Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední výkřik -film

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Iva » 08 srp 2012, 15:44

Kaja píše:
Iva píše:od zajtra sa hra v BA, dcera chce ist, ma prazdniny a ja som zvedava ... tak vyrazime :D :P


Kde sa hrá Ivi?


cinema city, ale len v Poluse 18.30 a 20.50
http://www.cinemacity.sk/index.php?acti ... 2012-08-09
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 08 srp 2012, 16:50

Iva píše:
Kaja píše:
Iva píše:od zajtra sa hra v BA, dcera chce ist, ma prazdniny a ja som zvedava ... tak vyrazime :D :P


Kde sa hrá Ivi?


cinema city, ale len v Poluse 18.30 a 20.50
http://www.cinemacity.sk/index.php?acti ... 2012-08-09



Vďaka :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 08 srp 2012, 16:50

Iva píše:
Kaja píše:
Iva píše:od zajtra sa hra v BA, dcera chce ist, ma prazdniny a ja som zvedava ... tak vyrazime :D :P


Kde sa hrá Ivi?


cinema city, ale len v Poluse 18.30 a 20.50
http://www.cinemacity.sk/index.php?acti ... 2012-08-09



Vďaka :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 08 srp 2012, 19:35

Bára píše:http://www.fffilm.name/2012/08/oficialni-vyjadreni-rezisera-posledniho.html :D ...........Posedlost recenzenta Mirem Šmajdou :lol: :lol: ....no vida :thumbup: :lol:


tak toto je asi najvacsia ubohost ( zo strany kucerovcov), aku som citala...ten film je skutocne velmi zly, nema hlavu- patu, nema ziadnu koncepciu, kvalita natocenia velmi, velmi oboha :(

baby, co sa na to chystate- uprimnu sustrast :mrgreen: ...aby ste este neziadali spat vstupne :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Bára » 08 srp 2012, 20:16

ewilyn píše:
xitee píše:http://www.fffilm.name/2012/08/recenze-posledni-vykrik-0.html

Autor nazval :miro: digitální kopií Davida Bowieho, což je lichotka, protože DB je vynikající zpěvák. Oni na něj vůbec lidé nadávají, ale zároveň jeho hlas přirovnávají k Axlovi, Davidovi Bowiemu, Křížkovi, Bon Jovimu, Vallovi atd, což je lichotka, jelikož řada CZ-SK zpěváků se k těm světovým nepřibližuje ani zdaleka.


no Frantisek Fuka bol kedysi moj guru ,zrala som jeho recenzie :oops: :) ...no je to asi tak, ako napisal, i ked podla mna sa zbytocne venuje do takej miery rozoberaniu nelogickeho deja...

a btw, tyka sa to toho odkazu nad tymto prispevkom , kde sa o premiere filmu hovori v palcich ma muvi ...takisto neverim, ze chlapci nepoznaju Mira Smajjdu, ale asi maju pocit, ze by ho nemali poznat :roll: ...i ked viem, ze FF ma ine spektrum zaujmov , jednym z nich su i soundtracky k filmom a vobec filmova hudba...a tak si myslim, ze sa v hudbe trochu orientuje....
No on je Fuka taky podepsanej pod pořádnýma průserama :wink: Jenom už na to ve své recenzentské snaze o neomylnost svého názoru jaksi zapomněl :mrgreen: (a docela rád, že :?: :idea: ) Byl u zrodu Choking Hazardu a tam mu asi celebrity typu Robert Rosenberg vůbec nevadily :wink: Tragédie ten film ovšem byla a nezachránil to ani Dušek a Babčáková. A ty lze snad považovat za špičky komediálního žánru u nás :wink: Ono je vždycky dobrý se rozpomenout na chyby mládí (u Fuky už to zase takové mládí nebylo, ale budiž), když jsme se přes ty chyby dopracovali k dokonalosti (zdánlivé :idea: ). A celkově si myslím, že záměr Kučerů byl natočit letní film pro mládež ...a za minimální náklady :wink: Celý problém ovšem tkví (a jádro celé této anabáze s recenzema) v tom , že se film dostal do distribuce a je promítán v kinech:idea:, což jsem pochopila, že to chce od autorů dobré styky.....případně to podmáznout :P :D , a to nemůže přeci nechat v naší křišťálově čisté kulturní branži nikoho chladným a nemohou to prodýchat :wink: Ha, ha.....jako kdyby to jinde fungovalo jinak a rozhodovala vždycky kvalita :mrgreen: A jinak.....byla jsem na premiéře Počátku (http://www.csfd.cz/film/254156-pocatek/)...v kině nás sedělo 6 :wink: :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 09 srp 2012, 00:30

tak jsem to dnes shlédla i já....soukromé promítání jsem ještě neměla...ale skutečně jsem seděla v sále jen se svou kamarádkou sama :wink: ....přesto...tolik smíchu a zároveň i několika opravdových momentů leknutí jsem už hodně dlouho nezažila :lol: ...Musím říct,že Iveta s Mirem rozhodně nejsou tím,co by ten film kazilo....to spíš některým těm mladým hercům jsem to jejich hraní moc nevěřila...Je tam dost působivá hudba...a ta záverečná písnička je hezká!...Nuda to rozhodně nebyla :!:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zariva_kometka » 09 srp 2012, 09:58

zsimona píše:tak jsem to dnes shlédla i já....soukromé promítání jsem ještě neměla...ale skutečně jsem seděla v sále jen se svou kamarádkou sama :wink: ....přesto...tolik smíchu a zároveň i několika opravdových momentů leknutí jsem už hodně dlouho nezažila :lol: ...Musím říct,že Iveta s Mirem rozhodně nejsou tím,co by ten film kazilo....to spíš některým těm mladým hercům jsem to jejich hraní moc nevěřila...Je tam dost působivá hudba...a ta záverečná písnička je hezká!...Nuda to rozhodně nebyla :!:


:thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Lenka » 09 srp 2012, 13:24

zsimona píše:tak jsem to dnes shlédla i já....soukromé promítání jsem ještě neměla...ale skutečně jsem seděla v sále jen se svou kamarádkou sama :wink: ....přesto...tolik smíchu a zároveň i několika opravdových momentů leknutí jsem už hodně dlouho nezažila :lol: ...Musím říct,že Iveta s Mirem rozhodně nejsou tím,co by ten film kazilo....to spíš některým těm mladým hercům jsem to jejich hraní moc nevěřila...Je tam dost působivá hudba...a ta záverečná písnička je hezká!...Nuda to rozhodně nebyla :!:

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Franci » 09 srp 2012, 16:06

nedali by sa tie scénky s Mirom kuknúť niekde na nete? Nemám čas, chuť, ani povahu pozerať tak otrasný film celý. Stačí mi len scénka s Mirom ,samozrejme, nie tá, kde ho... to.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 09 srp 2012, 18:39

zsimona píše:tak jsem to dnes shlédla i já....soukromé promítání jsem ještě neměla...ale skutečně jsem seděla v sále jen se svou kamarádkou sama :wink: ....přesto...tolik smíchu a zároveň i několika opravdových momentů leknutí jsem už hodně dlouho nezažila :lol: ...Musím říct,že Iveta s Mirem rozhodně nejsou tím,co by ten film kazilo....to spíš některým těm mladým hercům jsem to jejich hraní moc nevěřila...Je tam dost působivá hudba...a ta záverečná písnička je hezká!...Nuda to rozhodně nebyla :!:


szimi, asi nie si hororovy tip :D ...ani ja nie...i ja som sa par-krat zlakla :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 09 srp 2012, 20:40

ewilyn píše:
zsimona píše:tak jsem to dnes shlédla i já....soukromé promítání jsem ještě neměla...ale skutečně jsem seděla v sále jen se svou kamarádkou sama :wink: ....přesto...tolik smíchu a zároveň i několika opravdových momentů leknutí jsem už hodně dlouho nezažila :lol: ...Musím říct,že Iveta s Mirem rozhodně nejsou tím,co by ten film kazilo....to spíš některým těm mladým hercům jsem to jejich hraní moc nevěřila...Je tam dost působivá hudba...a ta záverečná písnička je hezká!...Nuda to rozhodně nebyla :!:


szimi, asi nie si hororovy tip :D ...ani ja nie...i ja som sa par-krat zlakla :mrgreen:

ewi,....možná to bylo tím velkým sálem....nikde nikdo...jen stále odněkud vykukující vrah! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zariva_kometka » 09 srp 2012, 21:59

zsimona píše:
ewilyn píše:
zsimona píše:tak jsem to dnes shlédla i já....soukromé promítání jsem ještě neměla...ale skutečně jsem seděla v sále jen se svou kamarádkou sama :wink: ....přesto...tolik smíchu a zároveň i několika opravdových momentů leknutí jsem už hodně dlouho nezažila :lol: ...Musím říct,že Iveta s Mirem rozhodně nejsou tím,co by ten film kazilo....to spíš některým těm mladým hercům jsem to jejich hraní moc nevěřila...Je tam dost působivá hudba...a ta záverečná písnička je hezká!...Nuda to rozhodně nebyla :!:


szimi, asi nie si hororovy tip :D ...ani ja nie...i ja som sa par-krat zlakla :mrgreen:

ewi,....možná to bylo tím velkým sálem....nikde nikdo...jen stále odněkud vykukující vrah! :lol:


já jsem se taky lekla, hned na začátku :roll: :D pak už ne.
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Iva » 09 srp 2012, 22:48

tak uz to mam za sebou aj ja :P
v kine ja, moja dcera a jej spoluziacka, nik viac :D
presne ako ste pisali...strasne kamery a otrasny vykon tych mladych hercov, :miro: bol rozhodne lepsi, dokonca to povedala aj dcera co je vecny kritik :)
nebolo to az take zle, malo to dokonca kriminalnu zapletku :lol:
a uzila som si to pri komentoch tych mojich pubertalnych spolocnicok :D
bolo ich viac, ale napr. v zaverecnej scene v skole, ked Karin utekala a kusok jej sklzla mikina...dcera: hm, vobec nema cislo 38 a druha: a este k tomu je to z H&M :) atd..
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod xitee » 10 srp 2012, 10:29

http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 10 srp 2012, 10:45

xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.



:D :D :D Dievčatá, vďaka za Vaše názory, normálne znejú povzbudivo. :D My by sme chceli ísť v nedeľu, skôr nám to nevychádza :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron