Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Modre z neba

Příspěvekod Luciinetska » 10 bře 2010, 21:21

Lenka píše:
Luciinetska píše:http://www.youtube.com/watch?v=zvy2vNzIGDw&feature=channel

Díky moc.Aspoň to člověk nemusí hledat v archívu :D :D :D.Nějak na tý písničce momentálně ulítávám :P :P :P :P


já taky :D a nejsme asi jediný :D
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Kaja » 10 bře 2010, 22:27

Luciinetska píše:http://www.youtube.com/watch?v=zvy2vNzIGDw&feature=channel


Ty si ma potešila. :)
To je pesnička, ktorá sa uhniezdi v hlave a človek sa jej nezbaví :-). Mne sa ešte viac páči tá surovejšia verzia z Trenčína, škoda, že to tam nie je celé. Ale pekné.

http://www.youtube.com/watch?v=h3p6ADjutY0
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Paula » 10 bře 2010, 22:42

Kaja píše:
Ty si ma potešila. :)
To je pesnička, ktorá sa uhniezdi v hlave a človek sa jej nezbaví :-). Mne sa ešte viac páči tá surovejšia verzia z Trenčína, škoda, že to tam nie je celé. Ale pekné.

http://www.youtube.com/watch?v=h3p6ADjutY0

jj, aj mne sa viac páči verzia z Trenčína, lebo je to naživo a nie je tam Mirov hlas upravený v štúdiu :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Dafi » 11 bře 2010, 10:19

fanusicka píše:
Kaja píše:
Ty si ma potešila. :)
To je pesnička, ktorá sa uhniezdi v hlave a človek sa jej nezbaví :-). Mne sa ešte viac páči tá surovejšia verzia z Trenčína, škoda, že to tam nie je celé. Ale pekné.

http://www.youtube.com/watch?v=h3p6ADjutY0

jj, aj mne sa viac páči verzia z Trenčína, lebo je to naživo a nie je tam Mirov hlas upravený v štúdiu :wink:

Jo,jo mě se taky strašně líbí ,,a ten vzdech tam ,radši ani nemyslet",diagnóza se opět zhoršila.
:oops: :oops: :oops: :lol: :lol:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Kotě » 11 bře 2010, 11:00

Mě se líbí obě verze. Ta z Modrého z neba mě nejdříve zaskočila, je to něco jiného. Ale už jsem přemýšlela nad tím jak bude vypadat něco co vyleze upravené ze studia a tohle bylo asi první. Ta trenčínská verze je bezprostřední a čiší z ní energie - no jak jsme zvyklí z koncertů. Ale na té upravené se mi líbily ty vokály (ano já jsem ten úchyl kterému se líbily vokály i v košické wicket game - teda kdyby byly dobře zazpívaný :? ) Tak jsem ráda že tu mám obě verze pohromadě. Pouštím si to nastřídačku a sousedům, kteří vyspávají po noční tentokrát nebude vyjímečně vadit můj pes, ale to co se line z mé ložnice :D :D
Naposledy upravil Kotě dne 11 bře 2010, 12:11, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Kaja » 11 bře 2010, 11:06

deppholl píše:Mě se líbí obě verze. Ta z Modrého z neba mě nejdříve zaskočila, je to něco jiného. Ale už jsem přemýšlela nad tím jak bude vypadat něco co vyleze upravené ze studia a tohle bylo asi první. Ta trenčínská verze je bezprostřední a čiší z ní energie - no jak jsme zvyklí z koncertů. Ale na té upravené se mi líbily ty vokály (ano já jsem ten úchyl kterému se líbily vokály i v košické wicket game - teda kdyby byly dobře zapzívaný :? ) Tak jsem ráda že tu mám obě verze pohromadě. Pouštím si to nastřídačku a sousedům, kteří vyspávají po noční tentokrát nebude vyjímečně vadit můj pes, ale to co se line z mé ložnice :D :D


Aspoň im dopraješ trochu zmeny :D. Ja to robím podobne, tiež to púšťam na striedačku (teraz nie, teraz sa tvárim, že pracujem) a tiež sa mi vokály páčia :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod 12345 » 11 bře 2010, 13:14

deppholl píše:Mě se líbí obě verze. Ta z Modrého z neba mě nejdříve zaskočila, je to něco jiného. Ale už jsem přemýšlela nad tím jak bude vypadat něco co vyleze upravené ze studia a tohle bylo asi první.


Mně se to naopak moc nelíbilo, doufám, že takhle jeho hlas na CD nepohřbí, naživo pro mě zní milionkrát líp.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: Modre z neba

Příspěvekod mari » 26 kvě 2010, 20:53

Dnes je Nela v Modrom z neba.Dcéra to pozerá,ak by niečo náhodou hovorila o Mirovi,tak ma zavolá...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Modre z neba

Příspěvekod mari » 26 kvě 2010, 22:05

mari píše:Dnes je Nela v Modrom z neba.Dcéra to pozerá,ak by niečo náhodou hovorila o Mirovi,tak ma zavolá...

Bol tam aj Miro,dievčina vo vozíčku bola na LD . :miro: -samozrejme najkrajší...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Modre z neba

Příspěvekod Lilie » 26 kvě 2010, 22:11

mari píše:
mari píše:Dnes je Nela v Modrom z neba.Dcéra to pozerá,ak by niečo náhodou hovorila o Mirovi,tak ma zavolá...

Bol tam aj Miro,dievčina vo vozíčku bola na LD . :miro: -samozrejme najkrajší...


Jako přímo tam, nebo byly ukázky z LD? :shock:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Modre z neba

Příspěvekod mari » 26 kvě 2010, 22:17

Lilie píše:
mari píše:
mari píše:Dnes je Nela v Modrom z neba.Dcéra to pozerá,ak by niečo náhodou hovorila o Mirovi,tak ma zavolá...

Bol tam aj Miro,dievčina vo vozíčku bola na LD . :miro: -samozrejme najkrajší...


Jako přímo tam, nebo byly ukázky z LD? :shock:
Nebol v študiu,ale ona bola v LD ,a zoznamovala sa s tanečníkmi. :miro: sa s ňou najviac objímal,ostatní neboli takí prítulní....Pamätám si ju aj z jednej nedele,upozornila na ňu tam Máziková...Karolínka sa volala.
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Modre z neba

Příspěvekod Nikys » 27 kvě 2010, 08:51

Tak jsem se koukla na to modré z neba v archivu. :miro: je fak zlatíčko.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Modre z neba

Příspěvekod Lilie » 27 kvě 2010, 09:18

Nikys píše:Tak jsem se koukla na to modré z neba v archivu. :miro: je fak zlatíčko.


.....síííííím - v které to je minutě? Nechce se mi koukat na celé :lol: :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Modre z neba

Příspěvekod Nikys » 27 kvě 2010, 09:28

je to včerejší modré z nebe druhý blok 44:25 minuta a pak ještě 45:11 minuta
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Modre z neba

Příspěvekod Lilie » 27 kvě 2010, 09:41

Nikys píše:je to včerejší modré z nebe druhý blok 44:25 minuta a pak ještě 45:11 minuta


Díky - už jsem viděla :P :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron