Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Palkovice- autogramiada a koncert

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod ewilyn » 22 srp 2010, 16:52

fanusicka píše:Kobitka, Lakí, Lilie a Ewilyn - ďakujem za krásne reporty, každá ste to opísali ináč a to si mi na tom najviac páči :D prekvapuje ma, že v takom hojnom počte zazneli covery, veď ich bolo viac ako vlastná tvorba :?


ze :?: , kolko ludi, tolko chuti :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod ewilyn » 22 srp 2010, 17:08

Este som chcela napisat k autogramiade:
Ono fakt dorazilo, ako uz je na koncertoch Mira hlavne na Morave obvykle ,vela fanyniek a autogramiada bola planovana na asi hodku- a tak bolo jasne, ze sa nedostane na kazdeho, lebo Miro obvykle inde hodku spieva a 2 hodky podpisuje :D . Tentokrat autogramiada bez kapely, ale chalanov slo odchytit pri prijazde , alebo potom pri podiu , ked sa chystali, resp balili... ale fakt sa ponahlali :( ..takze tentokrat i pre nas bez fotiek
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Paula » 22 srp 2010, 17:09

ewilyn píše:
fanusicka píše:Kobitka, Lakí, Lilie a Ewilyn - ďakujem za krásne reporty, každá ste to opísali ináč a to si mi na tom najviac páči :D prekvapuje ma, že v takom hojnom počte zazneli covery, veď ich bolo viac ako vlastná tvorba :?


ze :?: , kolko ludi, tolko chuti :D

tak, tak :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod mari » 22 srp 2010, 18:01

ewilyn píše:Este som chcela napisat k autogramiade:
Ono fakt dorazilo, ako uz je na koncertoch Mira hlavne na Morave obvykle ,vela fanyniek a autogramiada bola planovana na asi hodku- a tak bolo jasne, ze sa nedostane na kazdeho, lebo Miro obvykle inde hodku spieva a 2 hodky podpisuje :D . Tentokrat autogramiada bez kapely, ale chalanov slo odchytit pri prijazde , alebo potom pri podiu , ked sa chystali, resp balili... ale fakt sa ponahlali :( ..takze tentokrat i pre nas bez fotiek

Namalovaný nebol ? Zdá sa podľa fotiek ,že nie .. :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod ewilyn » 22 srp 2010, 18:06

mari píše:
ewilyn píše:Este som chcela napisat k autogramiade:
Ono fakt dorazilo, ako uz je na koncertoch Mira hlavne na Morave obvykle ,vela fanyniek a autogramiada bola planovana na asi hodku- a tak bolo jasne, ze sa nedostane na kazdeho, lebo Miro obvykle inde hodku spieva a 2 hodky podpisuje :D . Tentokrat autogramiada bez kapely, ale chalanov slo odchytit pri prijazde , alebo potom pri podiu , ked sa chystali, resp balili... ale fakt sa ponahlali :( ..takze tentokrat i pre nas bez fotiek

Namalovaný nebol ? Zdá sa podľa fotiek ,že nie .. :wink:


vypada, ze nie :) ..ved vacsinou mal slnecne a potom-v tom teple by sa mu to hned roztieklo :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lenka » 22 srp 2010, 18:25

Lilie píše:Tož, cérečky a ogaři, Lilie je šťastně doma z Moravy, i když ve vlaku plném rowdies už ani nedoufala (fanoušci Baníku jeli.....užnevímkam, chudáci ti, co s nimi pojedou zpátky), no ale kdy se vám poštěstí jet s policejní ochranou, že? :) Včera po trochu stresuplné cestě (nějaký b.bec zaparkoval na kolejích, takže kvůli zpoždění mi další vlak málem ujel) jsem dorazila do Ostravy (celkem hezké město :P , i šalinú jsem se svezla :D ). S Fili a Lakí jsme se vydaly busem do malebných Palkovic, kde jsme se po výborném obědě setkaly s Ewi a při za srdce beroucím pění Evy a Vaška jsme si daly pivko.
Přijely dvě celkem bezvýznamná auta :) , děvčata předaly dárek (obdarovaný měl obrovskou radost, taštičku od toho si schová na památku), pak jsme obešly budovu.....a tam fronta jak za socíku na mandarinky :o Pamětliva Kobitčiných slov o problémech s latrínami, měla jsem zato, že právě tam je to jediné WC pro plebs (pár dam mělo nohy křížem), ale ještě jsem se otázala jedné solidně vyhlížející paní. Ta dobrá duše opáčila, že to je fronta na podpis MŠ, zašeptáno s neskonalou úctou :D
No radši jsme šli k pódiu, ale do prvních řad už se nedostaly, celkem dlouhá zkouška, pod žhavým sluncem (jedním, pak i druhým :) ) jsme se málem roztekly.....Ale neměl TO moc dlouhé, hodně mých oblíbených písniček z vlastní tvorby vůbec nezaznělo, i když oceňuju Hush, Zombie,.....Zvuk nebyl nejlepší, co jsem zažila, navíc drobný technický problém.....Ale celkově dobré......Také jsme ocenily, že tentokrát mu to tak moc nestálo - teda vlasy :D Ale i ódy na Moravu jsme si opět vyslechly :lol:
Ale pozdravovat jsem nestačila, ani předat vzkazy..... :| V chumlu po něm lezoucí omladiny stihl říct maximálně ahoj, já taky něco zaskřehotala a pak jsem radši šla, vědouce, že musí jet.....Ale bylo hezké, že když jeli kolem naší miniskupinky ve složení Lili + Fili + Lakí, hezky nás s úsměvem pozdravoval :)
Kobitku jsem zahlédla ve frontě na ty mandarinky - ale už byla skoro u božského (nikoliv Káji :D ), tak jsem se tam neprodrala, pak jsem ji viděla na druhé straně pódia, než jsme stály my......
Pak už jsme vyrazily zpět do krásné Ostravy, na terásce u vínka kecaly a kecaly do jedné v noci (zdravím mou nejmilejší, obětavou švagrovou :P ), ráno po super snídani zpět domů (a už vím, jaké barvy má Baník, heč :D ).

Teda Lilie já zírám jako že jseš ukecaná to už dávno vím ale že jsi i spisovatelka to jsi mi neřekla.Ale krásné počteníčko díky:-).Hlavně že jsi se ve zdraví vrátila domů:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod mari » 22 srp 2010, 18:33

Lilie píše:Tož, cérečky a ogaři, Lilie je šťastně doma z Moravy, i když ve vlaku plném rowdies už ani nedoufala (fanoušci Baníku jeli.....užnevímkam, chudáci ti, co s nimi pojedou zpátky), no ale kdy se vám poštěstí jet s policejní ochranou, že? :) Včera po trochu stresuplné cestě (nějaký b.bec zaparkoval na kolejích, takže kvůli zpoždění mi další vlak málem ujel) jsem dorazila do Ostravy (celkem hezké město :P , i šalinú jsem se svezla :D ). S Fili a Lakí jsme se vydaly busem do malebných Palkovic, kde jsme se po výborném obědě setkaly s Ewi a při za srdce beroucím pění Evy a Vaška jsme si daly pivko.
Přijely dvě celkem bezvýznamná auta :) , děvčata předaly dárek (obdarovaný měl obrovskou radost, taštičku od toho si schová na památku), pak jsme obešly budovu.....a tam fronta jak za socíku na mandarinky :o Pamětliva Kobitčiných slov o problémech s latrínami, měla jsem zato, že právě tam je to jediné WC pro plebs (pár dam mělo nohy křížem), ale ještě jsem se otázala jedné solidně vyhlížející paní. Ta dobrá duše opáčila, že to je fronta na podpis MŠ, zašeptáno s neskonalou úctou :D
No radši jsme šli k pódiu, ale do prvních řad už se nedostaly, celkem dlouhá zkouška, pod žhavým sluncem (jedním, pak i druhým :) ) jsme se málem roztekly.....Ale neměl TO moc dlouhé, hodně mých oblíbených písniček z vlastní tvorby vůbec nezaznělo, i když oceňuju Hush, Zombie,.....Zvuk nebyl nejlepší, co jsem zažila, navíc drobný technický problém.....Ale celkově dobré......Také jsme ocenily, že tentokrát mu to tak moc nestálo - teda vlasy :D Ale i ódy na Moravu jsme si opět vyslechly :lol:
Ale pozdravovat jsem nestačila, ani předat vzkazy..... :| V chumlu po něm lezoucí omladiny stihl říct maximálně ahoj, já taky něco zaskřehotala a pak jsem radši šla, vědouce, že musí jet.....Ale bylo hezké, že když jeli kolem naší miniskupinky ve složení Lili + Fili + Lakí, hezky nás s úsměvem pozdravoval :)
Kobitku jsem zahlédla ve frontě na ty mandarinky - ale už byla skoro u božského (nikoliv Káji :D ), tak jsem se tam neprodrala, pak jsem ji viděla na druhé straně pódia, než jsme stály my......
Pak už jsme vyrazily zpět do krásné Ostravy, na terásce u vínka kecaly a kecaly do jedné v noci (zdravím mou nejmilejší, obětavou švagrovou :P ), ráno po super snídani zpět domů (a už vím, jaké barvy má Baník, heč :D ).

:lol: :lol: :lol: Tak Lilie to poňala po svojom ,super ... :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Lilie » 22 srp 2010, 18:52

ewilyn píše:
fanusicka píše:Kobitka, Lakí, Lilie a Ewilyn - ďakujem za krásne reporty, každá ste to opísali ináč a to si mi na tom najviac páči :D prekvapuje ma, že v takom hojnom počte zazneli covery, veď ich bolo viac ako vlastná tvorba :?


ze :?: , kolko ludi, tolko chuti :D


......aneb každý si tam najde to své :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Haňula » 22 srp 2010, 21:14

Kobitce, Lilii, Fili i Lakí děkuju za podrobný, vtipně pojatý reportíky :D :thumbup: Jen škoda, že jste se tam nenašly, ale tak snad někdy příště :)
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Kaja » 22 srp 2010, 22:48

gemini píše:
Sidney píše:
Ivet píše:Chceme toho po něm hodně-aby už měl webovky,CD i to druhé anglické,skládal balady,hrál s klavírem,koncerty měl tam a tam,vypadal tak nebo onak. Hlavně mu dejme čas a pak bude vše,jak bude chtít on-hlavně ať je zdravý,nic špatného se mu nestane a šťastný. Jsme určitě rádi,že se objevil a bude pro nás dlouho zpívat a nevím co všechno ještě :!: :wink:


Praveze som to inak myslela, radsej nech ma o par akcii menej. Nech ma cas na SEBA, normalne sa najest a vyspat, pripadne aj zajst niekam, ci do posilky alebo na dovolenku. Mne skor pripada, ze on sa prilis nahana so vsetkym. Ved vidim, ze zase schudol. To co tu piseme o baladach, dalsich cd, to je len taka fikcia, sranda a nemyslime to, ze hned, ale casom... :wink: A webovky, to je uz kapitola sama o sebe... :lol: :lol: :lol:


Ale v tomhle ohledu vás můžu potěšit. Miro ve čtvrtek řekl, že po té nehodě přehodnotil pár věcí a už mu nedělá problém zahodit mobil na půl dne a odejít od všeho pryč. Kdo mu něco opravdu chce, zavolá i druhý den. A :miro: má aspoň nějaký čas na odpočinek a může vypnout, když potřebuje. Můžu říct, že jsem tahle slova moc ráda slyšela.

Všechno ostatní bude, však se dočkáme - bude druhý singl, klip, CD, další klip, turné, pak druhé CD, určitě i nějaké balady a komornější vystoupení, pořád se máme na co těšit. Svaly neřeším, teď stejně nemá čas na hodiny posilování. A určitě je lepší si jít ven zaběhat nebo se projet na bruslích nebo jít na houby, než se někde v posilce snažit nabrat centimetry. Před rokem byl kost a kůže, teď vypadá dobře. Hlavně aby byl zdravý a šťastný, na zbytek sere pes.


To ma potešilo, gemini, úplne vážne. A súhlasím. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Kaja » 22 srp 2010, 22:57

Aj ja ďakujem za zaujímavo a vtipne napísané reportíky a podobne ako iným tu, ani mne by sa nepáčil návrat ku coverom. Čo už bolo Mirovi za nimi smutno, že ich vytiahol v takom počte? Sú fajn na oživenie 2 - 3, ale nie viac. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Palkovice- autogramiada a koncert

Příspěvekod Franci » 23 srp 2010, 14:23

Kobitka, Laki, Ewelin a Lilie - súper Reporty. Mne tiež pripadá chudší, ale stále je rovnako pekný.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Předchozí

Zpět na Palkovické dožínky (Palkovice u Frýdku-Místku, CZ) 21. 8. 2010

cron