezvadného zeleného kohouta, Tamas byl bez trenek ale bohužel Miro sukni stáhl dřív než jsem stihla zmáčnkout spoušť, jak na tom byl Miro Bitovský nevím protože byl ode mně moc daleko. Na konci ukořistila jedna slečna Mirův propocený ručnik a nasadila hodně rychlý klus směr co nejdál od ostatních, aby ji ho někdo nevzal. Pro propocený ručník si nikdo nevšim, že jeden z kluků nechal na pódiu svoji vodu. Byl to jeden z Mirů.Voda tam stojí ještě asi do teďka. Po koncertě se ještě kluci fotili u pódia ale tam jsem už nešla protože hrozilo, že každou chvíli padnu žízní a horkem. Takže nemám ani foto s ostatníma klukama. No nejsem já smolař. Nejen, že nenajdu holky ale neulovím ani jedno foto s kapelou :(
Fotila jsem o stošest takže fotky dodám a mám i dvě videa ale měla jsem blbě otočený foťák ale zvuk je s podivem výborný. Kdybych věděla, že můj foťák zvládne natočit tak kvalitní zvuk i vzhledem k tomu, že jsem byla přímo u repráku tak spíš točím než fotím. No snad se najde nějaké to příště.
Každopádně koncert byl maximálně super i když publikum bylo podlně mně i v tom horku docela chladné. Při odchodu Mira z pódia prošel Miro těsně kolem mně, takže jsem měla možnost vidět i jeho tajné znamínko a kousek prdýlky :oops:(zajímalo by mně kde nechal Miro svaly, o kterých jste tak často debatovaly, že mu rostou?) a krásně se tisknul k jednomu sekuriťákovi až by tomu týpkovi člověk záviděl ale jelikož jsem přející bytost jsem ráda, že si obětí užil aspoň sekuriťák,když už jsem neměla možnost já :oops:
Jinak mám jeden postřech na závěr. Nejvíc lidí nepřišlo na Evu a Vaška a kupodivu ani na Mira ale na Moniku Absolonovou. Trošku mně to překvapilo ale i publikum bylo živější u Moniky než u Rosemaid.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Bára » 21 srp 2010, 23:14

Díky za report. V těch Palkovicích muselo být veselo. To víš, s pribývající hladinou alkoholu se ty lidi víc odvážou :P :D To bude dlouhá noc po takových dožínkách, hrozný jsou potom ale ty rána :evil: Jsem ráda, že sis to užila :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Luciinetska » 21 srp 2010, 23:17

Přidávám se, děkuju za report a těším se na fotky :)
a co vím, tak ještě zazněla Zombie, tu jsem měla možnost slyšet přes mobil :)
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Kaja » 21 srp 2010, 23:23

Ďakujeme za obsiahly reportík, Kobitka. Znie to ako dopis z frontu. :lol: Muselo to tam byť náročné. Mala si smolu, že sa odtiaľ ponáhľali na ďalľiu akciu. A páčili sa Ti? Myslím vystúpenie. No ak kde sa podel zvyšok bandy, malo by tam byť celkom dosť ľudí od nás. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod kobitka » 21 srp 2010, 23:31

Kaja píše:Ďakujeme za obsiahly reportík, Kobitka. Znie to ako dopis z frontu. :lol: Muselo to tam byť náročné. Mala si smolu, že sa odtiaľ ponáhľali na ďalľiu akciu. A páčili sa Ti? Myslím vystúpenie. No ak kde sa podel zvyšok bandy, malo by tam byť celkom dosť ľudí od nás. :D


Jo jo bylo to bezva. Fotky dodám až zítra. Pořád probírám a vybírám a už na to skoro nevidím
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lakí » 21 srp 2010, 23:55

kobitka píše:Tak lehce společensky unavená Kobitka dorazila domů. A na ůvod mám jeden dotaz. Holky kde jse k čertu byly?????? Obešla jsem areál aspoň 5 krát a kde nic tu nic. Jediného koho jsem zahlédla byla Martina a Ondra, který se při koncertu zjevil z čista jasna přímo předemnou. Ale protože jseme byli hned u repráku nechtělo se mi na něj řvát a stejně by mně neslyšel. Tak sem ho chtěla odchytit po koncertě ale zmizel mi z očí jak pára nad hrncem :cry: Takže Andrew jestli sis všim vysoké, hubené blondýnky v černým tričku, která si tě dovolila vyblýsknut tak to jsem byla já :oops: A vás ostatní snad někdy potkám. Hodně jsem se těšila ale hold nemůžu mít vše.

Ale teď k samotnému Mirovi. Jelikož jsem skoro jedniná široko daleko, která dosud neměla Mirův podpis natož společné foto s ním, rozhodla jsem se, že vydržím nápor mladých slečen při autogramiádě stůj co stůj. No podpis kartu jsem získala ale společné foto ne :( . Těsně před tím než se na mně dostala řada Miro autogramiádu ukončil. Hold asi se lek co to k němu míří za individuum a zdrhnul do šatny. Ale co já si ho jednou odchytnu :lol: . Při te tlačenici jsem zaslecha i docela zajímavé rozhovory. No starosti některých slečen bych opravdu chtěla mít. Bylo to ve stylu:" ježiš marja já jsem spocená čuchni si smrdím moc aby to Mirovi nevadilo? Až já ho uvidím tak omdlím( no já spíš čekala kdy sebou seknu já, protože v té tlačinici bylo hrozné horko)".
Aby se s podpis kartami dostalo na co nejvíce lidí tak je Miro posílal po lidech. V jednom momentu jsem mrkla na zem a ona se tam válela jedna karta, tak jsem přítomným slečnám řekla, že se jim po zemi válí Šmaja (nechtělo se mi ohýbat moje bolavá záda) ale asi sem to neměla dělat v ten moment jsem měla totálně pošlapané nohy a připlácli mně na zeď jak fotku na nástěnku.
Po autogramiádě nastala příprava kluků na koncert. Během té doby se nic zvláštního nestalo. Koncert jako vždy vypuknul se spožděním. Ale to už je takový Mirův zaběhlý styl tak proč ho kazit. No já se uvelebila na pravo hned vedle repráku ale po tom co Miro nasadil ten svůj ječák jsem zjistila, že to byl dost blbý nápad(ještě teď mi šumí v uších). Rada pro ostatní: nikdy se neopírejte o reprák, když Miro nasadí ten svůj pověstný ječák. Názvy všech písniček které zazněly na tož jejich pořadí vám fakt nedám. Po čtyřech pivech a dvou panácích se mi to jak sik vykouřilo z hlavy :oops: Ale zazněla stará dobrá Metalika, Riana, Last forevr, Kvapky, C Lavi, jestli si to pamatuju dobře tak i od Deep purple Hush, a na ostatní si za boha nevzpomenu(holky to snad doplní). Co říct dál? No kluci byli dobře naladěni Roman usměvavý, Jaro měl bezvadného zeleného kohouta, Tamas byl bez trenek ale bohužel Miro sukni stáhl dřív než jsem stihla zmáčnkout spoušť, jak na tom byl Miro Bitovský nevím protože byl ode mně moc daleko. Na konci ukořistila jedna slečna Mirův propocený ručnik a nasadila hodně rychlý klus směr co nejdál od ostatních, aby ji ho někdo nevzal. Pro propocený ručník si nikdo nevšim, že jeden z kluků nechal na pódiu svoji vodu. Byl to jeden z Mirů.Voda tam stojí ještě asi do teďka. Po koncertě se ještě kluci fotili u pódia ale tam jsem už nešla protože hrozilo, že každou chvíli padnu žízní a horkem. Takže nemám ani foto s ostatníma klukama. No nejsem já smolař. Nejen, že nenajdu holky ale neulovím ani jedno foto s kapelou :(
Fotila jsem o stošest takže fotky dodám a mám i dvě videa ale měla jsem blbě otočený foťák ale zvuk je s podivem výborný. Kdybych věděla, že můj foťák zvládne natočit tak kvalitní zvuk i vzhledem k tomu, že jsem byla přímo u repráku tak spíš točím než fotím. No snad se najde nějaké to příště.
Každopádně koncert byl maximálně super i když publikum bylo podlně mně i v tom horku docela chladné. Při odchodu Mira z pódia prošel Miro těsně kolem mně, takže jsem měla možnost vidět i jeho tajné znamínko a kousek prdýlky :oops:(zajímalo by mně kde nechal Miro svaly, o kterých jste tak často debatovaly, že mu rostou?) a krásně se tisknul k jednomu sekuriťákovi až by tomu týpkovi člověk záviděl ale jelikož jsem přející bytost jsem ráda, že si obětí užil aspoň sekuriťák,když už jsem neměla možnost já :oops:
Jinak mám jeden postřech na závěr. Nejvíc lidí nepřišlo na Evu a Vaška a kupodivu ani na Mira ale na Moniku Absolonovou. Trošku mně to překvapilo ale i publikum bylo živější u Moniky než u Rosemaid.


No my tě taky hledaly.... doonce jsme tě párkrát zahlédly.. ale my by jsme se k tobě nedostaly...no snad někdy příště :wink: ....reportík a fotečky tu dám zítra.. dnes už toho bylo dost.. tak já se tedy loučím a přeji příjemnou šmajdavou noc :thumbup: :thumbup:
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Misuna » 22 srp 2010, 07:43

Moc hezký a vtipný report :D :thumbup: Pobavila jsem se. Na jedné FB stránce a na wgz se už objevily vzkazy, kde se píše o tomto koncertu a jsou velmi pochvalné :D Dokonce jedna dívenka píše, že si myslela, že to bude nuda, ale že jí to překvapilo a že si to užila :) A kde nechal Miro svaly? Zrovna nedávno jsem někde četla, že na sportování vůbec nemá čas, takže asi ani na posilovnu :(
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lenka » 22 srp 2010, 08:11

kobitka píše:Tak lehce společensky unavená Kobitka dorazila domů. A na ůvod mám jeden dotaz. Holky kde jse k čertu byly?????? Obešla jsem areál aspoň 5 krát a kde nic tu nic. Jediného koho jsem zahlédla byla Martina a Ondra, který se při koncertu zjevil z čista jasna přímo předemnou. Ale protože jseme byli hned u repráku nechtělo se mi na něj řvát a stejně by mně neslyšel. Tak sem ho chtěla odchytit po koncertě ale zmizel mi z očí jak pára nad hrncem :cry: Takže Andrew jestli sis všim vysoké, hubené blondýnky v černým tričku, která si tě dovolila vyblýsknut tak to jsem byla já :oops: A vás ostatní snad někdy potkám. Hodně jsem se těšila ale hold nemůžu mít vše.

Ale teď k samotnému Mirovi. Jelikož jsem skoro jedniná široko daleko, která dosud neměla Mirův podpis natož společné foto s ním, rozhodla jsem se, že vydržím nápor mladých slečen při autogramiádě stůj co stůj. No podpis kartu jsem získala ale společné foto ne :( . Těsně před tím než se na mně dostala řada Miro autogramiádu ukončil. Hold asi se lek co to k němu míří za individuum a zdrhnul do šatny. Ale co já si ho jednou odchytnu :lol: . Při te tlačenici jsem zaslecha i docela zajímavé rozhovory. No starosti některých slečen bych opravdu chtěla mít. Bylo to ve stylu:" ježiš marja já jsem spocená čuchni si smrdím moc aby to Mirovi nevadilo? Až já ho uvidím tak omdlím( no já spíš čekala kdy sebou seknu já, protože v té tlačinici bylo hrozné horko)".
Aby se s podpis kartami dostalo na co nejvíce lidí tak je Miro posílal po lidech. V jednom momentu jsem mrkla na zem a ona se tam válela jedna karta, tak jsem přítomným slečnám řekla, že se jim po zemi válí Šmaja (nechtělo se mi ohýbat moje bolavá záda) ale asi sem to neměla dělat v ten moment jsem měla totálně pošlapané nohy a připlácli mně na zeď jak fotku na nástěnku.
Po autogramiádě nastala příprava kluků na koncert. Během té doby se nic zvláštního nestalo. Koncert jako vždy vypuknul se spožděním. Ale to už je takový Mirův zaběhlý styl tak proč ho kazit. No já se uvelebila na pravo hned vedle repráku ale po tom co Miro nasadil ten svůj ječák jsem zjistila, že to byl dost blbý nápad(ještě teď mi šumí v uších). Rada pro ostatní: nikdy se neopírejte o reprák, když Miro nasadí ten svůj pověstný ječák. Názvy všech písniček které zazněly na tož jejich pořadí vám fakt nedám. Po čtyřech pivech a dvou panácích se mi to jak sik vykouřilo z hlavy :oops: Ale zazněla stará dobrá Metalika, Riana, Last forevr, Kvapky, C Lavi, jestli si to pamatuju dobře tak i od Deep purple Hush, a na ostatní si za boha nevzpomenu(holky to snad doplní). Co říct dál? No kluci byli dobře naladěni Roman usměvavý, Jaro měl bezvadného zeleného kohouta, Tamas byl bez trenek ale bohužel Miro sukni stáhl dřív než jsem stihla zmáčnkout spoušť, jak na tom byl Miro Bitovský nevím protože byl ode mně moc daleko. Na konci ukořistila jedna slečna Mirův propocený ručnik a nasadila hodně rychlý klus směr co nejdál od ostatních, aby ji ho někdo nevzal. Pro propocený ručník si nikdo nevšim, že jeden z kluků nechal na pódiu svoji vodu. Byl to jeden z Mirů.Voda tam stojí ještě asi do teďka. Po koncertě se ještě kluci fotili u pódia ale tam jsem už nešla protože hrozilo, že každou chvíli padnu žízní a horkem. Takže nemám ani foto s ostatníma klukama. No nejsem já smolař. Nejen, že nenajdu holky ale neulovím ani jedno foto s kapelou :(
Fotila jsem o stošest takže fotky dodám a mám i dvě videa ale měla jsem blbě otočený foťák ale zvuk je s podivem výborný. Kdybych věděla, že můj foťák zvládne natočit tak kvalitní zvuk i vzhledem k tomu, že jsem byla přímo u repráku tak spíš točím než fotím. No snad se najde nějaké to příště.
Každopádně koncert byl maximálně super i když publikum bylo podlně mně i v tom horku docela chladné. Při odchodu Mira z pódia prošel Miro těsně kolem mně, takže jsem měla možnost vidět i jeho tajné znamínko a kousek prdýlky :oops:(zajímalo by mně kde nechal Miro svaly, o kterých jste tak často debatovaly, že mu rostou?) a krásně se tisknul k jednomu sekuriťákovi až by tomu týpkovi člověk záviděl ale jelikož jsem přející bytost jsem ráda, že si obětí užil aspoň sekuriťák,když už jsem neměla možnost já :oops:
Jinak mám jeden postřech na závěr. Nejvíc lidí nepřišlo na Evu a Vaška a kupodivu ani na Mira ale na Moniku Absolonovou. Trošku mně to překvapilo ale i publikum bylo živější u Moniky než u Rosemaid.

Kobitko díky za krásně napsaný reportík náramně jsme se pobavila jako vždy u tvým příspěvků.Tak hlavně že sis to užila to je důležité :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod kobitka » 22 srp 2010, 08:52

jo a byla jsem u levého repráku ne pravého. Každopádně až bude zase nějaký koncert poblíš a budu mít čas tak určitě vyrazím. Ale asi se ze mně nestane taková zarputilá fanynka, že budu muset být na každým jeho koncertě stůj co stůj. Jet k vůli němu přes půl republiky a cpát se do první řady, jen proto aby si mně kluci zapamatovali tak taková představa mně nějak nebere. Dokonce jsem ani neměla tu pověstnou nervozitu při prvním Mirovým koncertu na kterým jsem byla. Asi jsem už krapet stará. Pomoooooc já nechci mít vrásky :cry:

To bylo schválně asi ho to horko už taky krapet zmohlo. Ale jak na potvoru se držel jen na pravé straně pódia, takže sem měla co dělat abych ho vůbec zachytila. To Roman věděl, kdy se zastavit abych ho mohla blýsknout.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lenka » 22 srp 2010, 08:56

kobitka píše:jo a byla jsem u levého repráku ne pravého. Každopádně až bude zase nějaký koncert poblíš a budu mít čas tak určitě vyrazím. Ale asi se ze mně nestane taková zarputilá fanynka, že budu muset být na každým jeho koncertě stůj co stůj. Jet k vůli němu přes půl republiky a cpát se do první řady, jen proto aby si mně kluci zapamatovali tak taková představa mně nějak nebere. Dokonce jsem ani neměla tu pověstnou nervozitu při prvním Mirovým koncertu na kterým jsem byla. Asi jsem už krapet stará. Pomoooooc já nechci mít vrásky :cry:

To bylo schválně asi ho to horko už taky krapet zmohlo. Ale jak na potvoru se držel jen na pravé straně pódia, takže sem měla co dělat abych ho vůbec zachytila. To Roman věděl, kdy se zastavit abych ho mohla blýsknout.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .No jo copak Roman:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Další

Zpět na Palkovické dožínky (Palkovice u Frýdku-Místku, CZ) 21. 8. 2010

cron