Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Anjeli strazni

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 16 dub 2012, 16:28

Kaja píše:Sid, ale tá prvá fotka, to je profi fotografia, kde je to vec aj svietenia a úprav, ja tam veľký rozdiel v líčení nevidím. Ak vyzerá dobre, a to, podľa mňa, aj v Anjeloch strážnych vyzeral, tak mi je to štyri, čo má na sebe namaľované. A čo sa báb týka, ja mám pocit, že si na to zvyknú, nie? Veď aj chalani z iných skupín chodia namaľovaní a myslím, že to fanúšičkám nevadí. :?: :idea: No ja neviem, nevadí to ani ľuďom, čo sú od neho starší o dve generácie, ako registrujem. :) On sa proste maľovať chce, to je zbytočné riešiť či áno, či nie. Mne sa to páči. :) No možno vy by ste mu niektoré vedeli poradiť ako to urobiť lepšie, ja som tiež z tých, čo to moc nevedia. Môj amatérsky názor, jediná, čo sa mi moc nepáči, je tá tretia, tam je to také cukríkové, ale ostatné sú pekné. Je to tým, že má zvýraznené pery pastelovým odtieňom, to by som pre neho vôbec nevolila, pastelové farby nie. Ak zvýrazniť pery, tak skôr niečo s veľmi ľahkým tehlovým alebo hnedým odtieňom? Ružovú nie. Ani k jeho farebnému typu ružová nepristane. Oči nevadia, aj keď sú namaľované viac, je to také démonické, ale pery vôbec nie, alebo iným odtieňom, chcelo by sa s tým pohrať. :lol: Ale teraz sa mi zdalo, že vyzeral pekne.


pery by si ako chlap nemal licit vobec....ak tak maximalne bezfarebny lesk...ale ani to nie....
to uz potom vypada fakt jak "transka"..

ale licenie by malo byt ason trochu esteticke a prirodzene....to obocie pri zaberoch zblizka i mna vyrusovalo...treba ho zvyraznit, hlavne ked si da cierne linky, ale hnedou, nie ciernou ci sivou ci akou...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Iva » 16 dub 2012, 17:09

Sidney píše:
Iva píše:Ja len nechapem, ze toto vas trapi a tolko o tom dokazete trepat :lol: :lol: :lol: mne je to upa suma-fuk
nemozem zabudnut, ked tancoval v LSD a TU sa riesili len ucesy, kosielocky a podobne vtakoviny....vtedy som sem ani dlhsiu dobu nechodila :roll:



A co sa tam malo riesit, ved tie tance nestali za nic... :mrgreen:


jupsik, vlastne fakt :shock:
:lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Kaja » 16 dub 2012, 17:23

mari píše:Podľa mňa tým maľovaním na bežnú príležitosť zbytočne upútava pozornosť na seba nepotrebným smerom. Napr. môj muž ho včera chvíľu počúval , no ked dali záber z blízka , klepol si na čelo a odišiel ... No poviete si , jeho vec , ked sa chce maľovať , nech ... No keď chce , aby mal poslucháčov a fanúšikov , tak nech nejde hlavou proti múru aj keď nemusí :wink:
Mne vtedy príde neprirodzený , akoby sa hral na niekoho iného .

Celkom iné je maľovanie a la demon , na koncerte , tam nemám problém , je to súčasť vystúpenia , patrí to k tomu :D
To je môj názor , nemusí sa každý s ním stotožniť :wink:
Kým nenosí sukne a podprdy , tak to snáď prežijem :lol:


No myslím, že práve to je on, náš večný provokatér. :D Jemu asi robí dobre, keď trochu vytáča konzervatívnych ľudí. :) Ja mu to nemám za zlé, úplne chápem, že ho to baví. :lol: Napokon si myslím, že ľudia, ktorým vadí takáto maličkosť, nebudú mať nikdy blízko k jeho hudbe. A naopak. Komu sa páči jeho hudba, toto ho neodradí. :) :idea:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod zariva_kometka » 16 dub 2012, 17:25

Kaja píše:
No myslím, že práve to je on, náš večný provokatér. :D Jemu asi robí dobre, keď trochu vytáča konzervatívnych ľudí. :) Ja mu to nemám za zlé, úplne chápem, že ho to baví. :lol: Napokon si myslím, že ľudia, ktorým vadí takáto maličkosť, nebudú mať nikdy blízko k jeho hudbe. A naopak. Komu sa páči jeho hudba, toto ho neodradí. :) :idea:


:thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Kaja » 16 dub 2012, 17:27

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 16 dub 2012, 17:32

Henrieta píše:
Presne tak, ja ako žena vôbec neviem oceniť, keď sa chalan, a prirodzene veľmi pekný chalan takto namaľuje. Keby si dal na túto príležitosť jemné líčenie, že to ani nepostrehneme, to je ok, je moc bledý prirodzene, takže v poriadku. Ak sa namaľuje silno na vystúpenie, kde si to vyžaduje pesnička, to je tak isto ok, ako trebárs teraz naposledy v divadle. Aj keď ja by som na Eurosongu volila niečo jemnejšie, aby vyzeral čo najlepšie, lebo on môže zaujať aj vzhľadom, bez ohľadu na pesničku, aj baby čo rock ani nepočúvajú a keď sa dá za zmachleného černokňažníka,ani nebudú pomaly vidieť ako vyzerá a to je škoda. To je môj názor, aj keď teraz vyzeral o 100% lepšie ako vo Voyo music.

súhlasím
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 16 dub 2012, 17:34

Sidney píše:Tak, tak... Treba mysliet, ze miliony ludi ho uvidia prvy krat a ked bude pod kopou sminkov, nebudu vidiet o koho ide... :mrgreen:
Jemu make-up brutal sekne, ale nie moc silny. Dufam, ze mu v tom poradia potom a bude mat aj stylistu a tak.
Ale vlasy mal teraz 100 bodove. Mozno sa to mnohym nepaci, ze dlhe su a tak... Ale jemu to pristane, a my to vsetci vieme... :wink:
Muzi spoza hranic mavaju dlhsie vlasy normalne, to len u nas frci vyholena gebula... :mrgreen:

presne tak. súhlasím s Tvojími a Henrietimi názormi
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 16 dub 2012, 17:37

Sidney píše:Takze N1 - sexi Maxo
N2 - babika Maxo
N3 - transka Maxo
SND - demon Maxo

kto je to na tej fotke? Podobá sa na Maxa.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 16 dub 2012, 17:43

Kaja píše:nejaké fotky zo zákulisia:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 564&type=1

zlatučký je. Ale mám pocit že to maľovanie ho vôbec nezdrsňuje, takže je jedno či sa namaľuje silno alebo jemne.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 16 dub 2012, 17:49

Kaja píše:
mari píše:Podľa mňa tým maľovaním na bežnú príležitosť zbytočne upútava pozornosť na seba nepotrebným smerom. Napr. môj muž ho včera chvíľu počúval , no ked dali záber z blízka , klepol si na čelo a odišiel ... No poviete si , jeho vec , ked sa chce maľovať , nech ... No keď chce , aby mal poslucháčov a fanúšikov , tak nech nejde hlavou proti múru aj keď nemusí :wink:
Mne vtedy príde neprirodzený , akoby sa hral na niekoho iného .

Celkom iné je maľovanie a la demon , na koncerte , tam nemám problém , je to súčasť vystúpenia , patrí to k tomu :D
To je môj názor , nemusí sa každý s ním stotožniť :wink:
Kým nenosí sukne a podprdy , tak to snáď prežijem :lol:


No myslím, že práve to je on, náš večný provokatér. :D Jemu asi robí dobre, keď trochu vytáča konzervatívnych ľudí. :) Ja mu to nemám za zlé, úplne chápem, že ho to baví. :lol: Napokon si myslím, že ľudia, ktorým vadí takáto maličkosť, nebudú mať nikdy blízko k jeho hudbe. A naopak. Komu sa páči jeho hudba, toto ho neodradí. :) :idea:


Tak to hej... Len ide o to, co mu pristane viac a co menej... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 16 dub 2012, 17:51

Franci píše:
Kaja píše:nejaké fotky zo zákulisia:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 564&type=1

zlatučký je. Ale mám pocit že to maľovanie ho vôbec nezdrsňuje, takže je jedno či sa namaľuje silno alebo jemne.




Ale tak jak to mal v divadle ho zdrsnilo, bol jak z hororu... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Bára » 16 dub 2012, 19:11

Kaja píše:
mari píše:Podľa mňa tým maľovaním na bežnú príležitosť zbytočne upútava pozornosť na seba nepotrebným smerom. Napr. môj muž ho včera chvíľu počúval , no ked dali záber z blízka , klepol si na čelo a odišiel ... No poviete si , jeho vec , ked sa chce maľovať , nech ... No keď chce , aby mal poslucháčov a fanúšikov , tak nech nejde hlavou proti múru aj keď nemusí :wink:
Mne vtedy príde neprirodzený , akoby sa hral na niekoho iného .

Celkom iné je maľovanie a la demon , na koncerte , tam nemám problém , je to súčasť vystúpenia , patrí to k tomu :D
To je môj názor , nemusí sa každý s ním stotožniť :wink:
Kým nenosí sukne a podprdy , tak to snáď prežijem :lol:


No myslím, že práve to je on, náš večný provokatér. :D Jemu asi robí dobre, keď trochu vytáča konzervatívnych ľudí. :) Ja mu to nemám za zlé, úplne chápem, že ho to baví. :lol: Napokon si myslím, že ľudia, ktorým vadí takáto maličkosť, nebudú mať nikdy blízko k jeho hudbe. A naopak. Komu sa páči jeho hudba, toto ho neodradí. :) :idea:
:thumbup: Díky, Kaji :!: A opravdu mě mrzí, že nám úplně zanikl smysl toho, co v tom rozhovoru zaznělo :cry: Mnohé (i to malování) tam vysvětlil :wink: I to, že není dobré hodnotit lidi jen podle interiéru :idea: Kdyby měl u mě sehrávat roli jen ten interéřr, tak tu už dávno nejsem (i když ten je krásnej :D ) A :miro: sám řekl, že k té vnější kráse musí ještě něco člověk vyzařovat :wink: Kdo hodnotí jen podle těch vnějších znaků, tak to pro něho asi není ten pravý fanoušek. Tady to snad nikdo není. A mnozí chpapi mají možná hlavně problém s tím, že je to opravdu krásnej chlap. S tím nikdo nic nenadělá a nikdy je nebude už z principu nic dalšího zajímat. Jsou to ješitové :!: Po dlouhé době rozhovor, kde trochu odkryl sám sebe a jeho pocity a my se tady zase mrskáme kolem blbostí :twisted: :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 16 dub 2012, 19:15

Bára píše:
Kaja píše:
mari píše:Podľa mňa tým maľovaním na bežnú príležitosť zbytočne upútava pozornosť na seba nepotrebným smerom. Napr. môj muž ho včera chvíľu počúval , no ked dali záber z blízka , klepol si na čelo a odišiel ... No poviete si , jeho vec , ked sa chce maľovať , nech ... No keď chce , aby mal poslucháčov a fanúšikov , tak nech nejde hlavou proti múru aj keď nemusí :wink:
Mne vtedy príde neprirodzený , akoby sa hral na niekoho iného .

Celkom iné je maľovanie a la demon , na koncerte , tam nemám problém , je to súčasť vystúpenia , patrí to k tomu :D
To je môj názor , nemusí sa každý s ním stotožniť :wink:
Kým nenosí sukne a podprdy , tak to snáď prežijem :lol:


No myslím, že práve to je on, náš večný provokatér. :D Jemu asi robí dobre, keď trochu vytáča konzervatívnych ľudí. :) Ja mu to nemám za zlé, úplne chápem, že ho to baví. :lol: Napokon si myslím, že ľudia, ktorým vadí takáto maličkosť, nebudú mať nikdy blízko k jeho hudbe. A naopak. Komu sa páči jeho hudba, toto ho neodradí. :) :idea:
:thumbup: Díky, Kaji :!: A opravdu mě mrzí, že nám úplně zanikl smysl toho, co v tom rozhovoru zaznělo :cry: Mnohé (i to malování) tam vysvětlil :wink: I to, že není dobré hodnotit lidi jen podle interiéru :idea: Kdyby měl u mě sehrávat roli jen ten interéřr, tak tu už dávno nejsem (i když ten je krásnej :D ) A :miro: sám řekl, že k té vnější kráse musí ještě něco člověk vyzařovat :wink: Kdo hodnotí jen podle těch vnějších znaků, tak to pro něho asi není ten pravý fanoušek. Tady to snad nikdo není. A mnozí chpapi mají možná hlavně problém s tím, že je to opravdu krásnej chlap. S tím nikdo nic nenadělá a nikdy je nebude už z principu nic dalšího zajímat. Jsou to ješitové :!: Po dlouhé době rozhovor, kde trochu odkryl sám sebe a jeho pocity a my se tady zase mrskáme kolem blbostí :twisted: :!:



Preco blbosti, to uz sa ani bavit nemozme, vsetko tak vazne berete. Na vazne veci este bude cas v maji... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 16 dub 2012, 19:20

tak vzdy rozoberame nejak vizaz :) ...bud vlasy, alebo teraz malovanie...ja myslim, ze sa este stale hlada a ze to casom vychyta :) ...ono ide o to, ze je to fakt pekny chlap a to malovanie by z neho malo robit "sexi rebela" resp. "sexi demona" :mrgreen: a nie divnu transku...

ano, v rozhovore povedal mnohe, myslim, ze i ta atmosfera tam bola tak prijemna, ze neal problemy hovorit na rozne temy i co sa tyka autonehody i zdravot. ( resp. skor psychickych ) problemov...prezentoval sa ako clovek, ktory vie co chce ma svoje ciele, plany, sucasne posobil velmi uvolnene...a bez roznych bulvarnych tem ( sice baby boli, ale bez romanikov :mrgreen: )...tento rozhovor bol vazne jeden z najlepsich, co sme kedy v TV asi videli :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 16 dub 2012, 19:23

ewilyn píše:tak vzdy rozoberame nejak vizaz :) ...bud vlasy, alebo teraz malovanie...ja myslim, ze sa este stale hlada a ze to casom vychyta :) ...ono ide o to, ze je to fakt pekny chlap a to malovanie by z neho malo robit "sexi rebela" resp. "sexi demona" :mrgreen: a nie divnu transku...

ano, v rozhovore povedal mnohe, myslim, ze i ta atmosfera tam bola tak prijemna, ze neal problemy hovorit na rozne temy i co sa tyka autonehody i zdravot. ( resp. skor psychickych ) problemov...prezentoval sa ako clovek, ktory vie co chce ma svoje ciele, plany, sucasne posobil velmi uvolnene...a bez roznych bulvarnych tem ( sice baby boli, ale bez romanikov :mrgreen: )...tento rozhovor bol vazne jeden z najlepsich, co sme kedy v TV asi videli :thumbup:

on nie je démon!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a súhlasím, naozaj jeden z najlepších rozhovorov.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron