Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Modre z neba

Příspěvekod Majka » 04 bře 2010, 10:21

dobré ránko, no taky jsem si říkala, že mu tu kulmu neměli dávat, vlny sou totiž strašný :roll:
jinak se mi to líbilo, akorát na něm jde okamžitě poznat, jestli zpívá na živo nebo na playback, ono to v modrém z neba asi jinak nešlo, ale moc mu ten plaback nesedí, asi pro to, že to není cvičená opička...
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Luciinetska » 04 bře 2010, 10:28

já si myslím, že je to ta kulma co se s ní dají vlasy i rovnat. Podobnou mám doma. A vypadá to, že Miro pro vlny taky není tak se asi nemusíme bát, že by začal chodit s vlnama:) :)
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod kobitka » 04 bře 2010, 10:39

Luci díky za odkaz ale bohužel to zhlídnu až večer :( . Ježiš to není nic pro moje nervy. Jak já to do toho večera jen vydržím :!: Zatracená práce! :twisted:
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Majka » 04 bře 2010, 11:03

no já jsem se neudržela musela sem si to do sluchátek pustit hned jak jsem přišla do práce :oops:
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Kotě » 04 bře 2010, 11:12

Luciinetska píše:já si myslím, že je to ta kulma co se s ní dají vlasy i rovnat. Podobnou mám doma. A vypadá to, že Miro pro vlny taky není tak se asi nemusíme bát, že by začal chodit s vlnama:) :)

To pevně doufám, někde se nechal slyšet, že ta vlna při Home byl omyl, tak snad se toho bude držet. Ten playbac mi taky trochu vadil, nebyl to ten živel jako na koncertech. Ale asi to fakt jinak najde v takovéhle relaci.
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod 12345 » 04 bře 2010, 11:44

deppholl píše:To pevně doufám, někde se nechal slyšet, že ta vlna při Home byl omyl, tak snad se toho bude držet. Ten playbac mi taky trochu vadil, nebyl to ten živel jako na koncertech. Ale asi to fakt jinak najde v takovéhle relaci.


Ta vlna byla úlet, přiznám se, že při sledování jeho vystoupení Home se musím ještě někdy i teď uchechtnout. :lol:
Na druhou stranu, sebevědomí k takový extravaganci taky nemá každý a svým způsobem je právě tohle sebevědomí přitažlivý, i když na můj vkus jsou ty jeho experimenty už moc. (A to se mi ještě zdálo, že měl i stíny ... :roll: :shock: :D )
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Lilie » 04 bře 2010, 11:48

Luciinetska píše:http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/modre-z-neba/39276

3 část, asi od 7 minuty.


Díky, konečně jsem viděla i druhou půlku :D A to jsem v práci, taťka nervózně čeká na faktury a já se koukám :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 04 bře 2010, 11:57

12345 píše:
deppholl píše:To pevně doufám, někde se nechal slyšet, že ta vlna při Home byl omyl, tak snad se toho bude držet. Ten playbac mi taky trochu vadil, nebyl to ten živel jako na koncertech. Ale asi to fakt jinak najde v takovéhle relaci.


Ta vlna byla úlet, přiznám se, že při sledování jeho vystoupení Home se musím ještě někdy i teď uchechtnout. :lol:
Na druhou stranu, sebevědomí k takový extravaganci taky nemá každý a svým způsobem je právě tohle sebevědomí přitažlivý, i když na můj vkus jsou ty jeho experimenty už moc. (A to se mi ještě zdálo, že měl i stíny ... :roll: :shock: :D )

Stíny?? Kdy? Včera nebo při Home?? Také už jsem si to i v práci pustila znovu. A ta K.Perry se mi začíná v té úpravě líbit, jak jsem to měla ve sluchátkách... Jestlipak bude Andrew tak hodný a mohl by z toho udělat mp3, prosím :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Leila » 04 bře 2010, 12:05

Tak teraz by Mirko nemal zaspať na vavrínoch slávy, lebo na päty mu nebezpečne šliape veľká "hviezda" Ivan Kandráč :P Ten včera nemal chybu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Luciinetska » 04 bře 2010, 12:07

Leila píše:Tak teraz by Mirko nemal zaspať na vavrínoch slávy, lebo na päty mu nebezpečne šliape veľká "hviezda" Ivan Kandráč :P Ten včera nemal chybu :lol: :lol: :lol:


Kandráč, ten jak má možnost se někde ukázat, tak toho využije...Ale pro pobavení je dobrej :D :D
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod 12345 » 04 bře 2010, 12:19

deppholl píše:Stíny?? Kdy? Včera nebo při Home??


Při Home http://www.youtube.com/watch?v=a3jW_tlTfXA
tak kolem času 1:00 při bližším záběru to tak vypadá

Ale asi se mi to jen zdá...

Právě to Modré z neba sleduju, ale stáhlo se mi to s chybou, takže to začíná teprve na konci té Katy Perry, ale úžasně se u toho bavím. Kandráč je geniální :shock:

Slečna s GNR a výslovností "knýýzz" je taky ostrá :D 8)

Všimli jste si, že před Mira postavili větrák na vlající kadeře? :lol:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Lilie » 04 bře 2010, 12:23

12345 píše:
deppholl píše:
Všimli jste si, že před Mira postavili větrák na vlající kadeře? :lol:


Jo? :P A já jsem si říkala, že tam mají nějaký průvan :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Leila » 04 bře 2010, 12:35

Holky, najbližšie pri Mirkovom koncerte musíte postupovať tak, ako tá Ostraváčka - priamo mu povedať, že ho chcete pobozkať na ústa !!! :oops: :oops: :oops: A on nič neodmieta :wink: :lol: :lol: :lol:
Jááj, ako vám závidím :cry: :cry: :cry: :evil:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod debbie » 04 bře 2010, 13:15

12345 píše:
deppholl píše:Stíny?? Kdy? Včera nebo při Home??


Při Home http://www.youtube.com/watch?v=a3jW_tlTfXA
tak kolem času 1:00 při bližším záběru to tak vypadá

Ale asi se mi to jen zdá...

Právě to Modré z neba sleduju, ale stáhlo se mi to s chybou, takže to začíná teprve na konci té Katy Perry, ale úžasně se u toho bavím. Kandráč je geniální :shock:

Slečna s GNR a výslovností "knýýzz" je taky ostrá :D 8)

Všimli jste si, že před Mira postavili větrák na vlající kadeře? :lol:


Tak těch vlajících kadeří jsem si taky všimla, třeba jen otevřeli okno a byl průvan.
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod ewilyn » 04 bře 2010, 13:24

Leila píše:Holky, najbližšie pri Mirkovom koncerte musíte postupovať tak, ako tá Ostraváčka - priamo mu povedať, že ho chcete pobozkať na ústa !!! :oops: :oops: :oops: A on nič neodmieta :wink: :lol: :lol: :lol:
Jááj, ako vám závidím :cry: :cry: :cry: :evil:


NO ale ta Ostravacka- to bolo " zlate dievca"- ani som nepocitala, kolkokrat to " zlata" povedal...
Myslim, ze ho ta ziadost potesila- pretoze sa mu tiez pacila :oops: ..
Pochybujem, ze by bol tak nadseny z bozku s "vilnou starenou"- i ked clovek nikdy nevie 8) ..skusit by sa to mohlo...len sa obavam, ci by potoim zostalo len pri tom 8) :oops:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron