Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Teleráno

10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Nikys » 09 dub 2013, 17:43

Bude někdo to Teleráno s Mirem nahrávat?
Já se pokusím nahrát to na mobil přes obrazovku, jinou možnost než takto bohužel nemám.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Nikys » 09 dub 2013, 17:46

Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod ewilyn » 09 dub 2013, 17:52

Nikys píše:http://telerano.markiza.sk/clanok/vieme-co-je-nove-v-zivote-spevaka-mira-smajdu.html


zlucujem temy ...Telerano tu uz mame niekolkokrat :)

neviem, ci niekto bude nahravat...ved to bude v archive, ci nie ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Nikys » 09 dub 2013, 18:06

ewilyn píše:
Nikys píše:http://telerano.markiza.sk/clanok/vieme-co-je-nove-v-zivote-spevaka-mira-smajdu.html


zlucujem temy ...Telerano tu uz mame niekolkokrat :)

neviem, ci niekto bude nahravat...ved to bude v archive, ci nie ?


Ano bude to v archívu ale ten je na voyo.sk a je placený takže se k tomu většina lidí nedostane :(
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Bára » 09 dub 2013, 19:19

Nikys píše:Bude někdo to Teleráno s Mirem nahrávat?
Já se pokusím nahrát to na mobil přes obrazovku, jinou možnost než takto bohužel nemám.
Ale jo, pokud budeš mít možnost a dá se to pak nějak použít. Abychom byly trochu v obraze. Nehodlám je podporovat kvůli jedné půlhodince. Ale možná stihnu živé vysílání :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Sidney » 09 dub 2013, 20:04

Bára píše:
Nikys píše:Bude někdo to Teleráno s Mirem nahrávat?
Já se pokusím nahrát to na mobil přes obrazovku, jinou možnost než takto bohužel nemám.
Ale jo, pokud budeš mít možnost a dá se to pak nějak použít. Abychom byly trochu v obraze. Nehodlám je podporovat kvůli jedné půlhodince. Ale možná stihnu živé vysílání :wink:



To je o osmej rano :?: To sa zobudzam akurat... Dufam, ze nezabudnem a zapnem to, nie jak Ocko. :D Nakoniec mi segra referovala, ze aky je Miro chudy, ze ho videli na ocku ... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Nikys » 09 dub 2013, 20:14

Sidney píše:
Bára píše:
Nikys píše:Bude někdo to Teleráno s Mirem nahrávat?
Já se pokusím nahrát to na mobil přes obrazovku, jinou možnost než takto bohužel nemám.
Ale jo, pokud budeš mít možnost a dá se to pak nějak použít. Abychom byly trochu v obraze. Nehodlám je podporovat kvůli jedné půlhodince. Ale možná stihnu živé vysílání :wink:



To je o osmej rano :?: To sa zobudzam akurat... Dufam, ze nezabudnem a zapnem to, nie jak Ocko. :D Nakoniec mi segra referovala, ze aky je Miro chudy, ze ho videli na ocku ... :wink:


No měla jsem ho možnost vidět na několika zastávkách tour naživo a nepřijde mi, že by byl nějak moc hubený. Samozřejmně, že jak přestal cvičit svalová hmota opadla, ale i tak je Miro spokojený a plný energie. Nechápu, že pořád dokola, každý řeší Mirovu postavu. Je to jen a jen jeho věc, tak ho zkuste respektovat. :wink:
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod Paula » 09 dub 2013, 21:45

Sidney píše:To je o osmej rano :?: To sa zobudzam akurat... Dufam, ze nezabudnem a zapnem to, nie jak Ocko. :D Nakoniec mi segra referovala, ze aky je Miro chudy, ze ho videli na ocku ... :wink:

to už pracujem akurát :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod ewilyn » 09 dub 2013, 22:00

Paula píše:
Sidney píše:To je o osmej rano :?: To sa zobudzam akurat... Dufam, ze nezabudnem a zapnem to, nie jak Ocko. :D Nakoniec mi segra referovala, ze aky je Miro chudy, ze ho videli na ocku ... :wink:

to už pracujem akurát :mrgreen: :lol:


tak mam slubene od jednej osoby, ze sa to pokusi nahrat :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 10.4.2013 - Markíza Teleráno

Příspěvekod _gemini » 09 dub 2013, 22:10

ewilyn píše:
Paula píše:
Sidney píše:To je o osmej rano :?: To sa zobudzam akurat... Dufam, ze nezabudnem a zapnem to, nie jak Ocko. :D Nakoniec mi segra referovala, ze aky je Miro chudy, ze ho videli na ocku ... :wink:

to už pracujem akurát :mrgreen: :lol:


tak mam slubene od jednej osoby, ze sa to pokusi nahrat :)


To je hodnej :wink:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Teleráno

Příspěvekod ewilyn » 10 dub 2013, 08:00

no dneska je v Telerane hlavnou temou "zdrave jedlo" ....a uz naznacili, ze hlavnu temou, o ktorej sa idu s mirom bavit je vitarianstvo :? ...no dufam, ze stihne i nieco povedat o CD a Tour :D

inak su tam decka- asi male tanecnice, lebo je tam s nimi Mecoch s mel - takze zaujem o :miro: bude iste velkyi v zakulisi :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Teleráno

Příspěvekod ewilyn » 10 dub 2013, 08:41

tak nastvali ma v Telerane :twisted: .... Miro mal 2 vstupy z na konci programu ...nastvali ma tym, ze mu dali i moznost zahrat, a zahral 4 verse z Pribehu tela a strihli koniec, blbci :twisted:

inak asi celkovo neviem 7-8 minutovy rozhovor ...hlavnou temou celeho Telerana bola zdrava strava cize i vitarianstve, dalej o tom, ze zije v CR, o Superstar, ale i o CD, dokonca ho 2 ludia i vyhrali, nova info :!: bude dalsi krst i v Randali v BA :thumbup:
..samozrejme nezaobislo sa to bez temy vlasy a baby, ale slusne , dalo sa :) ...a samozrejme i to schudnutie sa preberalo ...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Teleráno

Příspěvekod Esti » 10 dub 2013, 08:45

V Teleráně to bylo dnes zdravě výživné :!: :D Vhodné téma zvolili :wink:
Stihlo se probrat i turné, i nové CD, nechyběly ani oblíbené bulvární záležitosti :lol: ... :mrgreen:

Důležitá poznámka - v Bratislavě v Randalu "křtíme" desku znovu :!: :D :thumbup:

... no konec pořadu pokazili ... klasika :evil: ... uťali krásný ranní live :miro: zpěv s kytarou - Príbeh tela :oops:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Teleráno

Příspěvekod Bára » 10 dub 2013, 08:50

ewilyn píše:tak nastvali ma v Telerane :twisted: .... Miro mal 2 vstupy z na konci programu ...nastvali ma tym, ze mu dali i moznost zahrat, a zahral 4 verse z Pribehu tela a strihli koniec, blbci :twisted:

inak asi celkovo neviem 7-8 minutovy rozhovor ...hlavnou temou celeho Telerana bola zdrava strava cize i vitarianstve, dalej o tom, ze zije v CR, o Superstar, ale i o CD, dokonca ho 2 ludia i vyhrali, nova info :!: bude dalsi krst i v Randali v BA :thumbup:
..samozrejme nezaobislo sa to bez temy vlasy a baby, ale slusne , dalo sa :) ...a samozrejme i to schudnutie sa preberalo ...
:mrgreen: Tohle mě dostalo :mrgreen: Konečně tam někdo vystupuje živě :thumbup: a oni to takhle střihnou :mrgreen: Co ale od těchto stanic čekat :twisted: Konečně se to mohlo trochu více dostat k lidem :wink: Snad bude ještě příležitost :?: Chudák Miro, asi zuří :D Jinak CD představeno. Žádné pro nás nové informace - křest na Slovensku v Bratislavě :wink: I z toho mála ale obdivuju, jak to po ránu Mirovi zpívá :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Teleráno

Příspěvekod zariva_kometka » 10 dub 2013, 08:50

:twisted: :twisted:

tak aspoň na vylepšení nálady :)

Teleráno 10.4.2013 001.jpg
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron