Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Anjeli strazni

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod adela ankarova » 17 dub 2012, 01:32

Kotě píše:A nedá mi to,i když opět dostanu přes čumák! Miro se změnil v Maxe a musí reprezentovat Maxe všude kam přijde. A je evidentní, že Max se bude malovat, a bude se malovat výrazně a hodně! Ať půjde kamkoliv! Takže zapomeňte na hnědý tužky a jemý make up! A mě to ale vůůůbec nevadí! A to je zase můj názor a taky si ho tu můžu napsat. HOWGH! :lol: :lol: :lol:


rozhovor jsem zatím neviděla, kouknu na něj v archívu a věřím, že rozhovor to byl slušný podle toho, co tu o něm píšete,
ale nechápu tu růžovou rtěnku (soudím z těch fotek z FB), že by se Max vrátil do Mirových dětských let, kdy si hrajou děti s mamčinýma barvičkama? nebo Max změnil či přiznal nějakou jinou, pro mne neznámou sexuální orientaci, protože jsem tedy neviděla ani žádného gaye s růžovou pusinkou...nemyslím to špatně..prostě bych mu radila, pokud má tedy nejspíš tvořit jeho obličej jakési umělecké dílo, doplnující Maxovu vizáž, aby zkusil na tom zapracovat se stylistou a ne takhle experimentovat sám
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 17 dub 2012, 17:44

Baby, čo povedal Max, keď dostal tohoanjelika? Nič mu nerozumiem, iba slovo rovnaké. neviete čo povedal?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 19 dub 2012, 13:56

Obrázek páči sa mi táto fotka.. ako málo stačí k radosti.... páči sa mi to, ten anjelik je úplna maličkosť, navyše pravdepodobne vyrobená bežným človekom alebo dieťaťom. A Mirko sa tak vytešuje akoby to bolo niečo naozaj cenné. Naozaj krásne. táto relácia konečne ukázala, aký Miro noazaj je. Žiadná namyslenosť a afektovanosť, ako o ňom hovoria. Normálny milý, vzdelány, skromný mladý chlapec, ktorý sa dokáže tešiť z maličkostí.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Henrieta » 23 dub 2012, 09:29

Kotě píše:A nedá mi to,i když opět dostanu přes čumák! Miro se změnil v Maxe a musí reprezentovat Maxe všude kam přijde. A je evidentní, že Max se bude malovat, a bude se malovat výrazně a hodně! Ať půjde kamkoliv! Takže zapomeňte na hnědý tužky a jemý make up! A mě to ale vůůůbec nevadí! A to je zase můj názor a taky si ho tu můžu napsat. HOWGH! :lol: :lol: :lol:


Toto si ja zase nemyslím, že to má v nejakom pracovnom pláne ako nový Max byť všade silno namachlený, napr. v Teleráne bol bez maľovanie s opuchnutými očami po fláme či kde to bol :D a teraz s tými Maďarmi sa mi tiež nezdalo že by bol namaľovaný. Tak keby si na tom imidži dával vždy tak záležať, tak sa pekne vyspí a vždy upraví tip-top...to u neho ja nebadám takéto znaky :D ...skôr podľa nálady, že keď sa dobre vyspí, či keď sa dobre nevyspí :D ...tak vezme čiernu kudlu do ruky a ide...len dúfam že ho to nechytí na Eurovízii :roll: :mrgreen: Ja som ho teraz videla naposledy zblízka a môžem vám povedať, že takto by sa žiadna žena určite nenamaľovala...ako keď vezmete do ruky hrubý čierny uhoľ a orámujete si oči po pamäti bez zrkadla...a ústa neviem, to som mu nevidela nikdy namaľované, možno len na fotke to tak vyzerá ako tieň. V každom prípade najlepšie vyzerá bez maľovania príp. iba slabá hnedá linka pod oči skoro neviditeľná a rozpustené vlasy bez čapice...
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Sidney » 23 dub 2012, 09:52

Henrieta píše:
Kotě píše:A nedá mi to,i když opět dostanu přes čumák! Miro se změnil v Maxe a musí reprezentovat Maxe všude kam přijde. A je evidentní, že Max se bude malovat, a bude se malovat výrazně a hodně! Ať půjde kamkoliv! Takže zapomeňte na hnědý tužky a jemý make up! A mě to ale vůůůbec nevadí! A to je zase můj názor a taky si ho tu můžu napsat. HOWGH! :lol: :lol: :lol:


Toto si ja zase nemyslím, že to má v nejakom pracovnom pláne ako nový Max byť všade silno namachlený, napr. v Teleráne bol bez maľovanie s opuchnutými očami po fláme či kde to bol :D a teraz s tými Maďarmi sa mi tiež nezdalo že by bol namaľovaný. Tak keby si na tom imidži dával vždy tak záležať, tak sa pekne vyspí a vždy upraví tip-top...to u neho ja nebadám takéto znaky :D ...skôr podľa nálady, že keď sa dobre vyspí, či keď sa dobre nevyspí :D ...tak vezme čiernu kudlu do ruky a ide...len dúfam že ho to nechytí na Eurovízii :roll: :mrgreen: Ja som ho teraz videla naposledy zblízka a môžem vám povedať, že takto by sa žiadna žena určite nenamaľovala...ako keď vezmete do ruky hrubý čierny uhoľ a orámujete si oči po pamäti bez zrkadla...a ústa neviem, to som mu nevidela nikdy namaľované, možno len na fotke to tak vyzerá ako tieň. V každom prípade najlepšie vyzerá bez maľovania príp. iba slabá hnedá linka pod oči skoro neviditeľná a rozpustené vlasy bez čapice...



Presne tak... Snad mu v Baku poradia. Tam by mal byt zvyrazneny viac, ale zase nie tak ako bol vo Voyo s Barborou. Lebo to uz akoby ani nebol chlap... :mrgreen: Ale ma dobru ciernu linku – 200 % black, ktovie aku ma znacku. Tu co si dava dovnutra oka...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Franci » 23 dub 2012, 11:42

Henrieta píše:
Kotě píše:A nedá mi to,i když opět dostanu přes čumák! Miro se změnil v Maxe a musí reprezentovat Maxe všude kam přijde. A je evidentní, že Max se bude malovat, a bude se malovat výrazně a hodně! Ať půjde kamkoliv! Takže zapomeňte na hnědý tužky a jemý make up! A mě to ale vůůůbec nevadí! A to je zase můj názor a taky si ho tu můžu napsat. HOWGH! :lol: :lol: :lol:


Toto si ja zase nemyslím, že to má v nejakom pracovnom pláne ako nový Max byť všade silno namachlený, napr. v Teleráne bol bez maľovanie s opuchnutými očami po fláme či kde to bol :D a teraz s tými Maďarmi sa mi tiež nezdalo že by bol namaľovaný. Tak keby si na tom imidži dával vždy tak záležať, tak sa pekne vyspí a vždy upraví tip-top...to u neho ja nebadám takéto znaky :D ...skôr podľa nálady, že keď sa dobre vyspí, či keď sa dobre nevyspí :D ...tak vezme čiernu kudlu do ruky a ide...len dúfam že ho to nechytí na Eurovízii :roll: :mrgreen: Ja som ho teraz videla naposledy zblízka a môžem vám povedať, že takto by sa žiadna žena určite nenamaľovala...ako keď vezmete do ruky hrubý čierny uhoľ a orámujete si oči po pamäti bez zrkadla...a ústa neviem, to som mu nevidela nikdy namaľované, možno len na fotke to tak vyzerá ako tieň. V každom prípade najlepšie vyzerá bez maľovania príp. iba slabá hnedá linka pod oči skoro neviditeľná a rozpustené vlasy bez čapice...
súhlas
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anjeli strazni

Příspěvekod Henrieta » 23 dub 2012, 12:16

Ani v redakcii časopisu Fitnes nebol zmachlený...a predpokladám, že tak nechodí ani po uliciach...na tej fotke s taškou z DM-ky vyzerá byť na prírodno :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Předchozí

Zpět na Viděli jsme...

cron