Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Teleráno

Re: Teleráno

Příspěvekod Iva » 21 bře 2012, 22:13

adela ankarova píše:tak snad ten kissman nezklame...
jinak nevím, proč Max schovava svou krasu furt za ty bryle, vzdyt oci jsou to nejkrasnejsi na cloveku..


moju dceru najviac zaujimalo, preco nechcel ukazat tehlicky :lol: :roll:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Teleráno

Příspěvekod ewilyn » 21 bře 2012, 23:00

no konecne som si to pozrela :) ..vdaka Markize za archiv ...kissman to nhraval, ale posielal priamo MJM, tak bohvie, c ta nahravka bude i zverejnena...
diki kometke za screenshoty :thumbup:
a rozhovor bol mily, taky nenuteny, sice sme sa toho vela nedozvedeli, ale to skoro nikdy....a\ sice tiez neuznavam slnecne okuliare pri rozhovore v interieti...ale tak asi urcite lesie ako opuchnute oci ...
..a tehlicky ukaze az v ESC :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Teleráno

Příspěvekod mari » 21 bře 2012, 23:17

Aj ja mám z telerána dobrý pocit .
Bolo to uvolnené , vtipné :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Teleráno

Příspěvekod Misuna » 22 bře 2012, 03:35

Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Teleráno

Příspěvekod zariva_kometka » 22 bře 2012, 09:18

Misuna píše:http://www.youtube.com/watch?v=dYZBbUhs1vg


:thumbup: díky
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Teleráno

Příspěvekod Henrieta » 22 bře 2012, 11:16

zariva_kometka píše:
Misuna píše:http://www.youtube.com/watch?v=dYZBbUhs1vg


:thumbup: díky


Díky, ale asi to tam nie je celé nahraté, že? Lebo vraj aj o OTO-vi tam hovorili a to tam nie je.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Teleráno

Příspěvekod zariva_kometka » 22 bře 2012, 11:22

Henrieta píše:
zariva_kometka píše:
Misuna píše:http://www.youtube.com/watch?v=dYZBbUhs1vg


:thumbup: díky


Díky, ale asi to tam nie je celé nahraté, že? Lebo vraj aj o OTO-vi tam hovorili a to tam nie je.


Není to celé , jen prostřední část (nejdelší)... celkem tam byl asi 3x ... o OTOvi toho tam moc nemluvili, moderátorky chtěli o tom mluvit, ale bylo vidět, že Miro už ne ... takže řekl jenom, že po generálce mu řekli, že se to nehodí do programu, tak to respektovali a odešli ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Teleráno

Příspěvekod Henrieta » 22 bře 2012, 11:43

Aha, tak díky. Takže to si musím pozrieť v archíve. A to sa tam zas tuším treba registrovať. To zaviedli zas nejaké novoty, predtým to nebolo treba.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Teleráno

Příspěvekod Míla » 22 bře 2012, 11:46

Henrieta píše:Aha, tak díky. Takže to si musím pozrieť v archíve. A to sa tam zas tuším treba registrovať. To zaviedli zas nejaké novoty, predtým to nebolo treba.

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky dík moc za videjko
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Teleráno

Příspěvekod Franci » 22 bře 2012, 13:05

Míla píše:
Henrieta píše:Aha, tak díky. Takže to si musím pozrieť v archíve. A to sa tam zas tuším treba registrovať. To zaviedli zas nejaké novoty, predtým to nebolo treba.

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky dík moc za videjko

ale nie je celé, musíš si to kuknúť v archíve. neplatí sa, len sa registruj.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Teleráno

Příspěvekod lucka1992 » 24 bře 2012, 15:43

Holky chtěla sem se na to jěště jednou podívat..ale v archivě to nemůžu najít ten den ..bud je to vymazaný nebo jsem snad slepá ??
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Teleráno

Příspěvekod Henrieta » 24 bře 2012, 16:40

lucka1992 píše:Holky chtěla sem se na to jěště jednou podívat..ale v archivě to nemůžu najít ten den ..bud je to vymazaný nebo jsem snad slepá ??


V archíve je vymazané Teleráno práve z 21.3., časti z ostatných dní tam sú. :mrgreen: Máte na to nejaké logické vysvetlenie? :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Teleráno

Příspěvekod Bára » 24 bře 2012, 16:49

Henrieta píše:
lucka1992 píše:Holky chtěla sem se na to jěště jednou podívat..ale v archivě to nemůžu najít ten den ..bud je to vymazaný nebo jsem snad slepá ??


V archíve je vymazané Teleráno práve z 21.3., časti z ostatných dní tam sú. :mrgreen: Máte na to nejaké logické vysvetlenie? :mrgreen:
Ne, ale už jsme to jednou zažily, když tam byl někdy po Superstar, tak to taky nebylo v archivu :wink: Všimla jsem si, že tam jsou navíc ještě hosté den předtím avizovaní a je připuštěna diskuse, ale tady taky nic nebylo :mrgreen: Asi tam vůbec nebyl :shock: :?: Ale není to v jeho případě poprvé :idea: Akorát po LD, když tam byl na hanbě :evil: :D , tak to tam dali :idea:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Teleráno

Příspěvekod adela ankarova » 24 bře 2012, 19:54

Bára píše:
Henrieta píše:
lucka1992 píše:Holky chtěla sem se na to jěště jednou podívat..ale v archivě to nemůžu najít ten den ..bud je to vymazaný nebo jsem snad slepá ??


V archíve je vymazané Teleráno práve z 21.3., časti z ostatných dní tam sú. :mrgreen: Máte na to nejaké logické vysvetlenie? :mrgreen:
Ne, ale už jsme to jednou zažily, když tam byl někdy po Superstar, tak to taky nebylo v archivu :wink: Všimla jsem si, že tam jsou navíc ještě hosté den předtím avizovaní a je připuštěna diskuse, ale tady taky nic nebylo :mrgreen: Asi tam vůbec nebyl :shock: :?: Ale není to v jeho případě poprvé :idea: Akorát po LD, když tam byl na hanbě :evil: :D , tak to tam dali :idea:

holky, vy už vidíte trávu růst.... :lol:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Teleráno

Příspěvekod zsimona » 24 bře 2012, 19:58

Bára píše:
Henrieta píše:
lucka1992 píše:Holky chtěla sem se na to jěště jednou podívat..ale v archivě to nemůžu najít ten den ..bud je to vymazaný nebo jsem snad slepá ??


V archíve je vymazané Teleráno práve z 21.3., časti z ostatných dní tam sú. :mrgreen: Máte na to nejaké logické vysvetlenie? :mrgreen:
Ne, ale už jsme to jednou zažily, když tam byl někdy po Superstar, tak to taky nebylo v archivu :wink: Všimla jsem si, že tam jsou navíc ještě hosté den předtím avizovaní a je připuštěna diskuse, ale tady taky nic nebylo :mrgreen: Asi tam vůbec nebyl :shock: :?: Ale není to v jeho případě poprvé :idea: Akorát po LD, když tam byl na hanbě :evil: :D , tak to tam dali :idea:

Že by měli strach z bouřlivé diskuse? :mrgreen: ....Ale vždyť to byl takový příjemný, pohodový rozhovor :roll: ...nic kontroverzního se tam neprobíralo :roll: (o OTOvi Max diplomaticky nechtěl mluvit :D )
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron