Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ANNO 2009

Příspěvekod Lilie » 22 úno 2010, 23:00

mari píše:Mne sa ešte zachcelo trošku podpichnúť :Ako sa vám páčil v ANNO (podľa Paliho)najlepšie spievajúci slovenský chlapec v Superstár ,Denis Lacho???


Tak to jsem fakt nějak moc nesledovala 8)
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 22 úno 2010, 23:02

mari píše:Mne sa ešte zachcelo trošku podpichnúť :Ako sa vám páčil v ANNO (podľa Paliho)najlepšie spievajúci slovenský chlapec v Superstár ,Denis Lacho???

Že by nejhorší vystoupení??? Jak už tu někdo kdesi nadhodil - bylo by dobré slyšet výroky poroty k předvedeným výkonům... I když raději ne, Lacho by byl moc dobrý a Miro by předváděl cirkus se slonama....
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod mari » 22 úno 2010, 23:03

Lilie píše:
mari píše:Mne sa ešte zachcelo trošku podpichnúť :Ako sa vám páčil v ANNO (podľa Paliho)najlepšie spievajúci slovenský chlapec v Superstár ,Denis Lacho???


Tak to jsem fakt nějak moc nesledovala 8)


O nič si neprišla,ani by si si ho nebola všimla(najlepšieho slovenského chlapca)...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Leila » 22 úno 2010, 23:21

mari píše:Mne sa ešte zachcelo trošku podpichnúť :Ako sa vám páčil v ANNO (podľa Paliho)najlepšie spievajúci slovenský chlapec v Superstár ,Denis Lacho???

Ja od samého začiatku nemám Lacha v obľube!!! Mne sa hrozne nepáči, ba priam nenávidím spievanie akoby cez nos, a Denis má práve taký hlas :shock: :roll: Bŕŕŕ, to fakt nemusím :evil:
Ten duet s Farnou bol tak nesúrodý, ona má silný rockový hlas a Denisov "nosák" tam vôbec nepasoval :shock: Aspoň mne sa to tak videlo!
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Kaja » 22 úno 2010, 23:51

Dala som si tú námahu a pozrela som si video toho hrozne nudného programu.
- Dominika zapracovala na sebe, aby nebola príliš pekná a aj výkon nevýrazný, ale možno jej proste nesedela pesnička
- Lacho s Farnou si vôbec nesadli, to by počul aj hluchý, Denis bol veľmi slabý
Vondráčková s Leonou - detto, tie sa nezohrali vôbec, Leona z toho bola sklamaná, ale čo ona za to môže
- Konvička s partnermi - celkom milé vystúpenie, ale ona zjavne nezvláda stres tak dobre ako Miro a to je v showbize problém
Bendík - spieval a pritom predvádzal nejaký dosť kŕčovitý tanec
- Hejma s Chodúrom - ušlo to
- Chodúr sám - neviem, pretože po prvej vete jeho spevu sa dostávam pravidelne do hladiny alfa, preberiem sa chvíľu po jeho odchde z javiska, keď sa tam začne niečo diať, takže zvyčajne netuším čo spieval
- Ben s Darou - dalo sa
- Miro s Martou - kvôli tomu sa to oplatilo pretrpieť, potešili všetky moje zmysly aj nezmysly, nemali konkurenciu, nebrali to síce ani trochu vážne, ale za to ako spievali by som im odpustila aj keby sa tam stavali na hlavu, mohli si to dovoliť
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Leila » 23 úno 2010, 00:01

Kaja píše:Dala som si tú námahu a pozrela som si video toho hrozne nudného programu.
- Dominika zapracovala na sebe, aby nebola príliš pekná a aj výkon nevýrazný, ale možno jej proste nesedela pesnička
- Lacho s Farnou si vôbec nesadli, to by počul aj hluchý, Denis bol veľmi slabý
Vondráčková s Leonou - detto, tie sa nezohrali vôbec, Leona z toho bola sklamaná, ale čo ona za to môže
- Konvička s partnermi - celkom milé vystúpenie, ale ona zjavne nezvláda stres tak dobre ako Miro a to je v showbize problém
Bendík - spieval a pritom predvádzal nejaký dosť kŕčovitý tanec
- Hejma s Chodúrom - ušlo to
- Chodúr sám - neviem, pretože po prvej vete jeho spevu sa dostávam pravidelne do hladiny alfa, preberiem sa chvíľu po jeho odchde z javiska, keď sa tam začne niečo diať, takže zvyčajne netuším čo spieval
- Ben s Darou - dalo sa
- Miro s Martou - kvôli tomu sa to oplatilo pretrpieť, potešili všetky moje zmysly aj nezmysly, nemali konkurenciu, nebrali to síce ani trochu vážne, ale za to ako spievali by som im odpustila aj keby sa tam stavali na hlavu, mohli si to dovoliť

dobre si to vystihla! Len video s Chodúrom som nedopozerala, pretože začínam mať vyrážky aj pri jeho jonesovskom speve :evil:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 23 úno 2010, 11:01

mari píše:Mne sa ešte zachcelo trošku podpichnúť :Ako sa vám páčil v ANNO (podľa Paliho)najlepšie spievajúci slovenský chlapec v Superstár ,Denis Lacho???

podľa mňa to bolo najslabšie vystúpenie večera, to dievča ho strčilo do vrecka :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 24 úno 2010, 15:44

ešte aj Pluska si spomenula na Anno, síce trchu neskoro...haha..že všetci sa zľakli :lol: http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta ... majda.html
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 24 úno 2010, 17:52

fanusicka píše:
mari píše:Mne sa ešte zachcelo trošku podpichnúť :Ako sa vám páčil v ANNO (podľa Paliho)najlepšie spievajúci slovenský chlapec v Superstár ,Denis Lacho???

podľa mňa to bolo najslabšie vystúpenie večera, to dievča ho strčilo do vrecka :wink:


suhlasim..najslabsie.. podla mna otrasne...hlasovo vobec s farnou neladili...ale podla mna to konila i Farna
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 24 úno 2010, 18:28

ewilyn píše:suhlasim..najslabsie.. podla mna otrasne...hlasovo vobec s farnou neladili...ale podla mna to konila i Farna

snažila sa zachrániť, čo sa dalo, ale hlasovo sa k sebe vôbec nehodili a celkovo to bolo strašné a pre mňa až nepočúvateľné :evil:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 00:27

Myslím, že ANNO bola veľmi dobrá vec, ktorá sa Mirkovi stala a že to bol krôčik, ktorý ho posunul v očiach verejnosti vyššie ako speváka a ďalej od Superstar.

Keď som si tak prebehla tlač, diskusie a fóra ako reagovali, tak kým dovtedy sa nepatrilo o Šmajdovi hovoriť príliš dobre, hovorilo sa o ňom ako o showmanovi, ktorý síce nevie spievať, ale je zábavný (to v tom lepšom prípade), muži ho označovali iba hanlivo ako nejakého šaša a bránilo ho zopár bezmocných dievčat a vilných stareniek. Na Blesku operoval Šmajdov démon Santakauz so svojimi "vtipnými" vsuvkami, ktoré strkal aj do tém, ktoré mali so Šmajdom menej ako jeden styčný bod. :roll:

Stav PO sa však zaujímavo zmenil. Mira podporili muži, ktorí písali, že má výnimočný hlas, že bolo potešenie ho počúvať, že on je star a protekčného Chodúra si môžu strčiť do...., no, dobre. Jeho vystúpenie muselo ľuďmi pohnúť, keď sa do toho zamontovali chlapi a odvážili sa verejne o ňom hovoriť kladne. Tí k tomu potrebujú dvojnásobnú dávku odvahy, neradi sa znemožňujú, takže, keď s niečím výdu von, sú o tom pevne presvedčení. Pod video mu skladal poklony dokonca aj ten hudobník, ktorý vystupoval s Konvičkou, kým ho admin Andrew nezrušil.

Napriek článkom, ktoré umožňovali Santovi sa realizovať, po tomto sa na niekoľko dní nad nim zľahla zem, už som myslela, že dostal infarkt, ale dnes sa otriasol a vyliezol z diery, takže to bol iba ťažký šok, ktorý utrpel. No, statočnosť sa mu nedá uprieť, snaží sa ustáť svoje pozície, hoci to už nemá také ľahké. :D

Napokon aj to jašenie sa na javisku a pád a pod. boli dobré, lebo bulvár sa mal čoho chytiť. Takže to bolo vymyslené dobre. O tých, ktorí si tam bezzmätočne a usilovne odspievali svoje domáce úlohy, nepíše nikto nič. Napr. meno Chodúr v článkoch prakticky neodznelo a v diskusiách iba výnimočne. Tá solídnosť mu je na dve veci. Mirovi fanúšikovia majú čo čítať, o čom debatiť a majú nové obrázky a môžu sa pekne hrať, kým zase Mirko nevystúpi, alebo niečo nevyvedie a o to ide. Ľudia, ktorí to nevideli, si pozrú zo zvedavosti video, atď.
Takže myslím, že smer je dobrý. Je to síce dobre do kopca, ale len tak ďalej, Mirko. :)
Naposledy upravil Kaja dne 25 úno 2010, 01:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Andrew » 25 úno 2010, 00:32

Kaja píše:Pod video mu skladal poklony dokonca aj ten hudobník, ktorý vystupoval s Konvičkou, kým ho admin Andrew nezrušil.


Andrew to udělal nerad, ale jinak to nešlo. Od té chvíle, co se ten odkaz objevil na tom neofiko fanklubu a i jinde, se to prostě nedalo. Takže jsem u toho videa komentáře zakázal.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 00:34

Ba, aby som to ešte opravila, o Martinovi vyhrabali článok z jeho vlasatejších a rockovejších čias :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 00:36

Andrew píše:
Kaja píše:Pod video mu skladal poklony dokonca aj ten hudobník, ktorý vystupoval s Konvičkou, kým ho admin Andrew nezrušil.


Andrew to udělal nerad, ale jinak to nešlo. Od té chvíle, co se ten odkaz objevil na tom neofiko fanklubu a i jinde, se to prostě nedalo. Takže jsem u toho videa komentáře zakázal.


Ano, to chápem, že si nemal východisko, toho jediného komentára mi boo trochu ľúto. Písal tam, že spev prekvapivo veľmi dobrý a že tí dvaja sú schopní všetkého a to je dobre - niečo také, ale to citujem iba voľne :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Ahojte

Příspěvekod Franci » 26 úno 2010, 14:00

Tak pozrela som si to ANNO. Česi, vy ste mali skôr Ordináciu? To zase Markíza kradla? :D
Mne sa páčil Denis s Ewou. Nie je Ewa náhodo utá, čo začínala ako 13ročná a čo zložila pesničku pre Jacksona?
Najhorší boli podľa mňa hejma s Chodúrom a Leona s Helenou- tieto dve sú rovnaký prípad, ako keď spievali vo finále Domča s Mirkom. Každá sama speivala pekne, spolu im to neladilo. Najviac sa mi samozrejme páčil Mirko s Martou, hoci mu to Marta trochu kazila, a Janko s ilonou.
K tomu pádu - Iste to bol Leošov nápad a náš poslušný blonďáček poslúchol :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron