Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední výkřik -film

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 10 srp 2012, 12:09

xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.


na tej fotke ma 18 :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 10 srp 2012, 13:54

ewilyn píše:
xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.


na tej fotke ma 18 :lol:

no,ale že museli pátrat! :roll: ....z toho množství fotek vybrali snad jedinou zveřejněnou s krátkými vlasy! :roll: :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Lilie » 10 srp 2012, 14:00

zsimona píše:
ewilyn píše:
xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.


na tej fotke ma 18 :lol:

no,ale že museli pátrat! :roll: ....z toho množství fotek vybrali snad jedinou zveřejněnou s krátkými vlasy! :roll: :lol:


Však dobrá fotka :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Franci » 10 srp 2012, 22:01

xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.

jej zlatý... ale toto nie sú krátke vlasy, to sú už dlhšie. krátke vlasy sú také, že je chlapcovi vidieť uši.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod zsimona » 11 srp 2012, 00:04

Franci píše:
xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.

jej zlatý... ale toto nie sú krátke vlasy, to sú už dlhšie. krátke vlasy sú také, že je chlapcovi vidieť uši.

Franci,nebuď náročná...u Mira jsou tohle-krátké vlasy! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Míla » 11 srp 2012, 11:01

zsimona píše:
Franci píše:
xitee píše:http://www.kinobox.cz/osoba/1194416-miro-smajda

Lidé na diskusích neustále píší, že by se měl dát ostříhat a tak jim kinobox vyhověl. Výsledkem je profilová fotka z Mirových patnáctin.

jej zlatý... ale toto nie sú krátke vlasy, to sú už dlhšie. krátke vlasy sú také, že je chlapcovi vidieť uši.

Franci,nebuď náročná...u Mira jsou tohle-krátké vlasy! :lol:

:arrow: :miro: :arrow: 11.-12.8.2012 Česká Lípa od 17.30 kulturní dům Crystal
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 12 srp 2012, 23:22

No už sme to videli aj my. Zašli sme si kvôli filmu do Bratislavy. Tak úprimne - ten film naozaj nie je nič moc, no začiatok pôsobí naozaj ako horor a človek má chuť báť sa. :) Pár scén je celkom fajn, nie je najhoršia kamera, hudba, no ako celok je to strašne odfláknuté. Dcéra hovorí, že ktovie ako sa Mirkovi, ktorý má vždy také perfektné a prepracované klipy a všetko robí precízne, asi pozdával ten film v jeho konečnej podobe? No a čo sa týka Mirkovej úlohy, tak on nezodpovedá za scenár a réžiu, ale on náhodou svoju úlohu zahral prirodzene a presvedčivo, najmä v tej poslednej scéne, kde mal najväčší priestor a nevnucovali mu nejaké repliky od veci, sa nám zdal byť naozaj dobrý. A tak isto Iveta Bartošová tam pôsobila dobre. Ešte herečka, čo hrala priateľku hlavnej hrdinky sa nám pozdávala, no väčšinou tí mladí herci pôsobili strašne strnulo a divadelne. No a vrah - akoby bol celý v sadre a vraždil ľudí ako v Shakespearových drámach. Scenár, dialógy - sú najväčšou slabinou tohto počinu. Logiku tam netreba hľadať žiadnu. A zhodli sme sa, že aj keď ušetrili na kostýmoch (asi hral každý v tom, v čom prišiel z domu a niekedy v tom panoval divoký nesúlad), na interiéroch, ale aspoň divadelný nôž si mali kúpiť, aby to pôsobilo trochu prirodzenejšie :-) Ale nenudili sme sa, to vôbec nie. :D Sme radi, že sme si to boli pozrieť, bavili sme sa :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Nikys » 13 srp 2012, 23:31

Tak i já s maminou a taťkou podctila kino v Kutné Hoře svou návštěvou. Jednu chvíli hrozilo že pokud nás nebude více jak 6 tak že nebudou promítat, ale účast nakonec byla myslím nejhojněší byly jsme tam mi tři a dalších 9 lidí. Dojem z filmu mám dobrý. Docela mě to bavilo, jelikož to byl první horor, který jsem kdy viděla nemohu porovnávat se zahraniční produkcí, ale jako laikovi v oboru horor se mi to líbilo. Miro svou roli zvládl dobře, akorát ta čeština mi k němu nějak nesedí. No musím říct, že nelituji toho že jsem na to šla. Ale jak se říká 100 lidí 100 chutí. Každý na to má svůj názor a to rezpektuji.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Sidney » 14 srp 2012, 21:26

Nikys píše:Tak i já s maminou a taťkou podctila kino v Kutné Hoře svou návštěvou. Jednu chvíli hrozilo že pokud nás nebude více jak 6 tak že nebudou promítat, ale účast nakonec byla myslím nejhojněší byly jsme tam mi tři a dalších 9 lidí. Dojem z filmu mám dobrý. Docela mě to bavilo, jelikož to byl první horor, který jsem kdy viděla nemohu porovnávat se zahraniční produkcí, ale jako laikovi v oboru horor se mi to líbilo. Miro svou roli zvládl dobře, akorát ta čeština mi k němu nějak nesedí. No musím říct, že nelituji toho že jsem na to šla. Ale jak se říká 100 lidí 100 chutí. Každý na to má svůj názor a to rezpektuji.



No, aspon niekto je spokojny. Mne to kolega stiahne. Segra ide prec a nikto iny by na to nesiel... Sice, na Henu som zabudla... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod ewilyn » 14 srp 2012, 22:17

Nikys píše:Tak i já s maminou a taťkou podctila kino v Kutné Hoře svou návštěvou. Jednu chvíli hrozilo že pokud nás nebude více jak 6 tak že nebudou promítat, ale účast nakonec byla myslím nejhojněší byly jsme tam mi tři a dalších 9 lidí. Dojem z filmu mám dobrý. Docela mě to bavilo, jelikož to byl první horor, který jsem kdy viděla nemohu porovnávat se zahraniční produkcí, ale jako laikovi v oboru horor se mi to líbilo. Miro svou roli zvládl dobře, akorát ta čeština mi k němu nějak nesedí. No musím říct, že nelituji toho že jsem na to šla. Ale jak se říká 100 lidí 100 chutí. Každý na to má svůj názor a to rezpektuji.


no neviem baby :roll: ...ak Vam staci takato kvalita filmov, tak naco vali Hollywood do vyroby tie miliony...ked staci digitalny fotak , scenar, ktory nema hlavu- patu , par amaterskych hercov a strasny zvuk :roll: ..ten film je paskvil, ale suhlasim, ze :miro: a jeho vykon je tam jedna z mala pozitivnych veci...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Kaja » 15 srp 2012, 13:00

Sidney píše:
Nikys píše:Tak i já s maminou a taťkou podctila kino v Kutné Hoře svou návštěvou. Jednu chvíli hrozilo že pokud nás nebude více jak 6 tak že nebudou promítat, ale účast nakonec byla myslím nejhojněší byly jsme tam mi tři a dalších 9 lidí. Dojem z filmu mám dobrý. Docela mě to bavilo, jelikož to byl první horor, který jsem kdy viděla nemohu porovnávat se zahraniční produkcí, ale jako laikovi v oboru horor se mi to líbilo. Miro svou roli zvládl dobře, akorát ta čeština mi k němu nějak nesedí. No musím říct, že nelituji toho že jsem na to šla. Ale jak se říká 100 lidí 100 chutí. Každý na to má svůj názor a to rezpektuji.



No, aspon niekto je spokojny. Mne to kolega stiahne. Segra ide prec a nikto iny by na to nesiel... Sice, na Henu som zabudla... :mrgreen:


Zober Heňu a choďte. :) Som zvedavá, čo poviete. Ten film je jedna veľká chyba, ale jedna z chýb je asi aj to, že si vymlátili všetkých zaujímavých ľudí asi do polovice filmu, nehľadiac na psychológiu diváka, ktorý sa potrebuje niečoho chytiť, o niekoho sa báť, s niekým súcitiť. No a ak postavy nemajú žiadnu hĺbku, sú veľmi jednorozmerné, povrchne predstavené, nie sú ani nejako atraktívne a navyše veľmi nehrajú, tak o čo tam divákovi má ísť. Potom už iba o rozuzlenie problému, kto je vrah, čo je ku koncu už takmer jasné. Myslím, že ak zohnali artraktívnych ľudí, mali im dať väčší priestor, využiť to inak ako na bezvýznamné postavy. Ale možno bude lepšia možnosť. :idea: :) Bavilo by ma to. :) ......No dobre, už som ticho a chcem predovšetkým hudbu. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod adela ankarova » 15 srp 2012, 14:43

Sid a kde to stáhne, zatím jsem to na netu nikde nenašla?
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Misuna » 15 srp 2012, 18:08

adela ankarova píše:Sid a kde to stáhne, zatím jsem to na netu nikde nenašla?


Film ke stažení by neměl být a bude pouze v kinech, informovali o tom na FB.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Poslední výkřik -film

Příspěvekod Sidney » 15 srp 2012, 21:34

Misuna píše:
adela ankarova píše:Sid a kde to stáhne, zatím jsem to na netu nikde nenašla?


Film ke stažení by neměl být a bude pouze v kinech, informovali o tom na FB.



Kazdy film sa da stiahnut. Uvidime, v BA to uz nedavaju. Do stvrtka.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37


PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron