Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Anjeli strazni

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Bára » 14 dub 2012, 21:25

Mám ráda tenhle typ pořadů :thumbup: Výborný rozhovor :D Vlastně nic nového, ale :miro: i STV tentokrát dávám 1+. Výborná moderátorka :D Líbilo se mi, že tam zakomponovali ukázky z klipů i vystoupení :thumbup: Po těch všech hloupých a polobulvárních rozhovorech konečně zase po dlouhé době pro mě balzám na duši :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Lenka » 14 dub 2012, 21:25

xitee píše:
Lenka píše:Moc se mi to líbilo,Miro usměvavý,uvolněný házel ty svoje ksiftíky :oops: :oops:
No prostě :thumbup: :thumbup:


Mě též a moderátorka příjemná, kladla mu rozumné a inteligentní otázky, žádné bulvární ptákoviny, odprezentovala slušnou formou jeho hudbu. Tak to má být.

Jo jo přesně tak :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Lenka » 14 dub 2012, 21:26

Bára píše:Mám ráda tenhle typ pořadů :thumbup: Výborný rozhovor :D Vlastně nic nového, ale :miro: i STV tentokrát dávám 1+. Výborná moderátorka :D Líbilo se mi, že tam zakomponovali ukázky z klipů i vystoupení :thumbup: Po těch všech hloupých a polobulvárních rozhovorech konečně zase po dlouhé době pro mě balzám na duši :wink:

Nevím jak vám ale mě se dneska bude vážně krásně usínat :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod zsimona » 14 dub 2012, 21:32

Lenka píše:
Bára píše:Mám ráda tenhle typ pořadů :thumbup: Výborný rozhovor :D Vlastně nic nového, ale :miro: i STV tentokrát dávám 1+. Výborná moderátorka :D Líbilo se mi, že tam zakomponovali ukázky z klipů i vystoupení :thumbup: Po těch všech hloupých a polobulvárních rozhovorech konečně zase po dlouhé době pro mě balzám na duši :wink:

Nevím jak vám ale mě se dneska bude vážně krásně usínat :oops: :lol:

i mně... :thumbup: ....nebyly tam žádné trapné otázky...pro lidi,kteří ho moc nesledují to muselo být příjemné a i poučné... :miro: působil jako dospělý inteligentní jedinec,který ví co chce! :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 14 dub 2012, 21:32

Nahral to niekto? Ja som to nevidela... Stv 2 tusim ani nemam...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod zariva_kometka » 14 dub 2012, 21:34

Sidney píše:Nahral to niekto? Ja som to nevidela... Stv 2 tusim ani nemam...


bude to určitě i v archívu :wink:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod xitee » 14 dub 2012, 21:35

Sidney píše:Nahral to niekto? Ja som to nevidela... Stv 2 tusim ani nemam...


Repríza je zítra po 16.00 hodině a za týden to bude v archívu na anjelistrazni.stv.sk., kdyby náhodou to nenahrál Braňo.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod mari » 14 dub 2012, 22:01

xitee píše:
Sidney píše:Nahral to niekto? Ja som to nevidela... Stv 2 tusim ani nemam...


Repríza je zítra po 16.00 hodině a za týden to bude v archívu na anjelistrazni.stv.sk., kdyby náhodou to nenahrál Braňo.

To je super , lebo aj ja som to nejak prepásla :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Kveta » 14 dub 2012, 22:13

Ja som to skoro prešvihla a zrazu mi vola kamoška maš na dvojke :miro: jaj hned som prepinala.Veľmi pekne to bolo natočene,snad ho už niektorý ľudia pochopia aký je a čo chce.Tým čo su neschopný nič nepomôže musia sami chcieť a nie len nadávať.Vlasy,oči celok super :thumbup:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 14 dub 2012, 22:15

podla mna to asi Brano nenahraval, bude to ale urcite v archive :)

tiez sa mi ten rozhovor velmi pacil :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 14 dub 2012, 22:16

vo fotogalerii mirosmajda-dialy blogu su uz i screenshoty :)

http://photogallery-mirosmajda.rajce.id ... i_strazni/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod mamca_ivca » 14 dub 2012, 22:25

ewilyn píše:podla mna to asi Brano nenahraval, bude to ale urcite v archive :)

tiez sa mi ten rozhovor velmi pacil :thumbup:


I mně se to moc líbilo, bylo to super. :thumbup: :D
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Henrieta » 14 dub 2012, 22:40

Ja som to síce pozerala, ale aj s inými ľuďmi, ktorí mi do toho v pravidelných intervaloch kecali ako "však nemá také svaly ako na fotke", "čo sa tak silno namaľoval" a pod., takže si to budem musieť pozrieť ešte raz, lebo mi vypadli podstatné veci akože či má tie baby rád moc alebo ešte viac alebo ako to vlastne je :roll:
Heribanová mu vyhovuje, lebo je vysoko inteligentná a veľmi taktná a potom proste nie je v žiadnom kŕči...
Vyzeral veľmi dobre ale vyzeral by ešte lepšie, keby si tú linku pod oči nedal do vnútorného kútika, iba do vonkajšieho a hnedú, nie čiernu a obočie len jemne, nie tak silno.
Tak isto na live vystúpenie by mal dať len jemný make-up a vlasy bez čiapky...bolo by to oveľa, oveľa lepšie, podľa mňa teda
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod ewilyn » 14 dub 2012, 23:05

Henrieta píše:Ja som to síce pozerala, ale aj s inými ľuďmi, ktorí mi do toho v pravidelných intervaloch kecali ako "však nemá také svaly ako na fotke", "čo sa tak silno namaľoval" a pod., takže si to budem musieť pozrieť ešte raz, lebo mi vypadli podstatné veci akože či má tie baby rád moc alebo ešte viac alebo ako to vlastne je :roll:
Heribanová mu vyhovuje, lebo je vysoko inteligentná a veľmi taktná a potom proste nie je v žiadnom kŕči...
Vyzeral veľmi dobre ale vyzeral by ešte lepšie, keby si tú linku pod oči nedal do vnútorného kútika, iba do vonkajšieho a hnedú, nie čiernu a obočie len jemne, nie tak silno.
Tak isto na live vystúpenie by mal dať len jemný make-up a vlasy bez čiapky...bolo by to oveľa, oveľa lepšie, podľa mňa teda


no takisto si myslim, ze by ako blondak mal pouzivat hnedu linku...aspon takto k civilnemu rozhovoru...a takisto hnedu tuzku na obocie, to bolo trochu moc, som si chvilu musela zvykat :)
btw...tie baby ma rad stale viac :mrgreen: ...ale len tie krasne :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod mari » 14 dub 2012, 23:56

ewilyn píše:
Henrieta píše:Ja som to síce pozerala, ale aj s inými ľuďmi, ktorí mi do toho v pravidelných intervaloch kecali ako "však nemá také svaly ako na fotke", "čo sa tak silno namaľoval" a pod., takže si to budem musieť pozrieť ešte raz, lebo mi vypadli podstatné veci akože či má tie baby rád moc alebo ešte viac alebo ako to vlastne je :roll:
Heribanová mu vyhovuje, lebo je vysoko inteligentná a veľmi taktná a potom proste nie je v žiadnom kŕči...
Vyzeral veľmi dobre ale vyzeral by ešte lepšie, keby si tú linku pod oči nedal do vnútorného kútika, iba do vonkajšieho a hnedú, nie čiernu a obočie len jemne, nie tak silno.
Tak isto na live vystúpenie by mal dať len jemný make-up a vlasy bez čiapky...bolo by to oveľa, oveľa lepšie, podľa mňa teda


no takisto si myslim, ze by ako blondak mal pouzivat hnedu linku...aspon takto k civilnemu rozhovoru...a takisto hnedu tuzku na obocie, to bolo trochu moc, som si chvilu musela zvykat :)
btw...tie baby ma rad stale viac :mrgreen: ...ale len tie krasne :mrgreen:


takže aj nás všetky :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron