Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední výkřik -film

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Sidney » 02 srp 2012, 20:55

Bára píše:Kometko :thumbup: , díky. I k nám to proniklo :D Zřejmě přidali kopie :lol: :lol: Vyrazím též :D Snad přidají ještě něco i na Slovensku. Myslím, že Sidney to zatím do BA nedorazilo :roll:




V BA to bude, ved mi to pisal niekto, ale neskor cosi. To nevadi, my prezijeme... :mrgreen: Mira ako vrahuna si neviem predstavit. Skor ako nejakeho posahaneho strejdu Boba... :lol: :lol: :lol:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Bára » 02 srp 2012, 21:00

Sidney píše:
Bára píše:Kometko :thumbup: , díky. I k nám to proniklo :D Zřejmě přidali kopie :lol: :lol: Vyrazím též :D Snad přidají ještě něco i na Slovensku. Myslím, že Sidney to zatím do BA nedorazilo :roll:




V BA to bude, ved mi to pisal niekto, ale neskor cosi. To nevadi, my prezijeme... :mrgreen: Mira ako vrahuna si neviem predstavit. Skor ako nejakeho posahaneho strejdu Boba... :lol: :lol: :lol:
Ten mu šel výborně :thumbup: Buď má fakt talent, který je škoda nevyužít :P :D Nebo to dlouhodobě studoval na nějakém objektu :lol: :lol: Zatím nedokážu odhadnout, kde je pravda :oops: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 02 srp 2012, 21:01

mohla bych poprosit,aby ty,které to už viděly-nepsaly jak Miro dopadne?....Prosím! :wink: .....(ráda bych si to "vychutnala" až v kině! :lol:)
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Sidney » 02 srp 2012, 21:11

zsimona píše:mohla bych poprosit,aby ty,které to už viděly-nepsaly jak Miro dopadne?....Prosím! :wink: .....(ráda bych si to "vychutnala" až v kině! :lol:)


No, ked to robilli podla Vreskotu, tak ho zabiju... :mrgreen: Ale az po tom, co on skoro vsetkych zabije, mal by mat aj komplica. Ak sa toho nedrzali, tiez poprosim nepisat to dopredu... :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 02 srp 2012, 21:56

A Nitra zatiaľ nič....Možno to neskôr zaradia, ale zatiaľ som to nevidela ani v pripravovaných. Kometka, Ty si si dala peknú prácu, dúfam, že to ešte popribúda niekde v našom okolí. Prinajhoršom tá Bratislava...
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 02 srp 2012, 22:57

zariva_kometka píše:
Jinak dala jsem si dneska práci a dala dokupy kde a kdy to dávají :P


:shock: ... :thumbup: ....velmi šikovná! :P
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 02 srp 2012, 23:16

zsimona píše:mohla bych poprosit,aby ty,které to už viděly-nepsaly jak Miro dopadne?....Prosím! :wink: .....(ráda bych si to "vychutnala" až v kině! :lol:)


szimi, ale ved nam na LPH povedal ako dopadne...tak fajn, nebudem nic prezradzat....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 02 srp 2012, 23:52

ewilyn píše:
zsimona píše:mohla bych poprosit,aby ty,které to už viděly-nepsaly jak Miro dopadne?....Prosím! :wink: .....(ráda bych si to "vychutnala" až v kině! :lol:)


szimi, ale ved nam na LPH povedal ako dopadne...tak fajn, nebudem nic prezradzat....

jemu nevěřím vůbec nic! :lol: .....ale ty jsi to teď zkazila! :( .....tak co už,no?....odpouštím ti :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 03 srp 2012, 07:04

zsimona píše:
ewilyn píše:
zsimona píše:mohla bych poprosit,aby ty,které to už viděly-nepsaly jak Miro dopadne?....Prosím! :wink: .....(ráda bych si to "vychutnala" až v kině! :lol:)


szimi, ale ved nam na LPH povedal ako dopadne...tak fajn, nebudem nic prezradzat....

jemu nevěřím vůbec nic! :lol: .....ale ty jsi to teď zkazila! :( .....tak co už,no?....odpouštím ti :lol:


no sorry...nahodou niekedy :miro: nezavadza :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 03 srp 2012, 07:24

takze vcera som bola na tom filme v nasom kine v Trinci :) ....bolo nas v kine 8 aj s uvadzackou, vsetko fans :miro: s pribuznymi ci kamosmi :roll:

no film je vazne tazko podpriemerny, ale zas ...cakala som horsie :D . je to horor, je inspirovany Screamom, ale nie je uplne cez kopirak - dej to ale skoro nema, resp. by som ho zhrnula do vety " v malom meste niekto zavrazdil rodicov hlavnej hrdinky a teraz i riaditelku skoly Perlovu ( Bartosovu) a dalej vrazdi hlava- nehlava a snazi sa zabit i hlavnu hrdinku". Vrah totiz utoci vsade a na kazdeho- az uz skoro z tych par postav, co tam vystupuju, nikto nezostane....cely film je teda vyplneny utokmi maskovaneho vraha a vacsinou marnym unikanim obeti - lebo kym oni skoro nikdy nemozu uniknut , vrah sa dostane a ciha vsade :roll: ...pohybuje sa ako robot a prakticky nic ho nezastavi, policia to nijak exra neriesi, "ved normalka nie ". Postrihane je to miestami trochu nelogicky- ale cely dej je nelogicky , herci sa celkom snazia- myslim, ze su tym lepsim z celeho filmu, postsynchrony su ale hrozne , vobec nepasuju "hercom do ust". Kamera az tak hrozna nie je- nic ma tam extra nerusilo- dokonca par zaberov bolo celkom slusnych a s napadom, i niektore interiery, v ktorych sa natacalo pekne a parkrat "vrah prekvapil"- ze som sa ho zlakla- skor ale na zaciatku filmu , lebo potom je uz na obraze skoro stale :) . Krve kop- s tou umelou krvou t dost prehanali, tak ale ved krvak nie :D
o mirovej roli teda toho prezrazat moc nebudem, ked nechcete ...no podla mna sa na ten film ist neoplati, ani kvoli nemu ....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod kobitka » 03 srp 2012, 09:15

http://bijak.blesk.cz/clanek/bijak-novi ... horor.html Tady je recenze od redaktora Blesku. Myslím, že to hoviří za vše. Ale neherci za to zas tak podle mně nemůžou. Ani herecké špičky nedokážou ze špatného scénáře udělat film století. No Miro snad zjistil, že co by herec by se realizvat neměl a vrhne se s plnou vervou do zpěvu a natáčení nového CD.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod mamca_ivca » 03 srp 2012, 09:40

kobitka píše:http://bijak.blesk.cz/clanek/bijak-novinky/179099/premiera-filmu-s-bartosovou-byl-to-horor.html Tady je recenze od redaktora Blesku. Myslím, že to hoviří za vše. Ale neherci za to zas tak podle mně nemůžou. Ani herecké špičky nedokážou ze špatného scénáře udělat film století. No Miro snad zjistil, že co by herec by se realizvat neměl a vrhne se s plnou vervou do zpěvu a natáčení nového CD.

Myslím, že kdyby měl dobrou roli, mluvil slovensky, scénář by měl hlavu a patu a dělal to hlavně schopný režisér, tak by to podle mě :miro: dokázal zvládnout výborně, ale stejně by byly rozporuplné kritiky. A Strejda Bob na jeho vystoupení v Praze byla podle mě improvizace narychlo a možná i tak trochu narážka na tenhle jeho herecký úlet, jak sám řekl. :lol:
Jinak s tím CD naprosto souhlasím, doufejme, že ho do vánoc spáchá. :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 03 srp 2012, 11:47

kobitka píše:http://bijak.blesk.cz/clanek/bijak-novinky/179099/premiera-filmu-s-bartosovou-byl-to-horor.html Tady je recenze od redaktora Blesku. Myslím, že to hoviří za vše. Ale neherci za to zas tak podle mně nemůžou. Ani herecké špičky nedokážou ze špatného scénáře udělat film století. No Miro snad zjistil, že co by herec by se realizvat neměl a vrhne se s plnou vervou do zpěvu a natáčení nového CD.


ja si myslim, ze :miro: vykon vobec nebol tak zly- on tam ma v podstate iba 3 sceny- jednu tu, co uz sme videli v ukazke, tam i najviac hovori :) ..potom jednu mini, ked sa len mihne pred kamerou a potom tu klucovu :) ...plazi sa po podlahe vazne vyborne :lol: ...a ako povedala kamoska, nech sa deje cokolvek, TAFT drzi :lol: :lol: :lol: ..nie, ja myslim, ze to bolo z jeho strany celkom v poho...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod xitee » 03 srp 2012, 12:40

http://film.moviezone.cz/posledni-vykrik/recenze/

Recenzent nekritizuje ani tak herecké obsazení, (i když sám by vybral jiné lidi, což chápu) jako práci bratrů Kučerových, jež se nepoučili z předešlé recenze na Čepel smrti a opakují stejné chyby dvakrát. Bartošová prý herecky překvapila, :miro: mu připadal dřevěný atd. Já to říkám pořád, že Kučerovci by nenatočili dobrý film ani s celým ansáblem hollywoodských herců. Váhám jestli mám nebo nemám jít. Asi si počkám, až to bude v televizi.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 03 srp 2012, 13:30

xitee píše:http://film.moviezone.cz/posledni-vykrik/recenze/

Recenzent nekritizuje ani tak herecké obsazení, (i když sám by vybral jiné lidi, což chápu) jako práci bratrů Kučerových, jež se nepoučili z předešlé recenze na Čepel smrti a opakují stejné chyby dvakrát. Bartošová prý herecky překvapila, :miro: mu připadal dřevěný atd. Já to říkám pořád, že Kučerovci by nenatočili dobrý film ani s celým ansáblem hollywoodských herců. Váhám jestli mám nebo nemám jít. Asi si počkám, až to bude v televizi.

mám pocit,že filmy,které nejsou natočené ve spolupráci s nějakou televizí,se do ní hned tak nedostanou :roll: ...a nějaké pozitivní kritiky z řad oficiálních kritiků snad nečekal nikdo....takže to risknu a do toho kina přece jen zajdu :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron