Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

DOD Report, fotky, video

DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:07

Ahojte.
So sestrou to mame uspesne za sebou. Boli tam hromady ludi. Stihli sme to len tak tak, prisli sme na Bezdedu. Po nom siel Miro.
Mali sme technicke problemy so sestrou, ratala som s tym, ze bude fotit a ona, ze jej nejde fotak... Memory card full, nerozumela tomu, ma odo mna fotak, este som jej to "nevysvetlila" vsetko. :lol: :lol: :lol: Nie je tak technicky typ a anglicky nerozumie. Takze fotenie, nahravaniem bolo na mne...
Miro mal len tri pesnicky, SL - rychla verzia, BABY a WTTG - oproti Popradu skratene. Pocas SL mu odisiel zvuk na mikrofone, total trapas jak tam buchal do toho a snazil sa im vysvetlit, ze ho nie je pocut. No Markiza. :roll: Uviedla ho Hospodarova, pekne. Zda sa, ze je z klubu. :oops: SL sa mi podarilo nahrat na dve casti, teda. Baby polku, fotila som popri tom. A pri WTTG bola zas moja karta full... No necakali sme, ze tam pojdeme tak dlho a v zacpe, takze pripravy minimalne. Ale ludom sa nepacilo, ze mal len tri pesnicky, dozadovali sa dalsich. Ziadne hlupe poznamky som naokolo nepocula na jeho adresu, v Poprade ano. To som vtedy zabudla napisat...
Potvrdilo sa mi to, ze skutocne na zapade je popularnejsi, pre tychto ludi trebalo robit cd a nie pre... No nic radsej, ale myslim si svoje. Viem, ze aj z fora je vela ludi z mima BA, vy ste super, ale v Poprade nechybali poznamky typu, 12-rocne dievcatka a daj dole tricko, posmesne... Mam taky pocit, ze zapadna cast je taka otvorenejsia niecomu novemu. Lebo napriklad v Markize dost vykrikovali chlapi, ze chcu este nieco pocut. :!:
BABY sa total ludom pacila, chytila ich. Skoda, ze nemali vacsi priestor. Po skonceni mini vystupenia sa hordy (na rozdiel od Popradu) valili za stan pre podpisy a na fotenie. My sme si so sestrou a s Jankou z tohto fora zatial pekne odchytili kapelu a trosku s nimi pokecali, odfotili sa. Chalani su perfektni, Roman, super sa s nim keca, skoda, ze sa nedalo viac. Od nich sme sa dozvedeli, ze im nedali viac priestoru, proste len tri pesnicky a koniec, ze oni by ich dali aj viac. Zlati chlapci... Miro Bitomsky zas povedal, ze ten koncert, ktory mal byt v BA este niekedy na jar sa vraj ZRUSIL. Naznacila som Romanovi, ze by mali mat viac akcii v BA. Povedal, ze po vydani cd v septembri by malo nieco byt. Jedna dievcina taktiez Romanovi vravela, ze su stale v Cechach.
Ked sa konecne predral k autam Miro, bolo to pre neho dost narocne, lebo od starych dedkov az po deticky, vsetci chceli podpis, ci fotku. Podarilo sa mi odfotit s nim sestru. Trochu ma prekvapilo, ze si ma pamatal z Poradu, ani ma tam poriadne nevidel, len tak bokom hlavy. Pamatal si, ze my uz fotku mame. Fotecky uz mam upravene, o chvilu ich sem zacnem hadzat, videa sa mi nacitavaju. Zvukovo su slusne, velka skoda, ze BABY nie je cela. Ale nestihala som...
Este k sestre, pacilo sa jej, ale ze malo bolo. SL ju az tak nechytil, ale ze sa da. Baby, to sa jej samozrejme paci a GNR, ved ma rada rock. :lol: :lol: :lol: A Miro a Roman, no ved viete. :oops: :oops: :oops:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod ewilyn » 14 srp 2010, 16:12

Sidney píše:Ahojte.
So sestrou to mame uspesne za sebou. Boli tam hromady ludi. Stihli sme to len tak tak, prisli sme na Bezdedu. Po nom siel Miro.
Mali sme technicke problemy so sestrou, ratala som s tym, ze bude fotit a ona, ze jej nejde fotak... Memory card full, nerozumela tomu, ma odo mna fotak, este som jej to "nevysvetlila" vsetko. :lol: :lol: :lol: Nie je tak technicky typ a anglicky nerozumie. Takze fotenie, nahravaniem bolo na mne...
Miro mal len tri pesnicky, SL - rychla verzia, BABY a WTTG - oproti Popradu skratene. Pocas SL mu odisiel zvuk na mikrofone, total trapas jak tam buchal do toho a snazil sa im vysvetlit, ze ho nie je pocut. No Markiza. :roll: Uviedla ho Hospodarova, pekne. Zda sa, ze je z klubu. :oops: SL sa mi podarilo nahrat na dve casti, teda. Baby polku, fotila som popri tom. A pri WTTG bola zas moja karta full... No necakali sme, ze tam pojdeme tak dlho a v zacpe, takze pripravy minimalne. Ale ludom sa nepacilo, ze mal len tri pesnicky, dozadovali sa dalsich. Ziadne hlupe poznamky som naokolo nepocula na jeho adresu, v Poprade ano. To som vtedy zabudla napisat...
Potvrdilo sa mi to, ze skutocne na zapade je popularnejsi, pre tychto ludi trebalo robit cd a nie pre... No nic radsej, ale myslim si svoje. Viem, ze aj z fora je vela ludi z mima BA, vy ste super, ale v Poprade nechybali poznamky typu, 12-rocne dievcatka a daj dole tricko, posmesne... Mam taky pocit, ze zapadna cast je taka otvorenejsia niecomu novemu. Lebo napriklad v Markize dost vykrikovali chlapi, ze chcu este nieco pocut. :!:
BABY sa total ludom pacila, chytila ich. Skoda, ze nemali vacsi priestor. Po skonceni mini vystupenia sa hordy (na rozdiel od Popradu) valili za stan pre podpisy a na fotenie. My sme si so sestrou a s Jankou z tohto fora zatial pekne odchytili kapelu a trosku s nimi pokecali, odfotili sa. Chalani su perfektni, Roman, super sa s nim keca, skoda, ze sa nedalo viac. Od nich sme sa dozvedeli, ze im nedali viac priestoru, proste len tri pesnicky a koniec, ze oni by ich dali aj viac. Zlati chlapci... Miro Bitomsky zas povedal, ze ten koncert, ktory mal byt v BA este niekedy na jar sa vraj ZRUSIL. Naznacila som Romanovi, ze by mali mat viac akcii v BA. Povedal, ze po vydani cd v septembri by malo nieco byt. Jedna dievcina taktiez Romanovi vravela, ze su stale v Cechach.
Ked sa konecne predral k autam Miro, bolo to pre neho dost narocne, lebo od starych dedkov az po deticky, vsetci chceli podpis, ci fotku. Podarilo sa mi odfotit s nim sestru. Trochu ma prekvapilo, ze si ma pamatal z Poradu, ani ma tam poriadne nevidel, len tak bokom hlavy. Pamatal si, ze my uz fotku mame. Fotecky uz mam upravene, o chvilu ich sem zacnem hadzat, videa sa mi nacitavaju. Zvukovo su slusne, velka skoda, ze BABY nie je cela. Ale nestihala som...
Este k sestre, pacilo sa jej, ale ze malo bolo. SL ju az tak nechytil, ale ze sa da. Baby, to sa jej samozrejme paci a GNR, ved ma rada rock. :lol: :lol: :lol: A Miro a Roman, no ved viete. :oops: :oops: :oops:


Sidney, diki za report, som rada, ze si tym zaujmom a celkovo atmosferou chlapci spravili chut :) ...a super , ze st pokecali s kapelou, oni su fakt velmi skveli chalapni , vsetci do jedneho :thumbup:
tesim sa na fotky, i ja som nahravala Baby v terchovej, zvuk celkom slusny :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Ivana » 14 srp 2010, 16:17

Sidney píše:Ahojte.
So sestrou to mame uspesne za sebou. Boli tam hromady ludi. Stihli sme to len tak tak, prisli sme na Bezdedu. Po nom siel Miro.
Mali sme technicke problemy so sestrou, ratala som s tym, ze bude fotit a ona, ze jej nejde fotak... Memory card full, nerozumela tomu, ma odo mna fotak, este som jej to "nevysvetlila" vsetko. :lol: :lol: :lol: Nie je tak technicky typ a anglicky nerozumie. Takze fotenie, nahravaniem bolo na mne...
Miro mal len tri pesnicky, SL - rychla verzia, BABY a WTTG - oproti Popradu skratene. Pocas SL mu odisiel zvuk na mikrofone, total trapas jak tam buchal do toho a snazil sa im vysvetlit, ze ho nie je pocut. No Markiza. :roll: Uviedla ho Hospodarova, pekne. Zda sa, ze je z klubu. :oops: SL sa mi podarilo nahrat na dve casti, teda. Baby polku, fotila som popri tom. A pri WTTG bola zas moja karta full... No necakali sme, ze tam pojdeme tak dlho a v zacpe, takze pripravy minimalne. Ale ludom sa nepacilo, ze mal len tri pesnicky, dozadovali sa dalsich. Ziadne hlupe poznamky som naokolo nepocula na jeho adresu, v Poprade ano. To som vtedy zabudla napisat...
Potvrdilo sa mi to, ze skutocne na zapade je popularnejsi, pre tychto ludi trebalo robit cd a nie pre... No nic radsej, ale myslim si svoje. Viem, ze aj z fora je vela ludi z mima BA, vy ste super, ale v Poprade nechybali poznamky typu, 12-rocne dievcatka a daj dole tricko, posmesne... Mam taky pocit, ze zapadna cast je taka otvorenejsia niecomu novemu. Lebo napriklad v Markize dost vykrikovali chlapi, ze chcu este nieco pocut. :!:
BABY sa total ludom pacila, chytila ich. Skoda, ze nemali vacsi priestor. Po skonceni mini vystupenia sa hordy (na rozdiel od Popradu) valili za stan pre podpisy a na fotenie. My sme si so sestrou a s Jankou z tohto fora zatial pekne odchytili kapelu a trosku s nimi pokecali, odfotili sa. Chalani su perfektni, Roman, super sa s nim keca, skoda, ze sa nedalo viac. Od nich sme sa dozvedeli, ze im nedali viac priestoru, proste len tri pesnicky a koniec, ze oni by ich dali aj viac. Zlati chlapci... Miro Bitomsky zas povedal, ze ten koncert, ktory mal byt v BA este niekedy na jar sa vraj ZRUSIL. Naznacila som Romanovi, ze by mali mat viac akcii v BA. Povedal, ze po vydani cd v septembri by malo nieco byt. Jedna dievcina taktiez Romanovi vravela, ze su stale v Cechach.
Ked sa konecne predral k autam Miro, bolo to pre neho dost narocne, lebo od starych dedkov az po deticky, vsetci chceli podpis, ci fotku. Podarilo sa mi odfotit s nim sestru. Trochu ma prekvapilo, ze si ma pamatal z Poradu, ani ma tam poriadne nevidel, len tak bokom hlavy. Pamatal si, ze my uz fotku mame. Fotecky uz mam upravene, o chvilu ich sem zacnem hadzat, videa sa mi nacitavaju. Zvukovo su slusne, velka skoda, ze BABY nie je cela. Ale nestihala som...
Este k sestre, pacilo sa jej, ale ze malo bolo. SL ju az tak nechytil, ale ze sa da. Baby, to sa jej samozrejme paci a GNR, ved ma rada rock. :lol: :lol: :lol: A Miro a Roman, no ved viete. :oops: :oops: :oops:


Sidney super report, ja som to pozerala cez net, keď mal ísť Miro, ľudia sa začali zbiehať. Nechápem, prečo západoslováci fandia viac východniarovi, ako jeho rodisko? Je to možno chudobnejšími pomermi na východe, ako u nás na západe. Možnosť uplatnenia je tam oveľa horšia, a ak niekto prerazí tak sa s tým ťažko vyrovnávajú. Videla si aj Martina?
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod mari » 14 srp 2010, 16:23

Všimla som si ,že chvíľu nespieval v SL....Nevedela som ,či mu vypadol text ,či čo sa deje ...?
Práve ide Tublatanka ...Aký bol Chodúr ,videla som iba v TV jednu pesničku ...dosť ľudí bolo...!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod fili » 14 srp 2010, 16:35

:thumbup: Sidney,díky za podrobný report...Baby je super chytlavka,SL nemusím :( ,ale původní verzi "žeru" :wink: :oops: :wink: ...jak jsem psala výše Markíza se fakt "SKVĚLE" předvedla :( :( :( ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:40

Chvilku mi bude trvat kym sem tie fotky hodim, je ich cca 30...
Přílohy
MARKIZA 005.jpg
MARKIZA 004.jpg
MARKIZA 003.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:42

Dalsie.
Přílohy
MARKIZA 008.jpg
MARKIZA 007.jpg
MARKIZA 006.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:47

Nove tricko :?: tie gate vobec nie su nejake stare ako trepala ta z ocka a dobry PUMA opasok.
Přílohy
MARKIZA 012.jpg
MARKIZA 011.jpg
MARKIZA 009.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:51

Dalsie tri.
Přílohy
MARKIZA 019.jpg
MARKIZA 018.jpg
MARKIZA 013.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod mari » 14 srp 2010, 16:52

Krásne fotky :thumbup: A to tričko bomba :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Misuna » 14 srp 2010, 16:53

Ty fotky se ti moc povedly, Sidney :D A díky za hezký report :D Je fajn, že se Baby líbila. A co to má Miro bílýho na zápěstí? To je potítko?
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod fili » 14 srp 2010, 16:53

:thumbup: dokonalé!!! :thumbup: ...konečně chalany vidím :lol: protože přenos byl :evil: :( ...se těším na další várku :wink: 8) :wink: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:54

Dalsie.
Přílohy
MARKIZA 022.jpg
MARKIZA 021.jpg
MARKIZA 020.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2010, 16:56

Sak som ich zmensila, aj tak to trva.
Přílohy
MARKIZA 025.jpg
MARKIZA 024.jpg
MARKIZA 023.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: DOD Report, fotky, video

Příspěvekod Ivana » 14 srp 2010, 16:57

Pekné fotky a Hospodárovej sa evidentne páči.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Další

Zpět na Záhorská Bystrica (SK) 14. 8. 2010

cron