Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední výkřik -film

Re: miro

Příspěvekod Sidney » 10 črc 2012, 20:36

Bára píše:
jana1 píše:Dobré :D to som zvedava, ved zarobiť si potrebuje len nech si preboha nezaraba ako Slávik to by sa mi hnusilo :x Tak dufam že tak hlboko neklesne :miro:
Jani :D :thumbup:



To nie, aj tak bude na to "stary" co nevidiet... To je tak od 17-25... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod xitee » 10 črc 2012, 20:39

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... catku.html

Tady je :miro: nazván hereckým kolegou Ivety Bartošové. Ale těším se nejen na film, ale i jsem zvědavá na titulní písničku k filmu. Film pojednává o psychopatovi, který vraždí hlava nehlava a lidé jsou zpočátku lhostejní a neinformovaní. Don´t close your eyes znamená Nebuďte lhostejní, takže by to mohla být ona. Ostatně x lidí z celého světa psalo, že by se písnička hodila do hororu. Škoda, že ten film nebude zpropagován v zahraničí a hrán v angličtině, aby ho mohli zhlédnout i zahraniční fanoušci.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 10 črc 2012, 22:19

xitee píše:http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/75291/bartosova-hraje-ve-filmu-umre-hned-na-zacatku.html

Tady je :miro: nazván hereckým kolegou Ivety Bartošové. Ale těším se nejen na film, ale i jsem zvědavá na titulní písničku k filmu. Film pojednává o psychopatovi, který vraždí hlava nehlava a lidé jsou zpočátku lhostejní a neinformovaní. Don´t close your eyes znamená Nebuďte lhostejní, takže by to mohla být ona. Ostatně x lidí z celého světa psalo, že by se písnička hodila do hororu. Škoda, že ten film nebude zpropagován v zahraničí a hrán v angličtině, aby ho mohli zhlédnout i zahraniční fanoušci.

já bych s vyjádřením,že to je škoda počkala až potom,co uvidíme..co to bude za "skvost".... :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Janka » 10 črc 2012, 22:39

Alkoholici sú často výborní presvedčiví herci. Ľahko zo seba s podporou ich katalyzátora dostanú všetky druhy emócií. Ich vôlová časť psychiky je ním akoby rozleptaná, výborne klamú. :twisted: Keby ste vedeli čo všetko som už ja Števovi zožrala...je celkom dobrý psychológ :oops: :oops: :twisted: Ivetku som ako speváčku mala rada, možno ma aj ako herečka poteší :roll: , prešla si všeličím, má z čoho čerpať. :? :)
Janka
 

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Bára » 10 črc 2012, 23:11

zsimona píše:
xitee píše:http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/75291/bartosova-hraje-ve-filmu-umre-hned-na-zacatku.html

Tady je :miro: nazván hereckým kolegou Ivety Bartošové. Ale těším se nejen na film, ale i jsem zvědavá na titulní písničku k filmu. Film pojednává o psychopatovi, který vraždí hlava nehlava a lidé jsou zpočátku lhostejní a neinformovaní. Don´t close your eyes znamená Nebuďte lhostejní, takže by to mohla být ona. Ostatně x lidí z celého světa psalo, že by se písnička hodila do hororu. Škoda, že ten film nebude zpropagován v zahraničí a hrán v angličtině, aby ho mohli zhlédnout i zahraniční fanoušci.

já bych s vyjádřením,že to je škoda počkala až potom,co uvidíme..co to bude za "skvost".... :roll:
:wink: Ten režisér je mladej kluk a podívejte na hodnocení jeho prvního počinu :wink:http://www.csfd.cz/tvurce/56259-tomas-kucera/ :roll: Ale u nás vznikají někdy takový nepochopitelný a neuchopitelný (nejen u nás) skvosty, že ani nemám strach :lol: Holt opustíme na jeden večer Klub náročného diváka :lol: :thumbup: ...a možná se nám to bude líbit :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Janka » 10 črc 2012, 23:27

Keď už som predčasom opustila klub náročného poslucháča, nemám problém. :wink:
Janka
 

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 11 črc 2012, 00:23

Bára píše:
zsimona píše:
xitee píše:http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/75291/bartosova-hraje-ve-filmu-umre-hned-na-zacatku.html

Tady je :miro: nazván hereckým kolegou Ivety Bartošové. Ale těším se nejen na film, ale i jsem zvědavá na titulní písničku k filmu. Film pojednává o psychopatovi, který vraždí hlava nehlava a lidé jsou zpočátku lhostejní a neinformovaní. Don´t close your eyes znamená Nebuďte lhostejní, takže by to mohla být ona. Ostatně x lidí z celého světa psalo, že by se písnička hodila do hororu. Škoda, že ten film nebude zpropagován v zahraničí a hrán v angličtině, aby ho mohli zhlédnout i zahraniční fanoušci.

já bych s vyjádřením,že to je škoda počkala až potom,co uvidíme..co to bude za "skvost".... :roll:
:wink: Ten režisér je mladej kluk a podívejte na hodnocení jeho prvního počinu :wink:http://www.csfd.cz/tvurce/56259-tomas-kucera/ :roll: Ale u nás vznikají někdy takový nepochopitelný a neuchopitelný (nejen u nás) skvosty, že ani nemám strach :lol: Holt opustíme na jeden večer Klub náročného diváka :lol: :thumbup: ...a možná se nám to bude líbit :P :D

... :lol: já už jsem tak nenáročná :lol: ...že se mi to ani nemusí líbit :mrgreen: ....hlavně,když to Miro zahraje aspoň trochu přesvědčivě :wink: :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16


Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 11 črc 2012, 14:42

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Sidney » 11 črc 2012, 15:57

Ja nase filmy (najma SK tvorba), teda tie nove vobec nepozeram, to su take stupidity, ze sa to neda. Ako fanusik drsneho filmoveho zanru si to pozrem. Tusim raz som videla nejaky cesky horor TMA, bolo to slabe, tak raz kuknut sa to dalo. Niekedy film nemusi byt nejaky financne narocny a moze byt ok, napriklad "Posledny dom nalavo" mozem odporucit, jednoduchy psycho-horor, dost dobry, bola som prekvapena. Samozrejme ze mam rada aj ine zanre, napriklad aj vojnove filmy, ale neznasam romanticke komedie a filmy typu Pilchnerova o prachacoch, co ziju na zamkoch a podobne... :x Aby ste si nemysleli, ze som nejaka necitliva alebo co, lebo to nie je pravda. Len neznasam filmy, ktore len co zacnu, uz viem koniec.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37


Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 11 črc 2012, 17:29


...je vidět,že nikdo to ještě neviděl...ale už to všichni odsoudili....tohle asi nedopadne dobře :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Ivana » 11 črc 2012, 18:26

Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Bára » 11 črc 2012, 18:42

Ivana píše:http://www.cas.sk/clanok/227910/iveta-bartosova-si-dlho-vo-filme-nezahrala-zomrie-uz-na-zaciatku.html
:D Miro hovoří o "totálním úletu". Hned jsem si to myslela :lol: Nikdo snad nemůže čekat nic jiného. Jakmile jsem viděla obsazení, tak mně bylo jasné, že si to nebude ani hrát na něco, co čeká na to, že si odborná kritika sedne na zadek :wink: Takovej letní úlet.... s nízkým rozpočtem.... pro pobavení :) Vím o filmech, které měly mnohamilionové rozpočty a byly to neuvěřitelný slátaniny a nikdo na to nechodil :wink: a ještě si hrály na umění a cítili se nepochopení :wink: Tohle nebude určitě ten případ :roll: Spíše to tipuju na styl JE LÉTO, PROČ SI NEZABLBNOUT :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Lilie » 11 črc 2012, 20:10

Na Primě rozhovor s Ivetou o filmu a ukázka :D Ale M se s ní na place nesetkal.......
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron