Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Anjeli strazni

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Bára » 15 dub 2012, 17:14

Teď jsme to dokoukali i s manželem (já podruhé :oops: ) Vydržel do konce, neměl žádné blbé poznámky a malování vůbec nekomentoval :wink: První CD zná, ale Loneliness a DCYE dnes zaznamenal poprvé. Uvedla jsem ho do problematiky a prohlásil, že super :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Ivana » 15 dub 2012, 17:36

Bára píše:Teď jsme to dokoukali i s manželem (já podruhé :oops: ) Vydržel do konce, neměl žádné blbé poznámky a malování vůbec nekomentoval :wink: První CD zná, ale Loneliness a DCYE dnes zaznamenal poprvé. Uvedla jsem ho do problematiky a prohlásil, že super :thumbup: :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

treba zapájať celú rodinu do problematiky, ja sa tiež snažím, i keď môj synáčik včera pustil hlášku, že je vymaľovaný ako žena, hneď na to zahlásil, že je najúspešnejší zo všetkých superstaristov
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 15 dub 2012, 17:41

Ivana píše:
Bára píše:Teď jsme to dokoukali i s manželem (já podruhé :oops: ) Vydržel do konce, neměl žádné blbé poznámky a malování vůbec nekomentoval :wink: První CD zná, ale Loneliness a DCYE dnes zaznamenal poprvé. Uvedla jsem ho do problematiky a prohlásil, že super :thumbup: :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

treba zapájať celú rodinu do problematiky, ja sa tiež snažím, i keď môj synáčik včera pustil hlášku, že je vymaľovaný ako žena, hneď na to zahlásil, že je najúspešnejší zo všetkých superstaristov


ja myslim, ze rodina hociktorej z nas uz ani nemoze byt nezapojena...ani priatelia, znami :) ...niekedy sa ma i kamosi zosrandy spytaju hned 2 . otazku- ze ako sa mam :?: ..a ako sa ma smajda :?: :lol:

Heribanova vie byt skutocne velmi prijemna a empaticka a cely ten rozhovor bol taky...a :miro: tam posobil velmi dobre- prirodzene, uvolnene, dost sebavedomo- ako clovek, ktory presne vie co chce...ale nic prehnane..
fakt velmi prijemny rozhovor :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod gatla » 15 dub 2012, 17:43

ewilyn píše:
Ivana píše:
Bára píše:Teď jsme to dokoukali i s manželem (já podruhé :oops: ) Vydržel do konce, neměl žádné blbé poznámky a malování vůbec nekomentoval :wink: První CD zná, ale Loneliness a DCYE dnes zaznamenal poprvé. Uvedla jsem ho do problematiky a prohlásil, že super :thumbup: :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

treba zapájať celú rodinu do problematiky, ja sa tiež snažím, i keď môj synáčik včera pustil hlášku, že je vymaľovaný ako žena, hneď na to zahlásil, že je najúspešnejší zo všetkých superstaristov


ja myslim, ze rodina hociktorej z nas uz ani nemoze byt nezapojena...ani priatelia, znami :) ...niekedy sa ma i kamosi zosrandy spytaju hned 2 . otazku- ze ako sa mam :?: ..a ako sa ma smajda :?: :lol:

Heribanova vie byt skutocne velmi prijemna a empaticka a cely ten rozhovor bol taky...a :miro: tam posobil velmi dobre- prirodzene, uvolnene, dost sebavedomo- ako clovek, ktory presne vie co chce...ale nic prehnane..
fakt velmi prijemny rozhovor :thumbup:

Přesně tak :thumbup:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Kaja » 15 dub 2012, 17:53

Ivana píše:
Bára píše:Teď jsme to dokoukali i s manželem (já podruhé :oops: ) Vydržel do konce, neměl žádné blbé poznámky a malování vůbec nekomentoval :wink: První CD zná, ale Loneliness a DCYE dnes zaznamenal poprvé. Uvedla jsem ho do problematiky a prohlásil, že super :thumbup: :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

treba zapájať celú rodinu do problematiky, ja sa tiež snažím, i keď môj synáčik včera pustil hlášku, že je vymaľovaný ako žena, hneď na to zahlásil, že je najúspešnejší zo všetkých superstaristov


Aj moja mama si to pozrela teraz a tiež sa jej to veľmi páčilo. 8) Teleráno a nejaké posledné veci len ofrflala, ale toto bola rada, že videla. Tiež sa jej Heribanová páčila a bola spokojná, že Miro niečo viac odhalil zo seba ako zo senzitívnej a premýšľajúcej bytosti, i z pozadia toho, čo ho nejako ovplyvňuje, pretože fakt ho majú médiá sklon tlačiť do pozície niekoho plytkého a povrchného, čo pravda nie je. :!: :idea: Podľa nej aj veľmi dobre vyzeral a maľovanie vôbec nekomentovala. Páčilo sa jej aj ako sa on "dvorne" správal k Heribanovej, fakt, že on sa vie pekne správať k ľuďom. 8) Dcére sa tiež páčilo všetko, jej bolo divné, že mu vykajú, je to trochu neobvyklé zatiaľ, väčšinou sa ľudia k nemu správajú bezprostredne, i on k nim, ako sme zvyknutí, ale pristalo to tam. :) Bolo to pekné.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Bára » 15 dub 2012, 17:56

Ivana píše:
Bára píše:Teď jsme to dokoukali i s manželem (já podruhé :oops: ) Vydržel do konce, neměl žádné blbé poznámky a malování vůbec nekomentoval :wink: První CD zná, ale Loneliness a DCYE dnes zaznamenal poprvé. Uvedla jsem ho do problematiky a prohlásil, že super :thumbup: :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

treba zapájať celú rodinu do problematiky, ja sa tiež snažím, i keď môj synáčik včera pustil hlášku, že je vymaľovaný ako žena, hneď na to zahlásil, že je najúspešnejší zo všetkých superstaristov
To tvrdí i náš mladej :D Jen my ale víme, že to je bez nějaký "tlačenky" vzadu, tvrdou palicí proti betonový zdi :shock: :lol: , občas na dlouhý přemýšlení, co to jako zase má být :shock: :?: :lol: No celkově........ jen pro velmi náročného fanouška s pevnými nervy :P Ale, jak :miro: řekl: Jistoty předem nemá rád :wink: Konečně nám je to tedy jasný, proč je všechno tak, jak to je :idea: Pokud nebude vypouštět nějaký hudební "sr...y", tak to snad naše nervy vydrží :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Iva » 15 dub 2012, 19:12

Ja som videla az dnes, vcera sme zili Kvasfestom v BA :) Pridavam sa ku vsetkym, ktorym sa to pacilo, od Heribanovej som nieco v takomto duchu aj ocakavala a myslim ze licenie vooobec nemusime riesit :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Kotě » 15 dub 2012, 20:39

A já to také dokoukala až dneska.....pro mě to byl úžasný rozhovor! Už jenom to, že mu redaktoka vykala! Hned to bylo o něčem jiném, žádný Miro, kluku ušatá, ale VY! Z Mira čišela pohoda...pěkné to bylo! A můj názor na jeho malování znáte....líbí se mi to a jsem ráda, že se to konečně naučil. Je to takové "chlapské" malování! Jo.... :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod mari » 15 dub 2012, 21:03

Tiež som to videla až dnes , rozhovor príjemný , malovanie zbytočné . :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 15 dub 2012, 21:42

Kotě píše:A já to také dokoukala až dneska.....pro mě to byl úžasný rozhovor! Už jenom to, že mu redaktoka vykala! Hned to bylo o něčem jiném, žádný Miro, kluku ušatá, ale VY! Z Mira čišela pohoda...pěkné to bylo! A můj názor na jeho malování znáte....líbí se mi to a jsem ráda, že se to konečně naučil. Je to takové "chlapské" malování! Jo.... :thumbup:


no linky a tiene ano...obocie sa este musi doucit, i ked mam pocit, ze uz zvlada i to :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 15 dub 2012, 22:24

ewilyn píše:
Kotě píše:A já to také dokoukala až dneska.....pro mě to byl úžasný rozhovor! Už jenom to, že mu redaktoka vykala! Hned to bylo o něčem jiném, žádný Miro, kluku ušatá, ale VY! Z Mira čišela pohoda...pěkné to bylo! A můj názor na jeho malování znáte....líbí se mi to a jsem ráda, že se to konečně naučil. Je to takové "chlapské" malování! Jo.... :thumbup:


no linky a tiene ano...obocie sa este musi doucit, i ked mam pocit, ze uz zvlada i to :wink:



Asi tak dajak. Ale faktom je ze jemu viac pasuje jemnejsie licenie. Ak sa jedna o rozhovor, tak je to aj vhodnejsie. Ak by to bolo extravagantne vystupenie, tak tam sa hodi aj to silnejsie... To je moj nazor, napisat si ho sem mozem... Proste krajsi je, ked je namalovany menej. Taky viac sexi.
Prilis namalovany vyzera ako nejaka figurina. Ci babika... Na tych promo fotkach na ESC to ma dobre, napriklad. Este dole capicu ako mal teraz a 12 points na ESC... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Henrieta » 15 dub 2012, 22:36

mari píše:Tiež som to videla až dnes , rozhovor príjemný , malovanie zbytočné . :wink:


Presne tak, ja ako žena vôbec neviem oceniť, keď sa chalan, a prirodzene veľmi pekný chalan takto namaľuje. Keby si dal na túto príležitosť jemné líčenie, že to ani nepostrehneme, to je ok, je moc bledý prirodzene, takže v poriadku. Ak sa namaľuje silno na vystúpenie, kde si to vyžaduje pesnička, to je tak isto ok, ako trebárs teraz naposledy v divadle. Aj keď ja by som na Eurosongu volila niečo jemnejšie, aby vyzeral čo najlepšie, lebo on môže zaujať aj vzhľadom, bez ohľadu na pesničku, aj baby čo rock ani nepočúvajú a keď sa dá za zmachleného černokňažníka,ani nebudú pomaly vidieť ako vyzerá a to je škoda. To je môj názor, aj keď teraz vyzeral o 100% lepšie ako vo Voyo music.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 15 dub 2012, 22:45

Tak, tak... Treba mysliet, ze miliony ludi ho uvidia prvy krat a ked bude pod kopou sminkov, nebudu vidiet o koho ide... :mrgreen:
Jemu make-up brutal sekne, ale nie moc silny. Dufam, ze mu v tom poradia potom a bude mat aj stylistu a tak.
Ale vlasy mal teraz 100 bodove. Mozno sa to mnohym nepaci, ze dlhe su a tak... Ale jemu to pristane, a my to vsetci vieme... :wink:
Muzi spoza hranic mavaju dlhsie vlasy normalne, to len u nas frci vyholena gebula... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Nikys » 15 dub 2012, 22:59

Sidney píše:Tak, tak... Treba mysliet, ze miliony ludi ho uvidia prvy krat a ked bude pod kopou sminkov, nebudu vidiet o koho ide... :mrgreen:
Jemu make-up brutal sekne, ale nie moc silny. Dufam, ze mu v tom poradia potom a bude mat aj stylistu a tak.
Ale vlasy mal teraz 100 bodove. Mozno sa to mnohym nepaci, ze dlhe su a tak... Ale jemu to pristane, a my to vsetci vieme... :wink:
Muzi spoza hranic mavaju dlhsie vlasy normalne, to len u nas frci vyholena gebula... :mrgreen:


100% souhlas :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Kotě » 16 dub 2012, 09:35

A nedá mi to,i když opět dostanu přes čumák! Miro se změnil v Maxe a musí reprezentovat Maxe všude kam přijde. A je evidentní, že Max se bude malovat, a bude se malovat výrazně a hodně! Ať půjde kamkoliv! Takže zapomeňte na hnědý tužky a jemý make up! A mě to ale vůůůbec nevadí! A to je zase můj názor a taky si ho tu můžu napsat. HOWGH! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron