Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Aj múdry schybí

Příspěvekod Kotě » 27 bře 2010, 10:35

Ale nezklamal, chlapec - trenýrky pruhované :D :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 11:23

debbie píše:Příšerná blobost. Stokrát jsem chtěla odejí. Miro nedostal skoro žádný prostor , všechno se to točilo okolo Mareše. Písnička...zazpívaná nádherně. Jediný světlý okamžik toho pořadu.

Obrázek
Prečo tak všetci kritizujete túto reláciu?! :shock: Však je to najúspešnejší program Markízy posledných 10 rokov!!! :lol: :lol: :lol: No mali by zmeniť názov - z tých účastníkov ankety nevyzeral ani jeden múdry ! :x
Ale Mirko ako vždy, skvelý Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Andrew » 27 bře 2010, 11:29

Leila píše:
debbie píše:Příšerná blobost. Stokrát jsem chtěla odejí. Miro nedostal skoro žádný prostor , všechno se to točilo okolo Mareše. Písnička...zazpívaná nádherně. Jediný světlý okamžik toho pořadu.

Obrázek
Prečo tak všetci kritizujete túto reláciu?! :shock: Však je to najúspešnejší program Markízy posledných 10 rokov!!! :lol: :lol: :lol: No mali by zmeniť názov - z tých účastníkov ankety nevyzeral ani jeden múdry ! :x
Ale Mirko ako vždy, skvelý Obrázek

Mně na tom vadí, že tahle verze je fakt dělaná jenom na to, aby se lidi smáli blbům z ulice. Ta verze s Krampolem, co dávali u nás (možné ještě dávaj), byla rozhodně lepší. Celej pořad tam bylo těch samejch 10 (možná 9) odpovídajících a občas dali i 7 - 9 správnejch. Takhle ale Markíza hledá co největší zoufalce, protože potřebuje aspoň 8 špatnejch odpovědí a jednu správnou.

Že je nejsledovanější, to mě nepřekvapuje. U nás jsou nejčtenější noviny Blesk, žejo...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 12:05

Andrew píše:Mně na tom vadí, že tahle verze je fakt dělaná jenom na to, aby se lidi smáli blbům z ulice. Ta verze s Krampolem, co dávali u nás (možné ještě dávaj), byla rozhodně lepší. Celej pořad tam bylo těch samejch 10 (možná 9) odpovídajících a občas dali i 7 - 9 správnejch. Takhle ale Markíza hledá co největší zoufalce, protože potřebuje aspoň 8 špatnejch odpovědí a jednu správnou.

Že je nejsledovanější, to mě nepřekvapuje. U nás jsou nejčtenější noviny Blesk, žejo...

Ono to je pravda, že posledné roky táto relácia fakt nemá úroveň! Od začiatku to bolo naozaj dobré a aj s "normálymi" ľuďmi ale potom im asi pripadali byť vtipní bezdomovci a skĺzlo to na takúto trapáreň :twisted: A to včerajšie "vynovenie"celkom zatlklo posledný klinec ! :x :x :x Včerajšiu sledovanosť ešte možno zachránil Mirko, ale ďalej to asi bude prepadák !!! :lol:
Keď budú chcieť televízie zvyšovať ratingy, Mirko im rád pomôže :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Franci » 27 bře 2010, 13:27

To čo malo znamenať? Obrázek
Leoš ObrázekZaslúžil by si Obrázek
Mirko Obrázek
Jeho pesnička bola Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 13:37

Jééé Franci, ty si normálne zaslúžiš vyznamenanie - RÁD ZLATÉHO SMAJLÍKA!!!! :D Veľmi sa mi páči, ako to tu osviežuješ vtipnými smajlíkami a obrázočkami ! 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Dafi » 27 bře 2010, 14:05

Leila píše:Jééé Franci, ty si normálne zaslúžiš vyznamenanie - RÁD ZLATÉHO SMAJLÍKA!!!! :D Veľmi sa mi páči, ako to tu osviežuješ vtipnými smajlíkami a obrázočkami ! 8)


Leila vždyť ty taky.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Paula » 27 bře 2010, 15:51

Kedysi som túto reláciu sledovala pravidelne, ale posledné roky je to už nudné a nepáčia sa mi nové pravidla, ktoré včera predstavili. Tiež sa mi nepáči, že dali Mirovi tak málo priestoru na rozprávanie, ale aspoň to vykompenzoval krásne zaspievanou pesničkou :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 16:01

Dafi píše:
Leila píše:Jééé Franci, ty si normálne zaslúžiš vyznamenanie - RÁD ZLATÉHO SMAJLÍKA!!!! :D Veľmi sa mi páči, ako to tu osviežuješ vtipnými smajlíkami a obrázočkami ! 8)


Leila vždyť ty taky.

Ibaže ja len strieborný ! :cry:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Jarka » 27 bře 2010, 19:31

konečně jsem si to pustila, Bavila jsem se tím , že jsem sledovala jak Miro měl před sebou džus. Chvíli plnou sklínku, chvíli prízdnou. Na střídačku. Legrace sledovat, jak blbě to měli sestříhané.
Jinak nuda :roll: , písnčika tradičně senzačni :D :D
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod Míla » 27 bře 2010, 19:57

debbie píše:Příšerná blobost. Stokrát jsem chtěla odejí. Miro nedostal skoro žádný prostor , všechno se to točilo okolo Mareše. Písnička...zazpívaná nádherně. Jediný světlý okamžik toho pořadu.
TO MÁŠ PRAVDU.LEOŠ JE UKECANEJ FRAJER.MIRO NEDOSTAL VŮBEC PROSTOR ,ABY NĚCO ŘEKL.ZATO ZPÍVAL.KAM SE LEOŠ NA NĚJ HRABE.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Haňula » 27 bře 2010, 20:31

Tak já jsem si pro jistotu pustila jenom to video, kde Miro zpívá-jako vždy skvěle :wink: Na Mareše fakt nemám nervy :roll:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod ewilyn » 27 bře 2010, 21:24

Haňula píše:Tak já jsem si pro jistotu pustila jenom to video, kde Miro zpívá-jako vždy skvěle :wink: Na Mareše fakt nemám nervy :roll:


tak ja tentokrat budem oponovat.... ja som sa na tuto pesnicku v jeho podani tesila, vypocula si to 2x a prislo mi to falosne :? - vidno ze nemal odposluch :( ...bude ma celkom zaujimat nazor 12345, co na to povie ..

A Andrew- opat velka vdaka, co pre nas robis, ako sa obetujes :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod 12345 » 27 bře 2010, 21:47

ewilyn píše:
Haňula píše:Tak já jsem si pro jistotu pustila jenom to video, kde Miro zpívá-jako vždy skvěle :wink: Na Mareše fakt nemám nervy :roll:


tak ja tentokrat budem oponovat.... ja som sa na tuto pesnicku v jeho podani tesila, vypocula si to 2x a prislo mi to falosne :? - vidno ze nemal odposluch :( ...bude ma celkom zaujimat nazor 12345, co na to povie ..

A Andrew- opat velka vdaka, co pre nas robis, ako sa obetujes :)


Jj, byl tam trochu mimo.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod kobitka » 27 bře 2010, 23:12

tak koukám podle vašich reakcí, že jsem o nic nepřišla, když jsem zapomněla, že ten pořad vůbec poběží. No což jdu si aspoň poslechnout tu písničku. Mareše nemusím. Kdysi to byl fakt frajer ale poslední dobou mu nějak dochází dech.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron