Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

už se to blíží

Re: už se to blíží

Příspěvekod Lilie » 17 srp 2010, 22:16

Bára píše:
kobitka píše:Tak jsem se dozvěděla jednu věc která mně docela zarazila a možná i trošku zamrzela. Miro si na naše vedení vymyslel dost podivné podmínky vystoupení. A to vlastní šatnu(na tom by nebylo nic divného, tu by měl i tak), samostatný vchod a samostatný záchod. No vzhedem k tomu, že u nás už byly daleko větší celebrity než byl Miro a nikdo z nich si takové podmínky nekladl a neměl problém se dělit o záchod a vchod i s návštěvnikama akce zavání mi to trošku "hvězdými manýry" (a nebo má stejné podmínky i na ostatních akcích?). Vždyď přece hajzl jako hajzl a chlapi ho tam rozhodně očumovat nebudou a přece neuděláme do tělocivčny další díru jen aby mohl Miro chodit zadem. No buď budou muset naši chlapi chodit do křoví a nebo Mirovi stihnou za týden postavit luxusní kadibudku. Hold skromnost nadevše :twisted: . No ale čert to vem hlavně, že budu mít šanci konečně zajít na jeho koncert.
No možná měl strach, že většina diváků Evy a Vaška bude mít problém s prostatou a nemusel by se dočkat :P Já bych jim dala záchody. Miro a Vašek - pole vlevo, Eva a Monika Absolonová - pole vpravo a ostatní nejbližší les. Stejně to takhle na těch akcích jako jsou dožínky většinou dopadne. Ty záchody kapacitně nestačí nebo jsou po 10 minutách nepoužitelný :wink:


Tak teď jsem málem taky měla problém - smála jsem se tak, že jsem skoro nestihla doběhnout na naši latrínu :D :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: už se to blíží

Příspěvekod Lilie » 17 srp 2010, 22:19

mari píše:
Kaja píše:
kobitka píše:Tak jsem se dozvěděla jednu věc která mně docela zarazila a možná i trošku zamrzela. Miro si na naše vedení vymyslel dost podivné podmínky vystoupení. A to vlastní šatnu(na tom by nebylo nic divného, tu by měl i tak), samostatný vchod a samostatný záchod. No vzhedem k tomu, že u nás už byly daleko větší celebrity než byl Miro a nikdo z nich si takové podmínky nekladl a neměl problém se dělit o záchod a vchod i s návštěvnikama akce zavání mi to trošku "hvězdými manýry" (a nebo má stejné podmínky i na ostatních akcích?). Vždyď přece hajzl jako hajzl a chlapi ho tam rozhodně očumovat nebudou a přece neuděláme do tělocivčny další díru jen aby mohl Miro chodit zadem. No buď budou muset naši chlapi chodit do křoví a nebo Mirovi stihnou za týden postavit luxusní kadibudku. Hold skromnost nadevše :twisted: . No ale čert to vem hlavně, že budu mít šanci konečně zajít na jeho koncert.


Tak predstav si ho ísť na verejné WC. Kým by rozdal autogramy, aj by sa chudák počural. Neviem, ktoré celebrity tam boli, ale myslím, že málokto je tak pod kontrolou verejnosti, novinárov a pod. ako práve Miro. Na nejakého prezidenta by určite nebola zvedavá ani desatina ľudí, čo na Mira, chápem, že sa snaží chrániť si aspoň aké - také súkromie. A všade na takých akciách sú tie prenosné hajzlíky, tak to tam tiež zaveďte a vec vyriešená. :D

Predstav si ,že ide pekne po chlapsky niekde pod strom a cmukiny s mobilmi za ním...a točia ...a točia...A to je len malá potreba ....no nič už som ticho :oops:


Jj, a točí mobil na mobily :D A co mu vyhradit nějaký vlastní luxusní strom? :lol: Nj, už taky mlčím...... :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: už se to blíží

Příspěvekod mari » 17 srp 2010, 22:24

Lilie píše:
Jj, a točí mobil na mobily :D A co mu vyhradit nějaký vlastní luxusní strom? :lol: Nj, už taky mlčím...... :lol:

Nech okolo stromu urobia ohradku a oblepia plagátmi ,aby nebolo vidno...A nápis Mirov strom ...Vaškovi stačí jedlička a Eva s Monikou môžu ísť do cukrárne... :!:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: už se to blíží

Příspěvekod Lilie » 17 srp 2010, 22:28

mari píše:
Lilie píše:
Jj, a točí mobil na mobily :D A co mu vyhradit nějaký vlastní luxusní strom? :lol: Nj, už taky mlčím...... :lol:

Nech okolo stromu urobia ohradku a oblepia plagátmi ,aby nebolo vidno...A nápis Mirov strom ...Vaškovi stačí jedlička a Eva s Monikou môžu ísť do cukrárne... :!:


A za pár let se k tomu památnému stromu budou pořádat zájezdy :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: už se to blíží

Příspěvekod mari » 17 srp 2010, 22:28

Lilie píše:
mari píše:
Lilie píše:
Jj, a točí mobil na mobily :D A co mu vyhradit nějaký vlastní luxusní strom? :lol: Nj, už taky mlčím...... :lol:

Nech okolo stromu urobia ohradku a oblepia plagátmi ,aby nebolo vidno...A nápis Mirov strom ...Vaškovi stačí jedlička a Eva s Monikou môžu ísť do cukrárne... :!:


A za pár let se k tomu památnému stromu budou pořádat zájezdy :D :lol:

A ako po víkende podrastie !!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: už se to blíží

Příspěvekod Bára » 17 srp 2010, 22:31

kobitka píše:Tohle se nikde nedočtete. Mám tajné zdroje. Přenosné hajzliky? No fuj to už rači do plinky nebo do křoví. Nevím jak to nakonec vyřeší ale buď se Miro uskromní nebo fakt dojde na pár hodin na ty přenosné hajzlíky nebo po dobu pobytu Mira na území Palkovic bude tělocvična pro veřejnost zcela uzavřena a v tom případě budou nejvíce trpět dámy pač chlapi to pustí za každým rohem pro ty to problém není. Takže holky z preventivních důvodů raději nic nepijte nejlbižší záchod je v malinké cukrárně a jeho kapacita moc velká není a případné fronty by byly nekonečné. Co se týče zdravotních problému důchodců tak bych je moc nepřeceňovala. Známe přece svoje lidi. Když stojí ve frontě jsou na umření ale jakmile se na ně dostane jsou čipernější než kdejaká dvacítka. Vždycky nestíham valit bulvy :shock:
A nepřejte si slyšet slovník mého zdroje o tom co všechno Miro je, když mi tuto informaci zděloval. To hoši z Terchova byli slušnější než on : :lol: .
Hele a není ten zdroj samotnej nějakej mimoň. Uspořádají akci, kde bude třeba 2000 lidí, protože ti účinkující nejsou místní kutálka ,a jsou překvapený, že budou potřebovat víc než obvyklý dva vesnický hajzlíky :?: :wink: A to je zcela normální, že ti vystupující budou chtít konat potřebu na nějakým jiným místě než je počůranej a poblitej hajzlík od lidí. Já jim to nemám za zlý,at si dají do nosu, ale vím, jak takový vinobraní a dožínky vypadají už kolem 14. hodiny odpoledne. A zvláštní hajzlík pro vystupující není nic neobvyklýho, na těchto akcích se většinou využívá WC pro personál. Navíc mě překvapuje, že to plácá až teď, protože ta smlouva se určitě podepisovala už dříve a pořadatel znal podmínky, na který přistoupil. Moc bych chtěla vidět Moniku Absolonovou v tý nekonečný řadě na WC. A vůbec se mi tady nechce řešit takovej nesmysl jako jsou hajzlíky. Miro chtěl vlastní WC, pořadatel řekl, že nejde zařídit a pak je to věc domluvy nebo se to nepodepíše a tím by to mělo pro obě smluvní strany skončit . Dál bych to nepitvala, ale je mi to celé krajně podezřelý. Celá akce je o hajzlíkách :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: už se to blíží

Příspěvekod kobitka » 17 srp 2010, 22:49

2000 lidí? Tak to je ještě větší vtip než probírané hajzlíky. Vzhelem k tomu, že v sousední obci mají taky jednu akcičku a je ještě profláknutější a navštěvovanější než ta naše a ve Frenštátě taky, tak kdyby u nás nebyl Miro tak předpokládaná účast by byla maximálně 200 lidí tak jich bude asi o 30 víc.Ani jsem nečekala jakou to vyvolá diskuzi. Tak už toho rači nechte nebo se popereme ještě dřív než to začne. Necháme to rači na organizátorech a Mirovi. Ať si chodí na hajzlík kam chce hlavně, když vystoupení bude stát za to.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: už se to blíží

Příspěvekod mari » 17 srp 2010, 22:56

kobitka píše:2000 lidí? Tak to je ještě větší vtip než probírané hajzlíky. Vzhelem k tomu, že v sousední obci mají taky jednu akcičku a je ještě profláknutější a navštěvovanější než ta naše a ve Frenštátě taky, tak kdyby u nás nebyl Miro tak předpokládaná účast by byla maximálně 200 lidí tak jich bude asi o 30 víc.Ani jsem nečekala jakou to vyvolá diskuzi. Tak už toho rači nechte nebo se popereme ještě dřív než to začne. Necháme to rači na organizátorech a Mirovi. Ať si chodí na hajzlík kam chce hlavně, když vystoupení bude stát za to.

Ja som sa nenápadne vtierala ku švagrinej na návštevu,býva 15 km od Palkovic !,no nevyhovuje im to... :evil: A chystajú sa vtedy do Frídku na inú akciu ,tá je vraj zadara :roll: :twisted: Takže na okolí máte fakt program nabitý ...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: už se to blíží

Příspěvekod Jarka » 17 srp 2010, 23:03

Nikdy jsem sice lidi na Mirových koncertech nepočítala, ale 200 lidí? Kobitko, viděla jsi fotky třeba z Tošovic? Je to uprostřed lesů za Fulnekem a nebylo kde zaparkovat, kolik tam bylo davu. Rozhodně bych to nepodceňovala. Podle FB se tam chystá spousta fanoušků, protože pojedou hned za ním i do Vizovic.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: už se to blíží

Příspěvekod Bára » 17 srp 2010, 23:29

Jarka píše:Nikdy jsem sice lidi na Mirových koncertech nepočítala, ale 200 lidí? Kobitko, viděla jsi fotky třeba z Tošovic? Je to uprostřed lesů za Fulnekem a nebylo kde zaparkovat, kolik tam bylo davu. Rozhodně bych to nepodceňovala. Podle FB se tam chystá spousta fanoušků, protože pojedou hned za ním i do Vizovic.
No vzhledem k tomu, že ty Palkovice mají nějakých 3000 obyvatel :!: (jsem našla :shock:), Mirův konvoj, příznivci Evy a Vaška (vůbec bych je nepodceňovala), tak bych to taky neviděla na 200. Ono je i 500 lidí někdy těžko ukočírovat a myslím, že vzhledem ke složení účinkujících pořadatele počítají s větší návštěvou, navíc má být i pěkné počasí. Škoda, že je to tak daleko, ty Palkovice bych chtěla zažít :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: už se to blíží

Příspěvekod Ivet » 18 srp 2010, 00:05

Lilie píše:
mari píše:
Lilie píše:
Jj, a točí mobil na mobily :D A co mu vyhradit nějaký vlastní luxusní strom? :lol: Nj, už taky mlčím...... :lol:

Nech okolo stromu urobia ohradku a oblepia plagátmi ,aby nebolo vidno...A nápis Mirov strom ...Vaškovi stačí jedlička a Eva s Monikou môžu ísť do cukrárne... :!:


A za pár let se k tomu památnému stromu budou pořádat zájezdy :D :lol:


Tak toto mi chybělo - Lilie, jsem ráda, že jsi opět tu :!: :!: :lol: :wink:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: už se to blíží

Příspěvekod Lilie » 18 srp 2010, 09:45

Ivet píše:
Lilie píše:
mari píše:
Jj, a točí mobil na mobily :D A co mu vyhradit nějaký vlastní luxusní strom? :lol: Nj, už taky mlčím...... :lol:

Nech okolo stromu urobia ohradku a oblepia plagátmi ,aby nebolo vidno...A nápis Mirov strom ...Vaškovi stačí jedlička a Eva s Monikou môžu ísť do cukrárne... :!:


A za pár let se k tomu památnému stromu budou pořádat zájezdy :D :lol:


Tak toto mi chybělo - Lilie, jsem ráda, že jsi opět tu :!: :!: :lol: :wink:[/quote]

Ahojda :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: už se to blíží

Příspěvekod Sidney » 20 srp 2010, 11:54

:lol: :lol: :lol: No to je téma, ale tentokrát Mira chápem. Slušné a čisté toalety sú problémom oboch republík už od nepamati. Nečudujem sa, že chce mať k dispozícii wcko len pre seba a nie nejakú špinavú dieru... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: už se to blíží

Příspěvekod Franci » 21 srp 2010, 12:49

Majte sa pekne na koncerte. teším sa na fotky, video a reporty.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Předchozí

Zpět na Palkovické dožínky (Palkovice u Frýdku-Místku, CZ) 21. 8. 2010

cron