Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Legendy popu

Re: Legendy popu

Příspěvekod zsimona » 13 úno 2012, 19:07

Franci píše:Pesničky a interpréti
Damy a pani, nech sa paci kompletny zoznam na LP L. Bílá:
Marta Jandová eSeMeS
Lukáš Adamec Láska je láska
Honza Toužimský Maraton
Bohuš Matúš Most přes minulost
... Alžbeta Kolečkárová Miluji tě
Kuly Trouba
Adamec/Jandová Láska šialenáZobrazit více

Zaujímavé je, že ju budú spievať takmer samí chlapi :? :lol: :D

tohle vypadá....no místy na zábavný pořad :lol: (Adamec-Láska je láska)...asi se podívám :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Legendy popu

Příspěvekod Lenka » 13 úno 2012, 21:23

mari píše:
ewilyn píše:Otec si nenechal ujst legendu venovanu jeho oblubenemu spevakovi...a povedal mi, ze najlepsie zaspieval Duchona Adamec :shock: ..ze sa mu to velmi pacilo, ze i lepsie ako Kuly V dolinach ( a to svojho casu bol schopny tu piesen pocuvat od rana do vecera....)...vraj Kulymu sa az tak LIVE nezadarilo...

Aj mne sa páčil Adamec .

Mě se taky Lukáš líbil :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Legendy popu

Příspěvekod zsimona » 17 úno 2012, 23:48

Tak jsem se podívala na Legendy s Lucií Bílou :wink: Z těch písniček,které zazněly mám nejraději "Most přes minulost" :wink: ,ale tady v tomhle pořadu byla pro mě nejlépe podaná písnička "Miluji tě" :wink: Alžběta ji zazpívala fakt dobře :lol: .Slušný byl i "Maraton" v podání Toužímského :wink: ...trochu jsem byla zklamaná M.Jandovou a její "eSeMeS" :oops: (přišlo mi to "udýchané" :wink: )...celkově - :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Legendy popu

Příspěvekod zariva_kometka » 18 úno 2012, 17:07

zsimona píše:Tak jsem se podívala na Legendy s Lucií Bílou :wink: Z těch písniček,které zazněly mám nejraději "Most přes minulost" :wink: ,ale tady v tomhle pořadu byla pro mě nejlépe podaná písnička "Miluji tě" :wink: Alžběta ji zazpívala fakt dobře :lol: .Slušný byl i "Maraton" v podání Toužímského :wink: ...trochu jsem byla zklamaná M.Jandovou a její "eSeMeS" :oops: (přišlo mi to "udýchané" :wink: )...celkově - :thumbup:


:wink: Lucka má dobré písničky ... no já jsem bohužel viděla jen kousky a ještě k tomu bez zvuku :mrgreen:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Legendy popu

Příspěvekod mari » 18 úno 2012, 19:41

zariva_kometka píše:
zsimona píše:Tak jsem se podívala na Legendy s Lucií Bílou :wink: Z těch písniček,které zazněly mám nejraději "Most přes minulost" :wink: ,ale tady v tomhle pořadu byla pro mě nejlépe podaná písnička "Miluji tě" :wink: Alžběta ji zazpívala fakt dobře :lol: .Slušný byl i "Maraton" v podání Toužímského :wink: ...trochu jsem byla zklamaná M.Jandovou a její "eSeMeS" :oops: (přišlo mi to "udýchané" :wink: )...celkově - :thumbup:


:wink: Lucka má dobré písničky ... no já jsem bohužel viděla jen kousky a ještě k tomu bez zvuku :mrgreen:

Ja som na to zabudla , možno pozriem nejaké videá .
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Legendy popu

Příspěvekod ewilyn » 23 bře 2012, 22:57

som rada, ze davaju ten vyber z legiend popu...vobec som to totiz nemala cas sledovat, tak aspon vidim, o co som prisla :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Legendy popu

Příspěvekod Ivana » 17 kvě 2012, 22:44

zajtra opakujú Legendy popu s Tublatankou, na STV 1 v prestávke zápasu šla upútavka s :miro: , gratulujem k víťazstvu, to bude masaker v sobotu :lol:
Markíza a Nova má v nedeľu "zabezpečenú sledovanosť" Hlasu Československa :lol: :lol: :lol: , len kto bude vo finále :?:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Legendy popu

Příspěvekod xitee » 26 črc 2012, 12:52

http://hudba.zoznam.sk/spravy/24-07-201 ... zovky-stv/

Jsem zvědavá, čí písničky se budou zpívat. Nedělám si iluze, že by RTVS dala šanci i :miro:, poté jak macešsky se k němu chovala během Eurovize. Na druhou stranu RTVS nepodpořila žádného reprezentanta, lidé tam ani nevěděli, jak se Eurovize hodnotí, nikdo nevysvětlil lidem pravidla, panovala tam lhostejnost ve stylu odvysíláme to, zajímá nás sledovanost a basta. Navíc x lidí z STV umělo anglicky velmi bídně až vůbec.

:miro: tam bude vystupovat jedině tehdy, pokud bude Tubla, Desmond a Nagy znovu, jinak si nedělám iluze.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Legendy popu

Příspěvekod Bára » 26 črc 2012, 23:34

xitee píše:http://hudba.zoznam.sk/spravy/24-07-2012-legendy-popu-sa-na-jesen-vratia-na-obrazovky-stv/

Jsem zvědavá, čí písničky se budou zpívat. Nedělám si iluze, že by RTVS dala šanci i :miro:, poté jak macešsky se k němu chovala během Eurovize. Na druhou stranu RTVS nepodpořila žádného reprezentanta, lidé tam ani nevěděli, jak se Eurovize hodnotí, nikdo nevysvětlil lidem pravidla, panovala tam lhostejnost ve stylu odvysíláme to, zajímá nás sledovanost a basta. Navíc x lidí z STV umělo anglicky velmi bídně až vůbec.

:miro: tam bude vystupovat jedině tehdy, pokud bude Tubla, Desmond a Nagy znovu, jinak si nedělám iluze.
Otázka je, zda by o to i :miro: stál. Viděli jsme, co se dělo kolem Elánu :roll: Nad tím nemá cenu dumat :idea: Co bylo, bylo :idea: Co má být, bude :idea: Neznáme pozadí této hry. Sice občas nakoukneme pod pokličku, ale vůbec nevíme všechno :idea: Stejně si ale pohledem laika myslím, že ten projekt už se dost vyčerpal....a podle čísel..... jim nepřinesl ani žádnou závratnou sledovanost :wink: Uvidíme, jaké LEGENDY jsou ještě k dispozici. Možná dojde i na Hašlera :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Legendy popu

Příspěvekod xitee » 17 zář 2012, 18:19

http://hudba.zoznam.sk/spravy/17-09-201 ... endy-popu/

V článku zmínili :miro: , aneb jak nalákat ke čtení. Je tam i seznam účinkujících.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Legendy popu

Příspěvekod ewilyn » 21 zář 2012, 20:23

tak kto ma zaujem, moze sledovat nove vydania Legiend popu - dnes LOJZO

ucinkujuci:
Lukáš Adamec- Učiteľka chémie
Marián Čekovský - Anča, si drahá ako Volvo,
Kuly - Že mi je ľúto
Katka Koščová - Každý deň budú vraj Vianoce,
Samo Tomeček- Toreádor Karol
Otto Kolmann a Kochansky band - My nie sme Taliani
Funny fellows - Vincentka van Goghová
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Legendy popu

Příspěvekod Lenka » 27 říj 2012, 13:58

Včera se Legendy popu věnovali Jiřímu Kornovi.Jako smekám písničky byli od všech interpretů zazpívány pěkně jen jako nic proti Martě Jandový ale prostě mi k Martinovi Chodúrovi ani k Davidu Deylovi nesedla.Ona je rockerka a tyhle popový slaďáky jí prostě nejdou. :mrgreen:
S Martinem CH.zpívala Slunce a s Davidem Každá trampota má svou mez.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Předchozí

Zpět na Viděli jsme...

cron