Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

OTO 2011

Re: OTO 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 10 bře 2012, 14:05

Bára píše:
zariva_kometka píše:
Bára píše:RTVS a STV zřejmě taky vykopaly válečnou sekeru té dámě. Dnes měla být repríza - nebyla a nebude :D :P a do archívu to dávat ani nebudou, přestože to bylo v plánu :wink: Neuvěřitelná story :!: Tu dámu bych od minuty vylila z té agentury. tohle je vrchol neprofesionality :wink: Hodinu před přenosem vyhází novináře a účinkující...a jede se dál :?: Nehledě na to, že jí to začínají ostatní televize ignorovat pro naprostou neprůhlednost. Vypadalo to tak, že kdo nakonec dorazil na tu trapárnu, tak mohl tu sošku dostat :mrgreen: :roll: Čakovský a Nela jsou nejvíce skloňovaní. Zpěvačka bez písně. Pokud STV vymyslí náhradní řešení, tak mám předem obavy, aby mu nedělala Nela předskokana. A Legendy popu je už jen sestřih :cry: Takže nám asi opravdu zbývá ta Pošta pro tebe :mrgreen: Vůbec netuším, kam by ho jinak dali. A bohužel žádný přímý přenos se do týdne nekoná ani na jiné slovenské TV stanici :mrgreen: Při jejich schopnostech----fak to nechci vidět :twisted: :cry:


Budou vytvářet nový pořad, kam to dají ... není moc času ... takže netuším co vymyslí :?: :D dneska bysme se to měli dozvědět snad ... pronesou oficiální prohlášení ke vzniklé situaci ... A dobře, že se to OTO 2011 nikde neobjeví.
Co jsem viděla ty prezentace v národních kolech, tak někde se s tím taky moc nepárali :D :P Rozhodující je klip :!: A tady by bylo asi ideální to nějak překrýt, aby se lidi soustředili na ten klip, kterej vypadá hodně zajímavě :D :thumbup: Takže to vypustit současně....můj návrh :oops: :lol: :lol:


Já už jsem nad tím přemýšlela, když měl vystupovat tu, jestli třeba nedají na pozadí ten videoklip .. a pak to připnou i na net ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: OTO 2012

Příspěvekod gemini » 10 bře 2012, 14:34

mamca_ivca píše:Co kdybychom začali maily bombardovat televizi a nadávat té krávě? Ať to má ze všech koutů republik. Každá pěkně jméno a město.



Za mě odesláno. Televizi jsem pochválila a přidala jsem vzkaz pro paní důležitou. Ještě se přidá někdo další?
gemini
 

Re: OTO 2012

Příspěvekod Lilie » 10 bře 2012, 17:23

gemini píše:
mamca_ivca píše:Co kdybychom začali maily bombardovat televizi a nadávat té krávě? Ať to má ze všech koutů republik. Každá pěkně jméno a město.



Za mě odesláno. Televizi jsem pochválila a přidala jsem vzkaz pro paní důležitou. Ještě se přidá někdo další?


Tady :D :lol: A nebojte, věřím, že to využije a obrátí ve svůj prospěch :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: OTO 2011

Příspěvekod Kotě » 10 bře 2012, 18:34

Tak koukám, že jen si člověk odběhne na ples...a tady se dějou věci! Když jsem večer dostala info, že Max nevystoupil, taky jsem se vyděsila, že se mu něco stalo. To naštěstí není pravda....ale jsem vytočená a nas.... :twisted: Mrzí mě to, zvláště proto, že MaxMirovi na tom evidentně hrozně záleží! Vždyť nás zahrnuje informacemi (až nám skoro zahltil informační kanály :lol: )....svědomitě se připravuje...a kvůli jedné blonďté bůůůů...tohle!!! :twisted: Pevně doufám, že se prostor pro prezentaci nejde! A hodně lituji vás všechny, které jste musely koukat 3 hodiny na takový šunt :( ...ale znám se, kdybych byla doma, dívala bych se taky :lol: Co bychom pro něj neudělaly, že??? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: OTO 2011

Příspěvekod mamca_ivca » 10 bře 2012, 21:17

Vedení televize RTVS anoncovalo Maxovo vystoupení při předávání cen již na tiskové konferenci, která se konala ve středu 07.03.2012 v sídle Rozhlasu a Televízie Slovenska v Bratislavě. Podle informací z tiskové konference, však již tehdy nesouhlasili zaměstnanci televize, kteří měli na starosti dramaturgii pořadu se zařazením tohoto vystoupení - avšak prý došlo k dohodě.

V pátek 09.03.2012 tomu již bylo jinak – Max Jason Mai, vystoupil na generální zkoušce, po které mu bylo zabráněno ve vystoupení v závěru pořadu. Oficiální vyjádření ze strany RTVS a managementu zpěváka se očekávají na první pracovní dny následujícího týdne.

Zpěvák však své pocity zveřejnil na svém facebookovém profilu, kdy se cítí velmi zklamaný z postoje Slovenské televize, že mu bylo zabráněno ve vystoupení a argumentem dramaturgie pořadu, byla slova, že jeho skladba „je příliš tvrdá“ a nehodí se do celkového konceptu pořadu. „je to jako za zas*** komunismu! To je přesně důvod, proč nesnáším na Slovensku hodně věcí – tohle si fanoušci nezaslouží!“ Jak je vidět, Max Jason Mai byl skutečně tímto krokem znechucený.

Proklamováním RTVS, že Max vystoupí během cen OTO, si televize nahnala značnou míru diváků z celé Evropy, kteří chtěli sledovat jeho vůbec první, živé vystoupení v nové podobě po jmenování reprezentantem Slovenska na Eurovizi 2012.

Proti vystoupení Maxe v televizních cenách byla již od začátku režisérka pořadu, které se soutěžní skladba nelíbila a je značně odlišná od toho, co se běžně v OTO užívá. Její návrh poté byl, že na závěr relace zařadí klip ze záznamu z generální zkoušky, s čímž samozřejmě Max nesouhlasil.

Pokud se na to podíváme z jiné stránky, je úsměvné, že režisérka pořadu má zřejmě větší moc, než je programové oddělení RTVS, včetně generální ředitelky Miloslavy Zemkové.

Podařilo se nám zjistit, že Max Jason Mai získá prostor v jiném vysílání RTVS, živě a v plné kvalitě.

Neměl by se Max podle vás na komerčních stanicích lépe?!
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: OTO 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 10 bře 2012, 21:23

mamca_ivca píše:Vedení televize RTVS anoncovalo Maxovo vystoupení při předávání cen již na tiskové konferenci, která se konala ve středu 07.03.2012 v sídle Rozhlasu a Televízie Slovenska v Bratislavě. Podle informací z tiskové konference, však již tehdy nesouhlasili zaměstnanci televize, kteří měli na starosti dramaturgii pořadu se zařazením tohoto vystoupení - avšak prý došlo k dohodě.

V pátek 09.03.2012 tomu již bylo jinak – Max Jason Mai, vystoupil na generální zkoušce, po které mu bylo zabráněno ve vystoupení v závěru pořadu. Oficiální vyjádření ze strany RTVS a managementu zpěváka se očekávají na první pracovní dny následujícího týdne.

Zpěvák však své pocity zveřejnil na svém facebookovém profilu, kdy se cítí velmi zklamaný z postoje Slovenské televize, že mu bylo zabráněno ve vystoupení a argumentem dramaturgie pořadu, byla slova, že jeho skladba „je příliš tvrdá“ a nehodí se do celkového konceptu pořadu. „je to jako za zas*** komunismu! To je přesně důvod, proč nesnáším na Slovensku hodně věcí – tohle si fanoušci nezaslouží!“ Jak je vidět, Max Jason Mai byl skutečně tímto krokem znechucený.

Proklamováním RTVS, že Max vystoupí během cen OTO, si televize nahnala značnou míru diváků z celé Evropy, kteří chtěli sledovat jeho vůbec první, živé vystoupení v nové podobě po jmenování reprezentantem Slovenska na Eurovizi 2012.

Proti vystoupení Maxe v televizních cenách byla již od začátku režisérka pořadu, které se soutěžní skladba nelíbila a je značně odlišná od toho, co se běžně v OTO užívá. Její návrh poté byl, že na závěr relace zařadí klip ze záznamu z generální zkoušky, s čímž samozřejmě Max nesouhlasil.

Pokud se na to podíváme z jiné stránky, je úsměvné, že režisérka pořadu má zřejmě větší moc, než je programové oddělení RTVS, včetně generální ředitelky Miloslavy Zemkové.

Podařilo se nám zjistit, že Max Jason Mai získá prostor v jiném vysílání RTVS, živě a v plné kvalitě.

Neměl by se Max podle vás na komerčních stanicích lépe?!


Nedivím se! ... Ona tomu asi hodně rozumí, když mu navrhla takové řešení :evil: :roll:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: OTO 2011

Příspěvekod Kaja » 10 bře 2012, 21:23

Odkial to je, Ivca?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OTO 2011

Příspěvekod mamca_ivca » 10 bře 2012, 21:40

mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: OTO 2011

Příspěvekod Kotě » 10 bře 2012, 21:45

Já jsem tak ráda, že z toho vychází jako kráva ta režisérka! Většinou kopali do něj..ale tady se ho většina tisku zastává :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: OTO 2011

Příspěvekod Paula » 10 bře 2012, 23:34

Ivana píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/skandal-tv-oceneniach-pragerovu-kvoli-smajdovi-riesilo-vedenie-rtvs.html

od plusky som taký kvalitný článok nečakala a fajne tam zakonponovali Mirovu citáciu :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: OTO 2011

Příspěvekod Henrieta » 11 bře 2012, 12:20

Tá Prágerová musela byť z niečoho strašne vytočená, keď toto urobila, lebo keby uvažovala logicky, tak to neurobí. Ja byť na jej mieste, keby som organizovala túto anketu, a už som rozhádaná s jednou televíziou, neišla by som sa ešte dohadovať s ďalšou. Lebo takto jej to už dosť začína padať, ako domček z karát.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: OTO 2011

Příspěvekod Kaja » 11 bře 2012, 13:07

Henrieta píše:Tá Prágerová musela byť z niečoho strašne vytočená, keď toto urobila, lebo keby uvažovala logicky, tak to neurobí. Ja byť na jej mieste, keby som organizovala túto anketu, a už som rozhádaná s jednou televíziou, neišla by som sa ešte dohadovať s ďalšou. Lebo takto jej to už dosť začína padať, ako domček z karát.


Tak možno to inak nevie. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OTO 2011

Příspěvekod ewilyn » 11 bře 2012, 13:52

Henrieta píše:Tá Prágerová musela byť z niečoho strašne vytočená, keď toto urobila, lebo keby uvažovala logicky, tak to neurobí. Ja byť na jej mieste, keby som organizovala túto anketu, a už som rozhádaná s jednou televíziou, neišla by som sa ešte dohadovať s ďalšou. Lebo takto jej to už dosť začína padať, ako domček z karát.


nabuduci rok to bude organizovat na JOJ-ke, tej sa v tejto ankete dari, rada ju zastresi :roll: ...i ked podla mna po tomto rocniku i ludia z nej su dost znechuteni a bohvie, zi budu mat chut hlasovat....
neviem, ci to Pragerova nedomyslela...neviem, ako vypada zmuva, ale ja byt RSTV, tak po nej vymaham nahradu skody, ktoru tymto sposobila....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: OTO 2011

Příspěvekod ewilyn » 12 bře 2012, 22:37

ako videl OTO vecer Bohumil.

http://medialne.blog.etrend.sk/bbs/2012 ... -oto-2011/

..a to komolenie mena mu prepacim :twisted: ...ved sa tiez tesil :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: OTO 2011

Příspěvekod Kaja » 13 bře 2012, 22:26

Teraz to stále dookola rozoberajú
http://medialne.etrend.sk/televizia-spr ... arity.html
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron